PDA

צפייה בגרסה מלאה : מדליק נציגי צוות הרכבת ביקרו והתרשמו.....!!

levyoram
17-10-2009, 16:50:03
חוויה שכמותה לא ניתן להעביר לא במילים וגם לא בתמונות!

האירוע לזכר סתיו גולן, הפגיש בין דורות, תחומים, אהבה, תשוקה, קור-רוח ונתינה ללא גבול.

אני יצאתי משם עם "טעם של עוד" ורצון לפרגון אדיר למשפחת גולן ולשאר המארגנים של האירוע.

חייב לציין, שאפילו אשתי (שלא בקטע ), התלהבה מעוד והתחילה להבין, באיזה חיידק טורף נדבקתי!!

יש גם תמונות של האירוע והמשפחה שלי :D

אני מחכה בקוצר רוח לאירוע הבא !!

liran
17-10-2009, 17:17:11
הייתי גם בארוע ונהנתי מאוד. אני רוצה להודות בהזדמנות זאת למארגנים ולמשתתפים על הארוע המסודר והמרשים. במיוחד אהבתי את המטס הראשון בו עלו יחדיו כל השועלים הוותיקים עם המטוסים ממלחמות העולם וחגו ביחד בקצב איטי. מטוסים כאלה לא רואים כל יום בשמי הארץ :) כמובן ששאר המטסים היו טובים ומרשימים לא פחות.

אבי סירוטה
18-10-2009, 14:47:53
יורם, לירן,
תודה לשניכם ולשאר החבר'ה המפרגנים. האירוע היה בראש ובראשונה אירוע של סתיו ושל משפחת גולן המקסימה. אנשים כאלו לא פוגשים בכל יום ולי כמו לשאר חבריהם זה כבוד גדול להחשב חבר של אנשים כמוהם.
שמחנו שהאירוע תיקתק כמתוכנן. למעלה משלושה חודשי הכנות, תיאומים, לוגיסטיקה, השמשת כלים למצב טיסה ומנהלות סוכמו ביום של כיף ענק. מקווים שכל מי שבא אם להטיס או כצופה נהנה מהיום. מז"א לא היה אידאלי אבל אפילו השרב הכבד שפוקד אותנו היום חיכה יום אחד(יש מי שיגידו שאולי סתיו שם למעלה הוא זה שתרם לנושא...) ונתן לנו לקיים האירוע כמתוכנן.

תודה גדולה לכל המטיסים האורחים, המציגים האורחים וכמובן למנהלי וחברי מועדון ראשל"צ שבלעדיהם האירוע לא היה מתקיים.

נשמח לקבל הערות\הארות לשיפור.
נפגש באירוע הבא!