PDA

צפייה בגרסה מלאה : Corona Synthesized Receiver

giladba
11-09-2009, 14:17:42
שלום לכולם,

אני מחפש לקנות מקלט חדש קטן יחסית וראיתי את המקלט הזה אצל הסיני.
למישהו יש ניסיון איתו?

http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=7527#

תודה,
גלעד

Shay
11-09-2009, 14:33:58
יש לי אותו אין איתו בעייות הוא קטן מאוד וקל לתפעול יש ליי אותו על השוקפלייר בלי אף גליץ'

תקנה ותהנה!:)

RAZ123
11-09-2009, 14:35:00
כן לי יש ניסיון יש מקלטים יותר טובים. אבל לאיזה טיסן.

giladba
11-09-2009, 15:59:26
כן לי יש ניסיון יש מקלטים יותר טובים. אבל לאיזה טיסן.

כרגע יש לי דאון ARCUS ושלט פוטבה ישן 4yf skysport שהמקלט שלו דיי גדול ולא נכנס בצורה
טובה לדאון.
שאלה נוספת - איך אפשר לדעת אם הוא יתאים לשלט (דיי ישן) שלי?

גלעד

umbo
11-09-2009, 16:54:29
יש כאילו שמרוצים מהמקלטים הללו ויש כאילו שלא.
אולי כדאי שתקרא את שני השרשורים המצורפים שנוגעים בענין.

http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=7430
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=11705

אני ניסיתי מקלט כזה. באזור אחד הוא פעל כראוי ובאזור אחר אי אפשר היה להשתמש בו בכלל.

giladba
11-09-2009, 18:01:28
UMBO - תודה רבה על התגובה והלינקים. נראה כי הדעות חלוקות לגבי המקלטים הללו.
על הרב המוחלט של המקלטים רשום שהם עובדים ב PPM, ולא מצאתי באיזו שיטה השלט שלי עובד (futaba 4yf skysport), לא ברשת ולא במדריך. איך אפשר לגלות? אני לא רוצה להזמין מקלט שלא "יידע" לעבוד עם השלט שלי :(.

תודה,
גלעד

umbo
11-09-2009, 19:21:54
בביטחון מלא המערכת שלך עובדת ב-PPM שזה שם אחר לשידור FM רגיל. השידור "האחר" הוא שידור PCM שהוא בדרך כלל במשדרים משוכללים יותר. לרוב משדרים כאילו יכולים לשדר גם וגם - זאת אומרת , בשתי השיטות. אבל זה תמיד יהיה מצוין על המערכת או במדריך הפעלה שלה. משדרים שלא מצוין עליהם במפורש, משדרים FM רגיל.

b1yossi
11-09-2009, 19:38:20
כל המקלטים שלי של קורונה פרט לאחד (BERG), פועלים ללא דופי עם פוטבה 9C PPM כמובן.
יש לי גם מקלטים מסונתזים וגם רגילים עם גביש.
אני מטיס בסביבה שקטה מבחינת הפרעות רדיו.

MickeyM
11-09-2009, 22:50:56
יוסי אני מתפלא עליך.. BERG זה של קאסטל...
והוא עולם אחר לעומת הקורונה

דניאל דקל
11-09-2009, 22:56:15
ממליץ על BERG

כמה רמות מעל הקורונה ועולה גם בהתאם

לי אישית לא היה מספיק כסף כדי לבזבז על מקלט שירסק לי טיסן

היה לי קורונה כמה ימים, הטסתי אותו חזרה בטיל בחזרה ל HC

לאחר שגיליתי כי כאשר הסטיקים בהצלבה קיצונית (SNAP ROLL) למשל,

הסרוואים רוקדים הורה :D

b1yossi
12-09-2009, 05:38:03
יוסי אני מתפלא עליך.. BERG זה של קאסטל...
והוא עולם אחר לעומת הקורונה

לא הבנתי את הפואנטה ?
ברור שברג זה עולם אחר, ההתייחסות שלי לגבי הקורונה לא השתנתה.

מר מתוק
12-09-2009, 12:17:25
כל המקלטים שלי של קורונה פרט לאחד (BERG), פועלים ללא דופי עם פוטבה 9C PPM כמובן.

מהניסוח שלך נוצר הרושם כי הקורונות "מנגנות" טוב עם ה-9C ואילו ה-BERG אינו "מנגן" בצורה משביעת רצון.
אני אישית הבנתי כי התכוונת לומר כי כל המקלטים שלך למעט BERG אחד, הם כולם קורונות. :)

ביג הובי ראשל"צ
12-09-2009, 12:49:46
אני קניתי קורונה מהסיני וחיברתי אותו לשוקפלייר יחד עם שלט פוטאבה סקי ספורט ישן גם כן שיש לי
ברגע שהיתרחקתי עם הטיסן משהו כמו 20 מטר המון הפרעות{הטיסן הלך לעולמו באותו יום בגלל המקלט הזה} אבל אולי זה רק עיניין של מזל כי אחרי זה מכרתי את המקלט לחבר והכל היה טוב איתו.

umbo
12-09-2009, 14:01:50
ברגע שהיתרחקתי עם הטיסן משהו כמו 20 מטר המון הפרעות{הטיסן הלך לעולמו באותו יום בגלל המקלט הזה} אבל אולי זה רק עיניין של מזל כי אחרי זה מכרתי את המקלט לחבר והכל היה טוב איתו.

הוא ממש לא הלך בגלל המקלט אלה בגללך !
אם ב-20 מטר עם אנטנה פתוחה הוא לא פעל, אז ברור שלא בדקת טווח עם אנטנה סגורה (כפי שצריך לפני כל יום הטסה) ואז היית מגלה את הבעיה ולא מרסק את הטיסן.
מכוון שאתה כותב שאצל מי שקבל ממך את המקלט הכל תקין, הרי שסביר שיש כאן בעיה דומה למה שהיה עם מקלט כזה אצלי. ליד הבית הוא עבד מצוין - טווח עם אנטנה סגורה כ- 70 מטר, ואילו בשטח ההטסה (מישור אדומים ) הוא בכלל לא הצליח להנעל על המשדר.
המסקנה שלי - כניראה בשל העובדה שהמקלטים הם single connversion - מקלטי קורונה מצוינים כל זמן שהם פועלים באזור בלי רעשים אלקטרוניים. באזור רועש ( ולך תדע אם האזור בו אתה נמצא הוא כזה או לא - זה ממש לא כתוב בשמים :( ) הם פשוט מפשלים לגמרי !

amnon
12-09-2009, 15:15:19
המקלט Corona Synthesized 8 ch ,עפ"י נסיוני עובד מצויין וללא הפרעות כלל בשטח ההטסה בפלמחים ובשטח בברנר.

b1yossi
12-09-2009, 16:57:33
מהניסוח שלך נוצר הרושם כי הקורונות "מנגנות" טוב עם ה-9C ואילו ה-BERG אינו "מנגן" בצורה משביעת רצון.
אני אישית הבנתי כי התכוונת לומר כי כל המקלטים שלך למעט BERG אחד, הם כולם קורונות. :)

תודה על ההבהרה, אכן הניסוח שלך מוצלח יותר וזו גם היתה כוונתי. :D