PDA

צפייה בגרסה מלאה : משלוחים מהלי דיירקט

wonderd
13-10-2009, 07:11:02
לא יודע אם זה צריך להיות בפורום המסחריים אבל נראה לי שכן;
לאחר שרציתי לקנות סט כלים והמשלוח משם נראה לי יקר מדי (כמו כל דבר שרציתי לקנות מהם והתחרטתי בשל עלות המשלוח), בשבוע האחרון היה לי דין ודברים על האחראים על אתר הלי דיירקט לגבי עלות המשלוח היקרה שלהם, ה'משא ומתן' אם אפשר לקרוא לזה ככה הסתיים בכך שהם יעדכנו את תעריפי המשלוחים שלהם כלפי מטה ובצורה יותר מדוייקת ע"פ תעריפי המשלוחים של חברות הדואר האמריקאיות וההבטחה שקיבלתי היא שזה יקרה בימים הקרובים.
לטובת כולנו אני מקווה שהם אכן יעמדו בהבטחתם. :)

אלעד.

saarordan
13-10-2009, 09:23:31
אני יכול להגיד מנסיון אישי שאני מאוד מאוד מרוצה מהשירות שלהם.אני מזמין מהם המון ואפילו ביקרתי אותם בחנות שלהם.נכון שהם טיפה יותר יקרים מאחרים דולר לפה דולר לשם אבל תמיד תמיד מטפלים בכל בקשה עם חיוך רחב ובנימוס.
אני חושב ששירות שווה כסף ,ולגבי המישלוחים טוב שדיברת איתם הם בטוח לקחו את זה לשומת ליבם ויטפלו בזה במהרה... ;)

אייל שפירא
13-10-2009, 09:54:14
סחתיין על היוזמה! לדעתי הם חייבים לך חולצה.

RonEfrat
13-10-2009, 14:14:51
גם אני הייתי בחודש האחרון במחסנים שלהם והם התייחסו אלינו ממש יפה וגם נתנו לנו הנחה יפה כי עשינו קניה גדולה:D

אני בטוח שהם יטפלו בבקשה שלך במהרה והיא תעזור לכולנו!:)

עוד משהו,
לפני שהייתי שם הזמנתי כמה דברים ושני חלקים הגיעו דפוקים כשהייתי שם אמרתי להם שהחלקים לא מתפקדים טוב הם אפילו לא שאלו מה הבעיה וישר החליפו!

אין על השירות שלהם!:)

wonderd
14-10-2009, 07:05:35
נחמד לכם שאתם יכולים פשוט לגשת למחסנים שלהם..אבל רובנו לא נמצאים שם על בסיס קבוע ולכן צריכים לשלם משלוח ולחכות ליד תיבת הדואר כמו מסכנים..:o...
אם ממקומות אחרים בארה"ב המשלוח זול יותר, אין סיבה שהם לא ישוו את העלויות אצלם.
הנה קטע מסוף התכתובות;
"...We are working on the new shipping calculation that can estimate better on the shiping cost, and will update the site shortly.
Please check again later.

Thanks for your suggestion."