PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה! עזרה בשלט בבקשה

metzik
28-11-2009, 20:34:05
השלט הוא T7CAP של פוטאבה
הבעיה היא שאני לא מוציא את המיקס המתאים לעשות כשיש שני סרוואים בהגה גובה
עד שמצאתי משהו שחשבתי שיעבוד(ELE->FLP) הפעלתי אותו אבל הקיזוז מזיז רק סרוו אחד
מה אוכל לעשות כדי שיזיז את שני הסרוואים בקיזוז

המון תודה לעונים!!

DarZeelon
28-11-2009, 20:51:40
מֵצִיק,

על פי ה-FAQ של פוטבה, יש בעיה ספציפית עם זה (http://www.futaba-rc.com/faq/faq-7c-q763.html).

אבל כאן (http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?p=13469759) טוענים שמיקס רגיל אמור לפעול (הודעה 6#).

אני רק יודע שב-7C 2.4GHz יש לזה תכנות ספציפי, מה שְלַ-7CAP לא היה...

metzik
28-11-2009, 21:16:19
כנראה ש"אכלתי אותה" כי ניסיתי מה שאמרו שם ופשוט זה לא הולך...

מני2000
29-11-2009, 16:23:01
למה שלא תשים Y קונקטור ותגמור עניין בלי מיקסים וכאב ראש?

metzik
29-11-2009, 19:15:19
הבעיה היא ששמתי Y עם רוורס אבל משום מה יש בעיה עם המהלך של ההגה בכל צד
משהו מוזר מאד
בגלל שהסרוואים לא יושבים אחד מול השני אז יש בעיה של התנועה שלהם ואז יש מצב שבו סרוו אחד מעלה יותר מדי והסרוו השני מוריד יותר מדי!!
משהו הזוי
הטיסן הוא
SHOWTIME 50 H9

אליקופטר
01-12-2009, 12:19:51
למה שלא תשים Y קונקטור ותגמור עניין בלי מיקסים וכאב ראש?

כלום לא הזוי ,אל תלחץ .
קונקטור Y לא יפתור לך את הבעיה אלא אם תרכיב סרוו אחד הפוך,וכך תמנע עבודה של השניים לסרוגין קונקטור Y מתאים למאזנות כשאנו רוצים בפעולה נגדית של הסרווים .כמו כן אתה לא יכול לבצע היפוך פעולה לאחד דרך השלט כי אתה מחבר אותם בקונקטור Y .
אם אין לך את האופציה בשלט אני ההיתי מחבר את ההגה גובה כלומר את שני החצאיים לאחד עם מוט מקשר לא בעיה כלל .

המיקס שבחרת לעשות לא יעבוד לך עם הגהה גובה כי מה שברחת הוא מדפים והגה גובה .

עשיתי את זה בעבר עם פייפר קאב .

metzik
01-12-2009, 21:09:06
כלום לא הזוי ,אל תלחץ .
קונקטור Y לא יפתור לך את הבעיה אלא אם תרכיב סרוו אחד הפוך,וכך תמנע עבודה של השניים לסרוגין קונקטור Y מתאים למאזנות כשאנו רוצים בפעולה נגדית של הסרווים .כמו כן אתה לא יכול לבצע היפוך פעולה לאחד דרך השלט כי אתה מחבר אותם בקונקטור Y .
אם אין לך את האופציה בשלט אני ההיתי מחבר את ההגה גובה כלומר את שני החצאיים לאחד עם מוט מקשר לא בעיה כלל .

המיקס שבחרת לעשות לא יעבוד לך עם הגהה גובה כי מה שברחת הוא מדפים והגה גובה .

עשיתי את זה בעבר עם פייפר קאב .

אני לא יכול לעשות מה שהצעת עם החיבור שח שני ההגהים לסרוו אחד בגלל שהסרוואים יושבים על הגוף ולא בתוכו..
כלומר בצמוד להגה...

אליקופטר
02-12-2009, 07:18:50
אני לא יכול לעשות מה שהצעת עם החיבור שח שני ההגהים לסרוו אחד בגלל שהסרוואים יושבים על הגוף ולא בתוכו..
כלומר בצמוד להגה...

כנראה לא הבנת אותי אתה לא מחבר את שני ההגים אל הסרוו אלא מחבר במוט ..חתיכת פושרוד בין שני ההגהים ועושה אותם לאחד ואז אתה משתמש בסרוו אחד והוא יזיז את שניהם הרי הם יחידה אחת הפכו להיות.

אם אתה רוצה הסבר נוסף 0508813663.