PDA

צפייה בגרסה מלאה : זהירות! אוטורוטציה אנשים אוטורוטציה משתלם לדעת!!

matalon
14-11-2009, 12:58:39
חייב לשתף אתכם,
אתמול יום שישי הגעתי למנחת שלנו (צוות הרכבת) לפני כולם ביחד עם אלי(בוסקילר).
הייתה הפוגה בגשם והפך למזג אויר מדהים, לאחר 10 דקות של טיסה ממצא מאוד!! בביצועים מדהימים (מסוק משופר-עבודת יד אישית שלי- במקור 30 שמוסב ל50 עם להבי 550 בום קצר)
בקיצור כמו פיאט אונו עם מנוע בוקסר של פורשה ח-י-ה- ר-ע-ה!:eek:
נתתי את השלט לבוסקילר לטיסת מבחן! אחרי 2 דקות בגובה של - 20-15מטר CUT במנוע מעל הקוצים:confused:
בוסקילר ביצע אוטורוטציה מדהימה וכמעת בלתי אפשרית בהתחלשב בתנאי השטח והמסוק!!! עד לאספלט החניה, ואני קיבלתי מסוק במתנה:)
חייב להודות אם הסטיקים היו בידי בספק רב אם הייתי מקבל מסוק בחזרה:mad:
מסקנה לכל הדוחים את הקץ,
להתאמן אוטורוטציות אוטורוטציות .......
בסופו של דבר יבוא היום וזה ישתלם
אלי בוסקילר אתה תותח:):D:eek::) תודה

gal15260
14-11-2009, 13:34:16
איזה מזלל
נקווה שזה לא יגיע לאף אחד....

עומר בנימיני
14-11-2009, 13:45:56
אתה צודק מאוד!!

גם לי היה ביום שבת הקודם קאט בפעם הראשונה, הלכתי להטיס את הטירקס 600 שלי בקובייה כשעליו סרוואים חדשים, הייתה רוח נורמלית של 20 קמ"ש בערך (משום מה המסוק בקושי הגיב עם הסרוואים החדשים אז השתמשתי בתנועות יותר גדולות של הסייקליק), הטסתי אותו 2 טיסות ובטיסה השלישית טסתי מהר ואז כאילו עצרתי אותו מהר כשהזנב כלפי מטה (אין לי מושג איך קוראים לתרגיל הזה) ואז הייתה דעיכה של המנוע, אחרי 4 שניות היה לי פתאום קאט והמסוק היה בגובה של 40 מטר ו-70 מטר ממני, לא הבנתי מה קרה אז למרות שהייתי על איידל העברתי להולד ופשוט הורדתי אותו מהר ואז הנחתי אותו לאט, ובמזל הוא נחת על החלק הגבוה של השדה והזנב נשאר "חופשי" באוויר.

אולי כשמתרגלים אוטורוטציה שוברים לפעמים את הסקידים אבל זה שווה את זה!!!!

ולנושא - מזל שלא קרה כלום, וכל הכבוד לחבר שלך שהנחית את המסוק.

levyoram
14-11-2009, 16:01:37
סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימול טור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,ס ימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולט ור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סי מולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטו ר,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימ ולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור ,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימו לטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור, סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימול טור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,ס ימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולט ור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סי מולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטו ר,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימ ולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור ,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימו לטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור, סימולטור,סימולטור ולמי שעוד לא הבין : סימולטור!

:):D:):D

orenoved
14-11-2009, 18:54:19
סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימול טור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,ס ימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולט ור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סי מולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטו ר,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימ ולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור ,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימו לטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור, סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימול טור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,ס ימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולט ור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סי מולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטו ר,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימ ולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור ,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימו לטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור,סימולטור, סימולטור,סימולטור ולמי שעוד לא הבין : סימולטור!

+1

sagi
14-11-2009, 19:20:08

+2 כפול 4 בחזקת 10 :D

עמיתפורת
14-11-2009, 19:35:39
כל הכבוד.
סימולטור אמנם הוא פתרון טוב ונכון אבל אין אין אין כמו לתרגל על אמיתי...
אין מה לעשות הניסיון עושה את זה.
יצא לנו עשרות מיקרים של חירומים מעניינים עם מסוקים וטיסנים ורק הניסיון הוא זה שנתן לנו את הכלים להתמודד עם התקלות.
אני ממליץ לכל אחד לקבל הדרכה מסודרת בנושא וצמודה על מישהו מנוסה.
בנוסף שימו לב!
חובה חובה חובה לעבור על הסט אפ ולבדוק שהכל מכוייל כהלכה לפני שיוצאים לנסות.

יש לי רעיון.
אנחנו מוכנים לבצע סדנא מעשית בנושא האוטורוטציה בשטח ההטסה בה נסביר, נדגים ונחנוך את המישתתפים אחד אחד כדי שיוכלו להתנסות איתנו בחווייה ויראו שאפילו לא שוברים ולא שורטים את המסוק.
אם זה מעניין אתכם תגיבו...

levyoram
14-11-2009, 20:04:49
+1

matalon
14-11-2009, 20:19:49
עמית ידידי.

אין ספק שהשטח שונה לחלוטין מהסימולטור.

המלצתי (מנסיון אישי): 1. מי שחסר נסיון/בטחון בהטסה, שיעבוד על סימולטור והרבה.
2. מי שמרגיש שהוא במצב מתקדם, רצוי שילמד את הנושא בשטח ממי שיודע.

כך או כך, חובה לכל מטיס.

בהצלחה, :)

AMIR
14-11-2009, 20:23:11
עמית תמיד מבורך ללמוד דברים חדשים... וגישות חדשות

לגבי סימולטור... תשמע יש דברים שלא לקחתה בחשבון כמו תנאי שטח ומזג אויר.
מה גם שתוכל לתרגל שעות על שעות אוטורוטציה ותרגיל את עצמך לביצוע לא נכון...
הסימולטור יהיה מצויין רק אחרי שתבין איך לבצע את זה כיאות.
לתרגל על המסוק שלך אוטורוטציה בגובה כמה מטרים (כך תתרגל את המעבר להולד!)
וככל שתתמיד תוכל לעלות גבוהה יותר!

אני כרגע מתרגל אוטורוטציות בסימולטור בלי סוף!
זה הדבר הכי חשוב לפני כל הטיקטוקים והפירואטים!

sagi
14-11-2009, 20:30:47
אמיר בסימולטור זה קל במציאות זה מפחיד :)
אבל ברגע שיש לך מלאי חלקי חילוף אתה לא חושש :D

matalon
14-11-2009, 23:08:31

צודק מלאי זה דבר חשוב

AMIR
15-11-2009, 13:23:08

זה נכון לגבי כל ההטסה עצמה...
בימים אלה אני מתחיל לערוך סרטון של כל מה שתרגלתי למוות כבר ויודע פרפקט...
להגיד לך שלעשות יותר מרול אני יכול? לא... הכל עניין של מחסום פחד שמצריך עבודה וביטחון עצמי.
אני לא ממהר לשום מקום ולא מתחרה בשום מקום ובאף אחד... יש לי את הזמן והתתקדמות בקצב שלי.

אחי.... מה? איפה הטלפונים ממך של פעם בשבוע?

sagi
15-11-2009, 13:28:49
לא אני הברזתי לך אתה הברזת לי :)
בפעם האחרונה שדברנו שכחת לחזור אלי...
אני לא אוהב להציק.... ואני לא הולך לממן את חברת מירס :D

AMIR
15-11-2009, 14:08:43
כפרה עליך... איך אני יבוא בלי כלים כשירים להטסה???
וחוץ מזה?...אתה יודע על מה היה לי הלחץ... עכשיו כשהכל סגור ויש לי שקט
אפשר לתאם בכיף... במיוחד כשיש לי שני כלים שמישים ומלוקקים כמו שאני אוהב!

דבר איתי!

ודבר אחרון אח שלי... אתה אף פעם לא מציק!
ובנוגע למירס???
שלך לי חשבונית :D נתקזז על השיחות!!!

sagi
15-11-2009, 14:43:46
עכשיו אני בלחץ ......
עברנו איזה אירוע קטן,
אבל דבר איתי נראה מתי
יהיה אפשר להוציא את זה
לפועל... לגבי המירס תתחיל
להעביר לי את הטירקס 500
ואני אראה את הענין סגור !!! :D

AMIR
15-11-2009, 15:00:50
***ח שכח מה500...
זה פאסה!!!!
אחי אני יתן אליך צילצול מחר!
אני יתעדכן קצת

matalon
15-11-2009, 16:26:15

נכון, נכון, נכון,נכון, נכוןנכון, נכון, נכון,נכון, נכוןנכון, נכון, נכון,נכון, נכוןנכון, נכון, נכון,נכון, נכוןנכון, נכון, נכון,נכון, נכוןנכון, נכון, נכון,נכון, נכוןנכון, נכון, נכון,נכון, נכוןנכון, נכון, נכון,נכון, נכוןנכון, נכון, נכון,נכון, נכוןנכון, נכון, נכון,נכון, נכוןנכון, נכון, נכון,נכון, נכוןנכון, נכון, נכון,נכון, נכוןנכון, נכון, נכון,נכון, נכוןנכון, נכון, נכון,נכון, נכוןנכון, נכון, נכון,נכון, נכוןנכון, נכון, נכון,נכון, נכוןנכון, נכון, נכון,נכון, נכוןנכון, נכון, נכון,נכון, נכוןנכון, נכון, נכון,נכון, נכוןנכון, נכון, נכון,נכון, נכוןנכון, נכון, נכון,נכון, נכוןנכון, נכון, נכון,נכון, נכוןנכון, נכון, נכון,נכון, נכוןנכון, נכון, נכון,נכון, נכוןנכון, נכון, נכון,נכון, נכוןנכון, נכון, נכון,נכון, נכוןנכון, נכון, נכון,נכון, נכוןנכון, נכון, נכון,נכון, נכוןנכון, נכון, נכון,נכון, נכוןנכון, נכון, נכון,נכון, נכוןנכון, נכון, נכון,נכון, נכוןנכון, נכון, נכון,נכון, נכוןנכון, נכון, נכון,נכון, נכון:eek::eek::eek: