PDA

צפייה בגרסה מלאה : הצעת יעול למנהלי הפורום !

asafh1
05-12-2009, 14:29:59
שלום מנהלי הפורום הנכבדים .
לפני שגם הפורום הזה יהפוך להיות כמו אחיו ה "פרדס" (בליל של איפורמציה שטותית)
אני מציע לפתוח תתי פורומים נוספים שהם יהיו עבור "הטייסות השונות " - ושם יוכלו חברי הטייסת לכתוב מה שהם רוצים לעלות תמונות וההואי החברתי .
ועל ידי כך ישאירו את שאר האשכולות בפורומיים הקיימים אם האינפורמציה הרצויה שתוכל לעזור לכולם בתחביב הנפלא הזה .

מה דעתכם ?

levyoram
05-12-2009, 15:45:14
שלום מנהלי הפורום הנכבדים .
לפני שגם הפורום הזה יהפוך להיות כמו אחיו ה "פרדס" (בליל של איפורמציה שטותית)
אני מציע לפתוח תתי פורומים נוספים שהם יהיו עבור "הטייסות השונות " - ושם יוכלו חברי הטייסת לכתוב מה שהם רוצים לעלות תמונות וההואי החברתי .
ועל ידי כך ישאירו את שאר האשכולות בפורומיים הקיימים אם האינפורמציה הרצויה שתוכל לעזור לכולם בתחביב הנפלא הזה .

מה דעתכם ?

אסף שלום.

חלק מהתחביב (שים לב למילה תחביב), הוא ההווי ומה שמסביב "לשטח" ולחומר המקצועי שקיים גם בשפע.
מי שזה לא לטעמו, יכול לבחור איזה הודעות לקרוא ובמה להשתתף.
לטעמי וכפי שקורה בעת האחרונה, "רוח" הצוותים רק תורמת לתחום למרות השטויות שהם חלק מהעניין.
חברה בוגרים שמשחקים בצעצועים, זה כבר נשמע משהו שטותי, אך אני לא מכיר אחד שיוותר על השטויות האלה, ההטסות, המפגשים, התיקונים, השיפורים והסיפורים וכל מה שמסביב.
אני בחרתי!! ;):D

Nlackrif
05-12-2009, 16:30:45
לדעתי, "הטייסות השונות" זה מה שמחייה את הפורום...

(ואויש כמה שפורום מסוקים צריך דברים משמחים) - במבטא פולנייה.

ziki
05-12-2009, 18:07:24
אסף
פורום כשמו הוא, פורום !
מכיל הכל מהכל החל ממידע טכני ועד להווי חברי כל עוד שומרים על תרבות וכבוד הדדי.
זהו אינו מקור לתאוריות כבדות ונוסחאות מורכבות ושלא יטעה אותך לרגע, ידע יש והרבה.
זה שהטייסות השונות כותבות דברים ברוח שטות והלצה זה לשם הכייף (תחביב כבר אמרנו) אבל מאחורי הטייסות השונות (לפחות זו שאני מכיר מקרוב) נמצאים אנשים בעלי השכלה גבוה, תארים מכובדים וניסיון עשיר שיענו לך על כל שאלה מקצועית שתציג ולא רק בתחום התעופה.
זה מה שיפה בפורום, לא הכל בחיים צריך להתנהל בכבדות ואת זה צריך לשמר ולא להדחיק הצידה.
תמיד יש אפשרות של חיפוש במקרה ואתה מחפש תשובה לנושא רציני.

איציק רונן
05-12-2009, 20:47:23
צדיקים מלאכתם נעשית בידי אחרים.... :D
אסף, באופן עקרוני ישנה אפשרות לפתוח קבוצות חברתיות למי שרוצה.
איציק הנכבד:)

levyoram
06-12-2009, 00:26:26
אסף
פורום כשמו הוא, פורום !
מכיל הכל מהכל החל ממידע טכני ועד להווי חברי כל עוד שומרים על תרבות וכבוד הדדי.
זהו אינו מקור לתאוריות כבדות ונוסחאות מורכבות ושלא יטעה אותך לרגע, ידע יש והרבה.
זה שהטייסות השונות כותבות דברים ברוח שטות והלצה זה לשם הכייף (תחביב כבר אמרנו) אבל מאחורי הטייסות השונות (לפחות זו שאני מכיר מקרוב) נמצאים אנשים בעלי השכלה גבוה, תארים מכובדים וניסיון עשיר שיענו לך על כל שאלה מקצועית שתציג ולא רק בתחום התעופה.
זה מה שיפה בפורום, לא הכל בחיים צריך להתנהל בכבדות ואת זה צריך לשמר ולא להדחיק הצידה.
תמיד יש אפשרות של חיפוש במקרה ואתה מחפש תשובה לנושא רציני.

+1 :)

giluriel
06-12-2009, 07:25:29
אני דווקא מבין לגמרי את אסף....

יורם, לצערי ה-"רכבת" אינה קרובה אלי אחרת בטח כבר הייתי מגיע אבל אני עוקר אחר הנעשה אצלכם ונהנה לראות את העשיה וההשקעה.
דווקא במקרה שלכם או של אורי מה-"עמק" אני חושב שמקום אחד שירכז את הדברים החשובים שלכם יקל על המלאכה.

כשעדכנתי לגבי ברנר ראיתי כמה לא נח לעדכן בכמה פורומים ומצד שני איך החבר'ה היו מחפשים את זה ולא מוצאים .

אני לא חושב שלמישהו יש כוונה לבודד קבוצה אלא דווקא לתת לה מקום קל יותר לפעול.

My 2 cents ....

asafh1
06-12-2009, 12:17:46
אני דווקא מבין לגמרי את אסף....

יורם, לצערי ה-"רכבת" אינה קרובה אלי אחרת בטח כבר הייתי מגיע אבל אני עוקר אחר הנעשה אצלכם ונהנה לראות את העשיה וההשקעה.
דווקא במקרה שלכם או של אורי מה-"עמק" אני חושב שמקום אחד שירכז את הדברים החשובים שלכם יקל על המלאכה.

כשעדכנתי לגבי ברנר ראיתי כמה לא נח לעדכן בכמה פורומים ומצד שני איך החבר'ה היו מחפשים את זה ולא מוצאים .

אני לא חושב שלמישהו יש כוונה לבודד קבוצה אלא דווקא לתת לה מקום קל יותר לפעול.

My 2 cents ....

לא יכולתי לרשום את זה יותר טוב , זו בדיוק היתה הכוונה שלי .
90 אחוז מהשירשורים הם על החברותה וזה יפה מאד זה באמת מוסיף לצבעוניות .
ו 10 אחוז אילו שירשורים טכניים מועילים .

אני אתן דוגמא קטנה ,
השירשור הזה :
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=15950

זו דוגמא קלסית ל POST שצריך להיות תחת שירשור שיקרא לצורך הענין "טייסת הרכבת" .

ככול שיש יותר חברים (שיגדל .........אמן ) בפורום
ויש יותר פוסטים (שיגדל ............אמן ) יש יותר אינפורמציה ויותר "בלגן" .
את ה "בלגן" הזה צריך לסדר וזוהי הדרך הנכונה לסדר את הבלגן .

תראו את מטיסי אילת ....
הם הגדילו ועשו לעצמם אתר ....... יותר טוב מזה ?
כל פעם שיש להם מה לומר אם מפרסמים באתר שלהם הכל בצורה מסודרת .

אליקופטר
06-12-2009, 18:32:55

אני אתן דוגמא קטנה ,
השירשור הזה :

ככול שיש יותר חברים (שיגדל .........אמן ) בפורום
ויש יותר פוסטים (שיגדל ............אמן ) יש יותר אינפורמציה ויותר "בלגן" .
את ה "בלגן" הזה צריך לסדר וזוהי הדרך הנכונה לסדר את הבלגן .

תראו את מטיסי אילת ....
הם הגדילו ועשו לעצמם אתר ....... יותר טוב מזה ?
כל פעם שיש להם מה לומר אם מפרסמים באתר שלהם הכל בצורה מסודרת .

אתה צודק!! לצערי אין מי שיקשיב ותמיד יפרשו את הדברים האילו לרע ולא לטוב ויתנו פתרונות כמו "אל תכנס " ראית איזה תגובות קיבלת כאילו אתה לא בסדר ואתה הוא זה שצריך שלא להיכנס לאותו שירשור עזוב אם זה היה פעם ב... זה הפך להיות רק הודעות כאילו .מזמן שאלתי את מנהל הפורום לא זוכר למי ,מדוע לא משתמשים בקטגוריית "גלרייה" לכל התמנות וכו'... אלבום תמונות של אתר זה דבר חשוב מאוד ואפשר לכלול בו את אירועי הקבוצות השונות.

עזוב לצערי גם אני נאלץ לבחור באופציית "האל תכנס" ולכן אחוז הצפיה שלי בפורום מסוקים ירדה ואני רואה שגם הרבה אחרים עושים כך אבל לא אומרים דבר אולי בצדק.פעם ששאלתי את אחד המםרסים של התמונות מדוע לא משתמשים בפורום גלריה הוא אפילו לא טרח להגיב ,טוב הפרעתי לו.

אני הגעתי למסקנה שיש כאילו שמנסים פשוט למשוך תשומת לב ויודעים שאם הם לא יפרסמו את דברים בפורום בולט לא התיחסו אליהם ואל הודעותיהם שיגיעו ל1000 צפיות וכו' ולכן הם מתעקשים להמשיך ולפרסם בפורום לא מתאים.

giluriel
06-12-2009, 18:40:32
אסף ואליקופטר,

התחלתי לכתוב תשובה שכוונה דווקא לאיציק (דאוניציק הגדול מכולם) ואז הבנתי שעוד אין לי מה לכתוב:
בואו נחשוב רגע ביחד:
כל אחד יכול להוסיף הודעה בכל מקום, נכון ? הרי אין עניין להגביל את זה.
לכן אמור להיות פורום לכל מנחת (או פורום מנחתים ותחתיו תתי פורומים לפי המנחתים)
אבל, מי אמור לנהל את הפתיחה והסגירה של אלה ??
ומתי יחליטו שאיזה שביל כורכר הופך למנחת ?
(כמובן מעבר לקבוצות הגדולות שיש היום כמו העמק, הרכבת, געש, אילת וכו')

אם יש למישהו פתרון יצירתי לנושא - שווה להיכנס לזה

asafh1
06-12-2009, 18:53:52
דווקא איציק מצדד אותם , לא שולל את האופציה מצד אחד ...
אבל לא מוכן "לחייב" את כולם לפתוח תתי פורומים עבור "הטייסות" השונות

לי באופן עקרוני לא אכפת אם יהיה אשכול נוסף של "טייסת געש" (כמובן במסוקים בלבד ) אני צריך וחייב להתיעץ עם החברים אשר מטיסים יחד איתי ולשאול את דעתם .

אם לא יהיה סדר , הפורום הזה יהפוך להיות לא רלוונטי , יהיו פחות משתמשים ויכתבו יותר שטויות
זו דעתי

asafh1
06-12-2009, 18:57:24
כמו כן מנהלי הפורום זמנם בניהול הפרום קצוב .
יש להם דברים אחרים לעשות בלבד ניהול הפורום .

אנחנו כאוהבי התחביב , ומשתמשי הפורום צריכים מספיק בוגרים (אני מקווה) לפרסם את ה POST במקום הרלוונטי , ולא "לתקוע אותו" באיזה תת פורום שרוצים .

איציק רונן
06-12-2009, 19:56:04
גיל ואסף, תודה.
אנחנו משתדלים להיות נאמנים למטרה אחת, שהפורום יהיה מקום נעים ושכל אחד יוכל למצוא את הפינה שהוא אוהב בו. יש בפורום מאות חברים וכמעט לכל אחד יש איזה רעיון טוב לשינוי (אני לא אומר את זה בציניות) ואי אפשר לפתוח פורומים שבסוף אף אחד לא נכנס אליהם והם נשארים מיותמים כמו תא מוח בראש של כורדי...
בסה"כ פורום מסוקים לדוגמא לא נועד רק לדבר על איך דוחפים לסימיון את הפיניון או איך מותחים רצועת תזמון. הפורום הוא בראש ובראשונה פורום חברתי.
אין יותר כיף מלשבת בערב אחרי יום הטסה מוצלח ולראות את התמונות שחברים מעלים.
וכן, כשמישהו פותח שרשור בניה זה כדי שכמה שיותר אנשים יראו, יתרשמו ויפרגנו. לכן מפרסמים במיין סטרים (זרם מרכזי) אחרת אפשר פשוט היה להשאיר את החומר בדיסק המחשב.
האמירה לא חייבים להכנס לא נאמרה בטון פולני אלה באמת, לא בעיה לדלג מעל שרשור שלא מעניין אותך, אבל מאוד מעניין קבוצה חברתית מסויימת, למה זה כ"כ מרגיז אתכם?
לעומת זאת:רכשנו את המנוע לבלוגים וכל מי שרוצה לפתוח "פורום" משל עצמו יכול לעשות זאת. ניתן גם ליצור קבוצות חברתיות לתחומי עניין מסויימים.
ולסיום: הפורום משוב והצעות מיועד לזה, זה לא פורום קומוניסטי, באמת התכוונו לשמוע משוב והצעות. אנו ממש לא מתכוונים להענות לכל הצעה..... הרי זה פורום שברובו מורכב מיהודים :D
בברכת גלישה נעימה.
איציק

ziki
06-12-2009, 20:05:13

אני אתן דוגמא קטנה ,
השירשור הזה :

אסף
אם המצב הוא כמו שאתה מתאר ואכן 90% זה חברותה ו 10% זה טכני אז צריך לבודד את הטכני מהפורום ולא את החברותה פשוט כי זה יותר קל :)
חברה, אתם קצת מגזימים.
לדעתי יש לא מעט אנשים שנכנסים לפורום ונהנים מהשילוב של הכל יחד, תמיד ניתן לחפש תשובות לשאלות לפי נושאים ואם לא תמיד ניתן להעלות שאלה ולקבל תשובה.
לא צריך להיות כאלו כבדים, זה תחביב ולא אתר של האוניברסיטה.
לא זכור לי שמישהו מכם העלה שאלה טכנית ולא קיבל מיד תשובה לעניין וגם אם פה ושם היו עקיצות ומריבות עדיין ניתן לסנן ולקרוא את העיקר.
תבודדו את הטייסות וההווי והפורום הזה יהפך למשעמם רצח :(

אליקופטר
06-12-2009, 20:06:13
י ש הבדל בין לשבת לראות תמונות של שרשור בניה בפורום כלשהוא לבין כל יום שרשור חדש על איזו טייסת שהוסיפה חבר או הדביקה מדבקה חדשה על המסוק שלה....

אבל בסדר שיהיה רק לא הבנתי למה קיים פורום גלרייה.

את המסקנות שלי הסקתי .

asafh1
06-12-2009, 20:10:47
אסף
אם המצב הוא כמו שאתה מתאר ואכן 90% זה חברותה ו 10% זה טכני אז צריך לבודד את הטכני מהפורום ולא את החברותה פשוט כי זה יותר קל :)
חברה, אתם קצת מגזימים.
לדעתי יש לא מעט אנשים שנכנסים לפורום ונהנים מהשילוב של הכל יחד, תמיד ניתן לחפש תשובות לשאלות לפי נושאים ואם לא תמיד ניתן להעלות שאלה ולקבל תשובה.
לא צריך להיות כאלו כבדים, זה תחביב ולא אתר של האוניברסיטה.
לא זכור לי שמישהו מכם העלה שאלה טכנית ולא קיבל מיד תשובה לעניין וגם אם פה ושם היו עקיצות ומריבות עדיין ניתן לסנן ולקרוא את העיקר.
תבודדו את הטייסות וההווי והפורום הזה יהפך למשעמם רצח :(

לא אמרתי לבודד ....
ביקשתי בסך הכל לרכז ........ למקום אחד .
זה הכל .

levyoram
07-12-2009, 08:01:32
גיל ואסף, תודה.
אנחנו משתדלים להיות נאמנים למטרה אחת, שהפורום יהיה מקום נעים ושכל אחד יוכל למצוא את הפינה שהוא אוהב בו. יש בפורום מאות חברים וכמעט לכל אחד יש איזה רעיון טוב לשינוי (אני לא אומר את זה בציניות) ואי אפשר לפתוח פורומים שבסוף אף אחד לא נכנס אליהם והם נשארים מיותמים כמו תא מוח בראש של כורדי...
בסה"כ פורום מסוקים לדוגמא לא נועד רק לדבר על איך דוחפים לסימיון את הפיניון או איך מותחים רצועת תזמון. הפורום הוא בראש ובראשונה פורום חברתי.
אין יותר כיף מלשבת בערב אחרי יום הטסה מוצלח ולראות את התמונות שחברים מעלים.
וכן, כשמישהו פותח שרשור בניה זה כדי שכמה שיותר אנשים יראו, יתרשמו ויפרגנו. לכן מפרסמים במיין סטרים (זרם מרכזי) אחרת אפשר פשוט היה להשאיר את החומר בדיסק המחשב.
האמירה לא חייבים להכנס לא נאמרה בטון פולני אלה באמת, לא בעיה לדלג מעל שרשור שלא מעניין אותך, אבל מאוד מעניין קבוצה חברתית מסויימת, למה זה כ"כ מרגיז אתכם?
לעומת זאת:רכשנו את המנוע לבלוגים וכל מי שרוצה לפתוח "פורום" משל עצמו יכול לעשות זאת. ניתן גם ליצור קבוצות חברתיות לתחומי עניין מסויימים.
ולסיום: הפורום משוב והצעות מיועד לזה, זה לא פורום קומוניסטי, באמת התכוונו לשמוע משוב והצעות. אנו ממש לא מתכוונים להענות לכל הצעה..... הרי זה פורום שברובו מורכב מיהודים :D
בברכת גלישה נעימה.
איציק

איציק שלום.
לא יכולתי לכתוב את זה יותר טוב.++++1

שבוע טוב,

asafh1
07-12-2009, 09:23:21
איציק שלום.

שבוע טוב,

מכיוון שרוב ההודעות שלך הם משהו בסגנון הזה
לא ראוי אפילו לתגובה .
זהו ה POST האחרון שלי בשירשור הנ"ל

אליקופטר
07-12-2009, 16:35:48
איציק שלום.

שבוע טוב,

יורם אני לא מבין למה אתה לוקח את זה בכיוון הרע(ובהביט של כעס מיצידי גם איציק) בסה"כ מה שאתה עושה יפה ומבורך אבל יש לזה מקום "גלריה"שיהה טוב אם תעשיר אותה אני עדיין בדיעה שפורום מסויים מיועד לשיחה ומידע כמו כן פירסום ל שרשורי בנייה וכו בהחלט מקומם בפורום זה או אחר אולם לא הנושאים שאתה מעלה בהם .
המשך בעשייה ובאמת בניתם אחלה צוות אבל בסה"כ רוצים לתקן אנו מסוג החברים שאולי איכפת להם קצת יותר מרק להציץ בפורום.
זה שמנהל פורום החליט בסדר הוא מנהל... זה לא אומר שזה מקובל ובעין יפה ע"י הרוב הרי האתר נמדד לפי כמות החברים וכניסות אם הדבר ימשיך כך מי ירצה להיכנס או לפרסם מקצועיות בפורום שעיקרו תמונות והוואי?
חבל ,מתי שהוא גם המנהלים יבינו שזו טעות לטווח הארוך.

לא אני ולא אסף ואני בטוח שלא גיל בעלי כוונות רעות!! מבטיח לך!

אני יכול להעיד על עצמי שאני כבר לא מסתכל בפורום מסוקים יגידו "יופי" ככה לא יפריע לי אבל כמוני יש עוד מי ישאר בסוף אני לא יודע... ואני בפורום זה עוד מתקופת MSN...ומעולם לא פגעתי או אמרתי משהו בכדי לפגוע במישהו.

בהצלחה לך ולפורום מסוקים.

levyoram
07-12-2009, 19:15:19
יורם אני לא מבין למה אתה לוקח את זה בכיוון הרעאני ממש לא לוקח את זה לכיוון רע ואני חושב שגם אתם לא.(ובהביט של כעס מיצידי גם איציק אני לא לקחתי היבט של כעס על אף אחד-על מה אתה מדבר??) בסה"כ מה שאתה עושה יפה ומבורך אבל יש לזה מקום "גלריה"שיהה טוב אם תעשיר אותה זאת דעתך, תבורך!! אני ועוד רבים אחרים חושבים אחרת! אני עדיין בדיעה שפורום מסויים מיועד לשיחה ומידע כמו כן פירסום ל שרשורי בנייה וכו בהחלט מקומם בפורום זה או אחר אולם לא הנושאים שאתה מעלה בהם שוב, זאת דעתך ואני מכבד אותה אולם לא מסכים איתה .המשך בעשייה ובאמת בניתם אחלה צוות תודה אבל בסה"כ רוצים לתקן אנו מסוג החברים שאולי איכפת להם קצת יותר מרק להציץ בפורום.בגלל שאתה חושב אחרת אתה מנסה לתקן את מה שלא צריך תיקון
זה שמנהל פורום החליט בסדר הוא מנהל... זה לא אומר שזה מקובל נכון ובעין יפה ע"י הרוב הרי האתר נמדד לפי כמות החברים וכניסות אם הדבר ימשיך כך מי ירצה להיכנס או לפרסם מקצועיות בפורום שעיקרו תמונות והוואי? תסתכל בעצמך מה קרה באתר בחודשים האחרונים ותחליט לבד. הכל מדידחבל ,מתי שהוא גם המנהלים יבינו שזו טעות לטווח הארוך.מי אמר שזאת טעות? אתה?

לא אני ולא אסף ואני בטוח שלא גיל בעלי כוונות רעות!! מבטיח לך! מאמין

אני יכול להעיד על עצמי שאני כבר לא מסתכל בפורום מסוקים יגידו "יופי" ככה לא יפריע לי אבל כמוני יש עוד מי ישאר בסוף אני לא יודע... ואני בפורום זה עוד מתקופת MSN...ומעולם לא פגעתי או אמרתי משהו בכדי לפגוע במישהו.תודה על השיתוף!!

בהצלחה לך ולפורום מסוקים. לכולנו

אליקופטר, אולי עדיף לחזור לתקופה הקודמת של כל הליכלוכים שרצו כאן (אני מכיר את כ....ל הסיפורים)? מה דעתך?

אליקופטר
07-12-2009, 19:41:22
אליקופטר, אולי עדיף לחזור לתקופה הקודמת של כל הליכלוכים שרצו כאן (אני מכיר את כ....ל הסיפורים)? מה דעתך?

תראה תמשיך בשלך חבל שאתה נותן אישור למה שאתה עושה כאילו תיקנת משהו אם טוב לך להרגיש שתיקנת אז סבבה אל תתרץ את מה שאתה עושה כאילו בזכות זה הפורום ללא וויכוחים כי אתה והפורום רחוקים מזה.וויכוחים היו ויהיו כל עוד דברים אינם חד משמעי .
אבל שוב תפרשו את דברי כמו שנוח לכם ושוב ושוב מה הבעיה פשוט לפרסם תמונות בפורום "גלרייה" אני לא מבין מה קשה בזה ומה בדיעה זו להרוס את מה שאתה עושה ממש לא מבין למה אתה מציג זאת כך .

למה אתה חושב שאתה מציל את פורום אנשים לא נכנסים כבר לפורום כי אין מה לראות בו למעט תמונות אתה לא מבין את זה אבל אני בטוח שלא מתוך כוונה רעה אלא אמונה אחרת.
אם חשוב לך רק מה שמנהל הפורום אומר סבבה אם חשוב לך גם מה הקהל חושב צריך שיפור קל ביותר.

בהצלחה.

אני את שלי אמרתי מספיק ולא מתכוון לבזבז עוד זמן על זה וכדי לא לפגוע בעשייה שלכם לא אכנס לפורום מסוקים.

levyoram
07-12-2009, 20:49:09
תראה תמשיך בשלך חבל שאתה נותן אישור למה שאתה עושה כאילו תיקנת משהו אם טוב לך להרגיש שתיקנת אז סבבה אל תתרץ את מה שאתה עושה כאילו בזכות זה הפורום ללא וויכוחים כי אתה והפורום רחוקים מזה.וויכוחים היו ויהיו כל עוד דברים אינם חד משמעי .
אבל שוב תפרשו את דברי כמו שנוח לכם ושוב ושוב מה הבעיה פשוט לפרסם תמונות בפורום "גלרייה" אני לא מבין מה קשה בזה ומה בדיעה זו להרוס את מה שאתה עושה ממש לא מבין למה אתה מציג זאת כך .

למה אתה חושב שאתה מציל את פורום אנשים לא נכנסים כבר לפורום כי אין מה לראות בו למעט תמונות אתה לא מבין את זה אבל אני בטוח שלא מתוך כוונה רעה אלא אמונה אחרת.
אם חשוב לך רק מה שמנהל הפורום אומר סבבה אם חשוב לך גם מה הקהל חושב צריך שיפור קל ביותר.

בהצלחה.

אני את שלי אמרתי מספיק ולא מתכוון לבזבז עוד זמן על זה וכדי לא לפגוע בעשייה שלכם לא אכנס לפורום מסוקים.

על איזה קהל אתה מדבר????
תראה בעצמך את כמות הנכנסים להודעות וכן לכמות התגובות. פורום בעיקרו בנוי על אנשים כמונו (כמוך וכמוני) שלא חייבים להסכים על הכל אבל חייבים להיות בו ע"מ שזה יהיה פורום. אני לעולם לא העלתי בדעתי שתמונות של גיבוש והווי הכוללים כייף ואירוח של מטיסים (שרק החמיאו על האירוח, הבטיחות איכות האנשים והאווירה הכה כיפית ונטולת הרעלים והמריבות ממקומות שכנים), יצליחו להוציא קומץ משלוותם "המקצועית" (אני לא בא להעליב) .

אם הייתי עושה ניסוי, שלא ירשם כלום ע"י צוות הרכבת עד תחילת ינואר, מה לדעתך היה קורה? יותר כניסות לפורום או פחות?

צר לי שאתה בוחר לא להכנס לפורום מסוקי דלק מאחר שכפי שהפורום מראה אתה די במיעוט.

בכל מקרה ובכל דרך שתבחר, בהצלחה !!

lior_bar_ami
07-12-2009, 22:59:50
הכול עובדות חבר יקר, הכול עובדות...

משה שמואלי
07-12-2009, 23:01:09
חברה קבלו באהבה.:)

2sHZBJEXets

lior_bar_ami
07-12-2009, 23:06:17
:D:D:D:D:D:D:D

הרגת אותי אחי - אני בוכה מרוב צחוק..... :D

משה שמואלי
07-12-2009, 23:09:30
:D:D:D:D:D:D:D

הרגת אותי אחי - אני בוכה מרוב צחוק..... :D

מרוב שמיהרתי לרכבת נישפך עלי הקפה ושכחתי את העגיות בבית:D

קבלו באהבה:)

lior_bar_ami
07-12-2009, 23:12:32
אחי יש לי בשבילך מאוורר לייבש את הבגדים - אבל הוא חייב להיות FBL!!!!

:D:D:D:D

משה שמואלי
07-12-2009, 23:19:27
אחי יש לי בשבילך מאוורר לייבש את הבגדים - אבל הוא חייב להיות FBL!!!!

אחי מזה FBL

היתחלתה לדבר בקודים אני לא מבין :D:D:D:D:D
דבר אתי על איך עבר אליך היום ישנתה בן 2 ל 4 אני לא

עזוב אותך משטיות אתה בא לקפה.

על תישכח את העגיות:p

levyoram
07-12-2009, 23:21:18
חברה קבלו באהבה.:)

2sHZBJEXets

אחלה קטע, אהבתי ונקרעתי מצחוק!! :) :D:D:D

המילים בפזמון: "צ'יק צ'יק צאק,צ'יק צ'יק צאק,צ'יק צ'יק צאק על הפסים,
צ'יק צ'יק צאק הרכבת בה כולם נוסעים"!!!!

תודה על הפרגון משה!!!

הרכבת .... דוהרת !!!:D

lior_bar_ami
07-12-2009, 23:23:02

משה שמואלי
07-12-2009, 23:30:22

טוב אחי
אני עברתי לפורום של הילדים .

יאללה תבוא גם אתה כל הילדים שהיו פה עברו לשם.:D:):D:):D

אם אתה לא יודע איפה הפורום הסודי

צור איתי קשר בנייד ואם אין לך תנייד אז........

lior_bar_ami
07-12-2009, 23:33:36
למה ללכת כשאפשר לצ'קצ'ק עם הרכבת..... ;):D

יורם אתה מתחיל להבין מה זה הצפה של הודעות שטוטיות או שאנחנו צריכים להמשיך??

ההודעה ה 3000 רחוקה רק 800 הודעות - וכמו שראית 440 זה די קל :)

משה שמואלי
07-12-2009, 23:34:53
למה ללכת כשאפשר לצ'קצ'ק עם הרכבת.....

יורם אתה מתחיל להבין מה זה הצפה של הודעות שטוטיות או שאנחנו צריכים להמשיך??

ההודעה ה 3000 רחוקה רק 800 הודעות - וכמו שראית 440 זה די קל

Life Is Simple - Eat, Sleep, FLY3D....

למה אחי זה כייף?

עד הבוקר אני יהיה חבר ותיק:D

levyoram
07-12-2009, 23:41:44
http://www.efly.co.il/forums/newreply.php?do=newreply&p=106511

וזה בסדר?
וחברנו בר עמי עם כל ההודעות מחו"ל שחוזרות על עצמם בערך כך:"אחים שלי, חולה עליכם, מתגעגע, קר כאן, בעוד מסיבת אלכוהול, חוזר בעוד שבוע..... בלה בלה בלה"

הפוסל, במומו פוסל!!!

לילה טוב!! :D

משה שמואלי
07-12-2009, 23:50:38
http://www.efly.co.il/forums/newreply.php?do=newreply&p=106511

וזה בסדר?
וחברנו בר עמי עם כל ההודעות מחו"ל שחוזרות על עצמם בערך כך:"אחים שלי, חולה עליכם, מתגעגע, קר כאן, בעוד מסיבת אלכוהול, חוזר בעוד שבוע..... בלה בלה בלה"

הפוסל, במומו פוסל!!!

לילה טוב!! :D

יום הולדת יש רק פעם בשנה רק פעם בשנה מכיר תשיר?

אני רואה שלכחתה את זה קשה .:p

הכל בסדר.

תבוא לשתות קפה העגיות עלייך:)

משה שמואלי
07-12-2009, 23:51:43
חברה
יש לי 172 הודעות

משה שמואלי
07-12-2009, 23:52:16
חברה
יש לי 173 הודעות

lior_bar_ami
07-12-2009, 23:52:17
תשווה את יחס ההודעות הענייניות / ספאם של בר עמי, שמואלי או כל משתמש אחר בפורום לעומת אלו שלך ותבין בדיוק על מה ה"קומץ" האלו מתקוממים....

למשה יש 169 הודעות לא לחינם - אני מבטיח לך שאם היית שומר את רמת העניינות שלו, לפי תוכן ההודעות הקיימות שלך לא היית מגיע גם למס' זה... :(

משה שמואלי
07-12-2009, 23:54:53
תשווה את יחס ההודעות הענייניות / ספאם של בר עמי, שמואלי או כל משתמש אחר בפורום לעומת אלו שלך ותבין בדיוק על מה ה"קומץ" האלו מתקוממים....

למשה יש 169 הודעות לא לחינם - אני מבטיח לך שאם היית שומר את רמת העניינות שלו, לפי תוכן ההודעות הקיימות שלך לא היית מגיע גם למס' זה... :(

אחי השרשור הזה הרס לי את יחס ההודעות הענייניות

174 הודעות:D

levyoram
08-12-2009, 00:04:17
יום הולדת יש רק פעם בשנה רק פעם בשנה מכיר תשיר?

אני רואה שלכחתה את זה קשה .:p

הכל בסדר.

תבוא לשתות קפה העגיות עלייך:)
לאיזה יום הולדת זה שייך?

http://www.efly.co.il/forums/showpost.php?p=104201&postcount=14

רוצים עוד? יש ים של הודעות של ליאור מהסוג הנ"ל! ושוב : "הפוסל במומו פוסל"

יש לך הזדמנות לעבור ל 176 הודעות.

lior_bar_ami
08-12-2009, 00:06:35
תן לנו ים - באותה הזדמנות תן לי מאמר אחד ברמה שכתבת, עדיף שיהיה מפורום תיאוריה.

אני לא אעצור את הנשימה ברשותך ;)

levyoram
08-12-2009, 00:11:06
תן לנו ים - באותה הזדמנות תן לי מאמר אחד ברמה שכתבת, עדיף שיהיה מפורום תיאוריה.

אני לא אעצור את הנשימה ברשותך ;)

קח עוד כוסית אלכוהול ותרגע!!

אין לי כוונה לתפוס את מקומך בתור "המתרגם" :eek: ;) :D

אגב, אם תמשיך "להתחכם", אני עלול להגיע לחבר קהילה וותיק !!! :p

הרכבת.....(ישלים כבודו ;) :D )

משה שמואלי
08-12-2009, 00:12:50
לאיזה יום הולדת זה שייך?

http://www.efly.co.il/forums/showpost.php?p=104201&postcount=14

רוצים עוד? יש ים של הודעות של ליאור מהסוג הנ"ל! ושוב : "הפוסל במומו פוסל"

יש לך הזדמנות לעבור ל 176 הודעות.

קבל תיקון 177 הודעות .

אתה לא עייף?

עזוב מה הרגיז אותך העגיות ,עזוב הם עלי.

אתה יודע מה אולי אני טועה ואולי אנחנו במיעוט .

תעלה סקר על הנושא הזה ותראה את התגובות של כולם.

לילה טוב

lior_bar_ami
08-12-2009, 00:16:52
כדי להגיע לחבר קהילה ותיק אתה לא צריך אותי - אני בטוח שיש לך עוד מספיק BRAIN FURTS שאתה יכול להעלות על דפי הפורום (מכיר את הביטוי - או שאתה צריך מתרגם??)

אלכוהול יש לי רק בחו"ל, אך לשמחתי הערב אני לא צריך אותו ע"מ לראות התנהגות הזויה של אנשים, אתה מספק לי בידור של ממש.

למזלי הרב - לא עצרתי את הנשימה, לא חשבתי שתפתיע אותי ותתן לי הודעה של ממש פרי ידיך.

levyoram
08-12-2009, 00:18:50
קבל תיקון 177 הודעות .

אתה לא עייף?

עזוב מה הרגיז אותך העגיות ,עזוב הם עלי.

אתה יודע מה אולי אני טועה ואולי אנחנו במיעוט .

לילה טוב

לא רק שאני לא מרוגז, אני אפילו נהנה!

מחברת "דחף" התפטרתי לפני הרבה שנים!

לילה טוב שמואלי וחלומות פז " צ'יק צ'יק צ'אק....."

lior_bar_ami
08-12-2009, 00:20:37

לילה טוב

http://www.efly.co.il/forums/images/icons/icon14.gif

+10000000

משה שמואלי
08-12-2009, 00:25:33

ממה אתה בדיוק חושש ?

מתוצאות הסקר, או שיש לך מושג מה שהיו התוצאות .

מזה אתה מפחד?

מקסימום תמיד תוכל לפתוח יוזר אחר עם שם משתמש אחר בפורום אחר עד שגם להם ימאס .
תקרא לה הרכבת דורסת:D:):D:)

משה שמואלי
08-12-2009, 00:28:18
http://www.efly.co.il/forums/images/icons/icon14.gif

+10000000

אחי ניראה לי שנשארנו לבד אם ה קטר:p

lior_bar_ami
08-12-2009, 00:31:15

התפטרת מחברת דחף??

דווקא נראה שאתה ממשיך לדחוף את עצמך טוב מאוד....

האמת משה העלה רעיון שלא יכל לבטא בצורה טובה יותר את המצב בפורום, למזלך עזבו לא מעט משתמשים שהיו מצביעים נגדך - תפוס את ההזדמנות!! ;)

levyoram
08-12-2009, 07:06:29
התפטרת מחברת דחף??

דווקא נראה שאתה ממשיך לדחוף את עצמך טוב מאוד....

האמת משה העלה רעיון שלא יכל לבטא בצורה טובה יותר את המצב בפורום, למזלך עזבו לא מעט משתמשים שהיו מצביעים נגדך - תפוס את ההזדמנות!! ;)

בוקר טוב.

הלכתי לישון שמח וקמתי הבוקר מאושר לראות שעדיין אתם יורים לעצמכם ברגל!!
הרכבת דורסת, הרכבת הורסת ובסוף הרכבת דוהרת!!!!

צ'יק צ'יק צ'אק..... ;)

motti
08-12-2009, 08:27:33
מספיק, הגזמתם:eek: תתבגרו:)