PDA

צפייה בגרסה מלאה : מזל-טוב ל-HobbyCity!

ZigiStar
07-08-2009, 13:54:31
לפי הפוסט הזה (http://www.hobbycity.com/hobbycity/forum/forum_posts.asp?TID=2811), החבר'ה ב-HC סגרו סוף-סוף שנה פינאנסית ללא הפסד. ואני חשבתי שרק מהזמנות מהארץ הם ברווח לא נורמאלי :)
ד"א, הם גם מספרים כי לקראת סוף השנה הם מתכננים לעבור למקום אחר, עם יותר שטח אחסון, מה שיאפשר להם להגדיל את מגוון המוצרים, לקנות יותר סחורה (=יותר בזול) וגם להעסיק יותר עובדים.
איזה כיף לנו! ;)

ללו
07-08-2009, 14:05:20
לפי הפוסט הזה (http://www.hobbycity.com/hobbycity/forum/forum_posts.asp?TID=2811), החבר'ה ב-HC סגרו סוף-סוף שנה פינאנסית ללא הפסד. ואני חשבתי שרק מהזמנות מהארץ הם ברווח לא נורמאלי :)
ד"א, הם גם מספרים כי לקראת סוף השנה הם מתכננים לעבור למקום אחר, עם יותר שטח אחסון, מה שיאפשר להם להגדיל את מגוון המוצרים, לקנות יותר סחורה (=יותר בזול) וגם להעסיק יותר עובדים.
איזה כיף לנו! ;)

מעבר למקום גדול והגדלת כח אדם = עליית מחירים כך נהוג בכל העולם,שרות עולה כסף.

ZigiStar
07-08-2009, 14:11:50

גם אני יודע משהו בכלכלה... המעבר נועד להוריד להם את עלויות האחסון (ירידה בעלויות שכירת המבנה באזור מבוקש פחות). אף אחד לא חושב ש-HC הוא פרוייקט צדקה. ולמרות הכל, הם יודעים בדיוק למה הם הכי פופולריים.

justfly
07-08-2009, 14:15:10
יחי HC!!!

menachem
07-08-2009, 14:24:15
לא ידעתי ש HC הם מלכ"ר לגגי שטח אחסון אני מוכן לתרום להם

giluriel
07-08-2009, 16:21:33

ללו ...

זה בדר"כ חוק ששמור לישראלים (ואני אשתדל להחזיק את עצמי .. ****** הנושא טעון מאוד אצלי)
בחו"ל יש שיטה שמשום מה לא מכירים בישראל.

אם רוצים לסגור שנה עם מליון דולר רווח אפשר למכור מליון חלקים ברווח של דולר כ"א, או חצי מליון ברווח של שני דולר או מאה אלף ברווח של 10 דולר לחלק.
הרעיון ברור , נכון ?
עד היום לפחות הסיני הוכיח בדיוק באיזה צד הוא נמצא ואני מעריך שהוא ישמור על המדיניות הזו.
הוא לא זול רק עבור הישראלים - הרי כולנו משווים אותו מול כל העולם הוירטואלי וכך גם עמיתינו בכל מדינה אחרת.
כמו שהו זול כאן הוא זול שם.

חבל ... שהחנויות בארץ לא מפנימות את העניין הזה אבל .. לא ניכנס לזה :) (בעיקר כי זה חסר תועלת)

ללו
07-08-2009, 23:22:38
ללו ...

זה בדר"כ חוק ששמור לישראלים (ואני אשתדל להחזיק את עצמי .. ****** הנושא טעון מאוד אצלי)
בחו"ל יש שיטה שמשום מה לא מכירים בישראל.

אם רוצים לסגור שנה עם מליון דולר רווח אפשר למכור מליון חלקים ברווח של דולר כ"א, או חצי מליון ברווח של שני דולר או מאה אלף ברווח של 10 דולר לחלק.
הרעיון ברור , נכון ?
עד היום לפחות הסיני הוכיח בדיוק באיזה צד הוא נמצא ואני מעריך שהוא ישמור על המדיניות הזו.
הוא לא זול רק עבור הישראלים - הרי כולנו משווים אותו מול כל העולם הוירטואלי וכך גם עמיתינו בכל מדינה אחרת.
כמו שהו זול כאן הוא זול שם.

חבל ... שהחנויות בארץ לא מפנימות את העניין הזה אבל .. לא ניכנס לזה :) (בעיקר כי זה חסר תועלת)

לפני כמה שנים היה בחור צעיר בארה"ב בחור חכם, הוא פירסם מודעה באינטרנט שיש לו רעיון איך להרויח הרבה כסף והוא אמר כל מי שרוצה שאני יגלה לו את הסוד שיפקיד לחשבון שלי דולר אחד בלבד, ואני יגלה לו את הרעיון, מיליון איש הפקידו לו דולר כל אחד דהיינו מיליון דולר, אז הוא יצא חכם והם יצאו טיפשים כי בסופו של דבר לא היה כלום.מסקנה אין כסף בחינם, הסיני מתפתח בשביל להרויח הרי בסופו של דבר כולם ירויחו מזה, הסיני ירויח כסף, ואנחנו הלקוחות נרויח שרות מהיר יותר, שלא נדבר על השרות היום יש להם צ'אט ישיר שרות סוף הדרך, אני מרוצה מאוד מהם אם יש בעיה או משהו הם מסדרים אותה מהר

gemi3
08-08-2009, 21:11:07
יחי HC אלתשמח עם הגודל יגדלו המחירים ואז הם לא אטרקטיבים כמו שהם היו .

Shay
08-08-2009, 21:40:39
למה שהסיני יעלה מחירים? ברגע שיעשה את זה נקנה מהחנות היותר זולה ממנו משמע הוא חייב לשמור על מחיר נמוך על מנת שנמשיך לקנות אצלו ולא נעבור לחנות אחרת הרי אף אחד מאיתנו אינו מחויב לקנות דווקא מהסיני קונים אצלו בגלל שזה זול ונוח

קובי חדד
08-08-2009, 23:13:18
יש חנות בעולם שקרובה עכשיו למחירים שלו ..??