PDA

צפייה בגרסה מלאה : התנהגות של "טיסנאי".

אורח
13-09-2008, 21:20:50
אתמול לפנות ערב הייתי בבלילות(לא זו איננה טעות כתיב) וראיתי מספר טיסנאים ומסוקאים משתפים פעולה בניהם באותו כר דשא. אחד המסוקאים שאנני אזכיר את שמו ישב על כיסא עם המסוק שלו במרחק מסוים משאר המטיסים.אחד החברים שהיה עם טיסן קלקר ריחף בקרבת המסוק של אותו מטיס.ה"טיסנאי" התעצבן לאחר מכן לקח את מחזיק הלהבים וזרק אותו על הטיסן המרחף.בעקבות המפגש בין מחזיק הלהבים לטיסן,נשברה אחת המאזנות של הטיסן. מיותר לציין את עוגמת הנפש של המטיס ולאחר דין ודברים עם אותו "טיסנאי בכיר" .תשובתו היתה בסגנון ה" אל תטיס לידי".

ואני שואל.
ככה מתנהגים?

אל תתחילו לעורר לי כאן אי אילו מילחמות.
ההודעה הזאת היא אינפורמטיבית והדברים אכן קרו.

אורח
15-09-2008, 21:42:43
שמע קשה לשפוט מה היה שם (למטבע שתי צדדים)אבל באמת התנהגות לא יפה ועוד טיסן באוויר ?!

שחר היקר. כל טיעוני ההגנה לא רלוונטיים.
לגרום נזק לרכוש של אדם אחר ועוד במזיד...
הוא ב-ה-מ-ה. נקודה.

sharonx
15-09-2008, 22:15:07
לא נכון ! אם נגיד מה שקרה זה שהוא מטיס בצורה לא בטוחה ומחף מעל אנשים למשל אחרי שאמרו לו להפסיק אז למען הבטיחות מוצדק להפיל אותו מהאוויר. אבל כמובן רק במקרים קיצוניים כאלו.

זה מה שהיה שם ?

אורח
15-09-2008, 22:30:14
לא נכון ! אם נגיד מה שקרה זה שהוא מטיס בצורה לא בטוחה ומחף מעל אנשים למשל אחרי שאמרו לו להפסיק אז למען הבטיחות מוצדק להפיל אותו מהאוויר. אבל כמובן רק במקרים קיצוניים כאלו.

זה מה שהיה שם ?

שחר היקר.
קודם כל זה לא מה שהיה שם.דבר שני,אתה מדבר מעדות שמיעה.ואני מעדות ראיה.אין לי כוח להיכנס לכל ההתפלמסות הזאת.האדם המטומטם הזה יצר לעצמו עוד שונאים מרבים שיש לו כבר.האמת היא שאת העבודה הוא עושה בעצמו כך שלא כלכך צריך להתאמץ להשמיץ אותו.אין לי ספק שאתה דובר אדוק ומאמין של אותו אדם.אולם,אני חושב שאתה טועה בהצגת הדברים מכיון שאדם תמיד.אבל תמיד יכול לפנות בדרכי נועם,ובמידה והלה אינו מקשיב,יכול המבקש לעזוב את המקום.ממה שאני מבין מדבריך זה שאם מישהו לא מקשיב להפצרותיך ותחנותיך. יש לך את הזכות הלגיטימית ליירט לו את הטיסן או המסוק?.והאם בגלל היירוט הזה הטיסן/מסוק מאבד שליטה ופוגע במישהו. האם הוסמכת על ידי מישהו לגרום נזק לרכושו של הזולת? האם אינך יכול לארוז את חפציך ולהתרחק מהמקום? האם הדרך תמיד חייבת מתלהמת ובעלת אופי אלים. ? ....
שחר היקר. איני מכיר אותך.אולם אני שם לב (לעניות דעתי ובלי לפגוע) שאתה "מייצג" אדם ששמו הולך לפניו באנטיגוניזם החברתי שהוא מייצר כל פעם מחדש. ולפי דעתי אתה טועה. אדם זה אינו צריך כלבלבים(ואינני מתכון אליך חלילה) שיהיו הדוברים שלו. אבל כרגיל אין הוא נותן למציאות לבלבל אותו. וממה שאני מבין מדבריך שכוח הזרוע והשלטת אימה זוהי הדרך הלגיטימית לפתור בעיות בחברה שלנו בכלל ,ובתחביב שלנו בפרט......

לילה טוב ידידי היקר.

sharonx
15-09-2008, 22:57:24
שחר היקר.
קודם כל זה לא מה שהיה שם.דבר שני,אתה מדבר מעדות שמיעה.ואני מעדות ראיה.אין לי כוח להיכנס לכל ההתפלמסות הזאת.האדם המטומטם הזה יצר לעצמו עוד שונאים מרבים שיש לו כבר.האמת היא שאת העבודה הוא עושה בעצמו כך שלא כלכך צריך להתאמץ להשמיץ אותו.אין לי ספק שאתה דובר אדוק ומאמין של אותו אדם.אולם,אני חושב שאתה טועה בהצגת הדברים מכיון שאדם תמיד.אבל תמיד יכול לפנות בדרכי נועם,ובמידה והלה אינו מקשיב,יכול המבקש לעזוב את המקום.ממה שאני מבין מדבריך זה שאם מישהו לא מקשיב להפצרותיך ותחנותיך. יש לך את הזכות הלגיטימית ליירט לו את הטיסן או המסוק?.והאם בגלל היירוט הזה הטיסן/מסוק מאבד שליטה ופוגע במישהו. האם הוסמכת על ידי מישהו לגרום נזק לרכושו של הזולת? האם אינך יכול לארוז את חפציך ולהתרחק מהמקום? האם הדרך תמיד חייבת מתלהמת ובעלת אופי אלים. ? ....
שחר היקר. איני מכיר אותך.אולם אני שם לב (לעניות דעתי ובלי לפגוע) שאתה "מייצג" אדם ששמו הולך לפניו באנטיגוניזם החברתי שהוא מייצר כל פעם מחדש. ולפי דעתי אתה טועה. אדם זה אינו צריך כלבלבים(ואינני מתכון אליך חלילה) שיהיו הדוברים שלו. אבל כרגיל אין הוא נותן למציאות לבלבל אותו. וממה שאני מבין מדבריך שכוח הזרוע והשלטת אימה זוהי הדרך הלגיטימית לפתור בעיות בחברה שלנו בכלל ,ובתחביב שלנו בפרט......

לילה טוב ידידי היקר.

1. קראת לי שחר ושמי לא שחר אלא שרון. אתה לא מכיר אותי ואני לא מכיר אותך.
2. אני חושב שמגיעה לי התנצלות : לא התייחסתי למקרה הספציפי אלא בצורה עקרונית לאכיפת בטיחות. אני לא מכיר אף אחד מהמוערבים ומגיב למה שקראתי כאן בפורום. הבעתי את דעתי בנושא בטיחות - אבל במחשבה שנייה יש משהו בדבריך - לא מתפקידי לאכוף את החוק. אבל מה פתאום ללכת מהמקום ? צריך ללכת למשטרה ולהתלונן על זה שמסכן חיים. אני מזכיר שאני מדבר על סיטואציה דימיונית וללא קשר למקרה הספציפי.
3. תפסיק להשוות אנשים לכלבים/כלבלבונים/תוכים :) זה פוגע ולא לעניין. יש דרך לנסח דברים אם באמת בכוונתך "לא לפגוע".

Nlackrif
16-09-2008, 00:25:51
חברים,
אפשר להירגע, דברתי עם כמה אנשים בח"א, מעכשיו ממקמים חוליית נ"מ בקצה מסלול ו-sa-3 עם עקיבה אופטית ליד כל מטיס...;)

אין דברים כאלה...

נ.ב
שרון, אהבתי את החתימה.
אה כן ועכשיו רק חזרתי לביתי הקט ולא באוטורטציה:)

אורח
16-09-2008, 08:39:14
1. קראת לי שחר ושמי לא שחר אלא שרון. אתה לא מכיר אותי ואני לא מכיר אותך.
2. אני חושב שמגיעה לי התנצלות : לא התייחסתי למקרה הספציפי אלא בצורה עקרונית לאכיפת בטיחות. אני לא מכיר אף אחד מהמוערבים ומגיב למה שקראתי כאן בפורום. הבעתי את דעתי בנושא בטיחות - אבל במחשבה שנייה יש משהו בדבריך - לא מתפקידי לאכוף את החוק. אבל מה פתאום ללכת מהמקום ? צריך ללכת למשטרה ולהתלונן על זה שמסכן חיים. אני מזכיר שאני מדבר על סיטואציה דימיונית וללא קשר למקרה הספציפי.
3. תפסיק להשוות אנשים לכלבים/כלבלבונים/תוכים :) זה פוגע ולא לעניין. יש דרך לנסח דברים אם באמת בכוונתך "לא לפגוע".

היי שרון.
קודם כל אני מתנצל.אכן הייתי בטוח שמדובר בשחר.(עייפות אתמול בערב).
אכן אתה צודק ...אפשר ללכת להתלונן במשטרה:*********************************ח (זה אפילו יותר מצחיק מזה)...ודבר שלישי .אני ממש לא משווה בני אדם לכלבים.אין שום צורך לגרום לכלבים עוגמת נפש כזו גדולה.אבל מה שכן.אינני סובל בני אדם אשר נהיים "סנגורים" של אנשים אחרים,בכל מחיר וללא תנאי רק מכיון שהם מכירים את זה או אחר.

אורח
16-09-2008, 08:46:56
חברים,
אפשר להירגע, דברתי עם כמה אנשים בח"א, מעכשיו ממקמים חוליית נ"מ בקצה מסלול ו-sa-3 עם עקיבה אופטית ליד כל מטיס...;)

אין דברים כאלה...

נ.ב
שרון, אהבתי את החתימה.
אה כן ועכשיו רק חזרתי לביתי הקט ולא באוטורטציה:)

אתה טועה ניר. שוב פעם באלימות???.....לי למשל במקום סוללת נ"מ משוכללת.יש לי בכיס ספר תהילים,וכיפה. איך שאני רואה מסוק עוין באויר .אני ישר מתחיל בתפילה לעילוי נשמתו של המסוק.בינתיים.עוד לא פיספסתי.הקב"ה מקשיב למאמיניו.האמן לי.

roib2210
16-09-2008, 10:41:44
שלום לידידי.
שקלתי אם להכנס למלכודת של עמית או לא, אחרי שאני קורא את המשך השירשור אני ממש מרגיש צורך להתייחס.
אני כותב מכנס דרך הטלפון שלי כך שאני מתנצל מראש אם יהיו טעויות.
אני פותח בראש ובראשונה ששני עמיתיי הם חברים שלי.
מכיוון שהטיסן הוא שלי אני יעדכן שלטיסן שלום.
עמית, משעשע אותי לקרוא שאתה מדבר על עדות ראיה, כי לא היית שם בכלל!
אם אנחנו מדברים על בטיחות או על ריסוקים כדאי שלא נעלה מקרים כגון זה שהיה, לא בכדי שאתה לאזור מגיע אני נכנס לכוננות ספיגה
אני אוהב את שניכם ואתם לא חייבים לאהוב אחד את השני אל זה ממש הופך את חווית ההטסה לפחות נעימה משנכנס רפש לתחום.
אני נמצא בשטח כבר למעלה מ 3 שנים ויש לי חברים שם כבר מעבר לטיסנים ולפעמים אפילו סתם מגיעים לשטח בשביל לומר שלום לחברה.
כל המלחמות שאתם מנהלים בפורומים לא עוזרים לאף אחד נהפוך הוא הם מוציאים את כל הכיף מהשטח.
אני לא מסנגר על אף אחד מכם אני רק רוצה לציין ששנכם אנשים כשרוניים עם המון ידע שלא מעט פעמים נעזרתי בו.
עמית פורט, זה העסק שלו ולמרות זאת עזר לי המון פעמים בשטח וגם בטלפון ולא ביקש ממני שקל אפילו פעם אחת.נכון שיש אנשים שלא יתחברו להומור של אחד מכם ויש תמיד את האופציה לקום וללכת.
אתם לא חייבים להיות חברים אבל למה לקלקל לנו את הכיף ?
כבר לפחות 3 חודשים אתם כמו חתול ועכבר כל פעם מישהו אחר נחלץ לעזרה, למה צריך את זה?
למה להשתמש בשמות בדויים למה לעורר התלהמות?
אם שאול אביגור מחפש תשומת לב שיחליף את יוסי בובליל באח הגדול! אני ישלח sms...
הפורום נועד להיות אנפורמטיבי ולכן לא כאן המקום לכביסה מלוכלכת.
לסיכום: אם מנהל הפורום קורא שורות אלו כדאי לנעול את השרשור כי טוב לא יצא מזה.
עמית אם יש לך כוונה להמשיך ללכלך על עמית , בשיטה הזו אתה יכול להפסיד חברים קיימים, לתשומת לבך.
תודה על ההקשבה
רועי

אורח
16-09-2008, 11:52:41
שלום לידידי.
שקלתי אם להכנס למלכודת של עמית או לא, אחרי שאני קורא את המשך השירשור אני ממש מרגיש צורך להתייחס.
אני כותב מכנס דרך הטלפון שלי כך שאני מתנצל מראש אם יהיו טעויות.
אני פותח בראש ובראשונה ששני עמיתיי הם חברים שלי.
מכיוון שהטיסן הוא שלי אני יעדכן שלטיסן שלום.
עמית, משעשע אותי לקרוא שאתה מדבר על עדות ראיה, כי לא היית שם בכלל!
אם אנחנו מדברים על בטיחות או על ריסוקים כדאי שלא נעלה מקרים כגון זה שהיה, לא בכדי שאתה לאזור מגיע אני נכנס לכוננות ספיגה
אני אוהב את שניכם ואתם לא חייבים לאהוב אחד את השני אל זה ממש הופך את חווית ההטסה לפחות נעימה משנכנס רפש לתחום.
אני נמצא בשטח כבר למעלה מ 3 שנים ויש לי חברים שם כבר מעבר לטיסנים ולפעמים אפילו סתם מגיעים לשטח בשביל לומר שלום לחברה.
כל המלחמות שאתם מנהלים בפורומים לא עוזרים לאף אחד נהפוך הוא הם מוציאים את כל הכיף מהשטח.
אני לא מסנגר על אף אחד מכם אני רק רוצה לציין ששנכם אנשים כשרוניים עם המון ידע שלא מעט פעמים נעזרתי בו.
עמית פורט, זה העסק שלו ולמרות זאת עזר לי המון פעמים בשטח וגם בטלפון ולא ביקש ממני שקל אפילו פעם אחת.נכון שיש אנשים שלא יתחברו להומור של אחד מכם ויש תמיד את האופציה לקום וללכת.
אתם לא חייבים להיות חברים אבל למה לקלקל לנו את הכיף ?
כבר לפחות 3 חודשים אתם כמו חתול ועכבר כל פעם מישהו אחר נחלץ לעזרה, למה צריך את זה?
למה להשתמש בשמות בדויים למה לעורר התלהמות?
אם שאול אביגור מחפש תשומת לב שיחליף את יוסי בובליל באח הגדול! אני ישלח sms...
הפורום נועד להיות אנפורמטיבי ולכן לא כאן המקום לכביסה מלוכלכת.
לסיכום: אם מנהל הפורום קורא שורות אלו כדאי לנעול את השרשור כי טוב לא יצא מזה.
עמית אם יש לך כוונה להמשיך ללכלך על עמית , בשיטה הזו אתה יכול להפסיד חברים קיימים, לתשומת לבך.
תודה על ההקשבה
רועי

האירוע המדובר היה או לא היה?.....וברור לך ששנינו יודעים את התשובה.
חבל שיש כלכך הרבה דיפלומטיה צביעות ופוליטיקה של חרקים דווקא בענף המסוקים.
לגבי "הפסד של חברים קיימים" אני יעמוד בזה תאמין לי .
מעטים מאוד האנשים שנקראים בפי חברים.כך שאיומים מעיין אילו לא כלכך עוזרים.

המשך יום נעים.
ידידך,שאול.

היה או לא היה?

roib2210
16-09-2008, 12:25:20
אחי אני לא מאיים.
האירוע היה לא כמו שכתבת, לא נראה לי שזה עניין של כל העולם מה היה שם.
אם אני כבעל הטיסן לא כועס אז בוא נתקדם...
אל תגרור אותי לריב אתך, לא תצליח אני לא שם.
מטרת התגובה שלי היתה לגרום לך לשחרר בלי פוליטיקה ובלי גידופים !!!
רועי

אורח
16-09-2008, 13:25:43
אחי אני לא מאיים.
האירוע היה לא כמו שכתבת, לא נראה לי שזה עניין של כל העולם מה היה שם.
אם אני כבעל הטיסן לא כועס אז בוא נתקדם...
אל תגרור אותי לריב אתך, לא תצליח אני לא שם.
מטרת התגובה שלי היתה לגרום לך לשחרר בלי פוליטיקה ובלי גידופים !!!
רועי

כל מה שאתה אומר לי מקובל עליי.
אתה האדם האחרון שאני אריב איתו.
אולם ישנם דברים שצריכים להאמר. זה שאתה הוא בעל הטיסן זה נהדר.
זה שאתה לא כועס,זה גם נהדר.אולם שאלתי שאלה כחבר.

האם נזרק מחזיק להבים לעבר הטיסן שלך ונגרם לו נזק, על ידי אדם שמתיימר להיות טיסנאי למופת.ומתנהג כמו בהמה.זו השאלה שלי.כל החירקושים מסביב ממש לא מעניינים אותי.

היה או לא היה?

roib2210
16-09-2008, 13:45:16
אתה ממשיך למקומות לא לי.
אתה לא יודע מה הצד השני עשה כי לא היית שם.
אני לא בטוח שלא הייתי בעצמי פועל אחרת.
התנהגות של טיסנאי נמדדת בהתנצלות נאותה, לי זה מספיק.
שוב ובפעם האחרונה שאני מתייחס לנושא,
לא היית שם ואתה לא יודע מה היה בפועל אז אל תתערב.
אני פחות בררן בחברים שלי ורואה בך כחבר, נראה לי שכדאי שתתיחס או תפנים את מה שכתבתי כי אתה יודע שאני אוהב אותך ורוצה רק לעזור, אין לי כאן שום אינטרס אחר
מבחינתי הנושא סגור ואני לא מגיב יותר.
אם אתה רוצהלדבר אתה יודע את הטלפון שלי.
רועי

אורח
16-09-2008, 13:57:35
אתה ממשיך למקומות לא לי.
אתה לא יודע מה הצד השני עשה כי לא היית שם.
אני לא בטוח שלא הייתי בעצמי פועל אחרת.
התנהגות של טיסנאי נמדדת בהתנצלות נאותה, לי זה מספיק.
שוב ובפעם האחרונה שאני מתייחס לנושא,
לא היית שם ואתה לא יודע מה היה בפועל אז אל תתערב.
אני פחות בררן בחברים שלי ורואה בך כחבר, נראה לי שכדאי שתתיחס או תפנים את מה שכתבתי כי אתה יודע שאני אוהב אותך ורוצה רק לעזור, אין לי כאן שום אינטרס אחר
מבחינתי הנושא סגור ואני לא מגיב יותר.
אם אתה רוצהלדבר אתה יודע את הטלפון שלי.
רועי

"התנהגות של טיסנאי נמדדת בהתנצלות נאותה, לי זה מספיק."

טוב ,אם אתה אומר.......................רק חבל שזה לא קרה לי....
בכל אופן i rest my case .כולי תקווה להגיע לשטח ביום שבת,
סביר להניח שאגיע עם הציציות והתהילים. נתפלל קצת,ובמקרה הכי גרוע תמיד אפשר לבקש סליחה,אם יתפוצץ למישהו המסוק ...לא?

יום טוב ידידי.

TooLy
16-09-2008, 18:16:22
ביום כיפור המתקרב , אכן נהוג לבקש סליחות , כל אחד ממניעיו ומטעמיו האישיים כפי הבנתו.
בכל מיקרה אני אמליץ לרועי , מנהל הפורום הזה לנעול את השירשור הנ"ל.
ערב טוב לכולם
עוזי.

אורח
16-09-2008, 19:04:25
ביום כיפור המתקרב , אכן נהוג לבקש סליחות , כל אחד ממניעיו ומטעמיו האישיים כפי הבנתו.
בכל מיקרה אני אמליץ לרועי , מנהל הפורום הזה לנעול את השירשור הנ"ל.
ערב טוב לכולם
עוזי.

עוזי אתה צודק!!!!.....אני כבר למעלה משנה מבקש סליחות.בינתיים זה עובד יופי!!!!!!!

MDreamer
16-09-2008, 19:21:42
אני נועל את הרפש הזה.
שאול, כמו שעמית לא משתמש ב eFly כיד לקדם את עסקיו אני מצפה, סליחה, דורש שלא תשתמש ב eFly כדי לנגח אחרים. אין שום דיון מקצועי או אינפורמטיבי בשרשור זה, רק אש ואני שמח שאיש מאוד מסויים לא הגיב.
"אף פעם אל תתווכח עם אידיוט. הוא רק יגרור אותך לרמה שלו, ואז ינצח אתך בזכות הניסיון"
בברכה
מעיין

נ.ב.
מה היה הטעם בשרשור זה.. באמת.
http://www.efly.co.il/forums/images/icons/icon13.gif