PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה! ב paypal

yosi678
22-10-2009, 21:51:45
הזמנתי היום מהוביסיטי הזמנה אחת של 52 דולר כולל משלוח והיא הצליחה
ואז בהזמנה השנייה שהיא 56 דולר זה רושם לי:

Sorry, your payment won't go through. To make it work, you'll need to add money to your account and pay with your PayPal balance.

ואז לחצתי pay והוא רשם לי:

Your account information has changed. Either you clicked "Pay" more than once but the original transfer was already made, or you just received money. To check, please view your account History and make sure you want to perform this transaction.

מישהו מכיר את הבעיה הזאת?
מה אני אמור לעשות?

עקבתי אחרי עוד שרשור שהיה פה היום על paypal ומה שבוגל אמר לא עזר..
תודה
יוסי הלחוץ

maozasaf
22-10-2009, 23:18:42
האם מוגדר אצלך בחשבון ה PayPal גם חשבון הבנק הישראלי/ כרטיס האשראי ??

או שפתחת חשבון מבלי להוסיף אמצעי תשלום נוסף(כגון חשבון בנק או כרטיס אשראי)?

crazyguy
22-10-2009, 23:28:09
נתקלתי בבעיה הזו מס' פעמים לאחרונה עם מס' חשבונות פייפאל.

התקשרתי לחול לשאול מה עניינים איתם ונעניתי שהמערכת שלהם מזהה שהעברה הכספית זיהתה בעיה בעסקה והיא לא מאשרת את המשך העברה הכספית והדבר אינו מעיד בהכרח על זה שהמוכר אינו אמין, זה ציטוט של מה שהיא אמרה לי הטלפנית.

הסברתי לה שאני לא רואה כל קשר בין השגיאה לבין הבעיה ובכל זאת היא מתעקשת.

yosi678
23-10-2009, 07:14:13
mazofasaf כבר הזמני מ helykraft הזמנה דרך paypal הכול עבר חלק וגם מהסיני וכן היגדרתי לו את הכרטיס אשראי ואישרתי את ה 4 ספרות

גיא אז מה עשיתה בסוף כדי שזה יעבוד?

תודה
יוסי

crazyguy
23-10-2009, 08:11:01
שוב לי אישית זה לא קרה אלא למס' חברים שביקשו עזרה בנושא והתקשרתי בשמם לחול על מנת לנסות לפתור.
(שתבין בסוף שילמתי דרך החשבון שלי והכל עבר חלק! אין לי דרך להסביר את זה)

אגב אחד החברים למשל ניסה להעביר דולר לאותו מוכר, ולאחר מכן את מלוא הסכום והוא לא הצליח ונתקל באותה שגיאה כמו שלך.

הוא טוען שלאחר מס' נסיונות רב הוא הצליח בסופו של דבר אז זה נראה מעין עניין של מזל אם יש לך את השגיאה הזו.

אני ממליץ לך בנוסף גם להתקשר לחול ולהתלונן שיש בעיה ואתה לא הראשון שנתקל בזה שתיהיה מודעות אצלהם שיעבדו לפתור אותה.
בהצלחה ומקווה שאיכשהו הבעיה תיפתר מעצמה.

shay_1972
23-10-2009, 19:14:23
היה לי את אותה בעיה לפני שבועיים שלחתי להם כמה מיילים והם חזרו אלי עם תשובות שלא כל כך עזרו אחרי זה נתקלתי במייל שהם שלחו לי והיתי צריך לאשר אותו עם הסיסמה והבעיה נפתרה (בינתיים)
שי

yosi678
23-10-2009, 19:40:06
היום אבא שלי דיבר אם paypal בטלפון חצי שעה (מזל שהוא חי בארה"ב 3 שנים)
ואין שום בעיה מצידם (לפחות זה מה שהם אומרים)
אני ינסה אולי לחכות למחר אולי זה ישתחרר אם לא אני יגיד לאבא שלי להתקשר אליהם עוד פעם
עם שתצליח ההזמנה

ברגע שאני ידע מה הבעיה אני יפרסם
תודה לכולם

יוסי

yosi678
24-10-2009, 09:09:44
עדכון עבר יום
ושתי ההזמנות שנשארו שולמו

בעיה מוזרה מאוד יכול להיות שזה הייתה תקלה של רגע או איזה משהו כזה

יוסי