PDA

צפייה בגרסה מלאה : חברה זה כבר נעשה משעמם כל התודות האילו...

אליקופטר
26-07-2009, 12:30:21
חברים ,

באמת שאני בעד וצריך להודות לכל מי שעוזר אבל חלאס נמאס שפורום כל שהוא הופך להיות דף תודות יום אחד זה פורום מסוקים יום אחר זה טיסנים ומגלגל שירשור של 2-3 דפים זה משעמם ולא מקצועי די .
ולכן אני מבקש בכדי להשאיר את הפורום מקצועי מצד אחד ולא כפוי טובה מצד שני כי תודות ינתנו אך ורק בפורום "לא להבים ולא כנפיים" .
אנא בלי תגובות של "אתה מקנא" ,מה כואב לך וכו' יש מקצועיות ויש תודות כמו שבפורום טיסנים אין הודעות על מסוקים כך צריך להיות לגבי נושא זה ,לא יתכן שנכנסים לשירשור מסויים והוא זוכה ל 2-3 עמודים שאחרי ההודעה ה4 זה הופך להתנגשיות ואילו אחרים ששואלים שאלות מקצועיות לא זוכים לתגובה כי כולם עסוקים באותו שירשור מיותר .

תודה.

amiramen
26-07-2009, 12:53:41
+1
זה באמת התחיל להיות תופעה, בלי קשר לתוכנה של המכתב או לאדם שהיא מופנית אליו, היא צריכה להתפרסם בפורום "לא להבים ולא כנפיים" כי באמת היא לא קשורה לנושאי הטיסנאות.

lior_bar_ami
26-07-2009, 13:10:54
עוד אופציה היא שרשור אחד נעוץ שכותרתו היא "אנשים טובים או GOOD GUYS LIST" בו יהיה ניתן לכתוב תודות או חוויות כאלו ואחרות.

נ.ב.
עמירם, אני לא מבין את החתימה שלך :confused:
אין כזה דבר זקן מידי בתחביב שלנו!!

amiramen
26-07-2009, 13:15:56
עוד אופציה היא שרשור אחד נעוץ שכותרתו היא "אנשים טובים או GOOD GUYS LIST" בו יהיה ניתן לכתוב תודות או חוויות כאלו ואחרות.

נ.ב.
עמירם, אני לא מבין את החתימה שלך :confused:
אין כזה דבר זקן מידי בתחביב שלנו!!
גם אפשרות....

לגבי החתימה: מנהל הפורום הודיע כי אני צריך לצמצם את השתתפותי בפורום בגלל, שלפי דעתו, אני מוריד את הרמה של הפורום בגלל גילי הצעיר.
החתימה היא סוג של מחאה קטנה שבאה לעורר את חברי הפורום ושיבינו כי אין מקום לנערים בתחביב רק בגלל אדם אחד בעל כח רב.

lior_bar_ami
26-07-2009, 13:22:20
אני חושב שהמנהל המדובר לא הובן כהלכה...
אם ההודעות שלך הם לא סוג של SPAM, אין שום סיבה שבעולם שתצמצם את השתתפותך - בטח לא בגלל הגיל.