PDA

צפייה בגרסה מלאה : לאיפה נעלמו שירשורי המולטיפלקס רויאל?

eagle701
05-12-2009, 13:02:13
את השירשור של אלון ברק מחקו מסיבה לא ברורה, במקום פשוט למחוק רק את התגובות מחקו את כל הדיון...
אבל למה מחקו את הדיון של אורי בפורום מסחריים? מה היתה הבעיה שם?
מה אסור עכשיו לפרסם מוצרים שמביא טיסני חולון בפורום שעל פי הנהלת האתר מיועד לפרסום סחורה של סוחרים בארץ????

Shay
05-12-2009, 13:35:21
אני גם חיפשתי את השרשורוים הללו עקב חוסר מידע מהגוגל:confused:

SHAHAR AB
05-12-2009, 14:33:57
לפי הבנתי השירשור הראשון ירד מהפסים כמו שאנחנו מכירים אני לא הספקתי לראות מה היה שם ועקב כך הוא נימחק.
לגבי השני בפורום מסחריים אין לי מושג למה נימחק הייתה הודעה של אורי והשירשור היה נעול.

Shay
05-12-2009, 15:25:23
גם יש על אורי באן מסיבה כלשהי....

eagle701
05-12-2009, 16:14:16
הקיצר משהו מסריח פה...
שמתי לב שזאת לא הפעם הראשונה ששירשורים של מוצרים של טיסני חולון פשוט נמחקים מהפורום עקב הודעות לא במקום של משתמשים מסוימים
כשירשורים אחרים שגולשים לפסים דומים פשוט נמחקים התגובות של הכותבים

איציק רונן
05-12-2009, 20:39:51
החנות טיסני חולון היא חנות מוציינת המביאה מוצרים מצויינים, נותנת שרות מעולה ומפרסמת הרבה. לצערי בגלל תגובות לא נאותות אורי לביא ביקש שאמחק את שלושת השרשורים האחרונים שפתח בפורום מסחרים. בפורום רגיל לא הייתי מוחק שרשורים עם תגובות אבל היות ומדובר במסחריים וזו במה לחנויות אני מכבד בקשה כזו.
מקווה שמישהו אחר יכתוב סקירה על המערכות המתקדמות הללו.
איציק

אליקופטר
06-12-2009, 18:56:24
ברצינות עכשיו איזה מידע בדיוק חיפשת באותם שירשורים ?? מחיר ? אחיזה נוחה ?עד כמה השירשורים האילו סיפקו לנו מידע על איכות המוצר ?

באמת ובלי לזלזל או לפגוע 3 שרשורים על אותו הדבר נו באמת ....

levyoram
08-12-2009, 18:02:27
ברצינות עכשיו איזה מידע בדיוק חיפשת באותם שירשורים ?? מחיר ? אחיזה נוחה ?עד כמה השירשורים האילו סיפקו לנו מידע על איכות המוצר ?

אלון,

יש אנשים שמסתפקים "במועט", תמונה/תאור/חוויה/ שיתוף! כן, וגם מחיר, אחיזה......
ויש כאלה שצריכים על כל נושא ויקיפדיה.
התגובה שלך מזלזלת גם אם כתבת אחרת.

בכבוד רב,

ziki
08-12-2009, 19:52:47

אלון
השירשורים הללו סיפקו מידע חשוב שחבל שאתה לא מזהה אותו.
כשנכנס מוצר חדש לשוק אז לא מספיק לעמוד על הפרטים הטכניים שלו אלא רצוי לקבל חוות דעת ממטיסים שרכשו את המוצר ומתחילים להתנסות בו לטוב ולרע.
ארגונומיה של שלט, תפריטים והתרשמות כללית מאנשים שמבינים בתחום חשובים ביותר ואין לזלזל במידע הזה.
אני לדוגמא כשמחפש לקנות מוצר תמיד חופר בחוות דעת של אנשים ובעיקר מתעקב באילו שאינם מרוצים על מנת ללמוד האם מה שלא טוב באמת יפריע לי במוצר דבר שלא תראה בשום מקום בדפי הנתונים או בפוסטים המסבירים על תפקוד המוצר.
אני באמת ובתמים לא מצליח להבין לאיזה כיוון אתה מעוניין למשוך את הפורום.
האם פורום של דפי נתונים של מוצרים, נוסחאות והסברים טכניים יספק אותך?
אם התשובה היא כן אז ידידי אתה מכוון לארכיון ולא לפורום.

Boogle
08-12-2009, 22:07:26
ציקי, אתה צודק!

אלון
השירשורים הללו סיפקו מידע חשוב שחבל שאתה לא מזהה אותו. ???
.....אני לדוגמא כשמחפש לקנות מוצר תמיד חופר בחוות דעת של אנשים ובעיקר מתעקב באילו שאינם מרוצים על מנת ללמוד האם מה שלא טוב באמת יפריע לי במוצר דבר שלא תראה בשום מקום בדפי הנתונים או בפוסטים המסבירים על תפקוד המוצר.
.

הבעיה, לצערי, היתה שכל השרשורים שבנדון היו ציטוטים של דף הנתונים מאתר מולטיפלקס ללא כל התייחסות עניינית לתפקוד וללא תובנה אחת עניינית. (את אחד מהם, דווקא בעל תובנות עמוקות ביחסי אנוש, שמרתי לי למזכרת:()

אליקופטר
08-12-2009, 22:56:15
אלון
השירשורים הללו סיפקו מידע חשוב שחבל שאתה לא מזהה אותו.
כשנכנס מוצר חדש לשוק אז לא מספיק לעמוד על הפרטים הטכניים שלו אלא רצוי לקבל חוות דעת ממטיסים שרכשו את המוצר ומתחילים להתנסות בו לטוב ולרע.
ארגונומיה של שלט, תפריטים והתרשמות כללית מאנשים שמבינים בתחום חשובים ביותר ואין לזלזל במידע הזה.
אני לדוגמא כשמחפש לקנות מוצר תמיד חופר בחוות דעת של אנשים ובעיקר מתעקב באילו שאינם מרוצים על מנת ללמוד האם מה שלא טוב באמת יפריע לי במוצר דבר שלא תראה בשום מקום בדפי הנתונים או בפוסטים המסבירים על תפקוד המוצר.
אני באמת ובתמים לא מצליח להבין לאיזה כיוון אתה מעוניין למשוך את הפורום.
האם פורום של דפי נתונים של מוצרים, נוסחאות והסברים טכניים יספק אותך?
אם התשובה היא כן אז ידידי אתה מכוון לארכיון ולא לפורום.

חד משמעי לכיוון היושר והאמינות ולא הפירסום האינטרסנטי שאני שבע ממנו עוד מימי MSN וחלאס אתם אותה קבוצה והיחידים שלא מפסיקים להגיב על הנושא הזה זה רק מוכיח משהו כי מי שמעלה כדי לשתף לא מציג דיעה אחרת כלא מובנת או בעיתיתי שמנסה לגרור למשהו תרדו מזה !
תפסיקו לצטט את התגובות שלי הביקורתיות כביכול אם באמת ההיתם אמיתיים ההיתם מראים שגם בירכתי ופירגנתי אבל למה את מי זה מעניין עדיף לצייר ולהצטייר כלוחמי הצדק .תבדקו אותי ופנו לחברכם מטיסני חולון (שאין לי שום בעיה איתו ואני לא קליינט של אף אחד מעל קו רחובות )ותגלו שהוא זכה לברכות ממני בפרטי בלי להראות לכולם כמה אני כאילו מפרגן ,תעשו את ההבדלה בין ביקרות בונה לביקורת למטרת תככים .לא פעם שאלתי בשרשורים המדוברים שאלה על השלט ואיש מכם לא ענה לא הגיב אז על אתם מדברים איזו תרומה ??
ועכשו שיש מעט רעש סיב הנשוא מסיבה שלא קשורה אלי כלל אתם מנסים להציג שוב ושוב כיאלו יש י אינטרס .
לא מעניינים אותי התככים בינכם ומי שמתעסק בזה באופן אינטרסנטי כואב לו ולכן אינו מפסיק לתחון בנושא.

כמה עובדות:
1. אין לי פוטאבה 10C ולא רוייאל 9.
2. אין לי כלום נגד אורי ,טיסת העמק ,טייסת הרכבת.
3. אין לי כלום נגד טיסני חולון.

אני אוהב את כולם ותמיד בעד האמינות והצדק גם במחיר שאני יפגע!!
ומי שקנה ממני משהו או נעזר בי יודע זאת !!

תודה .

ziki
09-12-2009, 08:22:39
ציקי, אתה צודק!

הבעיה, לצערי, היתה שכל השרשורים שבנדון היו ציטוטים של דף הנתונים מאתר מולטיפלקס ללא כל התייחסות עניינית לתפקוד וללא תובנה אחת עניינית. (את אחד מהם, דווקא בעל תובנות עמוקות ביחסי אנוש, שמרתי לי למזכרת:()

בוגל
ממש לא נכון, כנראה שלא קראת את כל מה שנכתב בנושא, היו שם בין השאר הערות של אורי לגבי כל מיני אפשרויות וגמישות השלט בתיכנות.

ziki
09-12-2009, 08:31:03
חד משמעי לכיוון היושר והאמינות ולא הפירסום האינטרסנטי שאני שבע ממנו עוד מימי MSN וחלאס אתם אותה קבוצה והיחידים שלא מפסיקים להגיב על הנושא הזה זה רק מוכיח משהו כי מי שמעלה כדי לשתף לא מציג דיעה אחרת כלא מובנת או בעיתיתי שמנסה לגרור למשהו תרדו מזה !
תפסיקו לצטט את התגובות שלי הביקורתיות כביכול אם באמת ההיתם אמיתיים ההיתם מראים שגם בירכתי ופירגנתי אבל למה את מי זה מעניין עדיף לצייר ולהצטייר כלוחמי הצדק .תבדקו אותי ופנו לחברכם מטיסני חולון (שאין לי שום בעיה איתו ואני לא קליינט של אף אחד מעל קו רחובות )ותגלו שהוא זכה לברכות ממני בפרטי בלי להראות לכולם כמה אני כאילו מפרגן ,תעשו את ההבדלה בין ביקרות בונה לביקורת למטרת תככים .לא פעם שאלתי בשרשורים המדוברים שאלה על השלט ואיש מכם לא ענה לא הגיב אז על אתם מדברים איזו תרומה ??
ועכשו שיש מעט רעש סיב הנשוא מסיבה שלא קשורה אלי כלל אתם מנסים להציג שוב ושוב כיאלו יש י אינטרס .
לא מעניינים אותי התככים בינכם ומי שמתעסק בזה באופן אינטרסנטי כואב לו ולכן אינו מפסיק לתחון בנושא.

כמה עובדות:
1. אין לי פוטאבה 10C ולא רוייאל 9.
2. אין לי כלום נגד אורי ,טיסת העמק ,טייסת הרכבת.
3. אין לי כלום נגד טיסני חולון.

אני אוהב את כולם ותמיד בעד האמינות והצדק גם במחיר שאני יפגע!!
ומי שקנה ממני משהו או נעזר בי יודע זאת !!

תודה .

אלון
אני ממש אבל ממש לא נגדך רק שלא ברור לי למה אתה מתעקש על כך שהפורום אינו עינייני?
נכון אנחנו מגיבים ונמשיך להגיב.
איך היית אתה מגיב אם מישהו היה מנסה לדחוק אותך לפינה כאשר אתה יודע ובטוח שאתה עושה משהו טוב ונכון?
אני מבטיח לך שעם כל הודעות הרכבת והטייסות למינהם תוכל תמיד לקבל כאן תשובה או הפניה לכל שירשור בכל נושא הקשור לתחום.
האם פעם לא קיבלת תשובה למשהו ענייני שהעלת?
אז מה הבעיה ועל מה אנחנו דנים כאן?
אני רואה את פני הדברים באופן שהדיון סובב סביב השאלה האם לייבש את הפורום או לא.
אני בדעה שלא!