PDA

צפייה בגרסה מלאה : מעוניין לקנות טיסן מה אתם ממליצים..??

guylihi
28-08-2008, 14:37:28
שלום
אני מעוניין לקנות טיסן, קודם אני יגיד לכם מה אני מחפש ותגידו לי מה מתאים לי..
אני רוצה טיסן שיהיה נח גם להתחלה וגם לאחר כך
מה עדיף בנזין או חשמלי?
אני יטיס אותו עם fpv ומשקפיים .
הבנתי שצריך טיסן לא מהיר בגלל המצלמה..
אני מעדיף גם שלא יהיה קטן מדי שאם נגיד הוא יהיה חשמלי אני יוכל לשים לו עוד בטרייה כדי שיהיה יותר זמן טיסה.. ושיהיה 4 ערוצים.
איזה דגם פחות או יותר עדיף? ומה פחות או יותר העלויות?
תודה..

junkqwe
29-08-2008, 00:39:47
אתה יודע כבר להטיס ? אי אפשר לקפוץ ישר לfpv, צריך ללמוד להטיס קודם

b1yossi
29-08-2008, 00:42:11
שלום
אני מעוניין לקנות טיסן, קודם אני יגיד לכם מה אני מחפש ותגידו לי מה מתאים לי..
אני רוצה טיסן שיהיה נח גם להתחלה וגם לאחר כך
מה עדיף בנזין או חשמלי?
אני יטיס אותו עם fpv ומשקפיים .
הבנתי שצריך טיסן לא מהיר בגלל המצלמה..
אני מעדיף גם שלא יהיה קטן מדי שאם נגיד הוא יהיה חשמלי אני יוכל לשים לו עוד בטרייה כדי שיהיה יותר זמן טיסה.. ושיהיה 4 ערוצים.
איזה דגם פחות או יותר עדיף? ומה פחות או יותר העלויות?
תודה..

הפך להיות טרנד הסיפור הזה........

gillb
29-08-2008, 06:07:16
הנה לך, גם חשמלי, גם מתחילים, גם FPV

http://www.hobby-lobby.com/easystar-rtf.htm
בהצלחה גיל

נ.ב. - ללמוד אפשר הכל (גם להטיס FPV אפילו, שקודם לא הטסת טיסנים) השאלה היא מי ילמד אותך, איך וכו...

gillb
29-08-2008, 06:08:41
לא נכנס הקישור של ה FPV קבל אותו שוב.

http://www.hobby-lobby.com/fpv.htm

בהצלחה

guylihi
29-08-2008, 10:59:22
תודה.
יש משהו עם גלגלים?

איציק רונן
29-08-2008, 12:25:24
נ.ב. - ללמוד אפשר הכל (גם להטיס fpv אפילו, שקודם לא הטסת טיסנים) השאלה היא מי ילמד אותך, איך וכו...

האמת שלא ממש מתחשק לי להכנס לדיון שיגרום לי להשמע זקן, אבל כשרוצים הכל מהר מהר עם כל קיצורי הדרך, הכל אינסטנט.... זה גם נגמר באותה המהירות. בוודאי שאין לזה את אותה האיכות וממש לא אותו הטעם.
זה בערך כמו ההבדל בין יין בן חודשיים לקוניאק בן שלושים.
חייבים ללמוד את הבסיסים מכל ההיבטים: להטיס באופן בטוח ובטיחותי, לדעת לתפעל את הציוד, לשפר, להתפתח.... להינות.

קנה לך איזי סטאר, זה טיסן מצויין למתחילים, תלמד וטטיס כמה חודשים, אחרי זה אתה יכול להוביף לו ציוד צילום ווידאו, לשדרג למאזנות, מנוע חזק יותר.... בקיצור כלי שאתה יכול לעבור איתו את כל השלבים בלי לבזבז יותר מידי כסף ולהתקדם בצורה מסודרת, מהנה ובטוחה.
איציק

gillb
29-08-2008, 15:08:03
יותר זקן ממני (-: ?

guylihi
29-08-2008, 20:39:55
מה לגבי f18??

איציק רונן
29-08-2008, 21:08:29
יותר זקן ממני (-: ?
לא נתת פרטים על עצמך ולכן אני לא יודע בן כמה אתה, אני, לפני 34 שנים העלתי לאוויר את הגילשון הראשון שלי... הייתי בן 12.
שמע, ראיתי פרסום של "בית גיל הזהב" בפלורידה שהמוטו שלו זה הטסות....רוצה שנרשם?
הבעיה שלא נראה לי שהגברים מחזיקים מעמד יותר מידי והנשים לא מטיסות....:rolleyes:
אז אולי נשאר כאן וזהו.

מה לגבי f18??
שברת אותי, אולי תתחיל ממעבורת חלל :D

דורונצ'יק
29-08-2008, 22:30:58
אם אתה מחפש טיסן למתחילים אני יכול להמליץ לך על ה- טוטור.
זה טיסן חשמלי שמגיע הכל קומפלט מנוע + בקר.
כל מה שעליך להשלים עליו זה מערכת רדיו, סרוואים וסוללות.
אני נכנסתי לתחום הזה בצורה קשה מאוד והטיסן שלי התרסק כל פעם וממש לא נהנתי להטיס את הטיסן הזה.
אחרי מלא חודשים קניתי את הטוטור התאמנתי עליו כמה חודשים והיום אני מטיס 2 טיסני- 3D גדולים וכייפים.
אין מה לעשות הזמן והניסיון עושים את שלהם.

זה הטיסן (http://www.tholon.co.il/site/detail/detail/detailDetail.asp?detail_id=703061) והוא מומלץ בחום לכל מי שרוצה להתחיל בתחום החשמלי.

הטיסן הזה הרבה מלא נחיתות קשות ולא קלות בכלל מלבד זוג גלגלים שהחלפתי לו הוא נשאר שלם כמו חדש!
עד היום אני נהנה להטיס את הטיסן הזה. הוא גם דוהה מאוד יפה!

דורון ריבניק.

gillb
30-08-2008, 17:52:06
אז מה אנחנו בקרב מי יותר זקן? ניצחת!!
הגילשון הראשון שלי ("שמנטף" שנבנה במקלט של קלוב התעופה ברמת השרון - נווה מגן) גם כן התרומם, נדמה לי שגם אני הייתי בן 12 (לפני 31 שנה - אתה רואה ניצחת!)....

בית גיל הזהב? פלורידה? מיאמי? אני רץ!!! - דרך אגב, אתה צודק אכן הנשים שם מאריכות חיים הרבה יותר מהגברים. דברי הבאים הם אמיתיים לחלוטין!!! סבתא שלי בת 94. קברה כבר שלושה בעלים גרה במאימי עם..... תחזיק טוב... אחותה הגדולה!!! בת 96 ואחותה הצעירה בת 91!!! - אמיתי לחלוטין!!

guylihi
30-08-2008, 21:27:13
איפה הכי כדי לקנות בארץ?

איציק רונן
30-08-2008, 21:52:30
אז מה אנחנו בקרב מי יותר זקן? ניצחת!!
הגילשון הראשון שלי ("שמנטף" שנבנה במקלט של קלוב התעופה ברמת השרון - נווה מגן) גם כן התרומם, נדמה לי שגם אני הייתי בן 12 (לפני 31 שנה - אתה רואה ניצחת!)....

בית גיל הזהב? פלורידה? מיאמי? אני רץ!!! - דרך אגב, אתה צודק אכן הנשים שם מאריכות חיים הרבה יותר מהגברים. דברי הבאים הם אמיתיים לחלוטין!!! סבתא שלי בת 94. קברה כבר שלושה בעלים גרה במאימי עם..... תחזיק טוב... אחותה הגדולה!!! בת 96 ואחותה הצעירה בת 91!!! - אמיתי לחלוטין!!
שמע, חים ארוכים. הן בטח נתקעו עם מלאי עצום של ציוד טיסנאות.... אולי שישלחו משהו?
שבוע טוב,
זקניציק