PDA

צפייה בגרסה מלאה : מסלול חדש באיזור השרון

gal
07-11-2009, 06:55:32
אנו מס חברים אשר רוצים להתארגן ולהרים מסלול חדש באיזור השרון כנראה באיזור גלילות שיהיה מסודר ונוח לכולם והינו רוצים לדעת כמה היתם מוכנים לשלם למנוי שנתי (לא למטרות רווח אלא בשביל ההחזקה של המקום)
ברור שלא יהיה מה לעשות ולפעמים יהיו פרזיטים שלא ישלמו ויבואו אבל המטרה היא לנסות לפתור את הסוגיה הזו אחת ולתמיד וליצור מסלול טוב במחיר ששוה לכולנו
אז נשמח לדעת כמה תיהיו מוכנים לשלם
התכנון הוא
כר דשא קטן
מסלול אספלט או כורכר מהודק
ואיזור מוצל קטן לישיבה

איציק רונן
07-11-2009, 10:42:41
אני אישית לא אוהב את איזור גלילות, הוא קרוב מידי לכבישים ראשים עמוסים מידי.
אשמח למסלול כזה קצת יותר מזרחה.

Boogle
07-11-2009, 10:53:25
המחירים בסקר הם שחיטה! 800 שח אתה משלם למנחת קיים של חנויות , בהם אתה רק צריך להגיע להטיס . אז איפה הגליק של התארגנות ללא כוונת רווח?

איציק רונן
07-11-2009, 10:58:38
המחירים בסקר הם שחיטה! 800 שח אתה משלם למנחת קיים של חנויות , בהם אתה רק צריך להגיע להטיס . אז איפה הגליק של התארגנות ללא כוונת רווח?
ישר לצעוק, איפה יש לך בשרון מסלול ב 800 ש"ח?

gal
07-11-2009, 11:02:55
800 שח לשנה זה שחיטה ????????????
תאמין לי תמצא בפחותכולם ישמחו
להזכירך אשרד עולה 2000 בשנה

guyst
07-11-2009, 11:10:24
ישר לצעוק, איפה יש לך בשרון מסלול ב 800 ש"ח?

מסכים עם בוגל. ליד כלא הדרים גם מבקשים 800 ש"ח ואני מנסה להבין בשביל מה. הם טוענים שזה גם מכסה את הביטוח וזה הצידוק היחידי לדעתי. אלא אם כן צריך לשלם לבעל השטח.

eagle701
07-11-2009, 13:13:04
זה בחיים לא יצליח
לאנשים תמיד יהיו תלונות שזה יקר מידי וכ'ו
אנשים פה בארץ לצערי מעדיפים להטיס על שביל שנוסעות בו מכוניות ליד איזור מגורים מאשר לשלם טיפה כסף ולהטיס במנחת מטופל ומושקע עם ביטוח

flatspin
07-11-2009, 13:23:31
אנו מס חברים אשר רוצים להתארגן ולהרים מסלול חדש באיזור השרון כנראה באיזור גלילות שיהיה מסודר ונוח לכולם והינו רוצים לדעת כמה היתם מוכנים לשלם למנוי שנתי (לא למטרות רווח אלא בשביל ההחזקה של המקום)
ברור שלא יהיה מה לעשות ולפעמים יהיו פרזיטים שלא ישלמו ויבואו אבל המטרה היא לנסות לפתור את הסוגיה הזו אחת ולתמיד וליצור מסלול טוב במחיר ששוה לכולנו
אז נשמח לדעת כמה תיהיו מוכנים לשלם
התכנון הוא
כר דשא קטן
מסלול אספלט או כורכר מהודק
ואיזור מוצל קטן לישיבה

כך אני רואה את פני הדברים. ברגע שתכריז על יציאה לדרך, כלומר להקים את הפרויקט, מחצית מהאנשים שהתחייבו להשתתף בו ימצאו תירוץ מדוע בדיוק עכשיו אינם יכולים. המחצית האחרת פשוט תיעלם מהשטח. מה שיקרה בפועל הוא שתישאר לבדך וחצי תאוותך בידך.
הדרך היחידה הבאה בחשבון להקים את המנחת המיועד היא לעשות כפי שהקימו את מנחת אשרד. שני בעלי הון יזמו, טרחו והקימו את המנחת. רק אז הציעו אותו לציבור המטיסים.
תקוותי שאני טועה.
בהצלחה.

gal
07-11-2009, 13:25:03
הרי ברור לכם שמה שיקרה בסוף זה שבמידה ויוקם מסלול כול היום נתעסק בשיטור על אלו שחושבים שמגיע להם בחינם כי קנו טיסן ב 100 דולר אצל הסיני ודפקו את המערכת

Boogle
07-11-2009, 15:54:11
ככל הזכור לי מנחת שחק של רון לא מגיע ל1000 בשנה (אולי אני טועה?)
המנחת בהדרים מבוקש עבורו 800 לשנה , זהו מנחת מסודר של טרייקים עם מסלול כורכר מהודק.
אני טענתי שמנחת שהוא של "עמותה" אמור לכסות את ההוצאות התפעוליות שלו מדמי החבר ולא יותר!
בכל אופן, מה תעשה אם מישהו ירצה להצטרף ל"מועדון" חצי שנה אחרי ההקמה, שנה אחרי , שנתיים???
בזמנו כשהצטרפתי לכפר גלים בחיפה, היו כמה חברים "ממולחים" שרצו מחברי ןממני דמי חבר אחורה של 3 שנים, בדיעבד הסתבר שהמניעים לא היו כ"כ נקיים.

עכשיו שני הסנטים שלי, רוב האנשים רוצים להטיס, לא להתעסק במנהלות מסלול. לכן פה אני מאוד בעד מנחת בית של חנות (ולא, לא מנחת הבית של הוביסיטי, אתם לא רוצים לדעת איך מזג האויר שם...)
כל בעל חנות המקים מנחת ושומר אותו מסודר הרי זה מבורך. אפילו הייתי מציע לבעלי חנויות לתת הנחה בדמי כניסה למנחת כפונקציה של סך הקניה השנתי בחנות, או להיפך, להעניק לחברי מנחת "הנחת חבר".

gal
07-11-2009, 17:01:49
ידידי לא טוב לך אל תבוא בסך הכול רצינו לבדוק האם זה אפשרי ולא שאלתי אם חנות צריכה לפרסם את המנחת שלה או לא ועד כמה שזכור לי גם אתה לקוח לא קטן של הובי סיטי אז תפסיק להשמיץ אם חנויות באמת היו חושבות על הלקוחות שלהם לא היה קיים בארץ נהל בוא נדפוק אותך אם אתה חדש בהובי אה ועוד שאלה לפני שאתה יורד מלהיט ומביא עצות מאיפה אתה בארץ זה בכלל מענין אותך מנחת בשרון או שאתה פה בשם השחצנות

flatspin
07-11-2009, 17:18:07
אינני מבין מנין נובעת תגובתך המתלהמת. יתכן שלא ירדת לעומק הדברים. לדעתי כל מילה שכתב בוגל חקוקה בסלע. אינני מכיר אותך אישית, אינני יודע מה גילך ומה נסיונך בחיים. על פניו נראה שאינך מודע ליכולותיהם הוירטואוזיות של בני האדם. מצד שני אני יודע בוודאות מוחלטת שדברי בוגל נכתבו מנסיונו האישי. וגם עצתו לבעלי החנויות הגיונית מאד.
יש לי נסיון רב בהלכות בני אדם ואני חותם על דבריו בשתי ידי.

guyst
07-11-2009, 18:11:54
אינני מבין מנין נובעת תגובתך המתלהמת. יתכן שלא ירדת לעומק הדברים. לדעתי כל מילה שכתב בוגל חקוקה בסלע. אינני מכיר אותך אישית, אינני יודע מה גילך ומה נסיונך בחיים. על פניו נראה שאינך מודע ליכולותיהם הוירטואוזיות של בני האדם. מצד שני אני יודע בוודאות מוחלטת שדברי בוגל נכתבו מנסיונו האישי. וגם עצתו לבעלי החנויות הגיונית מאד.
יש לי נסיון רב בהלכות בני אדם ואני חותם על דבריו בשתי ידי.
+1

gal
07-11-2009, 18:25:14
אינני ילד וניסיוני עם אנשים הוא רב ואין ברצוני לללכלך את ההובי מעבר למה שהוא כבר התלכלך אני רק רוצה להטיס בכיף אני פשוט אמתין שבוגל יפתח מנחת בגיבוי החנויות שיהיה שבוע מקסים
יאלה ביי

maozasaf
07-11-2009, 18:33:38
תיסעו שעה נסיעה דרומה ....למנחת שבערד ....
גם בחינם וגם גדול....(רק הבעיה שהכל פרוץ,והבדואים עולים עם הרכבים שלהם על המסלול.. הרסו הכל החראות).

אולי תדברו עם עיריית ערד שתיתן לכם את המסלול ...ההשקעה היחידה היא לגדר את כל השטח.. ולקוות שהבדואים לא יגנבו את הגדר שוב ;)

תמיד רצו לעשות שם מסלול מוטורי....
אולי יש את ההזדמנות לעשות שם משהו.

giluriel
07-11-2009, 18:40:34
גל,

אישית אני חושב שהיוזמה שלך מבורכת מאוד.
מעשית - flatspin כתב לך כמה מילים מאוד חכמות (לדעתי הצנועה).
לישראלים יש תמיד נטיה להגיד כן. עד שזה מגיע לרגע האמת.....

בוגל אולי גלש לעניין החנויות אבל רק כי זה סוג של פתרון לבעיה. לא מתוך רוע לב או כוונה לנגח ..

אבל .. למה אני מתערב בעצם :
אני יכול להגיד לך שכ-פליט של ברנר אני נמצא איפה שאתה:
מחפש פתרון ... ואני לא יושב בשקט.
אני מחפש בלי סוף שטח מתאים והמשימה קשה. חשבתי יחד עם כמה חבר'ה ללכת על "הקמה" של משהו כזה אבל הבעיות רבות -
מקום, שכירות, ביטוח, מימון (כמות החברים שיש בהתחלה מחייבת מחיר גבוה מידיי ואח"כ כבר אי אפשר להחזיר כסף לאנשים .. )
אבל הכי מסובך זה:
חברינו החוליגנים ! אלה שיגיעו ויהרסו לך כל רעיון טוב. אלה שתמיד בטוחים שמגיע להם הכל ומייד.

קבל את הסיטואציה הבאה:
יכול להיות שהיתה לי אפשרות לקבל לידיי מפתחות לשטח פרטי של חבר.
יש לו איזה מחסן בין כמה שדות עם כביש גישה סלול של 300 מטר בערך.
עכשיו תחשוב שיש לי את המפתח והאחריות.
אני פותח בשבת בבוקר ולאט לאט מגיעים אנשים שההתנהגות שלהם פוגעת לו במקום -החל בליכלוך ודרך פגיעה מסיבית הרבה יותר - השמדה של ציוד, נזקים למבנה ועוד)

אני אתחיל להיות שוטר ? לריב עם אנשים ?
כשצריך ללכת, מי ינעל ? ומי ידאג לפנות את מי שלא רוצה לעזוב ?
והנקיון ?
ועכשיו בא נלך לאופציה שמישהו יחליט שהוא נפגע מאיזה מסמר בשטח ויבוא לתבוע את בעל המקום ..

בקיצור זה לא רק הכסף אלא עוד הרבה דברים מסביב.

ואני מעלה את זה כי אשמח לקבל פתרונות לבעיות האלה ואז אולי בכל זאת יהיה שווה לקדם את העניין
:-) גיל

nir
07-11-2009, 18:40:39
חברים חבל לריב.
כוונתו של גל חיובית וכולנו רוצים בכזה מסלול מסודר.
בואו נחשוב בצורה חיובית איך כן אפשר לקדם את העניין.

wind556
07-11-2009, 18:53:28
אם בטבלת ההצבעה היתה פונקציה של 0 (אפס) שקלים היא היתה הפונקציה המנצחת.
ויותר מזה, רוב אלו שכך היו כותבים, לא היו טורחים בכלל למלא את הטבלה.
תמימות לחשוב אחרת....
רוצה להקים מינחת? קח את זה על עצמך, נהל את המקום, נהל את סיכוני ההשקעה, תהמר על זה, פתה את הקהל לרכוש מנוי בעזרת הצגת היתרונות (לאחר שזה קיים ולא שניה אחת לפני זה), וזהו, אין דרך אחרת, במיוחד שיש מליון פתרונות תחת כל עץ רענן (עובדה שלמרות העדרו של המינחת כולם מטיסים)

guyst
07-11-2009, 18:55:38
חברים חבל לריב.
כוונתו של גל חיובית וכולנו רוצים בכזה מסלול מסודר.
בואו נחשוב בצורה חיובית איך כן אפשר לקדם את העניין.

הדרך היחידיה היא מימון חיצוני בין אם ע"י בעל ממון שרוצה לתרום לענף או ספונסרשיפ של חנויות (תאמינו לי שיש להם אינטרס מאוד גדול - המכירות שלהם גודלות ואני מדבר שראיתי בעיניי).
לא ניתן לגבות כסף כיוון שאנחנו לא חיים בקיבוץ.
במנחת שהייתי ביקשו 800 ש"ח לשנה קלדנרית קרי אם השנה מסתיימת בדצמבר והגעת באמצע שנה... בעייתי!
אם אתה לא רוצה להתחייב לשנה ניתן לשלם 30 ש"ח ליום אבל אז הגבייה לא נעימה.
וכישראליים, תמיד אתה מרגיש שה"גובים" דופקים אותך. הם לא חושפים את המספרים וטוענים שעובדים בצורה "מלכרית" רק שאנינו יודעים זאת.

בקיצור, צריך למצוא מממן שיכול למצוא את מקורות המימון בעקיפין מאיתנו: בעל חנות יכול להגיע לשטח עם סחורה ברכב במחירים מיוחדים או אפילו למכור קפה וסנדויצ'ים... ;)

שני הסנט שלי....

motti
07-11-2009, 18:57:20
שלום חברים

בנינו מסלול חדש סלול(מזרח מערב) ועמדים להקים מסלול נוסף סלול(צפון דרום)על הקיים. המסלול נמצא בארסוף ונועד למטיסי חשמל בלבד. המסלול פתוח להטסה כל ימות השבוע.אנחנו נמצאים בדרך כלל בימי שישבת בבוקר. המעונינים מוזמנים לבקר אותנו לדבר על הצטרפות. בבקשה לא לשאול על גבי הפורום כמה, מי,מה,מו פשוט תבואו תטיסו ונדבר.

מוטי

Boogle
07-11-2009, 21:16:49
התלבטתי אם לענות לך, גל, או לא.
אני אומר לך דבר אחד בלבד:
פתחת סקר , ביקשת לשמוע חוות דעת, פתאום אמרו לך משהו שצורם לאוזניך אז אתה שובר את הכלים?
קבל גם תשובה כלבבך (מתאימה בראליות שלה למקום שכתוב שאני גר בו למעלה משמאל): סע , אני כיום גר בשרון, יהיה מנחת טוב אני אתך כל הדרך אבל אך ורק אם תהיה שקיפות מוחלטת בכל הפעילות, אם לא, אז אתה לבד ושקול לכל בעל חנות שפותח מנחת כחלק מהעסק.
בהצלחה , and I really mean it:)

eagle701
07-11-2009, 22:31:29
גל כל מה שכתב בוגל ואחרים הוא נכון
בהתחלה כולם ירתמו למשימה אבל אחרכך כשתצטרך לתחזק את המנחת אז פתאום כולם יברחו
ושלא נדבר על האנשים שינסו רק לפגוע בך ולהרוס את המנחת
אני יכול לספר לך על המנחת שאני מטיס פה מנחת שחק
זה התחיל בפריצה והשחתה של הטנדר שמשמש את בעל המנחת כקיוסק והשחתה של סככת המטיסים ונגמר בזה שפשוט שרפו את הטנדר ואת הסככה
למזלינו בעל המנחת לא התיאש ושיקם את המנחת והיום ללא ספק זה המנחת הכי מתוחזק בארץ

guyst
07-11-2009, 23:09:11
שלום חברים

בנינו מסלול חדש סלול(מזרח מערב) ועמדים להקים מסלול נוסף סלול(צפון דרום)על הקיים. המסלול נמצא בארסוף ונועד למטיסי חשמל בלבד. המסלול פתוח להטסה כל ימות השבוע.אנחנו נמצאים בדרך כלל בימי שישבת בבוקר. המעונינים מוזמנים לבקר אותנו לדבר על הצטרפות. בבקשה לא לשאול על גבי הפורום כמה, מי,מה,מו פשוט תבואו תטיסו ונדבר.

מוטי

איפה בארסוף זה נמצא?

motti
07-11-2009, 23:16:07
ערב טוב, בוקר טוב;)

המסלול נמצא מול בית הקפה(שנסגר בינתיים) אם אתה מעוניין תתקשר אלי מחר בבוקר 0528306742
לילה טוב
מוטי

motti
07-11-2009, 23:18:35
המסלול נמצא מול בית הקפה(שנסגר בינתיים) מי שרוצה הסבר איך להגיע מוזמן להתקשר אלי מחר בבוקר

לילה טוב