PDA

צפייה בגרסה מלאה : CarbSmart

gaeitan
02-09-2008, 21:03:37
מבקש המלצה לגבי כדאיות הרכבת קארבסמארט ל- t-rex 600n.
האם הרכבת הרכיב יעילה גם בהפרשי טמפרטורות משמעותיות.
מטיס באילת.

אורח
02-09-2008, 21:40:23
מבקש המלצה לגבי כדאיות הרכבת קארבסמארט ל- t-rex 600n.
האם הרכבת הרכיב יעילה גם בהפרשי טמפרטורות משמעותיות.
מטיס באילת.

ועוד איך. מוצר מצוין

בפרט לאילת.

עמיתפורת
02-09-2008, 22:25:30
קארב סמארט.
לגבי הרכיב.
הוא מצויין, עובד נאמנה ונותן תוצאות.
אם הוא נחוץ? - לא הוא לא נוחץ.
אם אתה מיומן בכיוון מנועים אתה לא תרגיש את ההבדל עם קארב סמארט או בלי זה פשוט עניין של נוחות זה הכל.
המנועים עבדו, עובדים ויעבדו מצויין גם בלעדיו.

לגבי אילת.
תראה בפעם האחרונה כשהיינו בעין יהב לפני כחודשיים היה כ"כ חם שהקארב סמארט לא ממש השתלט על העניינים ונאלצתי לנתק אותו ולככון ידנית - זה פשוט לא נתן תוצאות טובות איתו שם.
מהרגע שניתקתי אותו הכל הסתדר אז באמת שאין לי תשובה חד משמעית לעניין אילת, מטולה, חיפה או ת"א.
בהצלחה במה שלא תחליט ושים לב לעמוד הסרטונים יש סרטונים בנושא התקנה וכיול הסמארט קארב.

gaeitan
02-09-2008, 22:52:22
תודה על התגובות.
עמית מה שציינת לגבי עין יהב זו בדיוק התופעה.
הפרשי הטמפרטורות בין שעות הבוקר המוקדמות לשעות הבוקר המאוחרות גורמים לקארב סמארט להיות לא רלוונטי היות ונדרשת התערבות ידנית. אם נדרשת התערבות ידנית לפיצוי של חצי או שלושת רבעי סיבוב והקארב סמארט יודע לפצות ברבע סיבוב לכל כיוון קיים חשש יותר מסביר שייגרם נזק למנוע.
המסקנה שלי - לא מתאים לאילת - לפרק אותו ולוותר עליו עקב שינויי אקלים קיצוניים.
מישהו חולק?

עמיתפורת
02-09-2008, 23:00:38
החלטה נכונה מאוד

אורח
02-09-2008, 23:33:56
תודה על התגובות.
עמית מה שציינת לגבי עין יהב זו בדיוק התופעה.
הפרשי הטמפרטורות בין שעות הבוקר המוקדמות לשעות הבוקר המאוחרות גורמים לקארב סמארט להיות לא רלוונטי היות ונדרשת התערבות ידנית. אם נדרשת התערבות ידנית לפיצוי של חצי או שלושת רבעי סיבוב והקארב סמארט יודע לפצות ברבע סיבוב לכל כיוון קיים חשש יותר מסביר שייגרם נזק למנוע.
המסקנה שלי - לא מתאים לאילת - לפרק אותו ולוותר עליו עקב שינויי אקלים קיצוניים.
מישהו חולק?

חולק ידידי מכיון שאני הצלחתי להביא את ה carb לכמעט חצי סיבוב

עמיתפורת
02-09-2008, 23:41:09
לא ניתן בשום צורה להביא את הסמארט לחצי סיבוב.
מקסימום שתקבל זה רבע לפתיחה ורבע לסגירה.

אבל נשמח אם ידידינו יוכל לצלם את המסוק שלו ולהראות לנו איך מגיעים למצב של חצי לפתיחה וחצי לסגירה..

daniel_s
02-09-2008, 23:55:48

אבל נשמח אם ידידינו יוכל לצלם את המסוק שלו ולהראות לנו איך מגיעים למצב של חצי לפתיחה וחצי לסגירה..

לא מבין מה הכוונה רבע לפתיחה ורבע לסגירה, אבל ניתן להגיע לטווח פעילות של 160מעלות+-
מעבר לזה אני לא יודע אם ניתן מכנית אבל אשמח אם משהו יוכל לתקן אותי בנושא.

בכבוד רב,
דניאל.

עמיתפורת
03-09-2008, 00:03:19
דניאל
ניתן להגיע גם עד 180 מעלות כלומר 90 מעלות לכל צד אבל לא מומלץ לבצע כך כי לעיתים הזרוע אינה חוזרת למקומה ונתקעת לכן מקובל לכוון בערך ל- 160 מעלות כמו שציינת.
ובהנחה שאתה מתעקש לקחת את הכיול לקצוות, אם תסתכל טוב על הסיכה תוכל לראות שזה בדיוק רבע סיבוב לפתיחה ורבע סיבוב לסגירה ועל כן לא ניתן לבצע מיכנית יותר ואתה צודק.

אורח
03-09-2008, 00:04:04

אתה בחור חכם...תבין לבד.

אופיר נחום
03-09-2008, 10:29:04
הקארב-סמארט הוא גם עוד נקודת כשל: חיישן מתנתק (קניתי כבר שלושה) סיכה משתחררת, חיווט מסובך יותר וצריכת זרם.
אני קניתי אותו מתוך תקווה שיעזור לי לכוון את המנוע כי לא היה לי מושג בזה. משם לא באה הישועה ונאלצתי ללמוד לכוון בעצמי- אז הגעתי לשלב שבו כל שבוע אני מכוון ידנית את נקודת האמצע שלו ובסוף התייאשתי ממנו ושמתי במגרה. מה שלי היה חסר במוצר זה איזה צג דיגיטלי שמראה את החום ואז עוד הייתי משאיר אותו רק בשביל לחסוך כוויות באצבע.

כאשר הוא יצא- כולם היללו אותו, היום קצת מתחיל להירגע. היתרון של היחידה הוא במשחק תוך כדי הטיסה - מה שאתה לא יכול לעשות וכך מקבלים כח זמין יותר.
בשורה תחתונה - אני לא הייתי ממליץ. עוד שידרוג יקר ומיותר.

עמיתפורת
03-09-2008, 10:46:07
אופיר
אני חושב שלקחת אעת התגובה שלי לא נכון.
הוא רכיב מצויין כשיודעים לעבוד איתו.
אתה קודם כל מכוון את המנוע אופטימאלית ואחר כך מחבר את הסמארט.
לא מעולם לא השתחררה הסיכה, חיווט הסתבך.
אם החיישן מתנתק הדיפולט של המכשיר הוא להחזיר את הסיכה לרכז שזה אמור להיות הכיול האופטימאלי שלך מלכתחילה.
הוא מוצר מצויין אך ניתן גם להסתדר בלעדיו.

אופיר נחום
03-09-2008, 11:55:20
לא התייחסתי לתגובה שלך, אלא התסתמכתי על ניסיוני האישי. לי הייתה תקלה עם החיישן, אחר כך החלפתי שוב חיישן כשהחלפתי מנוע ושוב פעם כשהוא תפקד מוזר, התקלקל לי הסרוו, ומצאתי את עצמי כל הזמן מתעסק עם הדבר הזה. היום העפתי אותו והוא במגרה. אני מרוצה ממנו מאוד כשהוא במגרה, לא עושה בעיות והמנוע עובד כמו שעון.

עמיתפורת
03-09-2008, 12:27:23
טוב אני קונה אותו 100 שקל סגור?

אורח
03-09-2008, 12:48:25
לא התייחסתי לתגובה שלך, אלא התסתמכתי על ניסיוני האישי. לי הייתה תקלה עם החיישן, אחר כך החלפתי שוב חיישן כשהחלפתי מנוע ושוב פעם כשהוא תפקד מוזר, התקלקל לי הסרוו, ומצאתי את עצמי כל הזמן מתעסק עם הדבר הזה. היום העפתי אותו והוא במגרה. אני מרוצה ממנו מאוד כשהוא במגרה, לא עושה בעיות והמנוע עובד כמו שעון.
200 קניתי אם אתה לא מעוניין.