PDA

צפייה בגרסה מלאה : הזמנת משדר dx7 מהסיני (יונייטד הוביז)

sharonx
08-09-2008, 01:40:55
אני שוקל הזמנת משדר DX7 מהסיני (יונייטד הוביז)
http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=6315&Product_Name=Spektrum_DX7_w/_61000/_TX-Batt/3x285Srv_(Mode_2)

1. האם מישהו התנסה בהזמנת משדר (הזה או כלשהו) מהאתר ?
2. האם במשלוח AIR MAIL סביר שהחבילה תתעקב עקב כך שהיא מכילה משדר ואז אזדקק לאישורי משרד התקשורת ? האם זה מדגמי ?

igalr
08-09-2008, 05:48:25
בלי מיסים המחיר הכולל הוא כ 1500 שח
כמה עולה הסט בארץ ?
נראה לי שכולל מיסים המחיר יהיה דומה למחיר בחנויות המובחרות בהם אפשר להוריד את השלט מהמדף.

wind556
08-09-2008, 09:19:45
יבוא של משדר תמיד בעייתי
במיוחד בתדרי 2.4 ג'יגה
כפי שכבר נכתב בפוסט מעלי, מחיר היבוא הוא 1500 ש"ח בערך
אם תעצר רק לענייני מכס, תוסיף על זה בערך עוד 30% שזה עוד 500 ש"ח
אם זה יעצר במכס לצרכי אישור משרד התקשורת,יטרטרו אותך עם אישורים רבים, ביורוקרטיה אין סופית, ובגלל התדר, בכלל לא בטוח שתקבל אישור
המחיר בארץ הוא סביב ה 2000 ש"ח
ומכשיר כזה לעיתים זקוק לאחריות יעילה, כבר ראיתי כמה כאלה שייבאו בעצמם (מישהו הביא להם את זה במזוודה מחו"ל)והמכשיר לא עבד כראוי, ואז מגיע הטירטור לשיאו במשלוחים לתיקון
לסיכום:אין טעם לייבא מכשיר רדיו
לך לאלון מרעננה, וקנה לך אחד כזה, תקבל יחס ושרות ברמה של חו"ל
מספר הטלפון שלו: 0545-978586

wind556
08-09-2008, 09:23:36
אגב, ביוניטד הוביס אתה מקבל את הסט עם מקלט ar6100 שמחירו 50$
ועם 3 סרוואים קטנים
בארץ אתה מקבל את הסט עם מקלט ar7000 שמחירו 100$
ואם אינני טועה עם 4 סרוואים גדולים

sharonx
08-09-2008, 09:37:34
יבוא של משדר תמיד בעייתי
במיוחד בתדרי 2.4 ג'יגה
כפי שכבר נכתב בפוסט מעלי, מחיר היבוא הוא 1500 ש"ח בערך
אם תעצר רק לענייני מכס, תוסיף על זה בערך עוד 30% שזה עוד 500 ש"ח
אם זה יעצר במכס לצרכי אישור משרד התקשורת,יטרטרו אותך עם אישורים רבים, ביורוקרטיה אין סופית, ובגלל התדר, בכלל לא בטוח שתקבל אישור
המחיר בארץ הוא סביב ה 2000 ש"ח
ומכשיר כזה לעיתים זקוק לאחריות יעילה, כבר ראיתי כמה כאלה שייבאו בעצמם (מישהו הביא להם את זה במזוודה מחו"ל)והמכשיר לא עבד כראוי, ואז מגיע הטירטור לשיאו במשלוחים לתיקון
לסיכום:אין טעם לייבא מכשיר רדיו
לך לאלון מרעננה, וקנה לך אחד כזה, תקבל יחס ושרות ברמה של חו"ל
מספר הטלפון שלו: 0545-978586

אוקיי תודה. כנראה שאקנה בארץ.

עודד -יש לך מסר פרטי

b1yossi
08-09-2008, 18:34:25
אני שוקל הזמנת משדר DX7 מהסיני (יונייטד הוביז)
http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=6315&Product_Name=Spektrum_DX7_w/_61000/_TX-Batt/3x285Srv_(Mode_2)

1. האם מישהו התנסה בהזמנת משדר (הזה או כלשהו) מהאתר ?
2. האם במשלוח AIR MAIL סביר שהחבילה תתעקב עקב כך שהיא מכילה משדר ואז אזדקק לאישורי משרד התקשורת ? האם זה מדגמי ?

בדוק בלינק הבא (http://www.efly.co.il/forums/showpost.php?p=3452&postcount=1), יש שם הסבר מצויין איך עושים יבוא נכון של משדרים.

אליקופטר
08-09-2008, 18:44:51
זה מסוג הפריטים שלעולם לא אקנה בחו"ל !!!שרון קבל את ומלצות החברה וקנה בארץ ,גם אני קניתי שלט חדש בארץ עזוב שטויות לא שווה כל הבלאגן ,סיכון כסף,טירטורים הרי בסוף אנחנו עדיין בישראל לטוב ובמקרה הזה יותר לרע!
אולי תחסוך 500 שקל אבל הנסיעות והדלק כן,כן ויום העבודה לא נראה לי שווה, במידה ולא ישגעו אותך ,וכמובן הכל יהיה תקין עם השלט .
במדריך הכול קל שעומדים מול הפקיד זה אחרת .

leetal
08-09-2008, 19:35:12
מענין אם המערכות הישנות היו 2.4 ,והיום היו מפתחים מערכות fm אז ההינו אומרים איזה יופי המציאו מערכת חדשה שעובדת בשיטת שידור שניקראת fm שהיא אמינה כמו כל תחנות הרדיו בעולם ואפילו תיקשורת הרדיו במטוסים גם הכי חדישים מישתמשים בשיטה הזו והמטוסים (האמיתיים) אפילו נוחתים נחיתה אוטומטית עם 450 נוסעים בעזרת תיקשורת רדיו בשיטת fm -
1.המערכת הזו היא כל כך אמינה שאין בה בעיות של סינכרון בין המקלט למשדר- שלא כמו במערכת הישנה של ה-2.4
2. היא פועלת ללא מיגבלת מתח-שלא כמו במערכת הישנה של 2.4
3.היא משדרת לטווח ארוך אפילו ל5 ק"מ-שלא כמו במערכת הישנה של 2.4
4.היא לא רגישה לחום גבוהה - שלא כמו במערכת הישנה של 2.4
5.אין בעיה רצינית עם גוף טיסן שעשוי מקרבון- שלא כמו במערכת הישנה של 2.4
6.אין מצב שלא יהיה סינכרון בין המשדר למקלט למשך שניות ארוכות- שלא כמו במערכת הישנה של 2.4
7.היא זולה וטווח המחיר של המקלטים הוא בין 10$ ל-35$ למקלט מיקרו איכותי (ברג)
לסיכום אם זה היה באמת המצב אז היתה הצדקה לעבור למערכת חדשה .
היום אני באמת לא מבין למה להחליף מערכת שהוכיחה את עצמה במערכת בעיתית.

דורונצ'יק
08-09-2008, 19:43:08
עלות המשדר כולל מקלט 7 ערוצים ו- 4 סרוואים 281 דיגיטליים
הוא- 2100 שקלים.
אם אתה מוריד את הסרוואים אני מניח שאתה מגיע לאיזור ה- 1900 שקלים לכל הערכה.
ראה ב טיסני חולון (http://www.tholon.co.il/site/detail/detail/detailDetail.asp?detail_id=379418) אני אשית היה לי אחד כזה במשך חצי שנה וממש הייתי מרוצה ממנו.
פשוט החלפתי ל- JR 9303.

דורון ריבניק.

ShaharBD
08-09-2008, 19:45:36
מענין אם המערכות הישנות היו 2.4 ,והיום היו מפתחים מערכות fm אז ההינו אומרים איזה יופי המציאו מערכת חדשה שעובדת בשיטת שידור שניקראת fm שהיא אמינה כמו כל תחנות הרדיו בעולם ואפילו תיקשורת הרדיו במטוסים גם הכי חדישים מישתמשים בשיטה הזו והמטוסים (האמיתיים) אפילו נוחתים נחיתה אוטומטית עם 450 נוסעים בעזרת תיקשורת רדיו בשיטת fm -
1.המערכת הזו היא כל כך אמינה שאין בה בעיות של סינכרון בין המקלט למשדר-כמו במערכת הישנה של ה-2.4
2. היא פועלת ללא מיגבלת מתח-כמו במערכת הישנה של 2.4
4.היא לא רגישה לחום גבוהה -כמו במערכת הישנה של 2.4
5.אין בעיה רצינית עם גוף טיסן שעשוי מקרבון-כמו במערכת הישנה של 2.4
6.אין מצב שלא יהיה סינכרון בין המשדר למקלט למשך שניות ארוכות-כמו במערכת הישנה של 2.4

אהבתי!

b1yossi
08-09-2008, 20:52:55
1.המערכת הזו היא כל כך אמינה שאין בה בעיות של סינכרון בין המקלט למשדר-כמו במערכת הישנה של ה-2.4
2. היא פועלת ללא מיגבלת מתח-כמו במערכת הישנה של 2.4
4.היא לא רגישה לחום גבוהה -כמו במערכת הישנה של 2.4
5.אין בעיה רצינית עם גוף טיסן שעשוי מקרבון-כמו במערכת הישנה של 2.4
6.אין מצב שלא יהיה סינכרון בין המשדר למקלט למשך שניות ארוכות-כמו במערכת הישנה של 2.4

קבל http://www.efly.co.il/forums/images/icons/icon14.gifhttp://www.efly.co.il/forums/images/icons/icon14.gifhttp://www.efly.co.il/forums/images/icons/icon14.gif עכשיו אני יודע מה לענות לדרימר בנושא כשהוא מציק..... http://www.efly.co.il/forums/images/icons/icon7.gif

ליאור זהבי
08-09-2008, 21:17:32
1.המערכת הזו היא כל כך אמינה שאין בה בעיות של סינכרון בין המקלט למשדר- שלא כמו במערכת הישנה של ה-2.4
2. היא פועלת ללא מיגבלת מתח-שלא כמו במערכת הישנה של 2.4
4.היא לא רגישה לחום גבוהה - שלא כמו במערכת הישנה של 2.4
5.אין בעיה רצינית עם גוף טיסן שעשוי מקרבון- שלא כמו במערכת הישנה של 2.4
6.אין מצב שלא יהיה סינכרון בין המשדר למקלט למשך שניות ארוכות- שלא כמו במערכת הישנה של 2.4

מספיק שפעם אחת ילד עם טריינר חשמלי שעלה 300 ש"ח יפתח לך רדיו ותאבד טיסן שעלה 30,000 ש"ח ואתה תיזכר מהר מאוד למה רצית להישאר ב-2.4 הישן והטוב. ;)

אבל במחשבה שניה - אולי באמת כל העולם טפשים ורק אלו שנשארו עם fm הם הצדיקים בסדום. לך תדע.

leetal
08-09-2008, 22:09:05
מספיק שפעם אחת ילד עם טריינר חשמלי שעלה 300 ש"ח יפתח לך רדיו ותאבד טיסן שעלה 30,000 ש"ח ואתה תיזכר מהר מאוד למה רצית להישאר ב-2.4 הישן והטוב. ;)

אבל במחשבה שניה - אולי באמת כל העולם טפשים ורק אלו שנשארו עם fm הם הצדיקים בסדום. לך תדע.

אין רע בלי טוב ואין טוב בלי רע
אבל עדיין אם עושים רשימת תדרים במנחת אז אין בעיה- הבטיחות תלויה רק בגורם האנושי.
במערכות החדשות והמאוד יקרות ה"חוסר" בטיחות תלוי בטכנולוגיה שהיא עדיין בעיתית.
בשנה האחרונה היתרסקו הרבה יותר טיסנים בגלל הליקויים של ה2.4 לעומת היתרסקות ביגלל שמשהו שממש במקרה יש לו תדר כמו שלך והוא גם פתח רדיו במיקרה בדיוק בזמן שגם אתה הטיסתה טיסן -הסיכוי שזה יקרה הוא 1 חלקי מספר התדרים(שאני לא זוכר בדיוק כמה תדרים יש) ואז לחלק לסיכוי שאיזה טיפש גם יפתח רדיו.

b1yossi
08-09-2008, 22:36:38
אבל עדיין אם עושים רשימת תדרים במנחת אז אין בעיה- הבטיחות תלויה רק בגורם האנושי.
בשנה האחרונה היתרסקו הרבה יותר טיסנים בגלל הליקויים של ה2.4 לעומת היתרסקות ביגלל שמשהו שממש במקרה יש לו תדר כמו שלך והוא גם פתח רדיו במיקרה בדיוק בזמן שגם אתה הטיסתה טיסן -הסיכוי שזה יקרה הוא 1 חלקי מספר התדרים(שאני לא זוכר בדיוק כמה תדרים יש) ואז לחלק לסיכוי שאיזה טיפש גם יפתח רדיו.

אהה - אבל הסיכון גדל אקפוננציאלית למס' הטיפשים http://www.efly.co.il/forums/images/icons/icon7.gif

Boogle
08-09-2008, 23:30:14
ככל שיהיו יותר אנשים עם 2.4 פחות אנשים עם fm יזכרו לעשות רשימת תדרים, או אז תתחיל החגיגה "מי פתח לי רדיוווווווו"

ליאור זהבי
09-09-2008, 12:18:36

אם כך, אשמח אם תוכל להאיר את עייני לגבי כמה מקרים ששמעת שקרו עם פוטבה fasst ?

sarel25
09-09-2008, 12:35:46
טוב אז ככה. נתחיל עם sharonx.
יש בחור עם כינוי cso (בתפוז)שפירט לפרטי פרטים כיצד מייבאים שלטים ללא כל הגבלה ממשרד התקשורת ואם זכור לי נכון הוא גם לא שילם על זה מיסים.חפש בתפוז את הכתבה הזאת(ורסמה לא מזמן ) ותבין עד כמה כדאי להזמין מחו"ל שלט ולא לשלם פי 1.5-2 בארץ.
לגבי שאר האנשים שמתיימרים להבין בשיטת( ,spread specktrum ) או כמו שקוראים לה 2.4 ghzקודם כל תעשו שיעורי בית ולאחר מכן תבואו לשפוך את הטענות שלכם.
אין כיום שיטת שידור יותר אמינה מזאת הן מבחינת שידור והן מבחינת קליטה והפרעות.
לא ניתן להפריע לשיטת השידור הזאת, צריך מכשור דיי מסובך ויקר.
אני ממליץ בחום על השלטים של פוטבה, לי אישית יש 2.4GHZ 7c ואני מרוצה מאד, עד היום אפס איבודי רדיו למיניהם ואפס תקלות.טפו טפו טפו.....

leetal
09-09-2008, 13:58:59
http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=798002
http://www.rcuniverse.com/forum/m_7443726/tm.htm
http://www.runryder.com/helicopter/t457523p1/

ליאור זהבי
09-09-2008, 14:07:46
הכנסת 2 פוסטים על תופעת החום הידועה לכולם (וכן איך להימנע ממנה) ופוסט אחד נוסף שלא מכיל שום נתונים מאמתים על אמיתות החומר, וכמו כן מדבר על באג שתוקן בתחילת הדרך ולא קיים יותר.

האם ביכולתך לערוך חיפוש מקביל על כמה פוסטים כאלו קיימים על כלים שהתרסקו בגלל הפרעות עם fm או נעילות עם pcm ?

wind556
09-09-2008, 14:21:04
חשבון:
Dx7 בhc עולה 360$
הובלה עולה 40$
ביחד: 400$
בשקלים:(לפי 3.6 ש"ח לדולר) 1440 ש"ח
זה כולל : Ar7000 + 4 srvo
שזה בדיוק מה שנמכר בארץ
קח בחשבון סיכון של מכס ורישוי (מכס ומע"מ זה 28%) ביחד זה יוצא 1843 ש"ח במקרה שעלית בחכת המכס, וזה לא כולל רישוי ממשרד התקשורת, אבדן זמן עבודה , דלק וכו'- וכמובן נושא האחריות שונה לגמרי בהזמנה כזאת
בארץ המחיר הוא סביב ה-2000 ש"ח-ואחריות מיידית של החנות המוכרת (ותאמינו לי, צריך את האחריות)
אם אתה בעל כושר מיקוח, אתה תוריד את המחיר לפחות במאה ש"ח
ויש לך מכשיר רדיו עוד היום.............
טעיתי במשהו מהנתונים?
(ואני החסיד הכי גדול של רכש באינטרנט)

sarel25
09-09-2008, 15:00:18
חברה הנה המדריך להזמנת מערכת שלט מחו"ל ללא מכס וכולל משלוח לארץ
השלט הוא 7C2.4GHZ +4 סרוואים דיגיטליים S3152 + כל הדברים שמגיעים מערכת קומפלט.
המחיר הוא 1300 ש"ח כולל הכל
הכותב הוא מישהו בכינו CSO בתפוז
טוב אז כך:
1. צריך לקנות את השלט, אני עשיתי את זה ב: towerhobbies.com - אני מאמין שתסתדרו בלעדיי
2. צריך להוריד ולמלא את הטופס הנ"ל: http://www.moc.gov.il/sip_storage/FILES/5/185.pdf
3. להתקשר לצה"ל לשם "קבלת רישיון עיסוק בצופן". לא צריך לזכור את השם המסובך הזה, רק תגידו שאתם רוצים להזמין שלט לטיסנים ביבוא אישי לשימוש אישי בלבד ולא למטרת מסחר (מכירה). הצבא יטפל בכם באדיבות ותוך מס' דקות תקבלו אישור או גג למחורת היום.
4. לפקסס למשרד התקשורת את הטופס שמלאתם ביחד עם האישור מהצבא ותוך מס' ימים תקבלו את הטופס המאפשר לכם לשחרר מהמכס את הציוד האלחוטי.
5. ללכת לשחרר את החבילה הסניף דואר החבילות בדרך ההגנה 137 בתל אביב. אי אפשר לפספס. אפשר לא ללכת וזה יגיע אוטומטית הבייתה, אני מעדיף ללכת ולטפל בעניין באופן אישי.
6. לשים לב מה פריט המכס שצויין בטופס השיחרור. פריט המכס צריך להיות שלט ולא שום דבר אחר. לא צעצועים לא מודלים ולא חרטה. אם אתם לא רואים שלט או לא רואים שאתם פטורים ממכס, תפנו לאגף המכס (עד הסוף בצד ימין של הקומה הראשונה - 1 למעלה במעלית) ותבקשו לתקן לפריט המכס הבא: 85269200 שזה הקוד ל: "מכשירים לבקרה מרחוק ברדיו" וזה פטור מתשלום מכס.
חשוב לקחת חשבונית על מנת להוכיח שבאמת מדובר במשדר רדיו (שלט).
בהצלחה.

אוהד
10-09-2008, 20:39:30
חברה תיקנו 2.4 בהמונכם, זה כדאי, זה in זה עדכני, זה מודרני זה אפילו נאה הרבה יותר טוב.

ובחייאת תפנו קצת את תחומי התדר סביב ה 72m לחבר'ה המיושנים, כמוני.

ו... רשימת תדרים...עלי