PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה בסרוו

SuperTiger
09-08-2009, 20:35:25
שלום,

יש לי 2 סרוואים של HEXTRINIX 500 והם נדפקו לי...
פתחתי אותם וכל הגלגלי שיניים שם טובים,חיברתי את המכסה בחזרה והם לא עובדים טוב

למה זה?

תודה

flatspin
09-08-2009, 20:51:22
'נדפקו לי' זו לא הגדרה מדוייקת של המצב הקיים.
גם 'לא עובדים טוב' אינו מציג את המצב לאשורו.
לקבלת סיוע, עד כמה שאפשר, תן פירוט מדויק מה קורה. האם הסרוואים מתים לגמרי? אם הם עובדים חלקית, איך הם מגיבים?
אם הסוללה של הטיסן נמצאת קרוב למצב ריק, התופעה ש'אינך מתאר', אבל ניתן להבין, מתקבלת על הדעת.
בכל מקרה, רק פירוט מצידך יכול להועיל. אז אנא ממך.

SuperTiger
09-08-2009, 20:58:04
'נדפקו לי' זו לא הגדרה מדוייקת של המצב הקיים.
גם 'לא עובדים טוב' אינו מציג את המצב לאשורו.
לקבלת סיוע, עד כמה שאפשר, תן פירוט מדויק מה קורה. האם הסרוואים מתים לגמרי? אם הם עובדים חלקית, איך הם מגיבים?
אם הסוללה של הטיסן נמצאת קרוב למצב ריק, התופעה ש'אינך מתאר', אבל ניתן להבין, מתקבלת על הדעת.
בכל מקרה, רק פירוט מצידך יכול להועיל. אז אנא ממך.

אוקיי אז אני מפרט:
שני הסרוואים לא עובדים טוב-1 מהם בגלל התרסקות קטנה והשני היה על ההגה כיוון וכשהכנסתי את הטיסן לאוטו בטעות פגעתי בב'ג של האוטו....
סובבתי את הסרוואים ביד והיו קליקים כאילו שהגלגלי שיניים "הלכו"(נדפקו)
פתחתי את הסרוואים וראיתי שכל הגלגלי שיניים בשני הסרוואים טובים(חדשים ולא קרה להם כלום)אז סגרתי את הסרוואים וסובבתי אותם ביד ועדיין יש את הקליקים האלו....
ומה זה ה"ריק" הזה עם הסוללה שאמרת?

flatspin
09-08-2009, 21:08:54
לפי ההסבר של נראה שנשברו שיניים בגלגל שיניים אחד או שניים. במיוחד לאחר שספגו חבטות חיצוניות. לרוב זה קורה בגלגל האחרון, זה שעליו מורכבת זרוע הסרוו, והגלגל המניע אותו. בדוק היטב. אני מאמין שתאתר את גלגלי השיניים השבורים. מצד שני, אתה חייב למצוא ולסלק את חלקי השיניים שנשרו על מנת למנוע אפשרות שייתקעו בין הגלגלים הנעים לאחר התיקון.
לענין הסוללה, כאשר המתח בסוללה יורד למצב גבולי, עדיין מניע את הסרוו, אבל ללא כח, קורה שהסרוו מרטט ופועל בצורה לא יציבה. אני מניח שלא זה המקרה, לפי תיאורך.

SuperTiger
09-08-2009, 21:41:58
לפי ההסבר של נראה שנשברו שיניים בגלגל שיניים אחד או שניים. במיוחד לאחר שספגו חבטות חיצוניות. לרוב זה קורה בגלגל האחרון, זה שעליו מורכבת זרוע הסרוו, והגלגל המניע אותו. בדוק היטב. אני מאמין שתאתר את גלגלי השיניים השבורים. מצד שני, אתה חייב למצוא ולסלק את חלקי השיניים שנשרו על מנת למנוע אפשרות שייתקעו בין הגלגלים הנעים לאחר התיקון.
לענין הסוללה, כאשר המתח בסוללה יורד למצב גבולי, עדיין מניע את הסרוו, אבל ללא כח, קורה שהסרוו מרטט ופועל בצורה לא יציבה. אני מניח שלא זה המקרה, לפי תיאורך.

בדקתי שן שן והכל תקין חח
והיו לי המון סרוואים שנשברו להם הגלגלים אבל פעם ראשונה שאני רואה דבר כזה ויש לי סרוו אחד HEXTRONIX 500 שכל הגלגלי שיניים שלו טובים,אני מסובב אותו ביד ואני שומע טיקים כאלה ואני מחבר אותו למקלט והוא עובר טוב..
אז אני יכול לשים אותו נגיד על ההגה כיוון נכון?

דור
09-08-2009, 23:54:28
גם לי נשמע כמו גג"שים שבורים או ההגלגלי שינים מחליקים ולא מזיזים אחד את השני, פתח את הסרוו חבר למקלט ותראה מה קורה...

SuperTiger
10-08-2009, 13:18:42
גם לי נשמע כמו גג"שים שבורים או ההגלגלי שינים מחליקים ולא מזיזים אחד את השני, פתח את הסרוו חבר למקלט ותראה מה קורה...

חיברתי אותם למקלט ואחד מהם עובד טוב אבל כשאני מסובב אותו ביד עדיין יש תיקים כאלה...

master_bebe
10-08-2009, 16:50:05
חיברתי אותם למקלט ואחד מהם עובד טוב אבל כשאני מסובב אותו ביד עדיין יש תיקים כאלה...

אז אל תסובב ביד ?

מר מתוק
10-08-2009, 17:56:14

תקפיץ עוד פעם את הודעת המכירה שלך "מנוע, בקר, סוללה" פעמיים ביום או לחילופין תפתח הודעה חדשה כי שלוש בדף אחד זה לא מספיק.

זה ייתקן לך את הסרוו ויפסיק את ה-"תיקים".

flatspin
10-08-2009, 18:02:17
נשמע לי מופרך כלשהו, אבל אם כל גלגלי השיניים שלמים, אף שן לא חסרה ועדיין יש החלקה, יתכן שאחד הצירים (מוטות) התומכים את גלגלי השיניים לא הוחזר למקומו ומשהו שם מחליק.
לא הגיוני, אבל מי יודע ?
מצד שני, אולי השיניים עצמן נשחקו מסיבה זו או אחרת ומשום כך מתרחשת ההחלקה ?

SuperTiger
10-08-2009, 23:38:48
נשמע לי מופרך כלשהו, אבל אם כל גלגלי השיניים שלמים, אף שן לא חסרה ועדיין יש החלקה, יתכן שאחד הצירים (מוטות) התומכים את גלגלי השיניים לא הוחזר למקומו ומשהו שם מחליק.
לא הגיוני, אבל מי יודע ?
מצד שני, אולי השיניים עצמן נשחקו מסיבה זו או אחרת ומשום כך מתרחשת ההחלקה ?

לא נראה לי

assafwei
10-08-2009, 23:59:32
לא נראה לי

במקום לבזבז זמן, היית כבר מזמין עוד חמישה כאלו, סרוו של עשרה שקלים, אתה לא באמת מצפה לתקן אותו נכון?