PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה בחירת סטאפ לסוגי הקאפה

guylederer
12-10-2009, 21:50:23
אהלן
אני מעוניין לבנות אחד מהדיגמי קאפה כמו F22 F15 F18 וכ'ו ... אני חדש בתחום אבל אני רוצה להזמין סטאפ מעכשיו ... אין לי מושג גדול בכל ענייני המנועים פרופים וכ'ו
רציתי הכוונה לאיזה דברים אני צריך כדי להתחיל לעבוד ולסיים את המטוס ...
כלי עבודה איזה כלים אני צריך כמו סכין דבקים צבעים חיזוקים של קארבון וכל שאר הדברים שנראים לכם מובנים מאליו כי אני ממש בעניין ...
איזה מנוע עלי לקחת ? האם אני צריך לבחור מנוע רק לפי משקל המטוס ?
אני רוצה להזמין כמו שאמרתי את כל האלקטרוניקה מעכשיו ואני אשמח להכוונה ...
אני מזמין אך ורק מהסיני אז מצטער אם אני מגביל אותכם ....
בהמון תודה
גיא

wind556
12-10-2009, 22:17:36
עזוב אותך מקאפה ידידי היקר
לך על המוגי ישר מההתחלה
עוד לא נולד טיסן קאפה שמשתווה אליו, לא באיכות הטיסה, לא בקלות הבניה, לא בעובדה שיש לו פרופיל אוירודינמי,לא בהיותו לגמרי בלתי שביר, לא במהירות הטיסה ולא בשום פרמטר אחר,שלא לדבר על היותו בין היתר גם בעל כושר דאיה מפתיע
4-5 שעות עבודה-20 ש"ח חומר גלם-30$ גג כל הסט אפ, ואתה בשמיים....
אם טרם השתכנעת, בזבז שיחת טלפון אלי....
ועוד משהו, בטלפון אולי אדריך אותך איך להשפיע על התכונות שלו לטובת מה שאתה רוצה להשיג ממנו

http://www.mugi.co.uk/evo_intro.php

http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=9192&highlight=%EC%EE%E5%E2%E9

guyst
17-10-2009, 15:32:12
אהלן
אני מעוניין לבנות אחד מהדיגמי קאפה כמו F22 F15 F18 וכ'ו ... אני חדש בתחום אבל אני רוצה להזמין סטאפ מעכשיו ... אין לי מושג גדול בכל ענייני המנועים פרופים וכ'ו
רציתי הכוונה לאיזה דברים אני צריך כדי להתחיל לעבוד ולסיים את המטוס ...
כלי עבודה איזה כלים אני צריך כמו סכין דבקים צבעים חיזוקים של קארבון וכל שאר הדברים שנראים לכם מובנים מאליו כי אני ממש בעניין ...
איזה מנוע עלי לקחת ? האם אני צריך לבחור מנוע רק לפי משקל המטוס ?
אני רוצה להזמין כמו שאמרתי את כל האלקטרוניקה מעכשיו ואני אשמח להכוונה ...
אני מזמין אך ורק מהסיני אז מצטער אם אני מגביל אותכם ....
בהמון תודה
גיא

גיא... ספר לנו מה למדת על המוגי? אני גם חדש בעיניין ומחפש איך להתחיל בדברים הבסיסיים כמו שכתבת:
"רציתי הכוונה לאיזה דברים אני צריך כדי להתחיל לעבוד ולסיים את המטוס ...
כלי עבודה איזה כלים אני צריך כמו סכין דבקים צבעים חיזוקים של קארבון וכל שאר הדברים שנראים לכם מובנים מאליו כי אני ממש בעניין ..."

guylederer
17-10-2009, 21:12:46
אני לא למדתי כלום ... פשוט הבנתי שהמוגי הוא יותר "חריף" ומהיר מכל טיסני הקאפה האלו ... וזה בעצם מה שאני מחפש ... אין לי ניסיון בכלל בדברים כאלו ... אני פועל לפי השירשור בניה של עודד ובנתיים אני רק מחכה לסטאפ שיגיע כי בלעדיו אני לא יכול להתחיל ...