PDA

צפייה בגרסה מלאה : פטגוניה, ברילוצ'ה - הסרטון

MDreamer
07-11-2009, 22:28:02
HOLA!

שום מילה שאני אכתוב לא תתאר את מה שעברתי היום. פשוט אי אפשר. רוחות מטורפות, שלג עד הברכיים, חלקיקי קרח ושלג עפים במהירות כזאת שכשזה פוגע בפנים זה כואב!
הוספתי סרטון קטן שאותו צילמו שתי אמריקאיות מהמגדל שעל ראש הגבעה, אף אחד לא הסכים לבוא איתי לצלם כי הרוחות היו מטורפות ולחלק מהאנשים לא היה ציוד שלג מתאים.
בתמונה הראשונה שצילמתי רואים ברקע משהו שדומה לענן-ערפל... אז זהו שלא! זה ענן קרח שהרוח מעיפה מהעצים ומהקרקע. זה עשה רעש מוזר כשזה פגע בדאון ואני עשיתי רעשים מוזרים כזה פגע בפנים שלי.
הסרטון לא משהו אבל רואים אותי משגר את הדאון כמה גיחות ואיזה רול קטן.

תהנו! הפנטזיה שלי התחילה להגשים את עצמה. אני מקווה שהסרטון הבא יהיה יותר מרשים מבחינת צילום, מה שכן בטוח הרוח תהיה אכזרית לא פחות.. טורוס דל פינו

נציג EFLY בארגנטינה,
מעיין דרימר

נ.ב.
תראו את זה ב HD כי הן צילמו מרחוק.

lrmrmCP0u3s

b1yossi
07-11-2009, 22:35:15
לא רואים כמעט כלום, אבל מה שברור שיש איזה מטורף שעומד שם בשלג ועושה דברים שבמקומות מסויימים בעולם נכנסים לכלא בגללם.... :D

יופי !!!

איציק רונן
07-11-2009, 22:45:49
אתה הטיסנאי הכי דפוק ומגניב שאני מכיר.
המטיס הראשון בברילוצ'ה.
ספר קצת על הלוגיסטיקה מסביב, איפה טענת את הסוללות? כמה משקל צריך כדי שהדאון לא יטוס אחורה?

יאלה תחזור, מתגעגע.
איציק

lior_bar_ami
08-11-2009, 06:20:21
גאון. נקודה!

Oren.ED
08-11-2009, 06:50:24
פשוט מלך !!!

:)

IttaiP
08-11-2009, 07:02:24
יה דפוק. מה אתה מסתמך על אמריקאיות לצלם טיסן ברוחות כאלו? תקנה ב EBAY מצלמת סטיק עם זכרון מובנה בכמה דולרים ותצלם מתא הטייס.

מתגעגע לשגעונות שלך ;)

איתי

ZvikaF
08-11-2009, 08:20:40
לפי הליפט שהיה לך במצוק יכלת לעמוד ליד האמריקאיות לזרוק את הטיסן ולהתחמם תוך כדי הטסה...
אתה הופך למארק טווין של עולם הטיסנאות... :)

ilan_l
08-11-2009, 10:16:00
מה שכבר נאמר ממצא , אבל.....

אני מקווה שתחבק חזק ת'אמריקאיות הללו , ברור שלפחות לאחת מהן אתה חשוב ,
תמסור להן תודה מהחברה בארץ שנהנו מהתעוד והקריינות .
הנה תוכן להראות להן שזה נכתב עבורן

WE LOVE AMERICA
THANKS FOR KEEPING ON OUR KID
YOU HAVE ONE OF THE BEST GUYS
THAT WE HAVE
THNKAS FOR YOU EFFORT TO KEEP FILMING
AGAINST THE WEATHER
ENJOY

FROM THE MOST CRAZY COUNTRY
ISRAEL .

ותודה לך על כל המאמץ , היה שווה .

ilan

עמרי רז
08-11-2009, 10:26:36
מעיין,
לראות ולא להאמין שברת עוד שיא בעניי
גם התארגנת בארץ זרה מאפס על דאון צוקים גם ערכת סרטון ?! :eek:
בנוסף הצלחת להוציא שתי אמריקאיות לצוק המטורף הזה לצלם אותך... נראה שאתה מסודר ;)
אתה תותח !

Boogle
08-11-2009, 10:33:51
זה רק אני או שהבחור התגלח לכבוד ה"אמריקאיות"?:D
אדוני משוגע עם קבלות .. אבל כיף לראות משוגעים משתוללים
תמשיך ככה.

נ.ב. חתונה עם אמריקאית מסדרת אזרחות בקלות...;)

sharonx
08-11-2009, 11:24:21
וואו וואו ושוב פעם וואו :eek:
משייגנע אבל מגניב !
מה אם איסזה תמונה של האמריקאיות ?:D

s.mario
08-11-2009, 16:25:10
יפה מאד מעיין!
בהחלט נראה שאתה עושה חיים!:)
תמשיך להנות ושמור על עצמך.

haimz24
09-11-2009, 14:32:00
אחלה סרטון, תמשיך לעדכן ולהנות...

MDreamer
15-11-2009, 14:20:26
חברים,
דבר ראשון תודה רבה לכולם על הפרגון זה באמת עושה כיף להעלות ולערוך את הסרטונים. זה נותן המון מוטיבציה! יהיו עוד סרטונים

אתה הטיסנאי הכי דפוק ומגניב שאני מכיר.
המטיס הראשון בברילוצ'ה.
ספר קצת על הלוגיסטיקה מסביב, איפה טענת את הסוללות? כמה משקל צריך כדי שהדאון לא יטוס אחורה?

יאלה תחזור, מתגעגע.
איציק

הלוגיסטיקה מסביב הייתה החלק הכי קשה: להשיג את כל החלקים לבניה בסן-טיאגו ובעיקר לשנע את הדאון מהוסטל להוסטל באוטובוסים בנסיעות של 20-15 שעות, זה לא כולל את ההתמודדות עם המבטים המוזרים של בחור שמסתובב עם מוצ'ילה גדולה, תיק קטן, קופסת קרטון לכנפיים וצינור PVC שמתוכו מבצבץ זנב (שזה אגב אחלה רעיון שאני מתכוון להמשיך איתו בארץ)
טענתי את השלט והסוללות בהוסטל כל פעם. מכיוון שלא קניתי מנוע והדאון הזה מיועד למנוע הייתי צריך להוסיף הרבה משקל לחרטום והייתי צריך להעמיס עוד משהו כמו 200-100 גרם בתור BALAST אין לי מושג כמה בדיוק כי אין לי משקל, הכל נעשה לפי תחושות 'אצבע' של משקל כנגד עוצמת הרוח, אגב מה שיש בסרטון זה ה TEST FLIGHT שהלך מעולה. עשיתי אפילו רול.

יה דפוק. מה אתה מסתמך על אמריקאיות לצלם טיסן ברוחות כאלו? תקנה ב EBAY מצלמת סטיק עם זכרון מובנה בכמה דולרים ותצלם מתא הטייס.

מתגעגע לשגעונות שלך ;)

איתי

אחח איתי ייתכן והרסת הפתעה

זה רק אני או שהבחור התגלח לכבוד ה"אמריקאיות"?:D
אדוני משוגע עם קבלות .. אבל כיף לראות משוגעים משתוללים
תמשיך ככה.

נ.ב. חתונה עם אמריקאית מסדרת אזרחות בקלות...;)

התגלחתי כי שכחתי את מכונת התספורת שלי בהוסטל בצ'ילה... אגב שתי האמריקאיות היהודיות הללו היו כבר ב'פרויקט תגלית' והן יגיעו שוב לארץ. יש לי כבר מקום לישון בדרך חזרה שלי מדרום אמריקה דרך ארה¨ב. יותר מזה להסתבך זה כבר קשה

וואו וואו ושוב פעם וואו :eek:
משייגנע אבל מגניב !
מה אם איסזה תמונה של האמריקאיות ?:D
אין של האמריקאיות כי עדין לא העלתי וכיווצתי את התמונות אבל בינתיים קבל של שתי ההולנדיות שטיילתי איתן בצפון ארגנטינה. הבלונדה בצד ימין אחת הבחורות החמודות שיצא לי לפגוש
http://www.efly.co.il/forums/attachment.php?attachmentid=16438&stc=1&d=1258290742
תאכלו טוב אנשים. ארגנטינה מדהימה
http://www.efly.co.il/forums/attachment.php?attachmentid=16440&stc=1&d=1258290855
http://www.efly.co.il/forums/attachment.php?attachmentid=16441&stc=1&d=1258290855
יצאתי לטרק של כמה ימים באיזור צ'ילואה שבצ'ילה כך שלא יצא לי להטיס אבל כנראה מחר יהיה סרטון לפנים. אירגנתי צלם.

sharonx
15-11-2009, 14:50:35
תודה על העדכון. אנחנו מרגישים כמעט שם איתך.
לא שהרוחות בבת-ים פחות טובות :D:D:D

Boogle
15-11-2009, 15:00:02
תגיד, מה עשית להולנדיות שהן סמוקות ככה ואתה נראה קצת חיוור, שתה קצת תה חם :D

איציק רונן
15-11-2009, 15:43:04
התגלחתי כי שכחתי את מכונת התספורת שלי בהוסטל בצ'ילה... אגב שתי האמריקאיות היהודיות הללו היו כבר ב'פרויקט תגלית' והן יגיעו שוב לארץ. יש לי כבר מקום לישון בדרך חזרה שלי מדרום אמריקה דרך ארה¨ב.

:eek: לישון? למה לישון...? :D זה מזכיר לי חבר שבמסגרת העבודה (לא משלחת משרד הבטחון) שיצא לו ללון ב $1200 ללילה, אמרתי לו שבמחיר הזה הייתי נשאר ער כל הלילה....
אם יש משהו שאני מתגעגע עליו......... זה חתיכות הבשר של ארגנטינה :rolleyes: שרון שים לב למרינדה!

אליקופטר
15-11-2009, 16:32:00
יש תוכנית כזו "המטיס האולטימטיבי " לא?:)

guylederer
15-11-2009, 22:46:38
מילה אחת ... לבריאות !
כל הכבוד על כל ההשקעה והרצון ... מחזיק ממך ! :P
מחכים לעוד תמונות ( לא בהכרך של טיסנים ) אלא של המסלול והטיול שלך ... והעיקר תהנה !

ilan_l
16-11-2009, 09:32:04
יש עיתונאי/אופנוען ישראלי שמטייל כרגע באיזור :
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3804657,00.html