PDA

צפייה בגרסה מלאה : איזה שלט לקנות ?

bitonoren
05-12-2009, 20:35:21
יש לי RD800 ואני לא מרוצה לא יודע למה לא הצלחתי להתחבר אילו והוא לא נוח לי.
החלטתי לקנות שלט חדש ואני מתלבט בין JR9303 לבין FUTABA10C לבין MULTIPLEX ROYAL9
ההבדילים במיחירים לא כל כך גדולים שחושבים על שלט שאני יעבוד איתו להרבה זמן.

איזה שלט אמין יותר ?
איזה שלט האחריות יותר טובה ?
איזה שלט באיכות טובה יותר ?
באיזה שלט יש יותר אפשרויות שליטה וכיוון ?
איזה שלט יותר נוח ?
מה אתם אומרים ?
תודה רבה

rc_freak
05-12-2009, 20:51:12
למה לא הכללתה את האפשרות של FUTABA 8FGH ?

כאחד שמשתמש בשלט הזה.. (הראשון והיחיד בארץ לעכשיו) אני יכול לאמר לך שהוא נוח יותר מכל שלט שיצא לי להחזיק ביידים! השידור הכי מהיר ולדעתי בכלל שלט פצצה! כל הסוויצ'ים שלושה מצבים, פד מגע, בולמי זעזועים למערכת, יותר פונקציות, השלט הוא בעל 10 ערוצים (8פעילים ו2 סוויץ' ON/OFF

בקיצור אני מאוד ממליץ לך עליו! ;)
סאשה

updated
05-12-2009, 21:07:42
אני הייתי בוחר ב MULTIPLEX בכלל בלי לחשוב
אבל אני מסייג את זה כי עדיין לא ראית אותה ולתחושה של המערכת ביד יש חשובות רבה.
אני מציע לך לראות ולהחזיק אותה ואת התשובה למה הכי מתאים לך תדע כבר לבד.

בכל מקרה לי יש FUTABA ואני מאוד מרוצה
אם לא היו לי 7 מקלטים גם אני הייתי חושב להחליף ל MULTIPLEX.

מישהו רוצה לקנות FUTABA 10C עם מודול מתחלף ו 7 מקלטים ? :)

המרסק
05-12-2009, 21:15:59
למה לא הכללתה את האפשרות של FUTABA 8FGH ?

כאחד שמשתמש בשלט הזה.. (הראשון והיחיד בארץ לעכשיו) אני יכול לאמר לך שהוא נוח יותר מכל שלט שיצא לי להחזיק ביידים! השידור הכי מהיר ולדעתי בכלל שלט פצצה! כל הסוויצ'ים שלושה מצבים, פד מגע, בולמי זעזועים למערכת, יותר פונקציות, השלט הוא בעל 10 ערוצים (8פעילים ו2 סוויץ' ON/OFF

בקיצור אני מאוד ממליץ לך עליו! ;)
סאשה

מחזק (מלבד ה"הראשון והיחיד בארץ לעכשיו")
עם הסתייגות - הוא רק שמונה ערוצים דיגיטליים/שבעה אנלוגים.

SHAHAR AB
05-12-2009, 21:17:23
שאלות כאלה לא שואלים ,הולכים לחנות לראות מה נוח לך להתרשם ועוד ,המכשירים הללו מצוינים אבל הדעות שתקבל פה רק יבלבלו אותך ויהיה פה חגיגה שלמה.
בהצלחה

AMIR
05-12-2009, 21:18:52
אורן...
1. כל המשדרים הללו אמינים אם כי לי אין נסיון עם המולטיפלקס אלא רק תחושת בטן!

2. לגבי אחריות, המשדר ישלך ליצרן וכו'... זו התשובה שתקבל מכולם!

3. JR וספקטרום משדרות בשיטת DSM2 ופוטאבה ומולטיפלקס בשיטת FASS
כל שיטה והייתרונות שלה, שתיהן הוחיכו עצמן לאורך הזמן!

4.לגבי השאלה הזו, המולטיפלקס שונה בקונספט שלו מכל השאר... לדעתי הוא המוביל בהיבט התוכנה
שלו.. יש לך שליטה של 100 אחוז בהגדרת השלט! בשונה מפוטאבה וJR ששניהן עובדים ממש אותו דבר (למרות שהתפריטים שונים! ולי הפוטאבה היה נוח יותר!)

5.לגבי זה אתה תיאלץ להחליט לבד אחרי שתנסה את שלושתם!

6.אני אומר שההחלטה בידיים שלך אחי!

עודד מזור
05-12-2009, 21:45:31
שלטים שמאפשרים להחליף מודול (2.4 - FM) מהווים יתרון גדול לדעתי משום שמאפשר שימוש במקלטים ישנים ומונע קניה של מקלט 2.4 יקר עבור על טיסן קלקר שעולה 20$, או שאני מפספס משהו ?

szgal
05-12-2009, 21:48:14
שלטים שמאפשרים להחליף מודול (2.4 - FM) מהווים יתרון גדול לדעתי משום שמאפשר שימוש במקלטים ישנים ומונע קניה של מקלט 2.4 יקר עבור על טיסן קלקר שעולה 20$, או שאני מפספס משהו ?
צודק בהחלט !!!

AMIR
05-12-2009, 21:48:58
הצדק איתך עודד.... יש הרבה נכון בדבריך... ולכן אני מתלבט גם כן אם להחליף את ה10C או שלא?.... ואתה יודע מה? זו החלטה קשה עדיין!!!! (רק כי אני מכור קשות לגאג'ט!!!)

אריה הלפרין
05-12-2009, 22:19:54

פה הפתרון פשןט ביותר
ממשיכים להטיס עם השלט הישן והטוב
במקרה שלי פוטאבה 8 ערוצים הנהדר
שלא פישל אפילו פעם אחת בעשר השנים האחרונות

updated
05-12-2009, 22:52:28
פה הפתרון פשןט ביותר
ממשיכים להטיס עם השלט הישן והטוב
במקרה שלי פוטאבה 8 ערוצים הנהדר
שלא פישל אפילו פעם אחת בעשר השנים האחרונותזה בדיוק מה שאמרתי לאשתי שהיא החליטה להחליף את הסלון.
היא ענתה לי "בעלי היקר והאהוב אנחנו חייבים להתקדם בחיים ולא כל מה שלא פישל ב 10 שנים האחרונות חייב להשאר איתנו לעשר שנים הבאות - העולם צועד קדימה וכך גם הסלון שלנו" :D

bitonoren
06-12-2009, 04:35:26
תודה רבה למגיבים פה ותודה מיוחדת לאיש נחמד אמיר שעזר לי
אני כבר יודע שאת המערכת JR0303 אני הורדתי מהרשימה ועכשיו נשאר לי להחליט בין ROYAL לבין FUTABA
את ה FUTABA אני מכיר והיא הייתה יותר נוחה לי מ JR את ה ROYAL עוד לא ראיתי וזו בעיה כי החנות שמוכרת אותה רחוקה ממני מאוד
אני מנסה למצוא את הטלפון של אורי לביא כי אי אפשר לשלוח לו הודעה באתר והבנתי שיש לו מערכת ROYAL ואולי הוא יסכים לתת לי להתרשם ממנה.
תודה רבה לכל העוזרים והממליצים.
אני הולך לעבודה (-:

אליקופטר
06-12-2009, 07:03:17
הצדק איתך עודד.... יש הרבה נכון בדבריך... ולכן אני מתלבט גם כן אם להחליף את ה10C או שלא?.... ואתה יודע מה? זו החלטה קשה עדיין!!!! (רק כי אני מכור קשות לגאג'ט!!!)

נוו באמת אני לא יכול לעצום עין :mad: ?אני התרופה לך:cool:!! עזוב אותך משטויות יש לך שלט מעולה שהוכיח עצמו למה אתה מחפש הרפתקאות :confused:
לך ל טויס .אר .אס קנה לך משחק להירגע ועזוב אותך מהשעקות מיותרות....:rolleyes:

לגבי השאלה אני ההיתי קורא את התשובה של אמיר ראשונה מבין בגדול את הרעיון,קורא את של עודד לחזק את התשובה של אמיר ,קורא את של שחר רגע לפני ששהיתי מחזיק את הכסף ביד כבעוד דקה הוא לא יהיה שלך ותצטרך להתמודד עם מה שקנית.

אליקופטר
06-12-2009, 07:09:54
ההיתי חייב להוסיף משהו כדי לתת לך תמונת אמת ראיתי את תוצאות הסקר והן ממש לא אמינות סביר לך למה:

אני יודע שנותנים המלצה למישהו ועוד בנושא כזה חשוב ויקר צריך לבסס את ההמלצה .
הרוייאל בארץ שבועיים אך אנשים מוכנים לתת חווד עליו לבן אדם שמבקש עזרה כי הוא לא יודע להחליט ?בשבועיים החלטתם שהוא ההההשלט? האם אתם קובעים שהוא כ"כ טוב בגלל תגובות בפורום מחוו"ל? תנו לו זמן להוכיח עצמו אולי הוא באמת מעולה ואולי לא גם לפוטאבה היו בהתחלה כמו תקלות .

לעומת הפוטאבה שמוכיח עצמו כבר הרבה זמן .

התגובה שלי הכי נטראלית כי אין לי את שניהם :):D

AMIR
06-12-2009, 07:50:50
א***ח אלונצ'וק... לפעמים היצר לחקור וללמוד על הגדג'ט החדש הם הדלק והמניע שלי לפעול
אני עם הפוטאבה כבר שנה ומרוצה ממנו עד הגג!
פתאום צצה לה המערכת החייזרית הזאת שנקראת מולטיפלקס, שמבחינה עיצובית הקונספט שלה שונה ויש להתרגל אליו! ומהבחינה התוכנתית יש לך 100 אחוזי שליטה על ברירת השלט, להכין טמפלטים
של מודלים (מה שיהיה לי ולכולם הרבה יותר נוח לכוון את המסוקים שלנו לפי אותה תבנית!)
הוא מסודר בתוכו בצורה נוחה מאד....

אתה יודע... הייתי אצל היבואן ביום שישי והידיים רעדו והראש אמר תיקח תיקח...
הכיס היה סגור ***ח
אני חושב שצריך לתת למערכת הזו עוד קצת זמן להיטמע בתוכנו ולממוד מהאחרים!
מקסימום? אני ישאר עם הפוטאבה, אחלה של משדר!

dptr
06-12-2009, 09:49:26
חשבת אולי בכיוון של SANWA SD10 החדש?

ראיתי בסוף שבוע את הוידאו של FINLESS BOB עליו והוא נראה מרשים ביותר עם תכונות שרואים בשלטים יקרים ממנו פי 2+, נוסיף את העובדה שהוא משדר ב FHSS והמחיר האטרקטיבי 2250 בארץ ויש לך סוס מנצח.

guyro
06-12-2009, 10:07:27
יש לי RD800 ואני לא מרוצה לא יודע למה לא הצלחתי להתחבר אילו והוא לא נוח לי.
החלטתי לקנות שלט חדש ואני מתלבט בין JR9303 לבין FUTABA10C לבין MULTIPLEX ROYAL9
ההבדילים במיחירים לא כל כך גדולים שחושבים על שלט שאני יעבוד איתו להרבה זמן.

איזה שלט אמין יותר ?
איזה שלט האחריות יותר טובה ?
איזה שלט באיכות טובה יותר ?
באיזה שלט יש יותר אפשרויות שליטה וכיוון ?
איזה שלט יותר נוח ?
מה אתם אומרים ?
תודה רבה

אם החלטת ללכת על שלטי 9 ערוצים ומעלה - ישנו גם ההייטק אורורה שמקבלת ביקורת מעולות וישנו יבואן סדיר.

מבחינת עלות תועלת תגלה כי ההיטק די אטרקטיבי , ממליץ לך לבדוק את הכיוון הזה,

ישנו שחקן חשוב מאוד ששכחת והוא הספקטרום 7 - אחד השלטים הפופולרים ביותר בשוק,

ושאלה לי אליך: מדוע ירדת מה-JR , מה הסיבה ?

AMIR
06-12-2009, 10:57:24
לא היה לו נוח ביד...

flyinglizard
06-12-2009, 12:20:51
לא יודע לגבי ההייטק והאיירטרוניקס (סאנווה), אבל לפוטבה אין Model match, שזו הגנה מפני הטסה עם סטאפ ששייך לטיסן אחר בטעות. נכון שתמיד צריך לבדוק לפני וכו, אבל כל דבר כזה רק נותן רשת בטחון נוספת. יש מספיק דברים רעים שיכולים לקרות גם בלי העניין הזה.

אני מטיס עם 9303 ומאוד מרוצה ממנו. אמנם הוא איטי ביחס לאחרים (במדידות, לא בתחושה) ואין בקלייט, ואין לו את כיווני הסוואש המתקדמים יותר שיש בSD10G ובאורורה, אך הוא מרגיש איכותי ונוח מאוד - ויש את מבחר המקלטים של ספקטרום. עם זאת, לא בטוח שהייתי קונה אותו שוב עכשיו - לא כבחירה ראשונה, בכל מקרה, בלי לבדוק את הAIRTRONICS, הHITEC והמולטיפלקס.

יש גם את נושא היבואנים, מנסיוני הדל הייתי מעדיף לקנות מהיבואן של מולטיפלקס על פני היבואן של JR, וזאת באופן אישי לחלוטין. עם זאת, לא תוכל להשיג מקלטים למולטיפלקס מחו"ל, אלא רק דרך היבואן, מה שכנראה ייקר את התהליך.

בקיצור, יש לך הרבה עבודה כאן. למעט הפוטבה, שלושת המערכות האחרות חדשות כאן ובכלל, ומורכבות יותר מבעבר. אתה הולך להטיס עם זה כמה שנים טובות, כדאי שתבחר בהתאם. בהצלחה.

אריה הלפרין
06-12-2009, 13:48:13
זה בדיוק מה שאמרתי לאשתי שהיא החליטה להחליף את הסלון.
היא ענתה לי "בעלי היקר והאהוב אנחנו חייבים להתקדם בחיים ולא כל מה שלא פישל ב 10 שנים האחרונות חייב להשאר איתנו לעשר שנים הבאות - העולם צועד קדימה וכך גם הסלון שלנו" :D
לא הבנת מה שכתבתי
כדי להטיס את הטיסנים הקטנים שדורשים מקלטים זולים
אני משתמש בשלט שישן
זה לא אומר שלא עברתי ל 2.4 למסוקים
אגב אני מטיס על 9303
ומרוצה מאד מאד

flyinglizard
06-12-2009, 13:56:49
דרך אגב, את ההייטק אורורה 9 אפשר להשיג ב1700 ש"ח דרך Towerhobbies כולל משלוח, מיסים והכל (כחוק). בדיוק חצי מהמולטיפלקס.

flyinglizard
06-12-2009, 13:58:16
ישנו שחקן חשוב מאוד ששכחת והוא הספקטרום 7 - אחד השלטים הפופולרים ביותר בשוק,

נראה לי שתמו ימיו של הDX7. נראה איך השוק מקבל את השלטים החדשים, אבל על פניו, נראה שיש אופציות ברמה של 12X באותו מחיר של DX7 - במיוחד לאור התמחור המקומי.

guyro
06-12-2009, 14:14:22
נראה לי שתמו ימיו של הDX7. נראה איך השוק מקבל את השלטים החדשים, אבל על פניו, נראה שיש אופציות ברמה של 12X באותו מחיר של DX7 - במיוחד לאור התמחור המקומי.

אם הוא עולה בערך חצי ומתאים לבחור, אז צריך שהא ידע...אפרופו גם אלן זאבו מטיס עד היום אם השלט הזה , אז מה זה אומר ? כלום ...

עכשין ברצינות: עלות תועלת לפי מחיר חו"ל - העסקה הכי משתלמת היא ההיטק אורורה: 9 ערוצים, טלמטריה , עלות מקלטים זולה (בערך 40% פחות מהאחרים).

AMIR
06-12-2009, 14:21:23
אני אומר שניתן להכל עוד קצת זמן להיטמע....
ההיטק לא נקלט כאן עם האקליפס... ויש פחד על השלטים הללו...
גם עם המולטיפלקס אותו הדבר, מערכת חדשה והפחד הוא שזה אופנה חולפת...
הJR והפוטאבה תמיד היו ותמיד יהיו פה!
רק עם הזמן נתחיל לראות לאן הרוח נושבת ומהו השלט הנפוץ והמועדף!

bitonoren
06-12-2009, 19:34:26
עכשיו חזרתי מביקור מאוד מעניין אצל אורי לביא היקר ולמדתי המון החזקתי את ה ROYAL PRO9 ומיד ידעתי שזה מה שאני רוצה הרדיו הזה פשוט מעולה בעיצוב שלו ובתכנות שלו.
אורי אמר שאני צריך אולי לשקול לקנות את ה ROYAL PRO7 ואז לחסוך כמעט 1000 שקל זה די הרבה כסף
הוא הסביר לי שלחשמלי מספיק 6 ערוצים ולמסוק דלק מספיק 7 ערוצים כי צריך ערוץ נוסף למה מגביל את הסלד של המנוע לא זוכר איך קוראים לזה.

מה אתם אומרים האם באמת שווה ומספיק לקנות את הרדיו ROYAL PRO 7 ולחסוף כמעט 1000 שקל או שאם כבר קונים כדאי את ה 9 ?
מחר אני יקבל החלטה בצהריים ויזמין את הרדיו וביום שישי אני יסע להביא אותו.
תודה רבה רבה לאורי על הסבלנות לנודניק כמוני (-:

flyinglizard
06-12-2009, 19:52:33
אם אתה מטיס ניטרו, שקול ערוץ נוסף מעבר ל7 לremote glow, כמו SwitchGlo או דברים דומים. מאוד נוח ומקל על החיים.

לפני שאתה קונה משהו, תבדוק את הAIRTRONICS SD10G ב2300 שקל.

updated
06-12-2009, 20:07:11
אורן
החלטה נבונה.
בנוגע ל 7 או 9 זה שאלה טובה
צודק מי שאמר שמערכת 7 ערוצים תספיק לכל סוג של מסוק חשמלי או ניטרו,
אבל אם תרצה מתי שהוא ערוץ נוסף לכני נסע מתקפלים למשל תזדקק לערוץ נוסף מעבר ל 7 קח את זה בחשבון.

בנוגע להמלצה של flyinglizard לבדוק גם את AIRTRONICS SD10G אני מסכים בהחלט !
אני מבין שלא אהבת את ה RD8000 אבל ה SD10G זה קונספט אחר לחלוטין והביקורות מצויינות
היבואן מחיפה ובקלות אתה יכול לבחון את המערכת.
שווה בדיקה.

bitonoren
06-12-2009, 21:19:18
תודה רבה לכם אני בכל אופן ראיתי את הרדיו הזה החדש בטיסן חיפה שקניתי את שלי ולא אהבתי אותו
אולי אתם יודעים שחכתי לשאול את אורי האם ל ROYAL יש אפשרות לקבוע טימר לזמן טיסה ?
המליצו לי לא להטיס יותר מ 6 דקות ולא לרדת מ 21.6 וולט בשביל לשמור על הסוללה
וגם הבנתי שעם המקלטים המתקדמים של ה ROYAL אני יכול לדעת בשלט כמה וולט יש בסוללה האם זה גם נותן לי התראה ?
תודה רבה

AMIR
06-12-2009, 22:31:30
אורן... למיטב ידיעתי אכן יש טיימר בROYAL....
ו... אני מבין שתפסתה את מיסטר לביא!
כן במקלטים המתקדמים אכן מגיעים למשדר נתוני טלמטריה (מתח סוללה , טמפ' מנוע וצריכת זרם!)
לגבי התראה אני לא יודע וממליץ לך ליצור קשר עם היבואן... הוא יידע לתת לך תשובות ודאיות.
אבל אני יודע שתוכל לבדוק את הנושא (בניסויי ותהיה) ותוכל להגביל את עצמך בנוגע לזמן הטיסה
כמו שעושים היום...

מקווה שעזרתי לך ידידי...

lool tv
28-07-2013, 07:51:21
lool tv

קפוץ ונסה את הגראופנר החדש..mx20

שלט מעולה..גרמני..ממוחשב..עם טלמטריה מובנית..

12 ערוצים.

4 קמ טווח יצרן

ניתן לראות בלול.

דודי

0505550988

flyinglizard
28-07-2013, 12:58:42
אתה צריך לשנות את השם ל"LOL TV", זה שרשור מ2009. בטח הוא הספיק לקנות מולטיפלקס, להתחרט כשנשרו לו כל הסוויצ'ים מהשלט, לקנות אורורה, לרסק בגללו את כל הטיסנים שלו רק בשביל לעבור לDX8 ולפרוש מהתחביב כשהוא גילה על הRECALLS.

lool tv
01-08-2013, 18:58:51
נסה את הגראופנר MX16 או MX20

אין על הגרמנים

דודי

לול טי וי