PDA

צפייה בגרסה מלאה : בנוגע לפורם קנייה מכירה

Shay
26-07-2009, 15:43:50
*אני רושם זאת כאן על מנת שיהיה ניתן להגיב*

שאלה לי אל חברי הפורום, למה כאשר אתם מפרסמים פריט למכירה אין אתם מציינים את מחירו? חיפשתי וחיפשתי ואין אני מוצא שום סיבה הגיונית לכך אשמח אם תגיבו.

Boogle
26-07-2009, 16:03:54
אצטט משהו שאני כתבתי למישהו בתגובה לעניין קרוב.

עם ישראל היושב בציון

כולם "בוכים" שבעלי החנויות עושקים אותם ולא לוקחים מחיר סביר בעבור הסחורה, הרי אף אחד לא רוצה לצאת "פראייר" חס ושלום.
באותה הנשימה, כאשר כל אחד (כמעט) מהמלינים מפרסם ציוד יד שניה , ואני מדגיש יד שניה , הרי אף אחד מאיתנו אינו חנות ואינו קונה ציוד לצורך מכירתו הלאה, הוא לא רוצה לצאת "פראייר" ודורש על מוצר משומש (כזה שיצא מהחנות הוא משומש...)100% ויותר ממחירו בחנות, כי הרי שילמנו גם משלוח ושער הדולר ירד וכו וכו....
YOU GET MY DRIFT??

יש אנשים שחיים לפי המוטו לעיל ולא נעים להם מה"חבר'ה" אז הם לא מפרסמים מחיר ומחכים ל"פראייר" הבא שיבוא.

העיקר לא לצאת פראייר

Nlackrif
26-07-2009, 16:08:26
אני בד"כ כן מציין את המחיר, אבל יש לכך הסבר מאוד הגיוני...
והוא, לגרום לקונה להתקשר! דרך שיחת טלפון יותר קל להניע את הקונה הפוט' לפגישה ואז נוצר מצב של מכירה פורנטלית שידועה בעולם המכירות טובה יותר (הרבה יותר) מאשר כתיבת הודעה או שיחת טלפון.
אגב, ידוע שאדם שיתקשר לברר פרטים לגבי המכירה, לרוב הוא יותר רציני מאחד שמשוטט לו בפורום משועמם ומחפש "דילים".

Nlackrif
26-07-2009, 16:11:00
אצטט משהו שאני כתבתי למישהו בתגובה לעניין קרוב.

עם ישראל היושב בציון

כולם "בוכים" שבעלי החנויות עושקים אותם ולא לוקחים מחיר סביר בעבור הסחורה, הרי אף אחד לא רוצה לצאת "פראייר" חס ושלום.
באותה הנשימה, כאשר כל אחד (כמעט) מהמלינים מפרסם ציוד יד שניה , ואני מדגיש יד שניה , הרי אף אחד מאיתנו אינו חנות ואינו קונה ציוד לצורך מכירתו הלאה, הוא לא רוצה לצאת "פראייר" ודורש על מוצר משומש (כזה שיצא מהחנות הוא משומש...)100% ויותר ממחירו בחנות, כי הרי שילמנו גם משלוח ושער הדולר ירד וכו וכו....
YOU GET MY DRIFT??

יש אנשים שחיים לפי המוטו לעיל ולא נעים להם מה"חבר'ה" אז הם לא מפרסמים מחיר ומחכים ל"פראייר" הבא שיבוא.

העיקר לא לצאת פראייר

בוגל,

אתה קווצני

מהשורש קיצוני:)

lior_bar_ami
26-07-2009, 16:36:19
לרוב אני נוהג לציין מחיר בהודעותיי,
אך אני מסוגל לחלוטין להבין למה יש כאלו שנוהגים אחרת...
כישראלים (וכמו שבנצי ציין), רווחת תפיסת ה"אותי לא יוציאו פראייר" - תפיסה שלא אחת גרמה לי למצוא את עצמי מתמקח עם אנשים בטלפון על מוצר שהם לא ראו מעולם, אך באופן אוטומטי מנסים להוריד את המכנסיים של המוכר (בחלק מהמקרים הם כבר היו למטה מלכתחילה עם מחיר נמוך - לא שזה עזר)...
אגב, רוב אלו שהתמקו ובילבלו את השכל - לרוב היו אלו שלא רכשו כלום בסוף...
רוב הרציניים מעדיפים לראות מה הם קונים ורק אחרי זה להתחיל מו"מ (מוצדק או לא - אבל לפחות מבוסס).

Shay
26-07-2009, 16:46:01
מה שיכול לקרות הוא שאדם יכול להתקשר לשאול למחיר לחטוף שוק מהחיר ואחר כך לא נעים לאותו אדם לומר:"יקר לי" ואז הוא נאלץ להקשיב לבירבורי המוכר שעות ארוכות עד שירצה את המוכר מבחינת תשבוחות הטיסן המהולל שלו.

אם המחיר היה רשום לאדם היה נחסך כל זה...

Nlackrif
26-07-2009, 16:51:27
מה שיכול לקרות הוא שאדם יכול להתקשר לשאול למחיר לחטוף שוק מהחיר ואחר כך לא נעים לאותו אדם לומר:"יקר לי" ואז הוא נאלץ להקשיב לבירבורי המוכר שעות ארוכות עד שירצה את המוכר מבחינת תשבוחות הטיסן המהולל שלו.

אם המחיר היה רשום לאדם היה נחסך כל זה...

מי זה נעים?

עזוב אותו הוא נח...;)

ידידי, יקר לך? אתה לא חייב לשמוע בילבולי שכל, אלא להגיד - תודה, מעבר לתקציב שלי ולנתק.
פשוט מאוד!