PDA

צפייה בגרסה מלאה : דיון ממשיכים ללות את רונן בדרכו אל הסולו

gillb
18-07-2009, 21:56:26
שבוע שעבר ליווינו כאן http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=10580 את רונן בטיסותיו הראשונות.

היום בבוקר, לפני שהמשכנו בקורס, בדקנו, עם העוגה, שרונן הביא, מאפשרת לו לעבור שלב. לאחר בדיקה מקיפה הוחלט, שרונן יכול להמשיך :D

טוב די... עכשיו ברצינות...

ביצענו היום שתי טיסות די ארוכות. התכנון היה המראות ועוד המראות. בפועל, הגענו אפילו רחוק יותר. עדיין לא סולו. שתי הטיסות בוצעו עם כבל חניך מדריך.

טיסה ראשונה - המראה שלי, שליטה עוברת לרונן לקבלת תחושה והרגשה. לאחר שרונן הודיע שהוא קיבל את התחושה אני הנחתתי. על הקרקע תדרוך קצר בנושא המראה - כח מלא, שמירה על איזון בין קצב טיפוס לבין מהירות וכניסה להקפה. התוכנית הייתה כדלקמן: רונן ממריא, מבצע הקפה אחת מלאה ואני נוחת. עוד בטיסה הראשונה, ראיתי שרונן כבר מוכן גם לבצע גישות לנחיתה, ללא נחיתה (פתיחת מנוע לכח מלא בתום הגישה וכניסה להקפה נוספת).

טיסה שניה - התוכנית הייתה כדלקמן: המראה, הקפה שלמה אחת ובהקפה השניה גישה לנחיתה ונחיתה. לפני הטיסה, על הקרקע, תדרוך בנושא גישה לנחיתה ונחיתה. התדרוך כולל סגירת מנוע ב"עם הרוח", כניסה ל"צלע בסיס" "פיינל" ונחיתה תוך כדי הצפה. היה מצוין השלמנו מספר המראות, הקפות ונחיתות בשליטה מלאה של רונן.

זהו, בפעם הבאה סולו. בלי כבל חניך מדריך.

בברכה

גיל ברקאי

RonenTal
19-07-2009, 11:36:15
שוב תודה גיל
היה כיף להמריא ולנחות (וגם מה שבאמצע כמובן)
תותח אתה :D

מר מתוק
19-07-2009, 11:41:40
היום בבוקר, לפני שהמשכנו בקורס, בדקנו, עם העוגה, שרונן הביא, מאפשרת לו לעבור שלב. לאחר בדיקה מקיפה הוחלט, שרונן יכול להמשיך :D

רונן,

כל הכבוד לך על ההתאקלמות המהירה בתחביב, כיף לראות!
וגם כל הכבוד לזוגתך שתחייה על העוגה ה-מ-ע-ו-ל-ה!!!

להתראות בשבת ובעוגה הבאה... :D

SWEET TOOTH שחר :o

RonenTal
19-07-2009, 11:52:12
תודה שחר

כל הכבוד לך על ההתאקלמות המהירה בתחביב, כיף לראות!
היה לי מדריך טוב..:)

וגם כל הכבוד לזוגתך שתחייה על העוגה ה-מ-ע-ו-ל-ה!!!
אמרתי לה שאהבו את העוגה שלה והיא שמחה מאוד ותשמח להכין בעתיד