PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה|איזה מסוק זה?

עומר בנימיני
13-09-2008, 21:55:05
שלום רב,

מצטער על החפירה,אני חדש בתחום וכשאני איהיה בעל ניסיון אוכל לומר שלמדתי מהטובים ביותר! :)

תגידו, אתם מכירים את המסוק הזה? http://www.modelrec.com/search/product-view.asp?ID=8735 ראיתי הרגע את הסירטונים שלו (יש למטה) והמסוק נראה פשוט רצחני!!!!!!!! אני לא מבין גדול,אבל אני מאמין שהמסוק טס חלק חלק ללא רעידות,ממש ממש יציב,וזה לא אך ורק בזכות המטיס. בסירטון הראשון (מתוך הקישורים למטה) יש לדעתי את הטיסה הכי יפה שראיתי בחיים שלי!! מישהו מכיר את המסוק? מחירים? תודה מראש,ושוב,סליחה על החפירה!

AMIR
13-09-2008, 22:16:24
היצרן הוא hirobo מסוק 90 turbulance(כמו או מקביל או המחליף של הפריאה 90! אחי הכל כתוב...)
צודק ב100 אחוז נראה מיליון דולר!
רשום שם בלינק שהצמדתה 1400 דולר! (לא נראה כי הוא נמצא בארץ הקודש, שאל את רמי מטיסן חיפה על עלויות...)צודק הסרטון הראשון רצחני בהחלט

אורח
13-09-2008, 22:18:37
בוא ואתן לך תשובה הומוריסטית משהו... בחוברות ה playboy כל הבחורות ניראות מיליון דולר.לפני שמוציאים סרטון פרסומי לשוק של חברה כלשהיא.אינך יודע מה הוא עבר לפני כן. כלומר. הכל צריך להיות מושלם. וזה כולל מצב הכלי איכות ה setup מנוע להבים ועוד אי אילו משתנים רבים אחרים. מה שאותך צריך לעניין ובמיוחד אם אתה חדש .זה האם יש לי חלקים בשפע.האם המסוק יקר לאחזקה.האם יש לאנשים אחרים ידע טכני במידה ותזדקק לו תהיה לך תשובה בפורומים.ודבר אחרון שגם הוא כחומר למחשבה. זה שהמסוק טס בסירטון 78 מיליון דולר. אין זה אומר שאתה תטיס אותו ככה. 90 אחוז מהמסוקאים בארץ רוכשים כלים שהם לא מנצלים אותם בכלל . רוכשים ציוד שאינם זקוקים לו ושאינם מנצלים אותו. (בשונה מאוד מהטיסנאים)ולמה? ככה!!! זה העם של המסוקאים.
לסיכום ידידי. תתחיל עם מסוק 50 "גרוטאה". במינימום עלויות שבירה. חלקים זמנים ת-מ-י-ד. והחשוב מכל. המון המון המון המון עבודה על סימולטור(ובעיקר על ריחופים בכל המצבים כולל מצב הפוך).שבניגוד למה שאומרים לפעמים כאן. מהווה למעלה מ80 אחוז ביכולתך להטיס מסוקים ברמה גבוהה. כל השאר זה כישרון והתגברות על פחד.

עומר בנימיני
13-09-2008, 22:27:48
בוא ואתן לך תשובה הומוריסטית משהו... בחוברות ה playboy כל הבחורות ניראות מיליון דולר.לפני שמוציאים סרטון פרסומי לשוק של חברה כלשהיא.אינך יודע מה הוא עבר לפני כן. כלומר. הכל צריך להיות מושלם. וזה כולל מצב הכלי איכות ה setup מנוע להבים ועוד אי אילו משתנים רבים אחרים. מה שאותך צריך לעניין ובמיוחד אם אתה חדש .זה האם יש לי חלקים בשפע.האם המסוק יקר לאחזקה.האם יש לאנשים אחרים ידע טכני במידה ותזדקק לו תהיה לך תשובה בפורומים.ודבר אחרון שגם הוא כחומר למחשבה. זה שהמסוק טס בסירטון 78 מיליון דולר. אין זה אומר שאתה תטיס אותו ככה. 90 אחוז מהמסוקאים בארץ רוכשים כלים שהם לא מנצלים אותם בכלל . רוכשים ציוד שאינם זקוקים לו ושאינם מנצלים אותו. (בשונה מאוד מהטיסנאים)ולמה? ככה!!! זה העם של המסוקאים.
לסיכום ידידי. תתחיל עם מסוק 50 "גרוטאה". במינימום עלויות שבירה. חלקים זמנים ת-מ-י-ד. והחשוב מכל. המון המון המון המון עבודה על סימולטור(ובעיקר על ריחופים בכל המצבים כולל מצב הפוך).שבניגוד למה שאומרים לפעמים כאן. מהווה למעלה מ80 אחוז ביכולתך להטיס מסוקים ברמה גבוהה. כל השאר זה כישרון והתגברות על פחד.

אהבתי את התשובה שלך! טוב,אמשיך עם הטירקס שלי (שגם הוא רצחני). תמיד אזכור שכשראיתי את הסירטונים של המסוק הזה היה לי הפרצוף הזה :eek: על הפנים. ממש מדהים,גם אם זה ערוך. היציבות שלו הרגה אותי. אני אשאל אם יש לו תמיכה בארץ. תודה רבה AMIR ושאול אביגור.

AMIR
15-09-2008, 12:32:19
אחלה תשובה שאול!
העיניין הוא שהבחור לא ההתכוון לרכוש אחד, הוא סתם שוטט לו וצפה בסרטון של מסוק נחמד!
מהשאלה שלו שהיא איzה מסוק זה ועד למחשבה לרכישה של אחד כזה ההבדל והמרחק הוא רב...
על כל פנים, אחלה תשובה
אבל דבר אחד לא מסתדר לי... בית כנסת?! פלייבוי? לא מסתדר יחד :)

lior_bar_ami
15-09-2008, 13:36:49
אבל דבר אחד לא מסתדר לי... בית כנסת?! פלייבוי? לא מסתדר יחד :)

להבדיל אלפי הבדלות!! אבל לצערנו היום כבר הכול הולך עם הכול (הלוואי שכולם היו מסתפקים בפלייבוי ובית כנסת!)...
לראיה - http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3592475,00.html
עצוב... :(:(:(

אמיר אני צריך אותך - צור איתי קשר
0546686485
ליאור

אורח
16-09-2008, 15:13:08
להבדיל אלפי הבדלות!! אבל לצערנו היום כבר הכול הולך עם הכול (הלוואי שכולם היו מסתפקים בפלייבוי ובית כנסת!)...
לראיה - http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,l-3592475,00.html
עצוב... :(:(:(

אמיר אני צריך אותך - צור איתי קשר
0546686485
ליאור

ליאור יפה שלי.שאלה קטנה....

"אמיר אני צריך אותך - צור איתי קשר"

זה לפני או אחרי שקראת את הכתבה.....:):):):)

מתנצל....הרמת לי להנחתה. שתהיה לך היום טיסה(אמיתית) נעימה .
ד"ש לויוי .אוהב אותך.

AMIR
17-09-2008, 19:11:12
רק תיזהר שההנחתה שלך לא תפגע בראש של איזה ילד....