PDA

צפייה בגרסה מלאה : איזה מסוק לקנות?

wonderd
28-07-2009, 13:16:29
שלום לכולם,
אני חדש בהטסת מסוקים ופה בפורום, אני מבקש ייעוץ לגבי קניית המסוק שיתאים לי.
אתמול הייתי אצל בחור שהמליץ לי קודם כל לקנות חשמלי ולא דלק/ניטרו, בעיקר בשל עלויות התיקון וההטסה. אני דווקא נדלקתי על הרפטור 30.
מה דעתכם? חשמלי או דלק? להתחיל בקטן או לקנות מסוק נורמלי שישרת אותי גם מעבר להתחלה הקשה?

קראתי גם את המדריך למסוקאי המתחיל אבל שם מדובר רק על חשמליים.
האם שלושת המסוקים שמומלץ עליהם בקטגוריית ה 450 טובים באותה מידה או שיש אחד מהם שמועדף יותר?

תודה,
אלעד.

sagi
28-07-2009, 13:27:32
אהלן אלעד וברוך הבא,
מבין שלושת המסוקים אני יכול להמליץ לך בחום על הטירקס 450.
אומנם קצת יקר אבל לטווח הארוך שווה את ההשקעה !!!
אתה יכול לרכוש היום את הטירקס ספורט שמגיע קומפלט מלבד מערכת רדיו.
תיקח בחשבון שאתה נכנס להוצאה לא קטנה וזה עוד לפני שדברנו על מטען וסוללות.
שיהיה לך בהצלחה ותרגיש חופשי להתיעץ !
ברוך הבא !!!!

wonderd
28-07-2009, 13:36:30
האם כדאי לקנות משומש?

ויזל ישי
28-07-2009, 13:49:05
הטירקס עושה 3d חבל על הזמן אבל הוא חריף מאוד לטיסה אפילו אחרי שמכונים אותו אכי רגוע
לעומת זאת הרפטור עושה קצת פחות 3d אבל רגועה בהרבה חוץ מזה שהטירקס החלקים שלו מאוד יקרים ובנוגע ליד שניה אם זה דלק ואתה רואה שהמסוק ללא סדקים חופשיים והמנועה עובד טוב (כדי לקחת חבר שמבין כדי שיבדוק את המסוק ולבקש מבעל המסוק שידגים ריחוף) אז בסדר אבל בחשמלי הענין שונה ועדיף חדש

guylederer
28-07-2009, 13:56:23
אין קשר לחריף או לא חריף ... זה הכל תלוי באיך שאתה מגדיר את המסוק ... אתה יכול לעשות אותו אדיש מאד או חריף מאד ...
לדעתי טירקס זה ההוצאה הכי טובה ... אבל אם יש לך בעיה של תקציב אפשר לקחת העתקי טירקס ...

Ashaman
28-07-2009, 14:02:31
העתקים בדרך כלל לא כל כך אמינים אני ההיתי ממליץ על הבליד אם כי הוא גם כצת נוטה להיות פרוע

CopterX לא אמין?

ויזל ישי
28-07-2009, 14:15:22
הוא אמין התכונתי לחיקוים הסינים הזולים

wonderd
28-07-2009, 14:41:47
יש למכירה t-rex 450, עם חלקי חילוף, בפחות מ 2000 ש"ח. כדאי לבדוק מה מצבו לפחות?

rankorn
28-07-2009, 14:49:35
האם כדאי לקנות משומש?

אני קניתי משומש אבל מאז כבר החלפתי חצי מסוק. לא בגלל שזה לא היה טוב מהתחלה אלא בגלל שאין מה לעשות, אתה תרסק ותרסק ותשבור ותרסק..

כל עוד האלקטרוניקה במצב טוב, אפשר לדעתי להתחיל עם משומש כדי לראות אם בכלל זה מתאים לך.

מצטרף להמלצה על ה-trex450 (חשמלי), זה אחלה מסוק ובהחלט ניתן להתחיל ללמוד עליו.

AVIV123
28-07-2009, 16:19:41
אני מוכר הירובו קוארק מסוק שטס וטס והדבר היחיד שנשבר זה הלהבים שמחיר כול להב 10 שח המחיר שאני מוכר 1300 שח כולל הכול מומלץ למתחילים תבדוק תגובות בחול

doodi111
28-07-2009, 18:55:12
שלום לכולם,
אני חדש בהטסת מסוקים ופה בפורום, אני מבקש ייעוץ לגבי קניית המסוק שיתאים לי.
אתמול הייתי אצל בחור שהמליץ לי קודם כל לקנות חשמלי ולא דלק/ניטרו, בעיקר בשל עלויות התיקון וההטסה. אני דווקא נדלקתי על הרפטור 30.
מה דעתכם? חשמלי או דלק? להתחיל בקטן או לקנות מסוק נורמלי שישרת אותי גם מעבר להתחלה הקשה?

קראתי גם את המדריך למסוקאי המתחיל אבל שם מדובר רק על חשמליים.
האם שלושת המסוקים שמומלץ עליהם בקטגוריית ה 450 טובים באותה מידה או שיש אחד מהם שמועדף יותר?

תודה,
אלעד.

אלעד שלום.
קודם כל ברוך הבא לתחביב ולפורום.
התשובות שקיבלת כאן הן כולן נכונות ומבוססות על ניסיון של אנשים, אבל כדי לבחור מסוק שיתאים לך באופן אישי, יש נתונים נוספים שצריך לקחת בחשבון ובין היתר זה עניין התקציב שעומד לרשותך ומה הציפיות שלך מהמסוק.

יש כאלה שיגידו שעדיף להתחיל דוקא עם מסוק גדול יותר מ- 450 כי הוא יותר יציב ונוח לשליטה.

יש כאלה שיגידו ש- 450 הוא האידיאלי למסוקאי המתחיל.

הטירקס הוא מסוק מעולה!!
השאלה היא אם הוא במסגרת התקציב שלך.

אני באופן אישי התחלתי עם הטירקס 450, אבל זה לאחר שערכתי בירור מעמיק והתייעצתי והגעתי למסקנה שהמסוק הזה מתאים בדיוק לצרכים שלי ולתקציב.

יש כאן בפורום אנשים שהם מומחים גדולים בתחום.
אני מציע לך ליצור קשר עם אחד מהם ולקבל הסבר מקיף.
זה יחסוך לך הרבה מאוד כסף בהמשך ויעזור לך להפיק את המקסימום מהתחביב הנהדר הזה.

אתה יכול לנסות לפנות לבחור מקסים בשם עודד (WIN 556) ולהתייעץ איתו.
מס' הטלפון שלו מפורסם בכל הודעה שלו והוא ישמח לייעץ לך.

יש עוד רבים וטובים, רק תבחר!

בהצלחה!

דודי

Ashaman
28-07-2009, 19:25:24
אני אדביק לך משהו שכתבתי בתגובה לשאלה דומה מלפני יומיים:

אם אתה מעוניין להרכיב קיט בעצמך, אחרי שיחות ארוכות עם עודד הרכבתי משהו שנראה מצויין - לפחות על הנייר:

קיט CopterX AE
מנוע Turnigy E500 6T 4000Kv 200W Heli Motor
בקר מהירות TR_P40A - TURNIGY Plush 40amp Speed Controller
ג'יירו + סרוו ג'יירו**Logictech 2100T & LTS-3100G Combo
3 סרוואים Digital high torque bearing servo 16.2g/3.1kg/.16sec
2 סוללות ZIPPY Flightmax 2200mAh 3S1P 25C*
מטען Turnigy Accucel-6 50W 5A Balancer/Charger

אמור לצאת סה"כ משהו כמו 1,800 ש"ח כולל משלוח.

אם אתה חדש בתחום תזדקק גם למערכת רדיו והמחירים של אלו נעים בהתאם ליכולתך, מ 400 ש"ח לשלט בסיסי שיעשה את העבודה ועד 2000 ש"ח למערכת רדיו שאמורה להיות נפלאה ולהחזיק לאורך זמן.

wonderd
28-07-2009, 19:57:25
קודם כל, תודה רבה לכולכם על העזרה.
מזמן התכוונתי להיכנס לתחביב אבל לא היה לי את הזמן.
אתמול בערב ביקרתי בחנות צפונית וקיבלתי הסברים, כולל משחק קצר בסימולטור.
בסופו של דבר קרוב משפחה שהיה איתי קנה לעצמו blade cx2, לניסיון.

אני באופן אישי מעדיף מסוק גדול יותר מהבלייד הנ"ל, גם אם אני רק מתחיל.
התקציב שלי יהיה עד 3000 ש"ח ואם אפשר פחות, מה טוב.
אני מעדיף לא להרכיב בעצמי מסוק אלא לקנות אחד מוכן, מהסיבה הפשוטה שאני גר בגולן ופה אין ממש מבחר חנויות שאני יכול לקפוץ אליהן מתי שאני ארצה.

Ashaman
28-07-2009, 20:09:36
ובדיוק מהסיבה הזו עדיף לך ללמוד להרכיב אותו לבד, עם זמן וסבלנות, בכדי שכשמשהו יתקלקל תוכל לקנות חלק חילוף ולתקן בעצמך ולא להיות מושבת עד שתגיע לחנות הקרובה...
אם התקציב שלך הוא 3000 הייתי מציע לך להוסיף עוד בערך 500 ש"ח וללכת על מערכת רדיו טובה שתישאר איתך לאורך זמן.

לצורך גילוי נאות מעולם לא הטסתי מסוק מלבד בסימולטור ואני עושה את צעדיי הראשונים בתחום, כל מה שאני כותב לך נובע מהדברים שלמדתי בשבועות האחרונים לקראת הרכבת המסוק הראשון שלי.

doodi111
28-07-2009, 20:32:09

אני מעדיף לא להרכיב בעצמי מסוק אלא לקנות אחד מוכן, מהסיבה הפשוטה שאני גר בגולן ופה אין ממש מבחר חנויות שאני יכול לקפוץ אליהן מתי שאני ארצה.

אלעד
תעשה לעצמך טובה ענקית ותתקשר לעודד
הטלפון שלו: 052-5454380

בהצלחה

שמוליק ג
28-07-2009, 21:33:33
אלעד
המשך לטובות שאתה עושה לעצמך תנסה בכל זאת להשקיע ולהגיע לשטח הטסה כל שהוא
אני יודע שיש חברה שמטיסים באזור בית שאן
טוב מראה עיניים ממשמע אוזניים והתכתבות בפורום....
בהצלחה
שמוליק

AVIV123
28-07-2009, 22:12:29
אני מהקריות אתה מוזמן להצתרף באחד הלילות לחברה שלנו אנו מטיסים 3 מסוקי קוארק אני יתן לך לנסות להטיס יש לנו כבל מדריך חניך

wonderd
28-07-2009, 22:58:34
תודה, אני אנסה לדבר עם עודד מחר.
בינתיים, ראיתי בהודעות שלו שהוא ממליץ על קיט CX AE, אבל באתר היבואן לא מצאתי דגם כזה, היכן בכל זאת אפשר למצוא אותו?

תודה אביב,אני אשמח לבוא, אם תודיע לי יום לפני או לפחות כמה שעות כדי שאספיק להתארגן, אני אבוא.

אלעד.

Ashaman
29-07-2009, 05:57:00
ehirobo.com

עמוד ראשי, לא תוכל לפספס.

Ashaman
30-07-2009, 18:23:44
אגב, אם תקנה BLADE-CP תחסוך 50% מעלויות הלהבים.

http://www.youtube.com/watch?v=9sv5FCn-eUM

AVIV123
30-07-2009, 19:33:12
אגב, אם תקנה BLADE-CP תחסוך 50% מעלויות הלהבים.

http://www.youtube.com/watch?v=9sv5FCn-eUM

תסביר בבקשה

flybywire
30-07-2009, 19:33:41
תודה, אני אנסה לדבר עם עודד מחר.
בינתיים, ראיתי בהודעות שלו שהוא ממליץ על קיט CX AE, אבל באתר היבואן לא מצאתי דגם כזה, היכן בכל זאת אפשר למצוא אותו?

תודה אביב,אני אשמח לבוא, אם תודיע לי יום לפני או לפחות כמה שעות כדי שאספיק להתארגן, אני אבוא.

אלעד.

שלום ,

אני היבואן של CX , ממליץ בחום על קיט הAE שנמכר בEHIROBO , מחיר פיצוץ !
זול יותר ממה שאנחנו נוכל להציע פה בארץ (מכירת חיסול בחו"ל) , בקרוב יוצעו מס' קיטי AE
למכירה באתרינו (אך במחיר מעט גבוה מהמחיר בEHIROBO) ולכן אם אין לך בעיה להזמין מחו"ל רכוש AE עוד היום.

Ashaman
30-07-2009, 19:44:43
תסביר בבקשה

צפה בסרט, זה נכתב בצחוק.

nachche
30-07-2009, 23:45:05
שלום ,

זול יותר ממה שאנחנו נוכל להציע פה בארץ (מכירת חיסול בחו"ל) , בקרוב יוצעו מס' קיטי AE
למכירה באתרינו (אך במחיר מעט גבוה מהמחיר בEHIROBO) ולכן אם אין לך בעיה להזמין מחו"ל רכוש AE עוד היום.

הקיט נמכר אמנם ב60 אבל המשלוח זה עוד 23$
סה"כ לקח לו שבוע להגיע אלי הביתה.

sagi
31-07-2009, 05:06:15
שלום ,

דודי אין מילים !
לזה התכוונתי שאמרתי שהיבואן של קופטר איקס הוא אדם טוב !
אצלו קודם כל הלקוח אח"כ רווחת העסק שלו !!!

Nlackrif
31-07-2009, 08:37:54
שלום ,

פשוט נדיר!
יבואן וג'נטלמן....רואים שתעופה זה אצלך בדם!!!:rolleyes:

orenoved
31-07-2009, 08:40:56
טוב קודם כול ברוך הבא וכמו שהמלצתי לאיתמר..
ואני הייתי ממליץ לך על מסוק ראשון BLAD 400
המסוק יציב די חזק לטיסה טובה ומגיע עם שלט שזה ימשיך איתך בהמשך
לפי דעתי תיקנה את הבלייד כמובן במקבלי סימולטור חובה
לאט לאט תוסיף אלקטרוניקה שהיא תמשיך איתך לטירקס כמו ג'ירו 401 (מומלץ בחום)
סרווים בקר ומנוע ורק אז תיקנה קיט של הטירקס ותוסיף לו את האלקטרוניקה...
נ.ב הבלייד קל מאוד להטסה למתחילים יכול לעשות כימעט הכול...
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/_mJNmMetyv8&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/_mJNmMetyv8&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

[YOUTUBE]טוב כמו ששגיא אמר סימולטור חובה והרבה....

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/_mJNmMetyv8&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/_mJNmMetyv8&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/y1fQOOXty5A&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/y1fQOOXty5A&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/YOUTUBE

wonderd
31-07-2009, 09:04:04
הטי רקס וה CX יותר גדולים מהבלייד?

sagi
31-07-2009, 09:58:05
הבלייד יותר גדול מהטירקס בסנטימטר בזנב פחות או יותר.
אבל הוא כולו פלסטיק לעומת CNC בטירקס !

wonderd
31-07-2009, 10:09:50
מה שאומר עלויות ריסוק נמוכות יותר בפלסטיק?

wind556
31-07-2009, 10:59:16
פשוט נדיר!
יבואן וג'נטלמן....רואים שתעופה זה אצלך בדם!!!:rolleyes:

מסכים עם כל מילה

אבנר126
31-07-2009, 13:20:34
מסכים עם כל מילה

דודי היבואן של קופטראיקס בנאדם מקסים, כיף לראות אנשים כמוהו, הוא קודם כל בנאדם ורק אחר כך
יבואן.

אבנר אבי

wind556
31-07-2009, 13:33:11
טוב קודם כול ברוך הבא וכמו שהמלצתי לאיתמר..
לפי דעתי תיקנה את הבלייד כמובן במקבלי סימולטור חובה
לאט לאט תוסיף אלקטרוניקה שהיא תמשיך איתך לטירקס כמו ג'ירו 401 (מומלץ בחום)
סרווים בקר ומנוע ורק אז תיקנה קיט של הטירקס ותוסיף לו את האלקטרוניקה...
נ.ב הבלייד קל מאוד להטסה למתחילים יכול לעשות כימעט הכול...

[YOUTUBE]טוב כמו ששגיא אמר סימולטור חובה והרבה....

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/y1fQOOXty5A&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/y1fQOOXty5A&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/YOUTUBE

הרשה לי לחלוק על דעתך
הבלייד קשה להטסה, לא יציב,יקר בטירוף, והוא שייך לקטגוריה של זריקת כסף לפח
יש רק מסוק אחד יותר גרוע ממנו, וזה הBELT CP
שניהם באותה קטגוריה: מסוקים שטעות לקנות אותם.
לא מעט אנשים שרכשו אותו התייאשו ממנו ואחרי שעברו לטי רקס או תואמיו החיוך חזר להם לפנים.

לגבי השלט, גם שם הדעות חלוקות, השלט מתפקד בצורה סבירה ומספקת, לא מעבר לזה, אבל ים של תקלות שהנסיון המצטבר הוכיח,והרבה מבעלי השלט הזה פשוט מחליפים אותו מיד כשמבינים מה יש להם ביד

sagi
31-07-2009, 15:06:45
מסכים עם כל מילה עודד !!!

yamin15
01-08-2009, 15:50:34
מי שמעוניין במסוק ובשרות טוב?

זה רק דודי מ-copter x

אני ממליץ עליו

wonderd
01-08-2009, 22:49:20
קניתי בסוף קופטר X דגם AE שבמבצע, יש לי מנוע turnigy 4000, ובקר turnigy sentry 40A, שלט DX7 עם מקלט AR7000 והסרוואים שמגיעים בערכה.
אני צריך לקנות ג'יירו, וסוללות.

שכחתי משהו?

Ashaman
01-08-2009, 23:10:11
יש לך במקרה בקר מיותר? זה הדבר היחיד שחסר לי בכדי להרכיב את ה AE שלי :(

wonderd
01-08-2009, 23:36:06
לא ממש, קניתי את שלי רק היום..תן לי כמה ימים לרסק את המסוק ואז נראה ;)

shaharg
01-08-2009, 23:39:14
יש לך במקרה בקר מיותר? זה הדבר היחיד שחסר לי בכדי להרכיב את ה AE שלי :(

אם אתה צריך - תתקשר 0547733514 שחר

dptr
02-08-2009, 09:08:26

שלום לך אני מאזור קריית שמונה אנחנו מטיסים פה כמה חברה ונשמח אם תצטרף אילינו. יש פה חנות בשאר ישוב.
נשמח לעזור לך לבחור מסוק להרכיב אותו וכו.

אתה מוזמן להתקשר 052-4286529
דניאל