PDA

צפייה בגרסה מלאה : ‫מחפש המלצות על חופי קמפינג בכינרת

knfevg
15-09-2009, 11:28:18
אני מתכנן לחגוג את יום הולדתי ה28 עם קבוצת חברים בקמפינג בכנרת.
התאריך הוא 25-26.09 (סופ"ש לפני כיפור).
לא יצא לי יותר מדי פעמים להיות בקמפינגים בכנרת וברוב הפעמים לא אני בחרתי את המקום.
מחפש המלצות לחוף, לפי סדרי העדיפויות להלן, מפי אנשים שמכירים (!!!) את המקום:
א. מותר להכניס כלבים.
ב. העדר/מיעוט של גורמי רעש ובלגן (דהיינו ילדים, בני נוער, ערבים ודרוזים)
ג. סוג חוף (עדיף דשא, אחר-כך חול ובסוף חלוקי נחל)
ד. קרבה של משטחי הקמפינג לקו המים
ה. צל (כיסוי, עצים...)
ו. תאורה
ז. אפשרות הכנסת הרכב עד האוהלים.

תודה על העזרה.

bendisar
15-09-2009, 16:17:51
שלום יבגני, קודם כל מזל טוב
אני ומשפחתי היינו בהרבה מאוד שטחי קמפינג במהלך השנים, ואני יכול לאמר לך שכמעט את כל התנאים שאתה מחפש יש לכל השטחים, חוץ מסוגיה בעייתית אחת- הרעש, לא משנה באיזה מקום אתה נמצא תמיד יהיו חוליגנים שיעשו רעש ויהיו בעיתיים אבל המקומות הכי טובים שיצא לי להיות בהם הם:
חוף ירדנית- אפשר לדוג שם מקום נחמד ונקי, הרכבים חונים ממש קרוב לאוהל ויש המון עצים לצל, החוף נמצא במפגש הירדן עם הכינרת ואפשר להיות ממש צמודים לנהר או לחוף עצמו ,אבל יש בעיה שלפעמים עורכים מסיבות מרעישות בצד השני (קרה לי רק פעם אחת) של הנהר יש הרבה נקודות חשמל מפוזרות בשטח

חורשת טל- מקום קצת יותר נחמד ויותר יקר כל השטח הוא דשא נעים, יש אפילו תאי קירור למי שרוצה לשמור משקאות ובשרים קרים מאוד נחמד אבל צריך להביא כבלים מאריכים ארוכים מאוד לחשמל, יותר שקט מחוף ירדנית אבל יש שם דרוזים משוגעים שנוהגים בשטח כמו משוגעים

גני החוגה- המקום הכי יקר מכל המקומות, ולכן יש בו הכי פחות מרעישים ומציקים, מקום מאוד נחמד אבל אני לא יודע לגבי כלבים

אני חושב שהכי כדאי ללכת לירדנית, יצר לי להיות שם מספר רב של פעמים ושם הרשו לנו להביא את הכלבה שלנו וגם בקטע עם הערסים והמרעישים למיניהם הוא בעיקר עניין של מזל- לא משנה איפה תהיה יכול להיות שיהיו לידך אנשים נחמדים ויכול להיות שלא

knfevg
15-09-2009, 18:34:11
אלעד, תודה על המידע.
האם זהו חוף ירדנית: http://www.ekinneret.co.il/site/ip.asp?cat=16&pa_cat=2&biz_id=32

bendisar
15-09-2009, 21:23:10
כן:)