PDA

צפייה בגרסה מלאה : זהירות! הסיני מזייף בדבקים

aofer
02-09-2009, 14:27:31
הזמנתי לא מזמן דבק CA THIN של FLASH, הדבק הגיע בבקבוק עם תווית ופקק ורודים כיאה לדבק THIN של FLASH.
כשפתחתי את זה נדהמתי לגלות ששמו בפנים בכלל דבק MEDIUM :D
קטע מוזר.. עכשיו אני תקוע עם המון מדיום ובלי טיפת ת'ין :)

Guyazulay@
02-09-2009, 14:29:37
דבר איתי אני אוטו מזמין ,
ואני צריל מדיום אני יוכל להזמין מה שתצתרך ותביא לי תמדיום..

aofer
02-09-2009, 14:30:30
עזוב לא משנה.. אני כבר פתחתי אותו והוא יהיה בשימוש.. סתם קטע מעצבן
גם כל הסיפור של ההחלפה יעלה יותר מהדבק...

דניאל דקל
02-09-2009, 16:09:00
אולי זה דליל ישן שהתקשה?

aofer
02-09-2009, 17:12:45
יש מצב, הוא אצלי כמה חודשים ארוז בשקית במקום עם צל :)
נראה לי מוזר שהוא התקשה אבל זה אפשרי

Boogle
02-09-2009, 17:37:04
יש מצב, הוא אצלי כמה חודשים ארוז בשקית במקום עם צל :)
נראה לי מוזר שהוא התקשה אבל זה אפשרי

לא סתם שאתה רוצח דבקים , אתה גם משמיץ לשווא, בשם הסיני אני תובע את כבודו!

אורך חיי מדף של דבק CA הוא שנה מיום הייצור בתנאי ששמרת אותו בקרור !!!

היות ולקח קצת זמן למשלוח ואתה לא שמרת אותו בצד אטום לאויר ולחות הוא התחיל תהליך בלתי הפיך של הזדקנות.
להבא, לא לפתוח אריזות לפני השימוש ולשמור דבקי CA במקרר בין שימושים.
בכל אופן לרשום תאריך ואחרי שנה לשלוח לפח.

בהצלחה

דניאל דקל
02-09-2009, 17:41:27
אספר לכם עוד קוריוז

ידוע שאורך חיי מדף של דבק FOAM SAFE קצר עוד יותר

לפני כ 4 חודשים פתחתי בקבוקון חדש והקפדתי לסגור היטב את הבקבוק לאחר השימוש

לפני כשבוע הבעתי פליאה כיצד הוא מחזיק כל כך הרבה זמן והמכה הגיעה בבת אחת

לפני מספר ימים ניסיתי להבדיק אותו- וגיליתי שהוא התקשה למצב שלא ניתן להתשמש בו

רק מספר ימים קודם לכן הוא עוד היה במצב תקין. נראה כאילו תהליך ההזדקנות שלו היה

אקספוננציאלי :D

master_bebe
02-09-2009, 19:59:45
אני הזמנתי את ה FLASH FOAM SAFE וזה ממש ממש חרא של דבק, נראה לי שקמח ומים מדביקים יותר טוב. הוא בקושי מדביק קלקר, בלזה או סיבי קוולר, וגם שהוא מתייבש אפשר לפרק את זה ממש בקלות.

ובהזמנה אחרת קיבלתי את הדבק השחור האלסטי, והוא הגיע חצי מיובש, כמו משחה...

דניאל דקל
02-09-2009, 20:34:29
ואיך ה FOAM SAFE האחרים שלו? מישהו ניסה?

Shay
02-09-2009, 21:06:15
נסיתי EVOTITE מדיום דבק מאוד מאוד חזק ומתנהג כמו דבק מהיר רגיל ממליץ;)

aofer
02-09-2009, 21:13:25
אני לא משמיץ לשווא
הCA הגיע אליי בתוך שקית סגורה והוא לא נפתח עד היום
זה היה בסביבות חודש פברואר-מרץ אני חושב
לעומת זאת יש לי דבק CA אחר שקניתי בארץ שאצלי עוד מלפני כן ועומד על המדף אחרי שכבר עשיתי בו שימוש והוא עדיין טוב...
אז תבחר.. או להשמיץ את הסיני או להשמיץ את FLASH, ואני עובד עם הדבקים שלהם כבר יותר מ10 שנים ולא היו לי בעיות

דניאל דקל
02-09-2009, 21:36:57
נסיתי EVOTITE מדיום דבק מאוד מאוד חזק ומתנהג כמו דבק מהיר רגיל ממליץ;)

גם אני ממליץ על ה EVOTITE

z999
02-09-2009, 22:34:47
לגבי אחסון של דבקים מהירים: אצלנו בחוג מדי פעם עושים הזמנה של דבקים והחניכים קונים מאיתנו (כדי שלא יבואו עם 20 דבקים שונים, כדי לא לסבך אותם וכדי שלא יוציאו 30 שקל על 3 גרם של סופר גלו). אם נשארים דבקים מההזמנה, והם עדיין בתוך השקיות האטומות שלהם, עדיף לשים אותם במקרר? אני לא זוכר את השם המדוייק של החברה אבל הדבק מגיע בתוך קופסאות קטנות ולבנות עם פקק כתום, אנחנו משתמשים בthin.

Boogle
02-09-2009, 22:49:43
כל CA מומלץ לשמור במקרר גם אם הוא נפתח.
ממליץ גם בסיום השימוש בבקבוקון ללחוץ ולהוציא אויר (מאוד לא מומלץ לכוון העיניים ) לכוון נייר מטבח סופג שמאוד שימושי גם לניגוב עודפי דבק מכל מיני מקומות, ואז לפקוק את הבקבוקון. (זה זמן טוב להכניס למקרר)

master_bebe
03-09-2009, 04:27:46
ממליץ גם בסיום השימוש בבקבוקון ללחוץ ולהוציא אויר (מאוד לא מומלץ לכוון העיניים ) לכוון נייר מטבח סופג שמאוד שימושי גם לניגוב עודפי דבק מכל מיני מקומות, ואז לפקוק את הבקבוקון. (זה זמן טוב להכניס למקרר)

נכון, אבל זה מוריד גם את האורך חיים של הדבק, כשמכניסים אוויר טרי לתוך הבקבוק בגמר כל שימוש. טיסן חיפה תמיד אמרו לתת שתי דפיקות על השולחן וזה מנקה את הפיה.

דרך אגב ה EVOTITE ממש טוב. ואם מישהו רוצה דבקים איכותיים ביותר אז יש את ה R21 תוצרת קוריאנית שהיבואן "דבטק" יושב באזור תעשייה סגולה בפתח תקווה (http://www.devtec.co.il/ProductsIndex.aspx?CategoryId=4&pid=40), שגם מייבאים דבקים של CYBERBOND הגרמניים שהם בכלל נראים לי בין הטובים בעולם (ויקרים באותה מידה :) אבל מי שלא רוצה להתפשר על איכות צריך לשלם... ), יש להם גם דבקים מהירים שחורים אלסטיים, ובכלל יש שם סרטי הדבקה מכל הסוגים, דו"צים עם חוזקי הדבקה מטורפים ושאר דברים מעניינים... ממליץ בחום.

aofer
03-09-2009, 06:49:15

לא יודע, משהו לא נשמע לי טוב בלשמור CA שכבר נפתח ביחד עם האוכל שלי
קרא לי old fashioned או מפחד מרעלים... אבל זה אני... :)

sharonx
03-09-2009, 07:03:31
מה - אין לכם מרתף דבקים ובו מקרר דבקים ייעודי ?

sharonx
03-09-2009, 07:07:56
נכון, אבל זה מוריד גם את האורך חיים של הדבק, כשמכניסים אוויר טרי לתוך הבקבוק בגמר כל שימוש. טיסן חיפה תמיד אמרו לתת שתי דפיקות על השולחן וזה מנקה את הפיה.

דרך אגב ה EVOTITE ממש טוב. ואם מישהו רוצה דבקים איכותיים ביותר אז יש את ה R21 תוצרת קוריאנית שהיבואן "דבטק" יושב באזור תעשייה סגולה בפתח תקווה (http://www.devtec.co.il/ProductsIndex.aspx?CategoryId=4&pid=40), שגם מייבאים דבקים של CYBERBOND הגרמניים שהם בכלל נראים לי בין הטובים בעולם (ויקרים באותה מידה :) אבל מי שלא רוצה להתפשר על איכות צריך לשלם... ), יש להם גם דבקים מהירים שחורים אלסטיים, ובכלל יש שם סרטי הדבקה מכל הסוגים, דו"צים עם חוזקי הדבקה מטורפים ושאר דברים מעניינים... ממליץ בחום.

תודה על ההמלצה אקפוץ לשם.

עמרי רז
03-09-2009, 09:19:08
חייב לציין שהזמנתי מהסיני את כל הדבקים המהירים שלו מסדרת הפלאש,
אומנם הם פתוחים כבר חודשים ועדיין במצב נוזלי
אך הם נורא חלשים ומאכזבים.

master_bebe
03-09-2009, 16:59:44
עונש מוות ל FLASH !!!

ליאור זהבי
03-09-2009, 23:24:27
למה לקנות FLASH שיש את הבקבוק הגדול 2 OZ של ה-NO NAME דבק שעובד מעולה ועולה איזה 2$ לג'ארה ?

Boogle
03-09-2009, 23:27:51
תודה על ההמלצה אקפוץ לשם.
לא טוב, עכשיו לא יסכימו למכור לי דבקים...

Boogle
03-09-2009, 23:31:51
.
א. אויר "טרי "יכנס תמיד הוא לא ממש ממושמע ונזהר מלהכנס פנימה.
ב.רצוי לעבוד בסביבה יבשה ודלת לחות
ג. שטיסן חיפה ידפקו על השולחן והטיפה תשפריץ לעין, אני מעדיף את הסקוויז על הבקבוק, כל הפעולה בסה"כ מונעת הסתמות של הפיה.

ד. עופר, סימון של רעל וסגירה בקופסה שכתוב עליה "סכנה" זה מספיק. אני מתקשה להאמין שמישהו מבני ביתך ישים לעצמו CA בתור ממרח לכריך:D