PDA

צפייה בגרסה מלאה : התיעצות| לגבי רגולטורים ( אליהן VS. אריזונה)

rc_freak
19-09-2009, 15:58:42
תקשיבו חברה יש לי מסוק T-REX 600NSP עכשיו יש לי פה התלבתות מה לקחת? את הריגולטור של אליהן אווו לקחת את הריגולטור של אריזונה?

(לרוב החברה בשטח יש אריזונה!)

יתרונות-

אריזונה: אין מפסק יש פין..( אין מצב לכיבוי מערכת באמצע טיסה).

אליהן: הרגולטור משמש גם כבוסטר למנוע(לחכמים בינינו "בובו":D)

אז חברה בבקשה תיעצו מה עדיף.:confused:;)

אבל!! רק מנסיון אישי!! לא לכתוב לי פה:" שמעתי... ככה וככה" "הוא אמר לי שזה.." לא מתיחס אפילו לתגובות האלה!

תודה לכל העוזרים:)

SamurAchzar
19-09-2009, 18:18:10
אריזונה + SWITCHGLO, אם אתה לא יותר מדי לחוץ בכסף. יש לשילוב הזה הרבה יתרונות - התנעה נוחה יותר, אמין, פחות סיכוי לHOTSTART (מאחר והבוסטר מופעל על ידי השלט, אפשר ליצור מיקסים נגד הדלקה במצב של מצערת פתוחה).

אין כאן כלכך עניין של נסיון - רגולטור הוא דבר שאתה לא מרגיש, עד שהוא מפסיק לעבוד. ידוע שהיו בALIGN בעיות, אבל מאז יצאה גרסה מעודכנת. אני משתמש בARIZONA והSWITCHGLO ב600 וב700 ומאוד מרוצה.

nadavbarak
19-09-2009, 18:49:57
אני ממליץ לך על רגולטור של חברת Emcotec.
http://shop.rc-electronic.com/e-vendo.php?shop=shop&SessionId=&a=article&ProdNr=A11075&t=6&c=541&p=541
זהו לא רק רגולטור אלא גם מפסק מגנטי. מוצר גרמני אמין מאוד, עובד אצלנו על מסוקי Trex700 ו-Trex600.
הרגולטור כולל גם רכיב נוסף, רגולטור קטן עבור סרוו זנב במקום step down.
הרגולטור מתאים לכל סוגי הסוללות.
לרגולטור מספר פונקציות חכמות כגון זיהוי סוללה, בקרת מתח וחיווי שגיאות.
חברת Emcotec ידועה בתור חברה רצינית ביותר בכל הקשור למערכות אספקת מתח, גם בטיסני Giant וסילוניים.

motti-74
19-09-2009, 19:11:43
משתמש ברגולטור של ALIGN כשנתיים ובחינתי מצויין - ללא כל בעיות בנוסף מאוד נוח הקטע עם הבובו.\

שנה טובה.

lior_bar_ami
19-09-2009, 19:38:44
כל הרגולטורים שהוצעו כאן בתוספת של ה REACTORX של SG מעולים.
בסוף השאלה היא תקציבית, כשבראש העלות-תועלת כרגיל עומדת ALIGN.
נקודתית לרגולטור של ALIGN הייתי עד למס' קצת מדאיג של כשלים - אך בהתייחס לכמויות שקיימות בעולם זה ייתכן מאוד BATCH ספציפי, מה גם שהיתה סדרה שנפסלה בעבר.
כיום אני אישית משתמש ב ARIZONA על מסוק אחד וב REACTOR X על השני - אך החזקתי בעבר גם את ה ALIGNים והיח' של ההתנעה אכן עושה את העניין נוח יותר.

נועם ג
19-09-2009, 19:53:10
ליאור, בגירסא הקודמת היו בעיות...הגרסא הנוכחית מעולה!

אני מטיס עם ריגולטור כזה מעל 20 גלונים של דלק!
הריגולטור עובד מעולה! לא עשה אפילו פאדיחה אחת!
יש לו גם מד וולטאז' קטן שנותן מידע על הסוללה
באמת מומלץ..ריסקתי מעל 10 ריסוקים איתו והוא עדיין עובד כמו שד!
ודווקא למס' חברים שלי שיש להם אריזונה היה מס' פאדיחות..
בהצלחה

rc_freak
19-09-2009, 20:11:38
אריזונה + SWITCHGLO, אם אתה לא יותר מדי לחוץ בכסף. יש לשילוב הזה הרבה יתרונות - התנעה נוחה יותר, אמין, פחות סיכוי לHOTSTART (מאחר והבוסטר מופעל על ידי השלט, אפשר ליצור מיקסים נגד הדלקה במצב של מצערת פתוחה).
תודה על האינפורמציה! בדקתי את הענין ומצאתי בסוף דיל משתלם לרגולטור של אליהן (250 שקל..) ועוד פעם תודה ונראה לי אני אתקדם לאחד כזה עם הזמן(בחודשיים הקרובים)

אין כאן כלכך עניין של נסיון - רגולטור הוא דבר שאתה לא מרגיש, עד שהוא מפסיק לעבוד. ידוע שהיו בALIGN בעיות, אבל מאז יצאה גרסה מעודכנת. אני משתמש בARIZONA והSWITCHGLO ב600 וב700 ומאוד מרוצה.

ידוע והנושא נבדק מאז עדכון הגרסה אין תלונות על תקלות!

אני ממליץ לך על רגולטור של חברת Emcotec.
http://shop.rc-electronic.com/e-vendo.php?shop=shop&SessionId=&a=article&ProdNr=A11075&t=6&c=541&p=541
זהו לא רק רגולטור אלא גם מפסק מגנטי. מוצר גרמני אמין מאוד, עובד אצלנו על מסוקי Trex700 ו-Trex600.
הרגולטור כולל גם רכיב נוסף, רגולטור קטן עבור סרוו זנב במקום step down.
הרגולטור מתאים לכל סוגי הסוללות.
לרגולטור מספר פונקציות חכמות כגון זיהוי סוללה, בקרת מתח וחיווי שגיאות.
חברת Emcotec ידועה בתור חברה רצינית ביותר בכל הקשור למערכות אספקת מתח, גם בטיסני Giant וסילוניים.
נחמד! ומאוד דומה לזה של אריזונה אבל כמו שאמרתי מקודם אני בסוף לוקח את האליהן;)

משתמש ברגולטור של ALIGN כשנתיים ובחינתי מצויין - ללא כל בעיות בנוסף מאוד נוח הקטע עם הבובו.\

שנה טובה.
גם אני הצטרפתי ל"חבורת אליהן":D

כל הרגולטורים שהוצעו כאן בתוספת של ה REACTORX של SG מעולים.
בסוף השאלה היא תקציבית, כשבראש העלות-תועלת כרגיל עומדת ALIGN.
נקודתית לרגולטור של ALIGN הייתי עד למס' קצת מדאיג של כשלים - אך בהתייחס לכמויות שקיימות בעולם זה ייתכן מאוד BATCH ספציפי, מה גם שהיתה סדרה שנפסלה בעבר.
כיום אני אישית משתמש ב ARIZONA על מסוק אחד וב REACTOR X על השני - אך החזקתי בעבר גם את ה ALIGNים והיח' של ההתנעה אכן עושה את העניין נוח יותר.
ליאור דווקה לתשובה שלך חיכיתי וו... אני אקח את האליהן אגב אני אעשה את זה דרך שגיא..

ליאור, בגירסא הקודמת היו בעיות...הגרסא הנוכחית מעולה!

אני מטיס עם ריגולטור כזה מעל 20 גלונים של דלק!
הריגולטור עובד מעולה! לא עשה אפילו פאדיחה אחת!
יש לו גם מד וולטאז' קטן שנותן מידע על הסוללה
באמת מומלץ..ריסקתי מעל 10 ריסוקים איתו והוא עדיין עובד כמו שד!
ודווקא למס' חברים שלי שיש להם אריזונה היה מס' פאדיחות..
בהצלחה

תודה על הביקורת! עזר מאוד!!

לילה טוב, סאשה ;)

אופיר נחום
20-09-2009, 22:41:16
לי היה נסיון לא טוב עם הרגולטור אריזונה, כנראה באשמתי אבל אולי המקרה יוכל לעזור לאחרים.
אני הצמדתי את הרגולטור לשלדה דרך החורים לברגים. אחרי שנה התחילו להישרף לי סרוואים חופשי - מדדתי מתח וגיליתי מעל 7 וולט ביציאה של הג'יירו, למרות שהרגולטור נראה על פניו תקין וגם המפסק פיילסייף עבד יופי. חתכתי את השרינק ובדקתי את המעגל וגיליתי שהרעידות גרמו לנתק בהלחמות - רגל דגימת המתח הייתה חופשית. הלחמה סידרה את זה (עברתי כבר על כל המעגל) - הלקח שלי הוא למתקן אותו רק עם משהו סופג זעזועים ולא ישירות לגוף.

nadavbarak
21-09-2009, 07:08:36
לי היה נסיון לא טוב עם הרגולטור אריזונה, כנראה באשמתי אבל אולי המקרה יוכל לעזור לאחרים.
אני הצמדתי את הרגולטור לשלדה דרך החורים לברגים. אחרי שנה התחילו להישרף לי סרוואים חופשי - מדדתי מתח וגיליתי מעל 7 וולט ביציאה של הג'יירו, למרות שהרגולטור נראה על פניו תקין וגם המפסק פיילסייף עבד יופי. חתכתי את השרינק ובדקתי את המעגל וגיליתי שהרעידות גרמו לנתק בהלחמות - רגל דגימת המתח הייתה חופשית. הלחמה סידרה את זה (עברתי כבר על כל המעגל) - הלקח שלי הוא למתקן אותו רק עם משהו סופג זעזועים ולא ישירות לגוף.

אני דואג למתקן כל רכיב עם שיכוך זעזועים. גם רכיבים לכאורה פחות מאיימים כגון Revmax אני מתקים עם 2 שכבות דו"צ עבה.
מקלט ולווין, רחמנא לצלאן:D, אני מתקין עם שיכוך ספוגי משמעותי ביותר, ממש "צף".
הרגולטור של Emcotec לדוגמה, שמותקן על המסוקים של אלון, אמנם מחובר עם ברגים לפריים אולם הברגים צפים בתוך חורים גדולים כאשר בינם לבין תושבת הרגולטור מפרידה צינורית דלק אשר משמשת כמשכך זעזועים. כל הרגולטור כאילו "צף".

ליאור זהבי
23-09-2009, 12:57:19

האריזונה מגיע עם CATSPLINT שמיועד עפ"י ההוראות להיות ממותקן עם סקוץ'.
כל מכשיר חשמלי שהיה מחובר עם ברגים לפריים היה מתפרק במוקדם או במאוחר.

לגבי השאלה אליין או אריזונה התשובה פשוטה - כמה בעיות היו עם אליין וכמה עם אריזונה ?
אני שמעתי על כל מיני בעיות עם אליין, ולא שמעתי על בעיות עם אריזונה.

נועם ג
23-09-2009, 13:18:27
החיבור של האריזונה מאוד מעצבן בכך שהג'ירו והגיין שלו צריך להיתחבר לריגולטור...מה גם שהאריזונה מאוד פשוט...לעומת זאת באליין יש וולטאז' ומחמם פלאג....וכמובן מפסק און אוף ולא סירבוליזציה כמו באריזונה..
מה גם שהאליין ניראה הרבה יותר אסתטי ולא ניראה כמו מעגל קומבינה עם המון חוטים מחוברים אליו..
ולי דווקא יש חבר שהיתנתק לו חוט מהאריזונה, והוא שווק חיים עד שמצאו את התקלה...אף מוצר לא מבוטח ב100 אחוז...

ליאור זהבי
23-09-2009, 13:30:53
אני לא בוחר את הרגולוטור שלי לפי יופי.