PDA

צפייה בגרסה מלאה : תשמעו בדיחה :)

nimo
29-09-2009, 18:36:39
.

ללו
29-09-2009, 19:55:32
אחלה בדיחה נהנתי לקרוא אותה

gemi3
29-09-2009, 20:09:33
תגיד זה כולל הגה גובה וגם ארוחה ...... מה זה אנשים פשוט ירדו מהפסים . מה זות הקמצנות המגעילה בושה פשוט בושה ..אין הערכה לעבודה איכותית ולעבודה של הבנאדם.
:mad::mad:

gillb
29-09-2009, 20:12:58
חברים זה לא מכובד

nimo אני מניח, שאת ההצעה קיבלת במסר אישי, שכן ההודעה המקורית פורסמה בפורום "קונים מוכרים" שם לא ניתן להגיב. אחד הכללים הבסיסים בפורומים באינטרנט (בכל פורום) הוא שלא עושים "אאוטינג" (פרסום פומבי של הודעות אישיות) למסרים אישיים.

גם אם ניראה לך שהמסר, שקיבלת אינו לענין או לכאורה הזוי אין צורך ללעוג למי ששלח את המסר. הודעה מנומסת, שתבהיר את עצמך תספיק.

הייתי גם מצפה מהחברים היותר מבוגרים שיתאפקו קצת לפני שמגיבים להודעות אלו או אחרות.

בברכת שנה טובה

גיל ברקאי

b1yossi
29-09-2009, 20:25:14
רציתי לכתוב שיקר לי 150 ש"ח לגוף וכנפיים אולי תוריד קצת...

אבל גיל הוציא לי את הרוח מהמפרשים.

* אאוטינג זה כשמפרסמים גם את שמו של הכותב - מבחינתי נמרוד המציא את ההודעה הזו.
** מצד שני אתה צודק, זה לא מכובד.

gemi3
29-09-2009, 20:34:12
גיל אנו אנשים בוגרים כפי שצינת זות לעיל .
הפורום נועד להעביר ולקבל מסרים.
זה שאדם נותן הצעה מבזה כל כך ולא חושב שזה עלול להכעיס אז סלח לי או שהוא תמים עד כדי בורות. או שהוא באמת סתם טיפש שמנסה את מזלו ...:confused:
וזכותו של מר בחור המקבל הודעה לעשות בה כרצנו .
לסיכום .
אנשים טובים .תהיו יותר הוגנים .והגיונאים. זה התחביב שלנו תעשו את זה בכיף ולא בקמצנות תהנו מזה במחירם של היום זה ממש נגיש לכולם .
:):)

שנה טובה לכול חברי הפורום

umbo
29-09-2009, 20:46:35
בנוסף לזה שלא נאה לפרסם דבר כזה, זה מראה גם על עליבות השפה שמשתמשים כאן בפורום, שבהחלט יכולה להביא מישהו לא להבין נכון (ואני עדין לא מדבר על שגיאות כתיב צורמות).
בהצעות קניה ומכירה השתרש שימוש מוטעה ולא נכון במונח "גוף בלבד" כשהכוונה לכל הטיסן ללא מערכות נוספות כמו מנוע ואלקטרוניקה. אצלי "גוף" זה זה כלי הטייס ללא כנפים והגהים. אם יגדירו נכון על מה מדברים, גם יבינו נכון !!!

nimo
29-09-2009, 21:09:30
ראשית אני מתנצל על הפרסום בכללי,לא נעשה כאן שום דבר בכוונת זדון לפגוע. בעיניי זו בדיחה תמימה ולא בקטע של "לרדת על משהו ספציפי". לכן לא פרסמתי גם שום פרט אישי.אני ואותו אדם שוחחנו ברוח טובה,והכל בסדר אנשים.

gillb
30-09-2009, 07:19:38
גיל אנו אנשים בוגרים כפי שצינת זות לעיל .
הפורום נועד להעביר ולקבל מסרים.
זה שאדם נותן הצעה מבזה כל כך ולא חושב שזה עלול להכעיס אז סלח לי או שהוא תמים עד כדי בורות. או שהוא באמת סתם טיפש שמנסה את מזלו ...:confused:
וזכותו של מר בחור המקבל הודעה לעשות בה כרצנו .
לסיכום .
אנשים טובים .תהיו יותר הוגנים .והגיונאים. זה התחביב שלנו תעשו את זה בכיף ולא בקמצנות תהנו מזה במחירם של היום זה ממש נגיש לכולם .
:):)

שנה טובה לכול חברי הפורום

הכל נכון, אבל, כמו שנאמר, דרך ארץ קודמת לתורה. לגופו של ענין, לא רק ש nimo הבהיר את עצמו, בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים אלא, גם התנצל וגם מחק את ההודעה. על כך, יש לומר, כל הכבוד.

שנה טובה

גיל ברקאי