PDA

צפייה בגרסה מלאה : סוף סוף זה הגיע

leetal
04-07-2009, 00:49:24
סוף סוף הגיע המודול המעולה (http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=9363) אחרי ציפיה ממושכת.זהו מודול שמתאים לשלטי JR (צריך לעשות שינויי קל במודל בכדי שיתאים) ואפשר בעזרתו להמיר כל שלט אחר עם מעט יותר מאמץ (מאמץ שווה).
המודול עולה 12$ ומקלט 6 ערוצים עולה פחות מ- 13$ ,בקרוב יהיה גם מקלט 8 ערוצים שיעלה גרושים.

למי שלא שמע זוהי שיטת 2.4 שעובדת כבר בערך שנתיים,מדיווחים של המון משתמשים בפורומים בעולם(כולל אני) היא אמינה מאוד עם אפס תקלות.טווח קליטה עצום וצריכת אנרגיה אפסית.
המודול עצמו מיועד לשלט הזה (http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8992&Product_Name=Turnigy_9X_9Ch_Transmitter_Only_(Mode _2)) שנמכר גם בזול,היתה איתו(בשלט) בעית תוכנה שהפריע להמון משתמשים ואז הסיני הפסיק למכור אותו ולאחר כשבועיים הוא חזר למכור אותו,כשלטענתו התקלה תוקנה,עכשיו מחכים לדיווחים ממשתמשים אם אכן הבעיה תוקנה.*

kfirlan
04-07-2009, 00:52:49
אז שווה לקנות את השלט והמודול?
או לחכות?

leetal
04-07-2009, 09:26:59
בקשר לשלט,כדאי לחכות עוד בכדי לשמוע אם התקלות באמת תוקנו,הראשונים שקבלו אותו מדווחים שהבעיות נפתרו לפחות בחלקן,אבל כדאי להמתין לעוד דיווחים.
בכל מקרה השלט זול ובהחלט שווה פחות מ-100$ כולל מודול ומקלט,כשקניה של מקלטים נוספים עולה רבע מחיר ממקלטי ספקטרום או שמינית ממחיר מקלטי פוטאבה.(המקלטים אפילו עולים חצי מחיר ממקלטי קורונה 72...וגם לא צריך גביש)

b1yossi
04-07-2009, 10:27:50
המודול הזה מתאים גם לפוטבה ? (9C)

Shay
04-07-2009, 11:19:28
עם איזה שלט אתה מטיס?

leetal
04-07-2009, 11:47:58
המודול כמו שהוא נמכר עכשיו לא מתאים לשום שלט,רק לשלט הזה (http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_listCategoriesAndProducts.asp?catname=2.4Ghz+Tu rnigy&idCategory=309&ParentCat=190),אבל אפשר להשתיל אותו בכל שלט אחר אפילו בDX7.
אני המרתי שלט סנוואה ,שחרBD המיר פוטאבה 9C ובשבוע הבא אני ימיר פוטאבה 6 ערוצים לאיתי.
הכי פשוטים להמרה הם השלטים של JR כי המודול נכנס בדיוק לתושבת,צריך רק באחד החיבורים לבטל פין אחד.
מי שצריך עזרה יכול לפנות אליי.

Shay
04-07-2009, 11:57:14
בשלטים של JR יש מודול?

leetal
04-07-2009, 12:38:37
בשלטים של JR יש מודול?

ברוב הדגמים כן

ליאור זהבי
04-07-2009, 13:15:31
דוד,

יוצא מן הכלל ! המחירים שהדברים האלה הגיעו אליהם פשוט לא יאמנו.

האם תוכל לפרסם מאמר מסודר עם תמונות על השינוי שצריך כדי להתאימו לשלט JR ?

Roi
04-07-2009, 14:17:42
דוד,

כיצד מבצעים Bind במודולים האלו?

leetal
04-07-2009, 14:23:17
בשלט של JR יש יציאה ל-5 פינים והסידור הוא כך:

הסידור של המודול הסיני זהה חוץ מהפין 6V ,ה-JR מספק למודול שלו מתח 6V ובמודול הסיני הפין הזה מחובר לאדמה (מינוס),לכן אם נחבר את המודול כמו שהוא ,נקצר את ה-6V ונקלקל את השלט.
יש שתי דרכים לבצע את ההתאמה:
1. לפתוח את השלט ולנתק את החוט שמתחבר לפין של ה-6V (פין 4) או לעצלנים לקפל את הפין הזה הצידה (או לקטוע אותו עם קטר) מבלי לפתוח את השלט.-הבעיה בפיתרון הזה היא שלא נוכל להחזיר את המודול 72 המקורי לשלט אם נרצה.
2.אפשר לפתוח את המודול הסיני ולנתק את האדמה מרגל 4 עם סכין חדה ,וכך למנוע את הקצר לרגל של ה-6V .הפיתרון הזה עדיף כי יהיה אפשר להחזיר את המודול של ה-72.

leetal
04-07-2009, 14:27:23
כך מתבצעה הפיתרון (השני) בתוך המודול הסיני-ואז לא צריך בכלל להתעסק בשלט.

Boogle
04-07-2009, 14:59:14
מאיפה, אם כן המודול מקבל את ה6V? או שהוא לא צריך אותו?
נראה מהצילום כאילו שתוכנן שם נגד קצר מעניין שלא יישמו את זה בסוף.

leetal
04-07-2009, 15:27:38
דוד,

כיצד מבצעים Bind במודולים האלו?
דומה לשלטי ספקטרום,מחברים את החיבור BIND למקומו במקלט ואת הסוללה גם,לוחצים על כפתור ה-BIND במודול ומדליקים את השלט,תוך כמה שניות רואים שינויי של הנורה במקלט,וזהו.

מאיפה, אם כן המודול מקבל את ה6V? או שהוא לא צריך אותו?
נראה מהצילום כאילו שתוכנן שם נגד קצר מעניין שלא יישמו את זה בסוף.
המקלט הסיני מקבל מתח סוללה ברגל 3(גם ה-JR מקבל את המתח הזה,אני לא יודע למה המודול של ה-JR צריך גם 6V).
התמונה שהעלתי היא לא של המודול הסיני אלא של מודול XPS ,אבל הרעיון דומה.

דניאל דקל
04-07-2009, 15:36:20
עובד כבר 10 שנים עם פוטאבה 8UAPS, לא ידעתי איתו הפרעה אחת

לכן אני לא מבין את ההתלהבות מ- 2.4GHZ

אשמח אם תסבירו לי את היתרונות (מלבד נושא של בחירת תדר)

יש לי בבית טלפון אלחוטי בטכנולוגיה 2.4GHZ, לא מתלהב ממנו בכלל...

הנה דיון ארוך בנושא
http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=1074369

b1yossi
04-07-2009, 19:17:19

הנה דיון ארוך בנושא

ששש.... אל תגיד כלום, עדיף אפילו לגלות התעניינות מדומה (http://www.efly.co.il/forums/showpost.php?p=67566&postcount=4), ולעודד את כולם לעבור ל- 2.4, כך האויר יישאר נקי ופנוי לנו..... :D:p

ShaharBD
04-07-2009, 20:22:15

הנה דיון ארוך בנושא

אני הסבתי 9C בגלל מחיר המקלטים (13$ למקלט) ואכזבה ממקלטי הקורונה שלאחרונה התדרדרו באיכותם.
עד עכשיו 4 מקלטים שונים של TURBORIX ללא כל הפרעה (טפו טפו טפו....).

motti
04-07-2009, 21:04:02
איך מסבים פוטבה 9C??

b1yossi
04-07-2009, 21:21:16
אני הסבתי 9C בגלל מחיר המקלטים (13$ למקלט) ואכזבה ממקלטי הקורונה שלאחרונה התדרדרו באיכותם.
עד עכשיו 4 מקלטים שונים של TURBORIX ללא כל הפרעה (טפו טפו טפו....).

איך מסבים פוטבה 9C??

אפשר פירוט לגבי ההסבה בבקשה ?

MDreamer
04-07-2009, 21:24:24
אני הולך להצטער על זה..
דוד בוא נגיד שבאופן תיאורתי הצלחתי לעשות זאת עם שלט DX6 רגיל לפני כמה שבועות.
בוא נגיד שאפשר לארוז את המודול ו"להדביק אות מאחורי השלט" ורק לחבר כבל מיציאת הטריינר לתוך המודול שמודבר מאחור. האם חשבת על זה? זה אחלה פתרון לבעלי DX7, DX6, DX6i, JRX9303 ועוד.. לשמור על תכונות השלט המקורי ובחיבור פשוט לעבור לסיזל 2.4 פשוט לא?
אני מוביל לאנשהו..האם אתה רואה בעיה עם זה? המודול מקבל PPM ומשדר אותו אחרי המודולציה? תזרום עוד 3 הודעות.

b1yossi
04-07-2009, 21:32:05
אתה מדבר על delay בשידור ?

leetal
04-07-2009, 22:25:17
אני הולך להצטער על זה..
בוא נגיד שאפשר לארוז את המודול ו"להדביק אות מאחורי השלט" ורק לחבר כבל מיציאת הטריינר לתוך המודול שמודבר מאחור. האם חשבת על זה? זה אחלה פתרון לבעלי DX7, DX6, DX6i, JRX9303 ועוד.. לשמור על תכונות השלט המקורי ובחיבור פשוט לעבור לסיזל 2.4 פשוט לא?
אני מוביל לאנשהו..האם אתה רואה בעיה עם זה? המודול מקבל PPM ומשדר אותו אחרי המודולציה? תזרום עוד 3 הודעות.

לא הבנתי למה אתה חותר...
עברו כבר 2 הודעות..

ShaharBD
04-07-2009, 23:38:41
אפשר פירוט לגבי ההסבה בבקשה ?

http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=8911&highlight=FUTABA

Boogle
05-07-2009, 00:21:39
אני הולך להצטער על זה..

לא הבנתי למה אתה חותר...
עברו כבר 2 הודעות..

אני חושב שמעיין מדבר על אמינות

אבל, אולי אני טועה.... הנה קיבלת הודעה שלישית:D

MDreamer
05-07-2009, 06:38:29
חלילה מלדבר על אמינות. לא לזה אני חותר.
דוד מה שאני שואל זה למה לא לחבר את זה פשוט ליציאת ה PPM ולתת מתח ממקור אחר? ככה לא צריך לשנות,לעקם,לחתוך ולקצר שום דבר...

IttaiP
05-07-2009, 08:08:43
העניין של 2.4 מול 72 אינו אפילו מי עובד יותר טוב אלא שב 72 כבר נתקלתי במקרים שאנשים ריסקו טיסנים כי מישהו הדליק בטעות משדר על אותו תדר ואפילו כמעט הגיעו לאלימות.
ב 72 יש מקומות הטסה (מישור אדומים לדוגמא) שלא ניתן להשתמש במקלטי קורונה בגלל הפרעות אז אתה מחוייב למקלטים יקרים.
המחיר המצחיק של המודול והמקלטים ממש צועק לבצע את ההמרה ובייחוד כשאתה נשאר ביד עם אותו משדר שאתה רגיל אליו ועם סט ההגדרות שהגדרת.

איתי

leetal
05-07-2009, 08:42:44
חלילה מלדבר על אמינות. לא לזה אני חותר.
דוד מה שאני שואל זה למה לא לחבר את זה פשוט ליציאת ה PPM ולתת מתח ממקור אחר? ככה לא צריך לשנות,לעקם,לחתוך ולקצר שום דבר...

מעין,אני מדבר על מי שיש לו שלט JR בלבד,שאצלו המודול נכנס בול למקומו,ומה שנשאר זה לדאוג שהמודול לא יקצר את יציאת ה-6V בשלט.כמו שתיארתי קודם פעולה שיכולה לקחת כמה שניות .

למי שאין שלט JR יכול להשתמש ברעיון שלך (בטח בשלטים יוקרתיים).הנה בתמונה משהו שעשה את זה עם מודול של HASAN:

Boogle
05-07-2009, 11:34:47
מעין,אני מדבר על מי שיש לו שלט JR בלבד,שאצלו המודול נכנס בול למקומו,ומה שנשאר זה לדאוג שהמודול לא יקצר את יציאת ה-6V בשלט.כמו שתיארתי קודם פעולה שיכולה לקחת כמה שניות .

למי שאין שלט JR יכול להשתמש ברעיון שלך (בטח בשלטים יוקרתיים).הנה בתמונה משהו שעשה את זה עם מודול של HASAN:

עכשיו נתת לי (נטעת בי) רעיון חביב, אם ניקח חצובה "דרימרית" ונחבר אליה את המודול חסן/מלך/כתר/סביבון (:D נחמד לתרגם לא?) וניקח כבל חניך מדריך (ארוך מספיק) שאת קצהו נקטום ונחבר בצורה יפה למודול, נרוויח טווח כי האנטנה תהיה מוגבהת וגם נחסוך חשיפה לקרינה.... המממ יכול להיות מעניין :)

MDreamer
05-07-2009, 11:43:23

זה לא רק לשלטים שלי... אני מאוד לא אוהב את הרעיון של לחתוך רגל או לעקם אותה..
אבל אהה! יש בעיה!
חיברת פעם יציאת PPM טריינר Oscilloscope? האם אתה לא מזהה בעיה?

רמז:
מה טווח ה VOLTS שמוציאה היציאה? מה טווח ה VOLTS שיוצא למודול השידור? האם יש עוד הבדלים? האם זה מהווה בעיה?

MDreamer
05-07-2009, 11:44:34
עכשיו נתת לי (נטעת בי) רעיון חביב, אם ניקח חצובה "דרימרית" ונחבר אליה את המודול חסן/מלך/כתר/סביבון (:D נחמד לתרגם לא?) וניקח כבל חניך מדריך (ארוך מספיק) שאת קצהו נקטום ונחבר בצורה יפה למודול, נרוויח טווח כי האנטנה תהיה מוגבהת וגם נחסוך חשיפה לקרינה.... המממ יכול להיות מעניין :)
אני אישית לא אוהב את זה.. אתה פחות נייד בשטח. היכולת שלך להגיב לקריאות "רדיו!@#!@#$ אין לי רדיו!@#!@" מוגבלת :D

ליאור זהבי
05-07-2009, 12:15:07

היי דוד,

מהיכן התמונה הזו הגיעה ? מעניין אותי איך עשו זאת.

MDreamer
05-07-2009, 12:22:50
מפה:
http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=994433

leetal
05-07-2009, 13:02:23
זה לא רק לשלטים שלי... אני מאוד לא אוהב את הרעיון של לחתוך רגל או לעקם אותה..
אבל אהה! יש בעיה!
חיברת פעם יציאת PPM טריינר Oscilloscope? האם אתה לא מזהה בעיה?

רמז:
מה טווח ה VOLTS שמוציאה היציאה? מה טווח ה VOLTS שיוצא למודול השידור? האם יש עוד הבדלים? האם זה מהווה בעיה?

מעין כנראה שלא הסברתי את עצמי נכון לאורך כל הדרך,אם אתה לא הבנתה אותי,יש בעיה אצלי:)
אנסה להיות יותר מובן:
1.רק למי שיש שלט JR מודולרי יכול לתקוע את המודול לשלט,רמת מתח ה-PPM ומתח הכניסה מתאימים לחלוטין.כאמור יש רק למנוע קצר ביציאת ה-6V .אפשר למנוע את הקצר במודול בלבד ,ואז אתה לא צריך לחתוך רגל או לעקם אותה בשלט,השלט שלך נשאר כמו שהוא יצא מהמפעל.
2.אני הרכבתי מודול שנישלף מהשלט הסיני(לפני שהוא התחיל למכור מודולים בנפרד),לפני השליפה ראיתי באוסילוסקופ שרמת ה-PPM היא הסביבות ה-4V ,והסנוואה מוציא 10V ,לכן בניתי מחלק מתח עם נגדים(11K/10K).
3.בשלט של פוטאבה העינין מעט יותר מסובך,ראה איך שחר בן-דוד עשה.
4.עם המודול שעכשיו הסיני התחיל למכור,ההסווה תהיה יותר פשוטה כי מחלק המתח ווסט המתח כבר בנויים בתוך המודול(שלא כמו בהסווה שאני ושחר עשינו)ולכן כנראה יהיה מספיק רק לספק למודול מתח סוללה ואות PPM(שאותו אפשר יהיה לקחת מיציאת הטרינר).

בכל מקרה אני הזמנתי לעצמי את המודול החדש,ואני מתכוון להרכיב אותו לשלט JR מודולארי ואז אבדוק הכל ,והעדכן

MDreamer
05-07-2009, 13:27:08
מעין כנראה שלא הסברתי את עצמי נכון לאורך כל הדרך,אם אתה לא הבנתה אותי,יש בעיה אצלי:)
אנסה להיות יותר מובן:
1.רק למי שיש שלט JR מודולרי יכול לתקוע את המודול לשלט,רמת מתח ה-PPM ומתח הכניסה מתאימים לחלוטין.כאמור יש רק למנוע קצר ביציאת ה-6V .אפשר למנוע את הקצר במודול בלבד ,ואז אתה לא צריך לחתוך רגל או לעקם אותה בשלט,השלט שלך נשאר כמו שהוא יצא מהמפעל.
2.אני הרכבתי מודול שנישלף מהשלט הסיני(לפני שהוא התחיל למכור מודולים בנפרד),לפני השליפה ראיתי באוסילוסקופ שרמת ה-PPM היא הסביבות ה-4V ,והסנוואה מוציא 10V ,לכן בניתי מחלק מתח עם נגדים(11K/10K).
3.בשלט של פוטאבה העינין מעט יותר מסובך,ראה איך שחר בן-דוד עשה.
4.עם המודול שעכשיו הסיני התחיל למכור,ההסווה תהיה יותר פשוטה כי מחלק המתח ווסט המתח כבר בנויים בתוך המודול(שלא כמו בהסווה שאני ושחר עשינו)ולכן כנראה יהיה מספיק רק לספק למודול מתח סוללה ואות PPM(שאותו אפשר יהיה לקחת מיציאת הטרינר).

בכל מקרה אני הזמנתי לעצמי את המודול החדש,ואני מתכוון להרכיב אותו לשלט JR מודולארי ואז אבדוק הכל ,והעדכן
עכשיו הבנת לאן אני מכוון :) בנית מחלק מתח לכל שלט זה קוץ בתחת :cool:
אגב זאת גם רק חצי בעיה כי ב 2.4 SPEKTRUM/JR רצפת הפולס היא לא אפס ביציאת הטריינר! ככה זה ב DX6 שלי ו JR9303 (אני לא יודע אם זה גם ב DX7 אבל אני כמעט בטוח)
זה באסה, אני יודע, אבל אני מצאתי איך להתחבר:D מצאתי את הPPM ה"טהור" על מודול השידור עצמו עם רצפת פולס = 0. אם זה חשוב למישהו אצלם תמונה בערב.. ככה הצלחתי להשמיש שלט DX6 להמרות הללו לפני כמה חודשים.
עכשיו יש לי קצת סלט.. אתה אומר שב JR זה מתאים בול. האם רצפת הפולס ב JR רגיל שונה מ 2.4? אני חושב שכן.. האם מישהו ניסה לעבוד עם כבל טריינר כאשר מחברים 72 ו 2.4?

מה טווחי הפולסי VOLTS (+,-) שהמודול רוצה לקבל?

leetal
05-07-2009, 13:47:51
עכשיו הבנת לאן אני מכוון :) בנית מחלק מתח לכל שלט זה קוץ בתחת :cool:
אגב זאת גם רק חצי בעיה כי ב 2.4 SPEKTRUM/JR רצפת הפולס היא לא אפס ביציאת הטריינר! ככה זה ב DX6 שלי ו JR9303 (אני לא יודע אם זה גם ב DX7 אבל אני כמעט בטוח)
זה באסה, אני יודע, אבל אני מצאתי איך להתחבר:D מצאתי את הPPM ה"טהור" על מודול השידור עצמו עם רצפת פולס = 0. אם זה חשוב למישהו אצלם תמונה בערב.. ככה הצלחתי להשמיש שלט DX6 להמרות הללו לפני כמה חודשים.
עכשיו יש לי קצת סלט.. אתה אומר שב JR זה מתאים בול. האם רצפת הפולס ב JR רגיל שונה מ 2.4? אני חושב שכן.. האם מישהו ניסה לעבוד עם כבל טריינר כאשר מחברים 72 ו 2.4?

מה טווחי הפולסי VOLTS (+,-) שהמודול רוצה לקבל?

בדקתי לך עכשיו ב-JR ביציאה למודול, אות ה-PPM הוא 10V והריצפה היא 0 .ז"א שהמודול הסיני מצפה לקבל אות PPM של 10V. זה מספק אותך?רוצה שאבדוק עוד משהוא? אז בכיף...
אגב,אם בשלטים מסוימים האות רוכב על רמה של DC אז אפשר לחסום את ה-DC עם קבל(Capacitor) בטור לחיבור ה-PPM.

MDreamer
05-07-2009, 16:06:12
תודה על הבדיקה, זה אומר לדעתי שאי אפשר לחבר שלט של 72 ל 2.4
אני חושב שכדאי שנעשה טבלה איזה שינויים דרושים בכל שלט.
לצערי אין לי גישה יום-יומית לציוד כזה.. אפשר לפתוח שרשור ב"מדריכים" וכל פעם להוסיף לו מידע.
מה אתה אומר?

vinay
05-07-2009, 17:58:52

למה? לא יכול להיות שבנו את כל המעגלים כך שהם אדישים לתחום המתחים המלא ומסתפקים רק בחלק מהטווח שלו? אולי אפילו מתאימים עצמם באופן אוטומטי למתח הנכנס ומחלצים רק את הפולסים משם?
להבנתי ב PPM המידע מועבר ע"י שינוי תזמון שידור הפולס ולא בעזרת האמפליטודה שלו. או שלא?

leetal
05-07-2009, 20:00:57
אני חושב שכדאי שנעשה טבלה איזה שינויים דרושים בכל שלט.
לצערי אין לי גישה יום-יומית לציוד כזה.. אפשר לפתוח שרשור ב"מדריכים" וכל פעם להוסיף לו מידע.
מה אתה אומר?

לא הבנתי,למה אתה מתכוון אי אפשר לחבר שלט 72 ל-2.4? אתה מתכוון לחיבור טרנר בין 2 שלטים 2.4 ל-72?

MDreamer
05-07-2009, 21:56:41
כן, זה בדיוק מה שאני אומר ולכן גם חיבור המודול ליציאת שלט JR 72 ושלט JR 2.4 אמורה להיות שונה מבחינת תחומי מתח הפולס.
אני מנסה להראות שיש פתרון לבעלי 2.4 ללא מודול מתחלף שורצים עדין מקלטים סיזלים.

leetal
05-07-2009, 22:47:30
כן, זה בדיוק מה שאני אומר ולכן גם חיבור המודול ליציאת שלט JR 72 ושלט JR 2.4 אמורה להיות שונה מבחינת תחומי מתח הפולס.
אני מנסה להראות שיש פתרון לבעלי 2.4 ללא מודול מתחלף שורצים עדין מקלטים סיזלים.

חיבור מודול 2.4 נוסף על המקורי בתוך השלט או ביציאת הטרנר,כתבתי על זה קודם (http://efly.co.il/forums/showpost.php?p=67586&postcount=6).
האם לזה אתב מתכוון? אם כן לא ניראה לי שתהיה בעיה לבצע את זה, ואפילו אפשר יהיה להוסיף כפתור שיימתג בין 2 המודולים של ה-2.4.

leetal
05-07-2009, 23:40:32
מעין זה (http://www.rcgroups.com/forums/showpost.php?p=11578088&postcount=2767) בטח יעניין אותך הוספה של מודול נוסף ל-DX7.
ועוד אחד (http://forum.modelisme.com/t171104-futaba-t7c-24-fasst-et-assan-x8d-2-systemes-meme-tx.html) לפוטאבה FASST כשהמודול חיצוני(זה בצרפתית)
שניהם עשו את התוספת עם מודול HASAN אבל אפשר גם עם מודול סיזל אחר.

MDreamer
05-07-2009, 23:44:47
אני מכיר את כל הקישורים ששמת :) בכל זאת אני רוצה לתת מדריך שיאפשר לכל אחד להוסיף כזה מודול ללא פתיחת השלט מה ששחר, אני ואתה יודעים לעשות רוב האנשים מפחדים ובצדק: נזקים, אחריות לא תקפה ועוד ועוד. אם מחברים את המודול ביציאת הטריינר כל אחד יכול לעשות זאת ושום דבר לא נפגע.
זאת דעתי..

leetal
17-07-2009, 09:19:15
בדיקה מקיפה שמשהו עשה למודול הזה (http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=9363&Product_Name=Hobbyking_9ch_JR_Module_).
הדיווח בפורום שודי (http://www.svensktmodellflyg.se/forum1.asp?viewmode=1&msgid=204476&page=&CurrentMainTopic=1) , תרגום לאנגלית (http://translate.google.com/translate?js=y&prev=_t&hl=iw&ie=UTF-8&u=http://www.svensktmodellflyg.se/forum1.asp%3Fviewmode%3D1%26msgid%3D204476%26page% 3D%26CurrentMainTopic%3D1&sl=sv&tl=en&history_state0=) בעזרת Google translate.
כצפויי התוצאות מרשימות.

leetal
18-07-2009, 10:08:20
הגיע מקלט 8 ערוצים (http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=9429) ב13$