PDA

צפייה בגרסה מלאה : הובי סיטי לא בסדר

asafsee
11-11-2009, 10:56:26
אני רוצה לשתף אתכם במשהו מאוד מאוד מאוד מרגיז
הזמנתי מהם סוללת מקלט הנל:
http://www.hobbyking.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8272
הראשונה טובה...אבל השנייה...פעלה אצלי 2 טעינות שאחריהן הסוללה פשוט מתה

מהתכתבות עם התמיכה שלהם...יש לסוללות אחריות של חודש 1 בלבד...שזה כשלעצמו ביזיון.
ולא משנה שהסברתי להם שלוקח משהו כמו 3 שבועות לסוללה רק להגיע אלי....ולקח עוד חודש עד שהיא מתה....
ואותם... זה לא מעניין..

זה מבחינתי שירות גרוע...למרות שעד היום הכל היה תקין
אחריות של חודש 1 בלבד לסוללת ליפו?? זה פשוט התנערות מאחריות...שלא לדבר על זה שהם מוכנים לשלוח לי את הסוללה הזו חזרה...כאילו שיש לי מה לעשות איתה מלבד לתלות ליופי כקישוט.

:mad::mad::mad:BAD HOBBY CITY:mad::mad::mad:

mosheg
11-11-2009, 11:08:10
זאת פעם ראשונה שאני שומע את זה. מנסיון שלי איתם שלחתי כמה פעמים דברים לתיקון והם שלחו לי מתוקן / חדש בחזרה ללא עלות משלוח.

asafsee
11-11-2009, 11:18:14
משה, גם אני שלחתי בעבר מוצרים לתיקון, אבל בסוללות ליפו יש להם כללים שונים. חודש 1 אחריות בלבד...שכמו שציינתי זה ביזיון כי לוקח רק 3 שבועות לחבילה להגיע...
הם מסתכלים על תאריך ההזמנה...משם לוקח 4-5 ימים להוציא את ההזמנה...עוד שבועיים עד שזה מגיע אליך הביתה...ואז לקח לי עוד בערך חודש להשתמש בסוללה עד שהיא נפלה בבת אחת...וטוב שבקרקע ולא באוויר.
הם לא מוכנים להחליף. רק לשלוח את המוצר חזרה אלי...כי נגמרה האחריות שהם לא יכולים לעשות כלום, וכמובן שאחריות של חודש זה מגוחך

mosheg
11-11-2009, 11:46:03
אתה הסכמת לקנות סוללות במסגרת הכללים שלהם אז אתה מבין את ההשלכות.
הפעם נדפקת. אם זאת סוללה מאוד יקרה הייתי קונה במקום שמוכנים לתת אחריות יותר מחודש. זה כבר שיקול שלך. טוב שאתה מידע אותנו בעניין.

IttaiP
11-11-2009, 11:55:45
אחריות זה משהו של היצרן ולא של החנות.
לי הם החליפו שלט בלי שום שאלות והשרות שהם נותנים לך הוא מעל ומעבר לשרות במקומות מסויימים בארץ.

ליאור זהבי
11-11-2009, 12:00:33
אחריות זה משהו של היצרן ולא של החנות.
לי הם החליפו שלט בלי שום שאלות והשרות שהם נותנים לך הוא מעל ומעבר לשרות במקומות מסויימים בארץ.

ועוד בעשירית מהמחיר...

asafsee
11-11-2009, 12:03:49
נכון כולכם צודקים...:)
מרגיז שדווקא שאני הייתי צריך את השרות בנושא הנל אני לא יכול לקבל אותו

asafh1
11-11-2009, 12:11:47
בדרך כלל על סוללות אין אחריות .
תקנו אותי אם אני טועה ..................