PDA

צפייה בגרסה מלאה : מי יודע מה הפרוצדורה של משלוח פריט

igalr
12-09-2009, 13:08:43
לחול לתיקון במסגרת אחריות כדי לא לשלם מס כשהפריט יכנס חזרה לישראל.

במשלוח רגיל אין לה אופציה להצהיר שום דבר.
אם אני רוצה להצהיר תכולה וכו.. הפקידה בדואר אמרה לי שצריך לשלוח ב EMS.
היא גם אמרה לי שהיא לא יודעת בידיוק ולא בטוחה כי היא חדשה ולא ממש מכירה את הנושא.

האם מישהו מכיר את התהליך ?

motti
12-09-2009, 14:12:28
לחול לתיקון במסגרת אחריות כדי לא לשלם מס כשהפריט יכנס חזרה לישראל.

במשלוח רגיל אין לה אופציה להצהיר שום דבר.
אם אני רוצה להצהיר תכולה וכו.. הפקידה בדואר אמרה לי שצריך לשלוח ב EMS.
היא גם אמרה לי שהיא לא יודעת בידיוק ולא בטוחה כי היא חדשה ולא ממש מכירה את הנושא.

האם מישהו מכיר את התהליך ?
שלום יגאל

אתה צריר לשלוח אותו דרך המכס ברחוב ההגנה בתל אביב, במידה ואין מספר זיהויserial number צלם את הפריט ותן לפקיד המכס לצרף אותו לטופס המשלוח.מניסיוני, המשלוח ב-EMS לא יותר יקר ממשלוח רגיל אבל יותר מהיר וניתן לעקיבה.
תבקש מהשולח חזרה שירשום על הקבלה"REPAIR UNDER WARRANTY". שלחתי בדרך זו הרבה פעמים וברובם המכס לא עיקב אותם ושלח אותם לדואר ליד ביתי.
התהליך קצר ולא מסובך.
אם יש לך שאלו נוספות תתקשר אלי מוטי 0528306742

igalr
12-09-2009, 15:22:59
שלום יגאל

אתה צריר לשלוח אותו דרך המכס ברחוב ההגנה בתל אביב, במידה ואין מספר זיהויserial number צלם את הפריט ותן לפקיד המכס לצרף אותו לטופס המשלוח.מניסיוני, המשלוח ב-EMS לא יותר יקר ממשלוח רגיל אבל יותר מהיר וניתן לעקיבה.
תבקש מהשולח חזרה שירשום על הקבלה"REPAIR UNDER WARRANTY". שלחתי בדרך זו הרבה פעמים וברובם המכס לא עיקב אותם ושלח אותם לדואר ליד ביתי.
התהליך קצר ולא מסובך.
אם יש לך שאלו נוספות תתקשר אלי מוטי 0528306742

ב EMS העלות היא מעל 100 שח ודואר רגיל פחות מ 20 שח
ואם צריך לשלוח דרך המכס אז אני מוותר מראש ואקח את הסיכון שאצליח לשכנע את המכס בחזור במידה ויהיה צורך.

knfevg
13-09-2009, 12:08:06
igalr, אם אין לך בעיה להגיע לת"א, אז ממליץ בחום על התהליך המסודר מכמה סיבות:
1. זה לא מסובך ובד"כ אין שם תורים.
2. תמנע מבעיות כאשר המוצר יחזור מתיקון (או החלפה בחדש שאז זה בכלל בעיה!!!)
3. תעזור לכולנו מול המכס כי תרא שאנחנו לא רק רמאים שכל פעם מנסים לדפוק אותם (וזו ההרגשה שלהם כרגע במכס דואר) אלא עובדים מסודר.