PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיפ לכיוון PITCH CURVE

דניאל דקל
22-07-2009, 22:48:36
הבוקר קראתי באחד מגיליונות MODEL AIRPLANE NEWS
טיפ נחמד

לשמור להב שהלכה לעולמה, לקצץ אותה לאורך של כ 15 ס"מ, ולהשתמש בה עם ה -

PITCH CURVE GAUGE רק לצורך כיוון ה PITCH...

נשמע רעיון נחמד...

sagi
22-07-2009, 22:50:26
הסבר נמק והמחש :)

rankorn
22-07-2009, 23:08:01
הבוקר קראתי באחד מגיליונות MODEL AIRPLANE NEWS
טיפ נחמד

לשמור להב שהלכה לעולמה, לקצץ אותה לאורך של כ 15 ס"מ, ולהשתמש בה עם ה -

PITCH CURVE GAUGE רק לצורך כיוון ה PITCH...

נשמע רעיון נחמד...

אני דווקא ראיתי אנשים שאומרים שכדאי לשים את ה-Pitch gauge בחלק היותר חיצוני של הלהב משהו כמו שליש חיצוני בגלל שיש לפעמים להבים שמתעוותים ומקבלים פיתול קטן מאוד (לא בטוח שזו הסיבה...)

liran
22-07-2009, 23:24:36
אני דווקא ראיתי אנשים שאומרים שכדאי לשים את ה-Pitch gauge בחלק היותר חיצוני של הלהב משהו כמו שליש חיצוני בגלל שיש לפעמים להבים שמתעוותים ומקבלים פיתול קטן מאוד (לא בטוח שזו הסיבה...)

הסיבה שמלבישים את ה-PITCH GUAGE על השליש הקיצוני של הלהב היא מפני ששם מתרחש רוב העילוי.

doodi111
23-07-2009, 00:43:29
מישהו יכול להעלות תמונות להדגמה?

נועם ג
23-07-2009, 01:12:11
נשמע רעיון שטותי למדי...

תמיד אחרי שמחליפים להבים לאחר ריסוק..למרות שאפילו שמים להבים מאותו מותג...אין אותה זוית להבים ויש צורך בשינויים בפושרודים...

rankorn
23-07-2009, 10:10:36
הסיבה שמלבישים את ה-PITCH GUAGE על השליש הקיצוני של הלהב היא מפני ששם מתרחש רוב העילוי.

זה נכון, אבל כל עוד הלהב לא מסתובב, אתה לא יכול להרגיש בהבדל בין הזוויות. בזמן הסיבוב יש פיתול. לכן לא ברור לי למה בבדיקה סטטית יש הבדל אלה אם הלהבים בנויים ככה מראש (עם פיתול קל)

עמיתפורת
23-07-2009, 12:42:18
ההסבר הוא פשוט מאוד.
אתם מטיסים עם להבים בעלות פרופיל סימטרי וכן לניאריות לכל אורכן ובלי פיתולים כמו שמקודל בטיסות F3C.
לכן ניתן להשתמש בלהב שבורה ולקצר אותה לנוחות שתשמש רק לכיול המסוק, זה מאוד נוח ועובד מצויין אני כמה שנים עושה את זה.
רעיון מעולה

דניאל דקל
23-07-2009, 18:07:32
ההסבר הוא פשוט מאוד.
אתם מטיסים עם להבים בעלות פרופיל סימטרי וכן לניאריות לכל אורכן ובלי פיתולים כמו שמקודל בטיסות F3C.
לכן ניתן להשתמש בלהב שבורה ולקצר אותה לנוחות שתשמש רק לכיול המסוק, זה מאוד נוח ועובד מצויין אני כמה שנים עושה את זה.
רעיון מעולה

עמית, תבקש תמלוגים מ MODEL AIRPLANE NEWS על הרעיון :cool:

אגב, שמתם לב לשליליות של האנשים? ישר שוללים רעיון מבלי להבין אותו בכלל :D