PDA

צפייה בגרסה מלאה : חדשות הגיע שרוול ארוג לסיני!!!

eransa
05-08-2009, 13:34:07
http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=9562

doodi111
05-08-2009, 13:41:32
ערן תודה על העדכון.
המחיר הוא עשירית ממה שנמכר במקומות אחרים, אבל החומר עצמו נראה פשוט יותר.

אולי כדאי שתפרסם את ההודעה גם בפורום מסוקים חשמליים, איזכור של המוצר הזה עולה שם לא פעם.

רזי
05-08-2009, 15:44:30
מה מטרת השרוול האריג הזה?
תודה.

eransa
05-08-2009, 15:53:47
בתוך השרוול ניתן להעביר את המולכים החשמליים של הסרוואים הגיירו וכו, השרוול גמיש והקונקטור עובר בתוכו בקלות, בעקרון זו מעין הגנה מפגיעה מכנית ברמה מסוימת.

מר מתוק
05-08-2009, 16:11:49
מה מטרת השרוול האריג הזה?
תודה.

במקום שחוטי האלקטרוניקה יעברו וישתפשפו על דפנות הקרבון (במסוקים בדרך כלל) בתוך השרוולים הללו החוטים מוגנים וגם אם ישנו שיפשפוף שכזה כנגד הקרבון, החוטים מוגנים ולא "נחשפים".

איציק רונן
05-08-2009, 16:16:34
מישהו יכול להמליץ על שיטה להלביש את השרוול בלי שהוא יפרם? בכל פעם שניסיתי להלביש שרוול כנ"ל זה נגמר ברמת עצבים די גבוה.
שרווליציק

lior_bar_ami
05-08-2009, 17:03:28
איציק אתה מפרק את הקונקטור של הסרוו לפני ההשחלה (איפה מעיין איפה)?
זה עוזר מאוד...

bendisar
05-08-2009, 17:04:26
מישהו יכול להמליץ על שיטה להלביש את השרוול בלי שהוא יפרם? בכל פעם שניסיתי להלביש שרוול כנ"ל זה נגמר ברמת עצבים די גבוה.
שרווליציק

זה בהחלט יכול להיות מעצבן להלביש את השרוול, אני עובד בשיטה הבאה:
קודם כל חשוב שהקצה של השרוול יהיה חדש , קצה של שרוול ששומש כבר יהיה קצת פרום וזה מקשה על העבודה (אני משתמש בשרוול הזה (https://www.readyheli.com/ProductDetails.asp?ProductCode=1/4%20WIRE) והוא מאיכות מצויינת ובא יחד עם בידוד מתכווץ בעובי המתאים, אפשר להכניס בשרוול הנ"ל אפילו 3 חוטים יחד עם קונקטורים)
חותכים את השרוול לאורך הרצוי
מכניסים את הקונקטור של החוט , קודם מכניסים צד אחד ונותנים לו להרחיב קצת את השרוול, ואז צד שני, ברגע שהקונקטור נמצא בתוך השרוול, לוקחים איזה צינור דק וגמיש (אני השתמשתי בצינור שמשחילים בתוכו פושרודים ואנטנות בד"כ) ובעזרת הצינור דוחפים את הקונקטור לתוך השרוול, וכך הקונקטור מושחל בפנים והחוט כמובן אחריו, ככה הגעת למצב שיש לך חוט של סרוו שהחוט עצמו מוגן ע"י השרוול, אבל השרוול לא ארוך מדי ככה שנשאר עוד מקום לקונקטור לצאת מהשרוול, עכשיו לוקחים בידוד מתכווץ (בדרך כלל בא עם השרוול, למקרה שלא יש לציין שהבידוד המתכווץ חייב להיות בעובי שהוא יוכל לפחות לעבור את הקונקטור) חותכים שתי חתיכות קצרות, אחת לכל קצה של השרוול, ומשחילים אותם למקומן הרצוי, בכל קצה של השרוול חייב להיות בידוד מתכווץ, אחרת השרוול יפרם עם הזמן
יש לציין שהשרוול הוא הרבה פחות גמיש מחוט הסרוו, לכן יש לקחת זאת בחשבון
אפשר לעשות כל מיני טריקים נחמדים עם השרוול, כמו התמונה הזו בה ניתן לראות שילוב של 2 חוטי סרוואים שיוצאים ממקומות שונים ונכנסים לשרוול אחד שיורד למקלט
התמונה הנ"ל היא של הטירקס 250 שלי:D
http://efly.co.il/forums/attachment.php?attachmentid=12183&stc=1&d=1248768317
מקווה שעזרתי ותאמר לי עם משהו לא ברור

איציק רונן
05-08-2009, 17:33:09
תודה, התהליך שתארת הוא למיקרה קל יחסית, ודי מוכר לי מהעבודה.
שרוול כנ"ל מאפשר להעביר גם קונקטורים גדולים בהרבה מהכבל וזה לא הולך עם רק דוחפים.
חשבתי שצריך לעבוד עם פתרון בסגנון של מוביל, שאפשר להלביש עליו את השרוול.

רזי
05-08-2009, 18:13:59
בתוך השרוול ניתן להעביר את המולכים החשמליים של הסרוואים הגיירו וכו, השרוול גמיש והקונקטור עובר בתוכו בקלות, בעקרון זו מעין הגנה מפגיעה מכנית ברמה מסוימת.

במקום שחוטי האלקטרוניקה יעברו וישתפשפו על דפנות הקרבון (במסוקים בדרך כלל) בתוך השרוולים הללו החוטים מוגנים וגם אם ישנו שיפשפוף שכזה כנגד הקרבון, החוטים מוגנים ולא "נחשפים".

תודה רבה!!!

doodi111
05-08-2009, 18:40:07
זה בהחלט יכול להיות מעצבן להלביש את השרוול, אני עובד בשיטה הבאה:
קודם כל חשוב שהקצה של השרוול יהיה חדש , קצה של שרוול ששומש כבר יהיה קצת פרום וזה מקשה על העבודה (אני משתמש בשרוול הזה (https://www.readyheli.com/ProductDetails.asp?ProductCode=1/4%20WIRE) והוא מאיכות מצויינת ובא יחד עם בידוד מתכווץ בעובי המתאים, אפשר להכניס בשרוול הנ"ל אפילו 3 חוטים יחד עם קונקטורים)
חותכים את השרוול לאורך הרצוי
מכניסים את הקונקטור של החוט , קודם מכניסים צד אחד ונותנים לו להרחיב קצת את השרוול, ואז צד שני, ברגע שהקונקטור נמצא בתוך השרוול, לוקחים איזה צינור דק וגמיש (אני השתמשתי בצינור שמשחילים בתוכו פושרודים ואנטנות בד"כ) ובעזרת הצינור דוחפים את הקונקטור לתוך השרוול, וכך הקונקטור מושחל בפנים והחוט כמובן אחריו, ככה הגעת למצב שיש לך חוט של סרוו שהחוט עצמו מוגן ע"י השרוול, אבל השרוול לא ארוך מדי ככה שנשאר עוד מקום לקונקטור לצאת מהשרוול, עכשיו לוקחים בידוד מתכווץ (בדרך כלל בא עם השרוול, למקרה שלא יש לציין שהבידוד המתכווץ חייב להיות בעובי שהוא יוכל לפחות לעבור את הקונקטור) חותכים שתי חתיכות קצרות, אחת לכל קצה של השרוול, ומשחילים אותם למקומן הרצוי, בכל קצה של השרוול חייב להיות בידוד מתכווץ, אחרת השרוול יפרם עם הזמן
יש לציין שהשרוול הוא הרבה פחות גמיש מחוט הסרוו, לכן יש לקחת זאת בחשבון
אפשר לעשות כל מיני טריקים נחמדים עם השרוול, כמו התמונה הזו בה ניתן לראות שילוב של 2 חוטי סרוואים שיוצאים ממקומות שונים ונכנסים לשרוול אחד שיורד למקלט
התמונה הנ"ל היא של הטירקס 250 שלי:D
http://efly.co.il/forums/attachment.php?attachmentid=12183&stc=1&d=1248768317
מקווה שעזרתי ותאמר לי עם משהו לא ברור

גיא
הסבר מצוין, אבל אני לא מצליח לפתוח את התמונה שצירפת..

sharonx
05-08-2009, 18:49:40
קחו פוש רוד, תעקמו לו את הקצה ב 180 מעלות ותדוגו את הקונקטור מהצד השני.
השתמשתי בטכניקה הזו כדי להעביר רצועה בבום של 450.