PDA

צפייה בגרסה מלאה : קיבלתי תשובה במייל מדואר hong kong

amnon
26-11-2009, 05:37:07
הם כתבו את זה:
This is to confirm receipt of your e-mail. This message is generated by an auto-reply program.
In the meantime, please do not hesitate to contact us at 2921 2211 if you wish to know more about the enquiry process.

Mail Tracing Office/ Hongkong Post
--------------------------------------------------------------------------------

Notes on Mail Tracing
If you are tracing for local mail items, please kindly note that we shall initiate the investigation accordingly. A case reference number will be provided separately and the enquiry period starts upon the availability of the case reference number.

For tracing of outward mail items, we shall initiate the investigation with the concerned postal administration accordingly. Please note that the overseas postal administration on some occasions takes up to two months to complete their investigation. You will be provided with a case reference number separately and the enquiry period starts upon the availability of the case reference number.

For your further information, in accordance with to the Universal Postal Union regulations, mail enquiries shall be reported by the sender, who is required to provide the copy of certificate of posting.

你的電郵已確認收到。這訊息是經電腦程式發放。
如閣下需進一步了解郵件的查詢流程,歡迎隨時致電2921 2211與我們聯絡。

香港郵政郵件查詢組
--------------------------------------------------------------------------------

郵件查詢注意事項
若閣下查詢本地郵件去向,本署會跟進並於稍後通知閣下有關之檔案編號,查詢期會以提供檔案編號的日期起開始 計算。

有關出口郵件的查詢,本署會與海外郵政機關跟進有關個案,惟海外郵政機關在某些情況下或需時長達兩個月才能 完成調查。本署將盡快處理有關個案並於稍後通知閣下有關之檔案編號,查詢期會以提供檔案編號的日期起開始計 算。

請注意,根據萬國郵政聯盟規定,所有郵件的查詢應由寄件人提出。而寄件人必須提供有關郵件的投寄証明書作實 。
No virus found in this incoming message.
Checked by AVG - www.avg.com
Version: 9.0.709 / Virus Database: 270.14.82/2525 - Release Date: 11/25/09 09:31:00

מה כוונת המשורר?

amiramen
26-11-2009, 06:41:42
שאלה טובה... למיטב הבנתי ובשורה התחתונה הם אומרים לך לפנות אל הבית דואר הקרוב אליך ועם זאת הם מציעים לך לפנות אל השולח שיספק לך עותק של תעודת המשלוח.

guyst
26-11-2009, 07:11:43
עכשיו אני רגוע.... חקירה תיקח רק עוד חודשיים....:D

האמת, מעניין יותר מה שהם כתבו שם בסינית... אבל למה לקלל....?:D:D:D

guyst
26-11-2009, 07:20:10
וזו התשובה שאני קיבלתי מ- RCTIMERS (אחרי שביצעתי הזמנה לפני חודש ימים.....! 31.10):

Dear Sir,

Sorry for this thing.
No worries, hope you can wait a week, if you can't get them, you can contact us, we may solve it, is it ok?
Thanks for your time.

Nina

במילים אחרות... חכה עוד שבוע... וזו התשובה שאני מקבל כל שבוע...:mad:

המסקנה שלי, לסינים יש קבועי זמן משלהם. חבל להתעסק עם זה. אני מקווה להטיס את המוגי ב-2010.... או לפחות ברבעון השני....:D

אופטימיות חברים!:rolleyes:

maozasaf
26-11-2009, 07:33:25
תעשה להם Dispute ב PayPal והדרך לקבל את החבילה תיהיה קצרה ביותר ..

Boogle
26-11-2009, 08:30:23
אני חושב שלא הבנתם!

קיבלת מענה אוטומטי על מכתב ששלחת להם שבו יש הסבר כללי על אופן העבודה של מעקב חבילות
אף אחד עוד לא באמת התייחס אליך:(

בשביל לפתוח חקירה צריך את השובר של השולח, הווה אומר האתר, אתה לא יכול לעשות כלום!
עליך לפנות לחנות ולבקש מהם לעשות ברור עם הדואר בהונג קונג.

אגב, זה המענה שתקבל מהם באופן לא ממוכן:D

יותר טוב היה אם מישהו היה שואל למה החבילות מתעכבות אצלם בשיגור

amnon
26-11-2009, 09:32:28
אני חושב שלא הבנתם!

קיבלת מענה אוטומטי על מכתב ששלחת להם שבו יש הסבר כללי על אופן העבודה של מעקב חבילות
אף אחד עוד לא באמת התייחס אליך:(

בשביל לפתוח חקירה צריך את השובר של השולח, הווה אומר האתר, אתה לא יכול לעשות כלום!
עליך לפנות לחנות ולבקש מהם לעשות ברור עם הדואר בהונג קונג.

אגב, זה המענה שתקבל מהם באופן לא ממוכן:D

יותר טוב היה אם מישהו היה שואל למה החבילות מתעכבות אצלם בשיגור

באמת השאלה שלי לדואר הונג קונג הייתה : למה החבילה צריכה להשאר אצלכם בדואר כל כך הרבה זמן ???
וזה המענה שקיבלתי.
דרך אגב גם עם rctimer התכתבתי וביקשתי במפורש את מס' החבילה ,קבלתי תשובה ממש מרתיחה
: "מצטערים על העיקוב ,מקווים לעשות איתך עסקים בקרוב" ....!!!!

guyst
26-11-2009, 09:44:56
דרך אגב גם עם rctimer התכתבתי וביקשתי במפורש את מס' החבילה ,קבלתי תשובה ממש מרתיחה
: "מצטערים על העיקוב ,מקווים לעשות איתך עסקים בקרוב" ....!!!!

אמנון, אל תתעצבן זו התשובה שאני מקבל כל פעם, זה אמנם מענה אנושי (או שלא) אבל נראה לי שהם מכירים רק סט משפטים מוגבל:D

amnon
26-11-2009, 09:54:27
אני נמצא גם בקשר עם דואר מרכזי של ישראל והם אומרים שאין להם חבילה על שמי ואם אין מס' חבילה אין מה לעשות
למרות זאת היא נתנה לי טלפון של פניות הציבור לאזור ראשון..

אם אין חבילה עוד יום יומיים אני אפנה ל paypal ,לקבל את הכסף חזרה ,למרות שאני בהחלט מעדיף את החבילה על הכסף....

IttaiP
26-11-2009, 10:41:42
וזה מה שנאמר לי בצ'ט איתם:

Ricky: The HK Post has advised us that there will be a delay updating in the tracking information as they're
encountering a large number of shipments due to the coming Christmas holiday.

You: it is more than a week that people here are waiting and getting mad about the HK post :-(
Ricky: My sincerest apologies.
Ricky: Your orders have already been shipped.
Ricky: They should be delivered in 2 to 3 weeks starting from the day they were shipped.

יענו - צפו לעיכובים של 3 שבועות מרגע היציאה לדרך :D

wind556
26-11-2009, 10:58:35
הלוואי 3 שבועות
יש לי 7 חבילות בדרך חלקן כבר מעל חודש ואין סימן חיים

המרסק
26-11-2009, 11:14:13
Marry Christmas !

נח נח
26-11-2009, 12:44:15
תעשה להם Dispute ב PayPal והדרך לקבל את החבילה תיהיה קצרה ביותר ..

איך עושים זאת?

Boogle
26-11-2009, 12:55:40
חברים, מלאו לכם כוס גדולה של מים ותרגעו

אם לא נראים לכם הזמנים והעיכובים יש לכם שתי ברירות:
1. לקנות ממלאי בארץ
2. לקנות כרטיס טיסה להונג קונג ב1500$ ולטוס לשם לקניות
בכל מקום כתוב שמשלוח יכול לקחת עד 30 ימי עבודה = חודש וחצי !
גם בפייפאל לא יטפלו בכם עד שלא יעברו 45 ימים (פה זה לא ימי עבודה) ממועד העיסקה.
אם תפתחו דיספיוט התלונה תועבר והתאריך לטיפול יהיה בתום תקופת ההמתנה.

נח נח
26-11-2009, 13:12:28
בוגל , לי קרה מקרה לפני המון המון זמן.

משו כמו חודשיים +.

אני פשוט רוצה לקבל את הכסף חזרה.
איך אני עושה דיספיוט בבקשה?

guyst
26-11-2009, 14:06:18
דיספיוט ניתן להגיש עד 45 יום מיום ההזמנה...

נח נח
26-11-2009, 14:14:23
אוקיי ואיך עושים את זה?

Boogle
26-11-2009, 14:32:17
אתה נכנס לפרטי העיסקה בפייפאל ואמור להיות שם לינק . לא עשיתי, עוד לא דפקו אותי אבל... זה בדרך:D

guyst
26-11-2009, 15:23:27
בפייפאל אתה נכנס ל- Resolution Center ואז ל- Report a Problem ושם בוחר ב- Item Dispute

maozasaf
26-11-2009, 15:36:26
אתה נכנס לפרטי העיסקה בפייפאל ואמור להיות שם לינק . לא עשיתי, עוד לא דפקו אותי אבל... זה בדרך:D

כמו שנאמר ...
אתה נכנס לפרטי העיסקה בפייפאל,בסוף העמוד יש לך Resolution Center.תלחץ על הקישור..

http://img18.imageshack.us/img18/7294/fullscreencapture112620h.jpg

וזה הדף הבא אחריו ....
http://img18.imageshack.us/img18/4150/fullscreencapture112620.jpg

בהצלחה.

igalr
26-11-2009, 16:04:13
אין מה לפתוח DISPUTE
החבילה לא הלכה לאיבוד היא נמצאת בדואר והנקונג (לפחות אצלי זה כך) ומחכה לצאת לישראל .
אם רוצים לקבל חבילה מהר אפשר גם לשלם על EMS

guyst
26-11-2009, 16:23:38
אבל EMS הבנתי שנעצר פה וגובים עליו תשלום נוסף (80 ש"ח?)

s.mario
26-11-2009, 16:38:58
לא מזמינים EMS!

נח נח
26-11-2009, 17:58:50
אוקיי הבנתי תודה.

קיבלו דספיוט.

amnon
26-11-2009, 19:06:57
שלחתי עכשיו מייל תשובה ל rctimer בזו הלשון :

Dear nina

Your answer is not good for me!!

I ask the number of the packages , so I can check in the post in my country.

In the order no. 1 I affix 2$ to make it registered , so you must tall me that .

Hope you understand and help me.

Amnon

ההגדלה במשפט "אני מבקש את מס החבילות " כלולה במייל .

נראה אם תהיה תגובה שונה ...

leetal
26-11-2009, 19:19:23
שלחתי עכשיו מייל תשובה ל rctimer בזו הלשון :

Dear nina

Your answer is not good for me!!

I ask the number of the packages , so I can check in the post in my country.

In the order no. 1 I affix 2$ to make it registered , so you must tall me that .

Hope you understand and help me.

Amnon

ההגדלה במשפט "אני מבקש את מס החבילות " כלולה במייל .

נראה אם תהיה תגובה שונה ...

הם שלחו לך בדואר רשום? אני בטוח שלא, לכן אין מספר מעקב.
זה שהחבילה מתעקבת זה בגלל הדואר בהונג קונג ולא באשמת החנות, החנות הזו שולחת מיד ולא כמו הסיני, כשהדואר בהוג קונג תיפקד טוב החבילות משם הגיעו תוך שבוע.

amnon
26-11-2009, 19:24:04
בתהליך ההזמנה הייתה אפשרות להוסיף 2$ כדי שהמשלוח יהיה בדואר רשום, וכך עשיתי.

מלבד זאת לכל חבילה אפילו אם היא לא בדואר רשום יש מס' חבילה ,כבר קיבלתי מעטפה עם הקונקטורים בדואר אוויר רגיל ועל המעטפה היה מס' שמסתיים ב HK

guyst
26-11-2009, 20:08:28
בתהליך ההזמנה הייתה אפשרות להוסיף 2$ כדי שהמשלוח יהיה בדואר רשום, וכך עשיתי.

מלבד זאת לכל חבילה אפילו אם היא לא בדואר רשום יש מס' חבילה ,כבר קיבלתי מעטפה עם הקונקטורים בדואר אוויר רגיל ועל המעטפה היה מס' שמסתיים ב HK

מתי הזמנת את הקונקטורים, גם אני הזמנתי וגם אותם לא קיבלתי....

ומעניין, גם זאת שמבתבת איתי קוראים לה נינה... או שכולם חותמים שם נינה או שמשהו מסריח פה... אתר כזה גדול וסה"כ התגובות שלהם מהירות אז איך נינה עונה לכולם...;)

maozasaf
26-11-2009, 20:17:52
חח ח...גם לי יצא להתכתב עם נינה:p

Boogle
26-11-2009, 20:26:07
אני ממליץ לכולם בחום (וללא משוא פנים) להתייעץ בניסוח מכתבים עם מישהו שיודע לנסח באנגלית פשוטה ומובנת וגם להריץ ספלר!!!

אמנון,
צר לי לומר לך על מכתב כשלך הייתי חוסם אותך אצלי באתר, בשפה קלה כתבת LETS GO BITCH אם אתה מבין למה אני מתכוון.

פעם הבאה כתוב לנו את בקשתך בעברית ואשמח לתרגם לך אותה.

NINA זה שם קוד
NUDNIK ISRAELI NUDNIK ASSHOLE :D

amnon
26-11-2009, 20:32:46
אני ממליץ לכולם בחום (וללא משוא פנים) להתייעץ בניסוח מכתבים עם מישהו שיודע לנסח באנגלית פשוטה ומובנת וגם להריץ ספלר!!!

אמנון,
צר לי לומר לך על מכתב כשלך הייתי חוסם אותך אצלי באתר, בשפה קלה כתבת LETS GO BITCH אם אתה מבין למה אני מתכוון.

NINA זה שם קוד

זאת בדיוק הייתה כוונתי !!!

Shahar_Hz
26-11-2009, 20:53:10
אמנון,

NINA זה שם קוד

:D :D :D

Boogle
26-11-2009, 20:54:01
Dear nina,

Please send me the HK post registration tracking number of my order, I wish to know where it is, since it did not arrive yet.
Please note that I paid an extra 2$ for registered mail.

Thank you
Amnon.

yosi678
26-11-2009, 21:06:04
אני הזמני מהם מחברים אתמול וקיבלתי כבר היום מספר מעקב (הוספתי 2 $ לדואר רשום)

מזל?:confused:;)

amnon
26-11-2009, 21:18:20
מעניין ,כשהתכתבתי עם hoby king הם ידעו לענות לעניין ונתנו מענה הולם לבקשותיי.

Boogle
26-11-2009, 21:43:24
אמנון תבין:
1. הונג קונג היתה מושבה בריטית עד לפני 10 שנים, התרבות הבריטית והמערבית עדיין חיה וקיימת שם ובמיוחד השפה האנגלית.
2. RCTIMER אינו מהונג קונג אלא מסין. התרבות הסינית שולטת שם ורמת האנגלית שלהם היא צ'ינ-גלית. כשאתה כותב לו בעיבר-עלג-לית והוא חושב צ'ינ-גלית התוצאה שהוא בערך הבין שאתה רוצה לבוא לאכול אצלו ארוחת ערב :D

היה סבלני והצנע לכת:)

guyst
26-11-2009, 21:52:04
אמנון תבין:
1. הונג קונג היתה מושבה בריטית עד לפני 10 שנים, התרבות הבריטית והמערבית עדיין חיה וקיימת שם ובמיוחד השפה האנגלית.
2. RCTIMER אינו מהונג קונג אלא מסין. התרבות הסינית שולטת שם ורמת האנגלית שלהם היא צ'ינ-גלית. כשאתה כותב לו בעיבר-עלג-לית והוא חושב צ'ינ-גלית התוצאה שהוא בערך הבין שאתה רוצה לבוא לאכול אצלו ארוחת ערב :D

היה סבלני והצנע לכת:)

אם יש סושי אני בא....!:D

ובוגל, אם היית בסין והתווכחת איתם בשוק היית נוכח לדעת שכשהם רוצים הם יודעים טוב מאוד אנגלית חוצפנית!;)
לדוגמא:
אם אתה מציע מחיר נמוך מאוד הם אומרים:

Are you mad Sir?
You didn't take your pills today
You are killing me

למען האמת זה מאוד משעשע.

amiramen
27-11-2009, 00:22:54
שים לב: יכול להיות שכבר קיבלת מספר מעקב ואתה לא יודע איפה הוא.. המספר נמצא בתוך הVIEW של ההזמנה במסגרת של פרטי ההזמנה("order Details") בצד שמאל למטה...
אפרופו: גם אני הזמנתי מהם(RCTIMER) קונקטורים ובדואר הונג קונג רשום שזה עדיין ב"עיבוד למשלוח" בעוד שכשאצל הוביקינג המשלוח כבר יצא לישראל...
שתי ההזמנות התבצעו באותו היום והתקבלו בדואר הונג-קונג בהפרש של יום(כשRCTIMER ראשון) בתאריך 20-21 לחודש(לפני כשבוע)....

amnon
27-11-2009, 14:10:58
היום קיבלתי תשובה מדואר hong kong על השאלה "מדוע החבילה מתעכבת כל כך בסניף הדואר בהונג קונג" ?

זו התשובה :

Reference No. : 09313953E

Date : 27 Nov 2009

Dear Amnon yihye,

Registered Item no.: RB098571631HK

Thank you for your email regarding the above item.

Due to an influx of outward airmail ordinary items and registered items, the scheduled allotment to overseas is insufficient. As we need to handle and forward mail item according to its priority i.e. the mail category and the posting date. Therefore, Speedpost items will be handled at the first priority as they must arrive at destinations on time while the delivery standard for registered item is for reference only. Your registered item will be arranged to forward to the destination in due course. We are sorry that our service could not meet your expectation. In order to speed up the despatching, we have reviewed our workflow and requested airline agents to provide more allotments to us.

May we take this opportunity to explain to you that, in accordance with Universal Postal Regulation, the sender has the prior right to make enquiry. Thus, if you have any queries about the disposal of the item, please inform the sender to lodge an enquiry to our office directly.

If you have any question, please feel free to contact us.

Yours sincerely,

Miss Maggie WONG
Assistant Manager (Mail Tracing Office)
Hongkong Post

ותאמינו או לא גם מ rctimer ענתה לי nina המוכרת לנו וכתבה :

Dear Sir,

Sorry for this thing.
Due to you didn't pay the shipping insurance, we have shipped them by normal air mail, not with the tracking No.
Thanks for your understanding in this matter.
Have a nice day.

Nina

Boogle
27-11-2009, 14:30:33
יפה, בדיוק מה שחשבתי, כל העולם אחותו והחייזרים ממאדים גילו את חדוות הקניה הזולה בהונג קונג ואין להם מספיק מקום על הטיסות היוצאות לשלוח הכל.
בקיצור אתה צריך מהר תזמין EMS ושלם את הקנס פעמיים.

לגבי נינה, היא טוענת שלא גבו ממך עוד 2$ על דואר רשום, תסתכל טוב שוב בפרטי ההזמנה אולי זה לא תפס עליה? ואם לא העתק למייל את פרטי ההזמנה והתשלום ושלח לה כהוכחה.

פה המקום לציין שכנראה עדיף עם אתרים כאלו חדשים להתעסק דרך איביי, שם השוט חזק יותר וכואב יותר (גם אם משלמים עוד כמה דולרים על התווך).

wind556
27-11-2009, 16:55:50
אפרופו נינה, אנחנו כבר חברים וותיקים....

guyst
27-11-2009, 19:04:36
YES! :)

איזו התרגשות לראות את המשפט הבא בימים "איטיים" אלו... היישר מהדואר בהונג קונג, קבלו: :D

The item (RB092220219HK) left Hong Kong for its destination on 27-Nov-2009

amnon
27-11-2009, 21:13:04
אכן התרגשות גדולה!!
כמה שאני מצפה לראות את המשפט הזה ,אצלי מה- 19.11 בתהליך עזיבה מהדואר..
ממתי היה אצלך ,גיא?

guyst
27-11-2009, 22:44:49
אכן התרגשות גדולה!!
כמה שאני מצפה לראות את המשפט הזה ,אצלי מה- 19.11 בתהליך עזיבה מהדואר..
ממתי היה אצלך ,גיא?

מה-18.11.... צפה להודעה דומה ביום שני...:D