PDA

צפייה בגרסה מלאה : איזה מאמר הייתם רוצים לקרוא

אורח
30-08-2008, 15:09:25
אני מכין סדרת מאמרים בנושא המסוקים והטיסנים.
איזה מאמר הייתם מעדיפים לקרוא.

1 . כיוון מסוק בצורה מיכנית.
2. כיוון מסוק בצורה אלקטרונית (רדיו).

כל הצעות נוספות יתקבלו בשמחה.

נועם ג
30-08-2008, 16:47:50
את האמת שניהם...אבל הכיוון האלקטרוני נישמע מעניין יותר

Nlackrif
30-08-2008, 18:06:35
כנ"ל שניהם, זה מצויין...

אייל
30-08-2008, 21:01:26
נראה אחלה רעיון.
אפשר גם שיהיו מאמרים ברמות שונות?
למשל למתחילים ולמתקדמים?
אפשר גם כיוונים וכיולים של מכשירים שונים כמו גוברנור, קארב סמארט וכדומה?

ליאור זהבי
31-08-2008, 13:05:39
נראה אחלה רעיון.
אפשר גם שיהיו מאמרים ברמות שונות?
למשל למתחילים ולמתקדמים?
אפשר גם כיוונים וכיולים של מכשירים שונים כמו גוברנור, קארב סמארט וכדומה?

אייל שלום,

להלן סרטון שמסביר כיול REV MAX: http://www.youtube.com/watch?v=YpMJT6OSueE
להלן 2 סרטונים שמסבירים כיול CARB SMART:
http://www.youtube.com/watch?v=AF-DDtW-a9M
http://www.youtube.com/watch?v=uvuqezXkFB0

תיהנה ובהצלחה.

daniel_s
31-08-2008, 13:08:25
יוזמה מבורכת לכל הנוגעים הדבר, כל הכבוד.

דניאל.

אורח
31-08-2008, 15:22:57
אייל שלום,

להלן סרטון שמסביר כיול rev max: http://www.youtube.com/watch?v=ypmjt6osuee
להלן 2 סרטונים שמסבירים כיול carb smart:
http://www.youtube.com/watch?v=af-ddtw-a9m
http://www.youtube.com/watch?v=uvuqezxkfb0

תיהנה ובהצלחה.

נו מה יהיה? ....גם כאן פרסומת?.

שאלתי שאלה ממש.אבל ממש פשוטה. אפשר לענות בפשטות ....

ליאור זהבי
31-08-2008, 15:34:35
שיסל,

הבחור ביקש דבר פשוט. ונענה בפשטות ובמקצועיות. אל תתרגש יותר מדי, זה לא עושה לך טוב. :)

עמיתפורת
01-09-2008, 13:22:56
תוכל למצוא כאן גם איך מכיילים ג'ירו פוטבה 401.
http://www.rc-pro.co.il/50764/תהליך-כיול-גי-רו-מדגם-FUTABA-401

hai
02-09-2008, 01:22:16
רעיון מבורך

MDreamer
25-09-2008, 17:58:57
כיוון מכני נשמע לי מצויין.

Chen Zarfati
25-09-2008, 18:37:53
בואו נחכה לדרעק שיכתוב מאמר...

daniel_s
25-09-2008, 18:54:09
עד שהבחור יכתוב משהו אני מהניח שזה כבר לא יהיה כל כך רלוונטי וכולנו נטיס ספינות חלל.

אורח
25-09-2008, 22:05:47
עד שהבחור יכתוב משהו אני מהניח שזה כבר לא יהיה כל כך רלוונטי וכולנו נטיס ספינות חלל.

עד יום ראשון בערב תוכל ללמוד להטיס ספינות חלל????:)

daniel_s
25-09-2008, 22:40:41
עד יום ראשון בערב תוכל ללמוד להטיס ספינות חלל????:)

איש מאוד חכם אמר לי פעם "תמיד תמדוד אנשים לפי מעשים ולא דיבורים" אז קדימה לעבודה בוא נראה מה המילה שלך שווה.

דניאל.

אורח
25-09-2008, 22:43:46
איש מאוד חכם אמר לי פעם "תמיד תמדוד אנשים לפי מעשים ולא דיבורים" אז קדימה לעבודה בוא נראה מה המילה שלך שווה.

דניאל.:D:D:D:D

wind556
25-09-2008, 23:08:48
קודם כל אלקטרוני ואחריו מכאני
והכי טוב אם ההסבר יתייחס לכיוון ב-DX7
יוזמה מבורכת
ולהזכירכם משפט מדברי חז"ל:
"קנאת סופרים תרבה חכמה"

ניסן וצחי
26-09-2008, 18:35:37
אני עדיין חושב שלקרוא מאמר לא בא במקום לעבור הדרכה אצל מקצוען.
אני עשיתי קורס כיוון מסוקים (במקום היחידי שעושה כאלה:D) והבנתי שלמרות שקראתי הרבה מאמרים לא יישמתי אותם נכון.
לעיתים קוראים מאמר ויכולים להבין לא נכון, לכן מומלץ ואף רצויי לבצע קורס או הדרכה במקום מסודר שמבצע קורסים כאלו.

איציק רונן
26-09-2008, 19:17:54
אני עדיין חושב שלקרוא מאמר לא בא במקום לעבור הדרכה אצל מקצוען.
אני עשיתי קורס כיוון מסוקים (במקום היחידי שעושה כאלה:D) והבנתי שלמרות שקראתי הרבה מאמרים לא יישמתי אותם נכון.
לעיתים קוראים מאמר ויכולים להבין לא נכון, לכן מומלץ ואף רצויי לבצע קורס או הדרכה במקום מסודר שמבצע קורסים כאלו.
בהחלט נכון, שחיה לא לומדים בהתכתבות. אבל מאמרים מגרים את הדמיון והרצון ללמוד ולהתפתח. להצמד למדריך זה תמיד טוב ונכון, אבל כחניך וכמדריך אני מעדיף ללמוד את הצד התיאורטי לפני ההגעה לשטח.
בנוסף, יש המון אפשרויות ללמוד, ולא רק בקורסים. זו אולי דרך טובה שניתן ללמוד בה בצורה מהירה ונכונה, אבל מה לעשות, לא לכולם יש את הזמן לעשות קורס מרוכז ולרבים יותר אין את הכסף לזה. לדעתי,הלמידה בשטח מחבר, במועדונים השונים, או במימון של חנות שממנה נרכש הכלי זו דרך טובה ומתאימה לרוח התחביב.
אני אישית, לפני המון שנים, שילמתי לבחור שידריך אותי ב"פרויד" ולא ממש התקדמתי, אחרי זה הייתי שייך לקלוב בפ"ת ושם למדתי לא מעט. ממש את הפיינל למדתי מחבר בשדה. לפני שנתיים הגעתי לצוק בת-ים ושם לימדו אותי להטיס צוקים..... והכל בחינם.
אז שנה טובה לכולנו.
איציק

אליקופטר
26-09-2008, 19:35:40
איציק
אני לא שכחתי את הבטחתי אני פשוט עסוק מאוד בזמן האחרון .
ניסן ,
אין ספק שהדרכה היא הטובה ביותר אך אין ספק שמדריך לפעמיים עוזר לזכור מה שלמדת ובנוסף מסייע לא מעט "בסגירת" קצוות על דברים שלא הבנו כ"כ בהדרכה (גם הדרכה סוגרת קצוות של מדריכים) .

נשאר רק לחכות שיהיה עוד מקור לילמוד ולסגור קצוות מסויימים.

אורח
26-09-2008, 22:19:08
איציק
אני לא שכחתי את הבטחתי אני פשוט עסוק מאוד בזמן האחרון .
ניסן ,
אין ספק שהדרכה היא הטובה ביותר אך אין ספק שמדריך לפעמיים עוזר לזכור מה שלמדת ובנוסף מסייע לא מעט "בסגירת" קצוות על דברים שלא הבנו כ"כ בהדרכה (גם הדרכה סוגרת קצוות של מדריכים) .

נשאר רק לחכות שיהיה עוד מקור לילמוד ולסגור קצוות מסויימים.

כל "ההדרכות" "והלימודים" או אי אילו "תארים" למינהם זה פשוט לגזול את כספו של אדם...כפי שאיציק ואליקופטר אמרו. אפשר ללמוד ל-ל-א כסף !!!!!!!
אני מוכן ללמד כל אחד מזמני הפרטי ללא כל תשלום או שכר כלשהוא.חבל לאנשים על הכסף.זהו תחביב,וככה הוא אמור להיות.בוא לא נשכח שאנשים שעושים זאת ללא תמורה.לרוב ילמדו אנשים מהר יותר מכיון שאין להם כל רווח כלכלי.ואין צורך למתוח כמו מסטיק "שיעורים" בכדי להעשיר את כיסם.יש לי חבר שלימדתי אותו להטיס מסוק ממצב ריחוף למצב רולים STALL TURNS ולופים לקח לו שעתיים.תעשו לי טובה חברים.הכל פשוט כלכך .ישנם פשוט אנשים שהאינטרס שלהם זה להפוך את תחביבינו למסובך.

Chen Zarfati
26-09-2008, 22:56:18
עמית, זה לא בדיוק כזה פשוט שבשעתיים בן אדם ללא ידע ותרגול כלל יכול לעשות רולים ולופים. כפי שאמרתי למספר אנשים, הבסיס הוא המפתח! ככל שמטיס ישלוט יותר בפירואטים כל מצבי הריחוף והקפות רגילות וברוורס שאר ההתקדמות לתרגילים אירובטיים תהיה מאוד(!!!!!!!) מהירה. לעומת זאת אנשים ללא בסיס רחב זה אולי ירגישו שהם מתקדמים מהר אך במהרה תתגלה טעותם והם "יתקעו" בפליפים וטיקטוקים שנגמרים כמעט בריסוק.

אז חשוב לעשות balance להכל, לא למתוח שיעורים לחינם ומצד שני לא להתקדם מהר מדי.

זוהי הערתי להיום, אז סופ"ש נעים ולמי שמעוניין נתראה מחר בתחרות.

ניסן וצחי
27-09-2008, 00:13:15
כל "ההדרכות" "והלימודים" או אי אילו "תארים" למינהם זה פשוט לגזול את כספו של אדם...כפי שאיציק ואליקופטר אמרו. אפשר ללמוד ל-ל-א כסף !!!!!!!
אני מוכן ללמד כל אחד מזמני הפרטי ללא כל תשלום או שכר כלשהוא.חבל לאנשים על הכסף.זהו תחביב,וככה הוא אמור להיות.בוא לא נשכח שאנשים שעושים זאת ללא תמורה.לרוב ילמדו אנשים מהר יותר מכיון שאין להם כל רווח כלכלי.ואין צורך למתוח כמו מסטיק "שיעורים" בכדי להעשיר את כיסם.יש לי חבר שלימדתי אותו להטיס מסוק ממצב ריחוף למצב רולים STALL TURNS ולופים לקח לו שעתיים.תעשו לי טובה חברים.הכל פשוט כלכך .ישנם פשוט אנשים שהאינטרס שלהם זה להפוך את תחביבינו למסובך.

הזול עולה יקר, עוד לא שמעתי על לימודים בחינם.
ישנם גם אנשים שכאילו מלמדים בחינם - וגם להם יש אינטרס.
לכוון מסוק זה מורכב. נקודה.
להטיס צריך לדעת. עוד נקודה.

דרך אגב - ביום שתמצא אוניברסיטה או מורה נהיגה בחינם - ספר לי על זה.
ועוד דרך אגב - אני מאמין שגם בעבודה שלך אתה לא "תורם" מזמנך אלא מקבל משכורת, ולא משנה אם זה תחביב או לא, אז תעשה לי טובה...
ודרך אגב אחרון - תחביב עולה כסף, במיוחד התחום שלנו - תלמד אצל המקצוענים שאני מדבר עליהם, בטוח תצליח לחסוך.

אורח
27-09-2008, 00:52:46

ועוד דרך אגב - אני מאמין שגם בעבודה שלך אתה לא "תורם" מזמנך אלא מקבל משכורת, ולא משנה אם זה תחביב או לא, אז תעשה לי טובה...
ודרך אגב אחרון - תחביב עולה כסף, במיוחד התחום שלנו - תלמד אצל המקצוענים שאני מדבר עליהם, בטוח תצליח לחסוך.

1. כרגע שמעת על לימודים בחינם...
2. יש לי אינטרס????........אם אתה אומר אתה בטח יודע.
3. ללמוד אצל איזה מיקצוענים בדיוק? ולחסוך מה?.
4. מי קבע שתחביב עולה כסף? אתה?!?!.....עשה לי טובה שחרר.
5. חוץ מזה, העבודה שאני עובד בה (גזיזת ציפורניים לתרנגולות) היא אך ורק בהתנדבות הומניטרית למען כלל התרנגולות...

אורח
27-09-2008, 00:59:03
עמית, זה לא בדיוק כזה פשוט שבשעתיים בן אדם ללא ידע ותרגול כלל יכול לעשות רולים ולופים. כפי שאמרתי למספר אנשים, הבסיס הוא המפתח! ככל שמטיס ישלוט יותר בפירואטים כל מצבי הריחוף והקפות רגילות וברוורס שאר ההתקדמות לתרגילים אירובטיים תהיה מאוד(!!!!!!!) מהירה. לעומת זאת אנשים ללא בסיס רחב זה אולי ירגישו שהם מתקדמים מהר אך במהרה תתגלה טעותם והם "יתקעו" בפליפים וטיקטוקים שנגמרים כמעט בריסוק.

אז חשוב לעשות balance להכל, לא למתוח שיעורים לחינם ומצד שני לא להתקדם מהר מדי.

זוהי הערתי להיום, אז סופ"ש נעים ולמי שמעוניין נתראה מחר בתחרות.

ברור שללא ידע מינימלי ותרגול איש לא יביא תוצאות כאלו....אולם ראיתי לא פעם אנשים תקועים מחשבתית בריחוף עם הזנב אליך.הרבה הרבה הרבה זמן.הרבה מעבר לזמן נורמאלי.אני זוכר שכאשר חזרתי להטיס מיד אחרי ההרצה כבר הייתי הפוך.הבעיה היא בפחד ובקיבעון שאנשים מקבלים בגלל שהם חושבים שזה יותר מסובך ממה שזה. וישנם אנשים שמנצלים את הבורות הזאת בכדי לעשות ממון על חשבון החבר'ה האלה.

זו דעתי.(ישן מוקדם הא????!!?!?!? משענת)

נאור
27-09-2008, 01:23:17
אני מכין סדרת מאמרים בנושא המסוקים והטיסנים.
איזה מאמר הייתם מעדיפים לקרוא.

1 . כיוון מסוק בצורה מיכנית.
2. כיוון מסוק בצורה אלקטרונית (רדיו).

כל הצעות נוספות יתקבלו בשמחה.

הרבה מחכים ומצפים
כל מאמר יתקבל בברכה

אופיר נחום
27-09-2008, 09:51:29

אוניברסיטה בחינם? - ויקיפדיה: המקור האמין והמקיף ביותר ברשת.
מורה נהיגה? - בחלק גדול מהעולם לומדים בחינם ורק בארצנו המוזרה רק אצל מורה נהיגה - והנהגים: על הפנים.

ועוד דברים מהחיים:
מערכת ההפעלה הטובה ביותר בעולם - לינוקס: גם כן בחינם.
אהבה: למרות שהרבה משלמים- אני בעד החינם.
כמו שנאמר: "הדברים היפים ביותר בעולם מגיעים בחינם"
אולי חינם זה לא ההגדרה הנכונה מכיוון שיש גם נתינה וגם קבלה, אבל זה בעצם כל הכיף.

ולסיום צחי, דיסקליימר קטן , כדי שלא תגיד שאני "לוקח צד":

אצל הרבה אנשים, התחביב הפך למקצוע, לדוגמא קרטיס יאנגבלד, זה לגיטימי מבחינתי ולגיטימי גם לשלם למקצוען. אני גם אישית שילמתי גם על הדרכה בדיוק כמו שאני משלם גם על חלקים ולא בונה הכל לבד או מקבל בחינם.

ניסן וצחי
27-09-2008, 11:15:33
אוניברסיטה בחינם? - ויקיפדיה: המקור האמין והמקיף ביותר ברשת.
מורה נהיגה? - בחלק גדול מהעולם לומדים בחינם ורק בארצנו המוזרה רק אצל מורה נהיגה - והנהגים: על הפנים.

ועוד דברים מהחיים:
מערכת ההפעלה הטובה ביותר בעולם - לינוקס: גם כן בחינם.
אהבה: למרות שהרבה משלמים- אני בעד החינם.
כמו שנאמר: "הדברים היפים ביותר בעולם מגיעים בחינם"
אולי חינם זה לא ההגדרה הנכונה מכיוון שיש גם נתינה וגם קבלה, אבל זה בעצם כל הכיף.

ולסיום צחי, דיסקליימר קטן , כדי שלא תגיד שאני "לוקח צד":

אצל הרבה אנשים, התחביב הפך למקצוע, לדוגמא קרטיס יאנגבלד, זה לגיטימי מבחינתי ולגיטימי גם לשלם למקצוען. אני גם אישית שילמתי גם על הדרכה בדיוק כמו שאני משלם גם על חלקים ולא בונה הכל לבד או מקבל בחינם.

טוב, אני אסביר את עצמי יותר טוב.
חינם? - לא חסרים דברים בחינם, יש אינסוף מוצרים, שיעורים ועוד, שאתה יכול לקבל בחינם.
אבל, ואבל גדול: יש מורים מקצועיים שזו פרנסתם.
יש חנויות שזו פרנסתם.
ודע לך שהדברים הטובים בעולם לא באים בחינם אלא בעמל קשה ותחת תשלום כזה או אחר.
אבל לא זו הבעייה שלי (אם אתה משיג בחינם אשרך), הבעייה שלי זה שיש אנשים (אני הכרתי אחד כזה בפורום) חוצפנים ועלובים, אנשים קטנים שחושבים שלהם מגיע הכל בחינם, ואם יש מישהו בענף שלנו או בכל תחום אחר אשר גובה כסף עבור מידע או כל דבר אחר - זה מדגדג להם באצבעות!!
זו כבר קנאות שמגעילה אותי!
למי שלא מתאים לשלם שיחפש בחינם ומצידי שגם יימצא, אבל יותר טוב שישתוק אם יש כאלו שגובים כסף.
אף אחד מעולם לא הכריח אף אחד להוציא את ארנקו.
לסיום - גם אני מקבל מידי פעם דברים בחינם, גם אני מזמין לא מעט חלקים מחול כדי לשלם פחות אבל כשאני נכנס לחנות או הולך לשיעור אצל מורה זה מרצוני ולעולם, אבל לעולם אני לא אגיד לו גנב.

חג שמח
נ.ב. זה ניסן לא צחי

אורח
27-09-2008, 13:56:48
טוב, אני אסביר את עצמי יותר טוב.
חינם? - לא חסרים דברים בחינם, יש אינסוף מוצרים, שיעורים ועוד, שאתה יכול לקבל בחינם.
אבל, ואבל גדול: יש מורים מקצועיים שזו פרנסתם.
יש חנויות שזו פרנסתם.
ודע לך שהדברים הטובים בעולם לא באים בחינם אלא בעמל קשה ותחת תשלום כזה או אחר.
אבל לא זו הבעייה שלי (אם אתה משיג בחינם אשרך), הבעייה שלי זה שיש אנשים (אני הכרתי אחד כזה בפורום) חוצפנים ועלובים, אנשים קטנים שחושבים שלהם מגיע הכל בחינם, ואם יש מישהו בענף שלנו או בכל תחום אחר אשר גובה כסף עבור מידע או כל דבר אחר - זה מדגדג להם באצבעות!!
זו כבר קנאות שמגעילה אותי!
למי שלא מתאים לשלם שיחפש בחינם ומצידי שגם יימצא, אבל יותר טוב שישתוק אם יש כאלו שגובים כסף.
אף אחד מעולם לא הכריח אף אחד להוציא את ארנקו.
לסיום - גם אני מקבל מידי פעם דברים בחינם, גם אני מזמין לא מעט חלקים מחול כדי לשלם פחות אבל כשאני נכנס לחנות או הולך לשיעור אצל מורה זה מרצוני ולעולם, אבל לעולם אני לא אגיד לו גנב.

חג שמח
נ.ב. זה ניסן לא צחי

שאילתה קטנה לי אליך....ואתיחס לציטוט ים המודגשים .
מי קבע מי הוא ומה הוא "מורה"? האם אדם שהחליט לקחת כסף הופך למיקצועי?. האם האחריות שלו משתנה? האם הוא אחראי לנזקים שיגרמו לך או לכלי ?.האם הוא רשום במשרד העבודה כאדם שעיסוקו הוא לימוד הטסה? .
ידידי היקר.הסוגייה הנ"ל מורכבת מאוד.ואין לי ספק שאתה פועל מרגשות מסוימים שאני מאוד מכבד אותם.אולם אני חושב שאתה חוטא לנקודה של המילה "מורה" וכל המשמעות לכך.

לגבי האימרה המודגשת השניה .כנראה שאינך יודע מה ההבדל הדק בין "להכריח" לבין "לגרום לך לשלם,והרבה". אבל אני מאמין שאתן לזמן לעשות את שלו. אני בטוח שבמקרה הזה אינני טועה...מפני שפעם גם אני הייתי כמוך במגוננים....יום טוב ושנה טובה ידידי .

ניסן וצחי
27-09-2008, 15:12:09
שאילתה קטנה לי אליך....ואתיחס לציטוט ים המודגשים .
מי קבע מי הוא ומה הוא "מורה"? האם אדם שהחליט לקחת כסף הופך למיקצועי?. האם האחריות שלו משתנה? האם הוא אחראי לנזקים שיגרמו לך או לכלי ?.האם הוא רשום במשרד העבודה כאדם שעיסוקו הוא לימוד הטסה? .
ידידי היקר.הסוגייה הנ"ל מורכבת מאוד.ואין לי ספק שאתה פועל מרגשות מסוימים שאני מאוד מכבד אותם.אולם אני חושב שאתה חוטא לנקודה של המילה "מורה" וכל המשמעות לכך.

לגבי האימרה המודגשת השניה .כנראה שאינך יודע מה ההבדל הדק בין "להכריח" לבין "לגרום לך לשלם,והרבה". אבל אני מאמין שאתן לזמן לעשות את שלו. אני בטוח שבמקרה הזה אינני טועה...מפני שפעם גם אני הייתי כמוך במגוננים....יום טוב ושנה טובה ידידי .

ומי בדיוק קבע שאתה מורה? מדוע אתה מלמד אנשים להטיס (לפחות כך רשמת) האם את ההבדל עושה התשלום - בין אם זה מורה או לא.
עפ"י דבריך - הספק ללמד לאלתר! (אתה יכול לסכן חיי אדם)
דבר שני לא הבנתי מה זה לגרום לי להוציא הרבה כסף - יש מחיר, או שמתאים לי או לא.
מלכתחילה, כאשר נכנסתי לתחום התוצאה היא הוצאות לא מעטות - אבל זו בחירתי, ואף אחד לא "גרם" לי.
אין לי שום רגשות, בעצם יש לי - אני מכבד בני אדם באשר הם. פשוט נשבר שכל מי אבל כל מי שמעיז להוציא את המילה ליאור זהבי או עמית פורת אתה קופץ ומתחיל עם הציניות שלך.
שני האנשים הללו עזרו לי לא מעט בין אם תשלום ובין אם לא - מנדט שלי.
כך, שיש לי הזכות המלאה לרשום מה בא לי על שני החברה האלו, גם בלי ההערות שלך.
לסיכום - באמת ניתן לזמן לעשות את שלו, ובאמת - אני לא מגונן על אף אחד פשוט עושה משהו שמזמן שכחנו לעשות - זה נקרא לפרגן.
תאמין לי, אנחנו לא מכירים , אבל אם היינו הייתה מבין שכנראה שאם אתה הייתה עוזר לי, ולא משנה באיזו דרך - בין אם תשלום ובין אם לא, הייתה זוכה לפרגון במקומות מסויימים, אבל עד אז - לעולם אל תקטול אותי במה שאני חושב ובטח את הציניות שלך תשמור לעצמך.

daniel_s
27-09-2008, 15:47:24
להלן ההודעה שרשמת בשירשור קודם מר צחי היקר,

מה אתה מבלבל את המוח?!!!
מי השמיץ? איזה השמיץ?!! מה, אתה העורך דין של כל העולם?!!!
סה"כ הבנאדם הביעאת ריגשותיו כלפי עמית פורת ,ולא פעם ולא פעמיים שיבח את כישורי ההטסה שלו,
ושיבח אותו כאדם! ואיפה קראת שהוא " רוצה פרטים על הריסוק"?
בימקום ולכתוב שטויות, לך תלמד הבנת הנקרא!
צחי

כזכור לך זה מה שרשמת בשרשור קודם כעת אני מפנה זאת אליך... מה שאתה עדיין לא מבין זה שיש וויכוחים שהוכרזו כאבודים עוד לפני שהתחילו ולצערי זה אחד מהם (אתה לא אשם אבל סתם מוסיף אש למדורה ללא צורך)

ולכן יש דברים שהשתיקה יפה להם.

יום טוב,
דניאל.
נ.ב.
עמית שיסל (למען הסר ספק) תחזיר לי את המפתח זה מתחיל לעלות לי על העצבים.

MDreamer
27-09-2008, 16:33:53
בהחלט נכון, שחיה לא לומדים בהתכתבות. אבל מאמרים מגרים את הדמיון והרצון ללמוד ולהתפתח. להצמד למדריך זה תמיד טוב ונכון, אבל כחניך וכמדריך אני מעדיף ללמוד את הצד התיאורטי לפני ההגעה לשטח.
בנוסף, יש המון אפשרויות ללמוד, ולא רק בקורסים. זו אולי דרך טובה שניתן ללמוד בה בצורה מהירה ונכונה, אבל מה לעשות, לא לכולם יש את הזמן לעשות קורס מרוכז ולרבים יותר אין את הכסף לזה. לדעתי,הלמידה בשטח מחבר, במועדונים השונים, או במימון של חנות שממנה נרכש הכלי זו דרך טובה ומתאימה לרוח התחביב.
אני אישית, לפני המון שנים, שילמתי לבחור שידריך אותי ב"פרויד" ולא ממש התקדמתי, אחרי זה הייתי שייך לקלוב בפ"ת ושם למדתי לא מעט. ממש את הפיינל למדתי מחבר בשדה. לפני שנתיים הגעתי לצוק בת-ים ושם לימדו אותי להטיס צוקים..... והכל בחינם.
אז שנה טובה לכולנו.
איציק
אני ממש מצטער אבל הרמת לי להנחתה... באמת אי אפשר ללמוד לאסוף צדפים בהתכתבות :D הנה כמה תמונות מימים עברו, זאת הייתה אחת ההטסות המצחיקות.. קפיצה שלי מהאוטו של גידי, הדבקת 'ל' עליך ועל דורון ואח"כ כיף גדול :)
http://albums.tapuz.co.il/Albums/1516557/0-4/iminmmo/1516557200785202159.JPG
http://albums.tapuz.co.il/Albums/1516557/0-10/osotssu/1516557200785202146.JPG
http://albums.tapuz.co.il/Albums/1516557/0-5/jnjonnp/1516557200785202226.JPG
http://albums.tapuz.co.il/Albums/1516557/0-6/kokpooq/1516557200785202246.JPG

ניסן וצחי
27-09-2008, 16:36:36
להלן ההודעה שרשמת בשירשור קודם מר צחי היקר,

מה אתה מבלבל את המוח?!!!
מי השמיץ? איזה השמיץ?!! מה, אתה העורך דין של כל העולם?!!!
סה"כ הבנאדם הביעאת ריגשותיו כלפי עמית פורת ,ולא פעם ולא פעמיים שיבח את כישורי ההטסה שלו,
ושיבח אותו כאדם! ואיפה קראת שהוא " רוצה פרטים על הריסוק"?
בימקום ולכתוב שטויות, לך תלמד הבנת הנקרא!
צחי

כזכור לך זה מה שרשמת בשרשור קודם כעת אני מפנה זאת אליך... מה שאתה עדיין לא מבין זה שיש וויכוחים שהוכרזו כאבודים עוד לפני שהתחילו ולצערי זה אחד מהם (אתה לא אשם אבל סתם מוסיף אש למדורה ללא צורך)

ולכן יש דברים שהשתיקה יפה להם.

יום טוב,
דניאל.
נ.ב.
עמית שיסל (למען הסר ספק) תחזיר לי את המפתח זה מתחיל לעלות לי על העצבים.

אני באמת לא מבין מאיפה באת לי.
קודם כל אם יש לך הסתייגויות לגבי שרשור קודם - תעלה זאת בשרשור קודם.
לך תזכור מה היה, בכל אופן ההתייחסות שלי בשרשור הקודם הייתה לעידו12 , וכנראה שהולכתי שולל בתגובתי לעידו12 , שעד היום ישאר תעלומה מי זה .
דבר שני - "ויכוחים שהוכרזו אבודים"? - מי קבע שזה אבוד ויותר מכך אני לא מתווכח - אני קובע את דעתי, ועדיין לא מצליח להבין מה רע בפירגונים - זה בחינם ;)

daniel_s
27-09-2008, 17:53:13
אני באמת לא מבין מאיפה באת לי.
קודם כל אם יש לך הסתייגויות לגבי שרשור קודם - תעלה זאת בשרשור קודם.
לך תזכור מה היה, בכל אופן ההתייחסות שלי בשרשור הקודם הייתה לעידו12 , וכנראה שהולכתי שולל בתגובתי לעידו12 , שעד היום ישאר תעלומה מי זה .
דבר שני - "ויכוחים שהוכרזו אבודים"? - מי קבע שזה אבוד ויותר מכך אני לא מתווכח - אני קובע את דעתי, ועדיין לא מצליח להבין מה רע בפירגונים - זה בחינם ;)

למען ההבנה עידו12 ומר שאול הישיש הינם אותו בן אדם.
ודעתי כדעתך אין דבר רע בפירגונים במיוחד שזה בחינם- אתה רואה בסוף עם קצת מאמץ אנחנו מצליחים להסכים על משהו.

יום טוב,
ושיסל עדיין לא קיבלתי את המפתח.

איציק רונן
27-09-2008, 20:16:02
אני ממש מצטער אבל הרמת לי להנחתה... באמת אי אפשר ללמוד לאסוף צדפים בהתכתבות :D הנה כמה תמונות מימים עברו, זאת הייתה אחת ההטסות המצחיקות.. קפיצה שלי מהאוטו של גידי, הדבקת 'ל' עליך ועל דורון ואח"כ כיף גדול :)
http://albums.tapuz.co.il/Albums/1516557/0-4/iminmmo/1516557200785202159.JPG
http://albums.tapuz.co.il/Albums/1516557/0-10/osotssu/1516557200785202146.JPG
http://albums.tapuz.co.il/Albums/1516557/0-5/jnjonnp/1516557200785202226.JPG
http://albums.tapuz.co.il/Albums/1516557/0-6/kokpooq/1516557200785202246.JPG
אוי זה היה יום הזוי, לפי זה שאני מחזיק את ה"שרק" ביד זו הפעם השניה שלי בצוק. בפעם הראשונה גיא תקע לי משדר ביד וזרק את הטיסן החוצה.... הוא דפוק אבל היה מדהים, אחרי זה נכנסתי לעניינים.

אורח
27-09-2008, 21:53:37
אוי זה היה יום הזוי, לפי זה שאני מחזיק את ה"שרק" ביד זו הפעם השניה שלי בצוק. בפעם הראשונה גיא תקע לי משדר ביד וזרק את הטיסן החוצה.... הוא דפוק אבל היה מדהים, אחרי זה נכנסתי לעניינים.
קודם כל תגיד תודה שהוא תקע לך רק את המשדר ביד....ודבר שני ,זה נקרא שחרור מהפחד....:) יש מקומות אחרים שבהן אתה יכול "לשחרר מהפחד" ....עלמות חן חסודות.....וכאן אני יעצור;)

אופיר נחום
27-09-2008, 22:02:02
אהבתי את הלמד

wind556
27-09-2008, 22:02:13
אני אף פעם לא נכנס לוויכוחים
זה תמיד חסר טעם, ודעתי ממילא לא משנה דבר (כמו גם דעתם של אחרים)
אני מחכה בכליון עיניים למאמר, ותבורכנה הידיים שיכתבו אותו
ודבר נוסף-חומר למחשבה: אתמול היה בטלויזיה סרט ששמו:"תעביר את זה הלאה"
חפשו מה מסתתר מאחריו.......

איציק רונן
27-09-2008, 22:02:20
קודם כל תגיד תודה שהוא תקע לך רק את המשדר ביד....ודבר שני ,זה נקרא שחרור מהפחד....:) יש מקומות אחרים שבהן אתה יכול "לשחרר מהפחד" ....עלמות חן חסודות.....וכאן אני יעצור;)
אני לא יודע אם אתה מכיר את גיא.... אבל הטיסן שהוא זרק לא היה שלו אפילו...:eek:
אבל זה גיא וככה אנחנו אוהבים אותו :D
שנה טובה לכולם.
בואו סגור את השרשור הזה בנימה אופטימית.

MDreamer
27-09-2008, 23:12:58
אני לא יודע אם אתה מכיר את גיא.... אבל הטיסן שהוא זרק לא היה שלו אפילו...:eek:
אבל זה גיא וככה אנחנו אוהבים אותו :D
שנה טובה לכולם.
בואו סגור את השרשור הזה בנימה אופטימית.
עפ"י מה שאני בכלל הבנתי, באותו אירוע גרברי השלט שהחזקת והטיסן לא היות על אותו תדר :D:D:D שמחתי לעזור "לשחרור"

מעיין "המשחרר" דרימר