PDA

צפייה בגרסה מלאה : שיטה ערמומית של הסיני להשתיק את הלקוחות בקשר לזמן הספקה !

motiganot
20-07-2009, 11:37:28
שמתי לב שלוקח לפחות שבוע עד שמקבלים אישור משלוח כולל מס' מעקב.
ואז אתה אומר לעצמך יופי החבילה בדרך, אז ככול הנראה שזה לא כך :confused:

הערמומים האלה פשוט נותנים לחבילה את המס' משלוח ושולחים לך אתו במאייל
אבל חברת הדואר בהונג קונג לא יודעת על החבילה הזאת לפחות עוד איזה
4~6 ימים כך כך יוצא שהחבילה יוצאת באמת לדרך לאחר איזה 14 יום...:mad::mad:

מה שאני חושב שכולנו צרכים לארגן איזה יום ושעה התקפת Email על העניין הזה בדיוק.
שהמייל יהיה מנוסח בצורה ברורה והחידה ויגיע מעשרות לקוחות בו זמנית זה בטח יעשה משהו...

justfly
20-07-2009, 11:44:23
שלום,
זה תלוי, ממה מס' המעקב מורכב. והאם דואר הונג קונג מפיק אותו?
אם כן אז הם לא עובדים עלינו. מעניין. :confused:

motiganot
20-07-2009, 11:49:57
חנות ענקית כזאת שעושה מאות משלוחים ביום מקבלת או קונה "בנק" של מס' משלוח ומתייגת
את החבילות בעצמה.

נאור
20-07-2009, 12:06:57
מוטי יקר,
אני לא מבין מה אתה רוצה
הם כותבים שהם מתנצלים ועושים מאמץ

Dear Customer.
We would like to apologise for the delays in shipping orders out and we want to assure you we're working very hard to have all orders filled as quickly as possible.

ZigiStar
20-07-2009, 12:15:16
היי לכולם,

גם אני לא כל-כך מבין את ההתנפלות עליהם. הם בדרך-כלל בסדר, וכשהם לא - הם מתנצלים. אין להם סיבה לא להוציא משלוחים מוקדם ככל האפשר.
בכל מקרה, לדעתי כדאי שתשקלו מחדש את הפניה אליהם, במיוחד פניות כאלה שניתן לפרש כתוקפניות/מאיימות, כפי שהוצעו בעבר. כל הלקוחות בארץ הם טיפה בים המכירות שלהם, והם לא צריכים להיות מוטרדים יותר מידי, במיוחד כי אין להם תחרות מי-יודע-מה. אני מניח שרבים כאן יודעים על מקרים בהם חנויות סירבו לעבוד עם ישראלים באופן גורף בגלל ריבוי מקרים "לא נעימים" - לא כדאי להגיע למצב כזה. בנוסף, בגלל הבדלי תרבות וחקיקה, לפעמים מה שאצלנו נתפס כבקשה לגיטימית והוגנת, עלול להשמע בצד השני כחוצפה/יהירות/תוקפנות.
בואו נחכה בסבלנות כמו שהם ביקשו, ונראה מה קורה. פעמים רבות העיכובים הם בגלל סיבות אובייקטיביות - עומס גדול לפני חגים, חופשות וכו'.

מר מתוק
20-07-2009, 12:17:45
אף פעם אי אפשר לרצות אתכם?
המחירים בחנויות בארץ גבוהים אז לא קונים בארץ אלא אצל הסיני.
הסיני לא שולח בזמן אז עושים לו כיפה אדומה ומציפים אותו במיילים.
עושה רושם שרק שהציוד והטיסנים יינתנו לכם חינם מתחת לבית תוך 20 שניות מהרגע שתזמינו אותם, רק אז תהיו מרוצים.

אצל הסיני המחירים זולים? יש מלאים? החבילות מגיעות בסופו של דבר כשהכל תקין (וגם כשלא תמונה אחת של הפריט הפגום לשירות לקוחות והוא מיד שולח חדש ללא חיוב)? אז מה הבעיה?!?!?!?

קצת סבלנות ואם אין אז לשלם יותר עוד היום פה באחת מהחנויות בארץ.

הדברים נאמרים בכלליות ואינם מופנים כלפי אדם זה או אחר.

שחר (שגם חיכה שבוע וחצי עד שיצאה החבילה אבל לפחות שילם שליש על הפריטים מאשר היה משלם פה בארץ או חצי מאשר היה משלם אם היה מזמין מארה"ב)

leetal
20-07-2009, 12:33:37
הסיני הודיע בפורום שלו שהוא לא מצליח למצוא מחסן גדול מספיק בהונג קונג, לכן יש לו כמה מחסנים שמפוזרים באי. הוא מקבל מעל 1000 הזמנות ביום, ובכל הזמנה מספר פריטים, בחבילה מסוימת שיש בה מספר פריטים, הם צרכים לאסוף את הכל מכמה מחסנים שפזורים באי, לאחד אותם לחבילה אחת ולשלוח, וזה לוקח זמן.

giluriel
20-07-2009, 12:47:26
היי מוטי,

אישית אני חושב שכח צרכני הוא מנוף גדול שצריך לדעת לנצל במקרה הצורך.
לפני שלושה שבועות בערך העלתי בפורום שרשור עקב עיקובים בשליחת חבילות מהסיני - כעידכון לטובת הכלל.
השבוע מישהו ציטט שם תשובה של הסיני שהם מטפלים בזה עכשיו (הגדלת צוות) אז אני חושב ששווה לתת להם את השבועיים - חודש הקרובים ולהמשיך למדוד ולהתעדכן.

דעתי האישית בלבד,

zahi101
20-07-2009, 13:01:36
חברה אמנם זאת חברה גדולה עם מאות משלוחים מידי יום אבל עובדה שחנות כמו dealxtreeame הרבה יותר מהירים ולא איכזבו אותי אף פעם ויש להם יור משלוחים נראה לי יותר מהסיני. לפי דעתי צריך באממ לקבוע יום שכולם ישלחו אימייל.

wind556
20-07-2009, 13:11:46
אף פעם אי אפשר לרצות אתכם?
המחירים בחנויות בארץ גבוהים אז לא קונים בארץ אלא אצל הסיני.
הסיני לא שולח בזמן אז עושים לו כיפה אדומה ומציפים אותו במיילים.
עושה רושם שרק שהציוד והטיסנים יינתנו לכם חינם מתחת לבית תוך 20 שניות מהרגע שתזמינו אותם, רק אז תהיו מרוצים.

אצל הסיני המחירים זולים? יש מלאים? החבילות מגיעות בסופו של דבר כשהכל תקין (וגם כשלא תמונה אחת של הפריט הפגום לשירות לקוחות והוא מיד שולח חדש ללא חיוב)? אז מה הבעיה?!?!?!?

קצת סבלנות ואם אין אז לשלם יותר עוד היום פה באחת מהחנויות בארץ.

הדברים נאמרים בכלליות ואינם מופנים כלפי אדם זה או אחר.

שחר (שגם חיכה שבוע וחצי עד שיצאה החבילה אבל לפחות שילם שליש על הפריטים מאשר היה משלם פה בארץ או חצי מאשר היה משלם אם היה מזמין מארה"ב)

עזבו את הסיני בשקט
לא יורקים לבאר ממנה אתם שותים לרוויה כל הזמן
עדיף לי סיני מאחר ובזול מישראלי מקדים ויקר
ובאמת לא בעייה לסיני לעשות DELETE על ישראל וסוף לחגיגה.
כוח צרכני מפעילים כשיש כוח,לא כשנדמה שיש כוח.
וחוץ מזה, תראו בזה תרגיל בסבלנות
ואפילו דחיה של הריסוק הבא :D

motiganot
20-07-2009, 13:32:26
הסינים רואים כסף זה הכל.
זה לא שיושב שם איזה צ'ונג אישמוט שאומר לעצמו וואלה
הישראלים האלו ממש מעצבנים בוא נמחק אותם וזהו :D:D

מדובר בחברה עם עשרות עובדים וגם מחלקת שירות לקוחות
שמתייחסת לציבור הלקוחות שלהם.
עכשו, אם אם רואים שמדובר בעשרת לקוחות שכנראה מאורגנים
(בגלל הניסוח הזהה בכל המכתבים) אם מבינים שמדובר בבעיה
שיש לשים לב אליה.

זה לא שצריך לכתוב בהודעה שאם הם לא שולחים את החבילות מהר
יותר אז אנחנו שולחים את חיל האוויר שלנו :D:D
הכל זה עניין של ניסוח .

ואם אתם שמעתם על איזה סיבה שבגללה יש כרגע עיקובים אז
באמת לא צריך לעשות מזה עניין .

ZigiStar
20-07-2009, 13:46:15
וואי אנחנו קטנים וואי אם ימחקו אותנו מרשימה שלהם :mad:
אתם נשמעים כמו עדר של בנות מפוחדות :D

אין צורך לזלזל או להעליב.
כמו שיותר מאדם אחד ניסה להסביר כאן, נראה שהם משתדלים להיות בסדר, ואין סיבה (או יכולת) לאיים עליהם או להתקיף אותם.
יכול להיות שהטענה שהעלת למעלה נובעת משירות הדואר? אולי הם לא מזינים את המשלוחים מייד כשהם מתקבלים? ד"א, כמעט בכל המשלוחים שלי החבילה הגיע לארץ ימים ספורים לאחר שדווח כי נשלחה מהמחסן.

turie
20-07-2009, 13:50:13
זה קרה לי עם שתי ההזמנות שעשיתי מארה"ב (ReadyHelly , InetHobby) -
באחת קיבלתי מספר מעקב תוך פחות מיום, ובשניה אחרי שתי דקות ...
בפועל לקח לחבילות מספר ימים \ שבועות עד שהם נשלחו.
זה די מעצבן, אבל סך הכל יש לך את המספר ביד, אז ניתן לראות בדיוק את המצב.
אני לא בטוח שזה בקטע ערמומי כלשהו.

motiganot
20-07-2009, 13:50:55
אין צורך לזלזל או להעליב.
כמו שיותר מאדם אחד ניסה להסביר כאן, נראה שהם משתדלים להיות בסדר, ואין סיבה (או יכולת) לאיים עליהם או להתקיף אותם.
יכול להיות שהטענה שהעלת למעלה נובעת משירות הדואר? אולי הם לא מזינים את המשלוחים מייד כשהם מתקבלים? ד"א, כמעט בכל המשלוחים שלי החבילה הגיע לארץ ימים ספורים לאחר שדווח כי נשלחה מהמחסן.

קודם כל סליחה !

הדבר האחרון שאני רוצה להעליב או משהו דומה
שוב פעם סליחה ! :)

אצלי למשל לקח שמונה ימים לקבל מספר משלוח
וכבר שלושה ימים מאז שיש מס' משלוח , הדואר
ב- HK לא מכיר את החבילה הנ"ל !!!

ZigiStar
20-07-2009, 13:58:14
הדבר האחרון שאני רוצה להעליב או משהו דומה

אין בעיה - הכל בסדר. No hard feelings, במיוחד לאור ההבהרה :)
מיותר לציין שאני מזדהה לגמרי עם ההרגשה שלך - נראה לי שכולנו יודעים כמה זה מעצבן כשמשלוח "תקוע" ולא זז... :mad:

shark
20-07-2009, 13:59:17
איפה זה הסיני?
תביאו קישור
:D

motiganot
20-07-2009, 14:00:04
תראו עכשו נכנסתי לחנות של הסיני ואני רואה את ההודעה הזאת :

Dear Customer.
We would like to apologise for the delays in shipping orders out and we want to assure you we're working very hard to have all orders filled as quickly as possible.
For your information; Currently it is taking us around 6 to 7 days to have orders shipped out. However with the increase in warehouse staff we hope to have this back down to 48hrs within 3 weeks. We have recruited several new warehouse staff members and increased work hours in an attempt to fill orders as quickly as possible over the coming weeks.
Again, we apologise for the delay and the inconvenience this may have caused you.

Regards
Everyone at HobbyKing.com

נראה שיש להם סיבה ואם עובדים על זה !
אז באמת אין מה להתלונן כרגע .
נחכה כמה שבועות ונראה איך המצב משתפר :D

justfly
20-07-2009, 14:18:17
מופנה לכוווווולם, זה לא אישית לאף אחד
חברה אני גולש גם בפורום של הסיני.
וגם שם הם מתלוננים כל הזמן, קרציות. :D
עד שהאחראים מרגיעים אותם.

אני מסכים אתכם השירות מעולה והכל מושלם וקצת מחכים, לא נורא. כך כשמקבלים את החבילה אתה מתפוצץ מאושר. ;)

הסיני זה אחד הדברים הטובים ביותר שקרו לי. אני לא מגזים :D
כמו שאמרתם הם מתנצלים ועושים את המיטב. בסוף עם כל התלונות האלו הם יביאו עוד ועוד עובדים ואז בלית ברירה הם יקפיצו מחירים. ו, נדפקנו...

ותאמינו לי עוד לא מצאתי אתר במחירים ושירות כמו הסיני.
אז Hold your horses. וקצת סבלנות.

שתיהיה לכולנו קנייה נעימה.
ואל תגידו שלא הזהרנו אתכם... :p

nir
20-07-2009, 14:20:17
אני גם חושב שאין חלופה טובה יותר מהסיני ולא שווה לקחת סיכון ולאבד אותו בתור ספק זול ויחסית גם מהיר בדר"כ.

אני גם חושב שלא יורקים לבאר ממנה שתינו, שותים, ועוד הרבה נשתה.
עוד יום יומיים, שבוע ואולי יותר לא יקרה כלום אם מחכה קצת.
ויש לקחת בחשבון שרוב הזמן החבילה תקועה פה בארץ בגלל ה"צבי" העייף.
אז מה, נפציץ את הדואר במיילים??? זה לא פתרון !

אני חושב שבהחלט הסיני נותן לנו הרבה ואין לו חלופה במחירים.
שווה לחשוב פעמיים לפני הפגזתו במיילים.

זו דעתי.
יום נפלא.
ניר.

justfly
20-07-2009, 14:28:32
רעיון, אולי נארגן שכולם ישלחו מיילים לאגף הגבייה ברשות השידור להפסיק את אגרת הטלויזיה. על זה אני מסכים להתקומם. אז יאלה מי בפנים? :D

שמוליק ג
20-07-2009, 14:35:27
בביקור האחרון שלי בהונג קונג ביקרתי אצל "הסיני"
הופתעתי לראות עד כמה קטן (יחסית) מרכז שירות הלקוחות שלהם
מסכים לכל הדברים הטובים שניכתבו למעלה ומהתרשמותי , כל העולם גילה כנראה את ה"סיני" ולכן הם לא עומדים לאחרונה בעומס
לזכותם יאמר שהם לפחות מנסים לתת שירות מהיר והוגן....
שרק לא "יעלמו...."
שמוליק

motiganot
20-07-2009, 14:35:39
וואלה מי הטמבל שהתחיל את השירשור המיותר הזה ??? :D
מה אין פה מנהל לפורום הזה ?
ההה שכחתי אין !

סתם משעמם לי בעבודה :):):)

מר מתוק
20-07-2009, 14:40:15
וואלה מי הטמבל שהתחיל את השירשור המיותר הזה ??? :D

:);):D:p

vinay
20-07-2009, 17:33:15
חברה אמנם זאת חברה גדולה עם מאות משלוחים מידי יום אבל עובדה שחנות כמו dealxtreeame הרבה יותר מהירים ולא איכזבו אותי אף פעם ויש להם יור משלוחים נראה לי יותר מהסיני. לפי דעתי צריך באממ לקבוע יום שכולם ישלחו אימייל.
ממספר נסיונות עם dx הם יותר איטיים מהסיני בתקופה הכי גרועה שלו

assafwei
20-07-2009, 19:41:38
מנסיון של עבודה עם ספקים סינים אני יכול להגיד דיי בוודאות, הסינים לא רואים בעיניים, והם מזיזים הרים כשהם רואים פוטנציאל, הם יעשו עבודה שעולה במערב 1000 דולר בפחות ממאה, וגם בעשירית מהזמן, כשספקים בישראל בוכים על לוחות זמנים וקשיים טכניים הם פשוט עובדים, משפרים על הדרך, וחותכים לוחות זמנים כאילו עובדים שם 48 שעות ביממה, והם לא נוטים לזלזל בלקוחות, דין פרוטה כדין מאה. אני דיי בטוח שהמצוקה שלהם בזמן האחרון היא אמיתית, והם בהחלט מתאמצים להראות את זה. מה שכן קצת pep talk אף פעם לא מזיק ולארגן מכתב נעים בשפה יפה ולא מלתהמת שבודק "מה שלומם" לא יכול להזיק, אבל הכל בעדינות וגם אם זה לא עוזר עכשיו, אני מאמין להם שהם בתהליך צמיחה וכשזה יסתיים הם יחזרו לעבוד בפול גז.

justfly
20-07-2009, 20:10:25
מסכים עם כל מילה של assafwei

zahi101
20-07-2009, 20:57:10
ממספר נסיונות עם dx הם יותר איטיים מהסיני בתקופה הכי גרועה שלו

מוזר כי אני הזמנתי מהם כמה פעמים והם היו מהירים יכול להיות שזה היה חד פעמי.

Boogle
20-07-2009, 22:26:30
אני ממליץ לספוג את העיכובים ולא ללחוץ.
ה"סיני" נמצא כיום בנקודת איזון עדין, הוא מספק מחירים זולים כי יחסית יש לו מעט עובדים.
במקרה שלו חוק "התפוקה השולית הפוחתת" יעבוד וחזק, אם הוא יביא 2 עובדים לאותה המשימה הוא יקבל רק 50% עליה בתפוקה ולא 100% ולכן פתאום הוא יראה בעוד חודשיים שהעובדים יקרים לו ואתם תשלמו על כך, משם הדרך לעליה במחירים עד לנפילתו תהיה קצרה!!!
בקיץ קונים אצלו המון החבר'ה מצפון אירופה וצפון אמריקה כי זו תקופת ההטסות שם , בעוד חודשיים יגיע לשם החורף והם ירגעו ואז ירד אצלו הלחץ זו נקודה מסוכנת הרבה יותר לו וכתוצאה מכך לנו, אני לא רוצה לראות מישהו חוזר לקנות מנוע של 10$ ב250 ש"ח בארץ....

assafwei
20-07-2009, 23:21:58
אני בספק אם על בסיס אימיילים מלקוחות הוא מגייס עובדים נוספים... מה גם שעלות מחסנאי בסין לתקופת לחץ של כמה חודשים לצערנו הרב (ולטובת הכיס שלנו) היא פשוט זניחה...
אם יש לו בסיס לקוחות רחב, ובהעדר מתחרים (ובינינו, אין לו מתחרים, לא במחירים ולא במגוון) אין שום סיבה להעלאה במחירים (ומשבר זה לא תירוץ כי כשמכורים תמיד מוצאים תקציב למנה היומית), וזה גם לא יקרה כי בסופו של דבר זה היתרון היחידי שלו, וכנראה שהוא יודע את זה...

sharonx
21-07-2009, 00:32:07
היי לכולם,

גם אני לא כל-כך מבין את ההתנפלות עליהם. הם בדרך-כלל בסדר, וכשהם לא - הם מתנצלים. אין להם סיבה לא להוציא משלוחים מוקדם ככל האפשר.
בכל מקרה, לדעתי כדאי שתשקלו מחדש את הפניה אליהם, במיוחד פניות כאלה שניתן לפרש כתוקפניות/מאיימות, כפי שהוצעו בעבר. כל הלקוחות בארץ הם טיפה בים המכירות שלהם, והם לא צריכים להיות מוטרדים יותר מידי, במיוחד כי אין להם תחרות מי-יודע-מה. אני מניח שרבים כאן יודעים על מקרים בהם חנויות סירבו לעבוד עם ישראלים באופן גורף בגלל ריבוי מקרים "לא נעימים" - לא כדאי להגיע למצב כזה. בנוסף, בגלל הבדלי תרבות וחקיקה, לפעמים מה שאצלנו נתפס כבקשה לגיטימית והוגנת, עלול להשמע בצד השני כחוצפה/יהירות/תוקפנות.
בואו נחכה בסבלנות כמו שהם ביקשו, ונראה מה קורה. פעמים רבות העיכובים הם בגלל סיבות אובייקטיביות - עומס גדול לפני חגים, חופשות וכו'.

+1 :)
לא יכולתי לנסח את זה יותר טוב...
גם אני חיכיתי בסבלנות ל 4 חבילות, שהגיעו במבול אחת אחרי השנייה תוך יומיים.

נ.ב
אל לנו לשכוח לזרוק מילה טובה כשהם ישתפרו...

דניאל דקל
21-07-2009, 07:50:49
אולי סוף סוף מישהו יסביר לי מדוע להוביסטי החלטתם להדביק את הכינוי "הסיני"

1. מדובר על הונג קונג
2. מדובר על מספר עובדים

זה כמו לקרוא ל TOWER HOBBIES "האמריקאי" :D

מר מתוק
21-07-2009, 09:01:57
אני ממליץ לספוג את העיכובים ולא ללחוץ.
ה"סיני" נמצא כיום בנקודת איזון עדין, הוא מספק מחירים זולים כי יחסית יש לו מעט עובדים.
במקרה שלו חוק "התפוקה השולית הפוחתת" יעבוד וחזק, אם הוא יביא 2 עובדים לאותה המשימה הוא יקבל רק 50% עליה בתפוקה ולא 100% ולכן פתאום הוא יראה בעוד חודשיים שהעובדים יקרים לו ואתם תשלמו על כך, משם הדרך לעליה במחירים עד לנפילתו תהיה קצרה!!!
בקיץ קונים אצלו המון החבר'ה מצפון אירופה וצפון אמריקה כי זו תקופת ההטסות שם , בעוד חודשיים יגיע לשם החורף והם ירגעו ואז ירד אצלו הלחץ זו נקודה מסוכנת הרבה יותר לו וכתוצאה מכך לנו, אני לא רוצה לראות מישהו חוזר לקנות מנוע של 10$ ב250 ש"ח בארץ....

TWO THUMBS WAY UP!!! (למה אין אייקון שניתן לשתול בתוך ההודעה {לנושא ההודעה יש אייקון שכזה} של אגודל מורם?)
יופי של תגובה, מסכים עם כל מילה!

שחר

Boogle
21-07-2009, 13:51:10
אני בספק אם על בסיס אימיילים מלקוחות הוא מגייס עובדים נוספים... מה גם שעלות מחסנאי בסין לתקופת לחץ של כמה חודשים לצערנו הרב (ולטובת הכיס שלנו) היא פשוט זניחה...
אם יש לו בסיס לקוחות רחב, ובהעדר מתחרים (ובינינו, אין לו מתחרים, לא במחירים ולא במגוון) אין שום סיבה להעלאה במחירים (ומשבר זה לא תירוץ כי כשמכורים תמיד מוצאים תקציב למנה היומית), וזה גם לא יקרה כי בסופו של דבר זה היתרון היחידי שלו, וכנראה שהוא יודע את זה...

אולי סוף סוף מישהו יסביר לי מדוע להוביסטי החלטתם להדביק את הכינוי "הסיני"

1. מדובר על הונג קונג
2. מדובר על מספר עובדים

זה כמו לקרוא ל TOWER HOBBIES "האמריקאי" :D

1. עלות השכר בהונג קונג כבר מזמן לא כמו בסין! ההונג קונגים נעשו מפונקים:rolleyes:
2. בהונג קונג חיים סינים, אמנם תושבי הונג קונג אבל גזעית הם סינים, משנת 1998 הם גם תחת שלטון סיני, אמנם בתוקף הסכמים "משטר עדין של נספחים" אבל סין לכל דבר.

לכן , מסקנה, ניתן לקרו להוביסיטי ה"סיני" כי להגיד ה"הונגקונגי" קשה להקלדה ולדיבור :p

IttaiP
22-07-2009, 12:00:07
במקום כל הסיפורים האלו פה אני פשוט שמח שיש את הסיני ולכן שלחתי לו (לצוות) מכתב תודה על השרות שאני והקליינטים בכלל מקבלים מהם.
מה שקיבלתי בתשובה קצר ולעניין:

Hello, Ittai

Thanks for your email and appreciation.
We don't receive much emails like this. That is very kind of you ;-)

Have a Wonderful day !!!

*It can take 2-3 days to receive a reply from us due to a high volume of email. For an urgent inquiry, please contact us by phone or online support.

Best Regards,
Sumaira
Customer Support.

מכתב תודה מעלה להם את החשק לעבוד הרבה יותר מתלונות חסרות טעם.
אי לכך אני ממליץ לכל החברים פה לומר להם תודה שהם קיימים ועל השרות שאנו מקבלים מהם.
:)

איתי

s.mario
22-07-2009, 18:29:13
אהבתי את הגישה שלך!:)

guylederer
22-07-2009, 20:45:02
שירשור מאד מעניין ... אני אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי לנסח מכתב ולהודות להם
:]

doodi111
26-07-2009, 02:16:16
מוטי,
אתה צודק בעובדות שציינת, אבל לא בטוח שהפיתרון שלך ישיג את התוצאה הטובה ביותר.

גם לי הם שלחו מס' הזמנה שהדואר בהונג קונג כלל לא זיהה.
(וזה לאחר שחיכיתי 50 יום!!! לקבלת ההזמנה)

אבל כשההזמנה הגיעה (ואחרי שנרגעו העצבים), שלחתי להם אימייל עם מחמאות והמון תודות על שירות מעולה:D

הם באמת התרגשו והודו על כך.

שווה לנסות.