PDA

צפייה בגרסה מלאה : אני עם הסיני סימתי פשוט נשבר לי

gal
15-12-2009, 07:09:38
נשבר לי שזורקים עלינו חרא ואנחנו באים ומבקשים עוד לא הגיוני שכול שבוע יפתח פה דיון האם מישהו קיבל חבילה או מה קורה עם הסיני ולא הבעיה היא לא בדואר כי עובדתית אני מקבל חבילות מדואר הונג קונג רק אתמול קיבלתי שתים אז ברור לי שכולם יגידו לי כן אבל הוא הכי זול לאן אתה ממהר זה רק תחביב
אבל כול מי שיומאר את זה כנראה שהוא לא לקוח פלטיניום של הסיני כמו 90 אחוז מהפורום ולי אישית חורה שכולם כאן מתממים ולא מתאגדים בפניה אחידה לסיני ומציבים תנאים רבותי אנחנו כוח קניה
אז אם כבר דרכנו על החנויות בארץ וגרמנו לחצי מהם להסגר כי מה הסיני יותר זול אז לפחות שאת השרות נקבל כמו שצריך
לי אישית נשבר וכתבתי גם מכתב לשרות הלקוחות של הסיני אבל אני רק קול בהמון
אז אולי דברים שאין לי ברירה אחרת אני אזמין אבל בטח לא בהיקף שהזמנתי עד היום לא בא להצטדק

ועובדה יש איך להסתדר אחרת

מנועים (יותר זול ומנסיוני יותר איכותי)
http://www.rctimer.com/
לצורך ביצוע ההזמנה יש לגלוש בפיירפוקס לא יודע למה

היפני איכותי מעט יקר אבל איכותייייי
http://www.aircraft-world.com/default.asp?id=10

ועוד יפני
http://www.allerc.com/index.php

שיהיה חג שמח ושנה טובה
גל

דניאל דקל
15-12-2009, 07:15:50
לא ברורה לי הבעיה

HC הפכו לחנות מבוקשת ברשת וקשה להם לעמוד בקצב ההזמנות

אני מאמין שאמריקאים המונים למעלה מ 300 מיליון איש מהווים כוח קניה גדול מאיתנו

לכן אם כבר להם הכוח האמיתי..

Guyazulay@
15-12-2009, 07:51:22
לחנות בארץ אנחנו כח קניה גדול מאד.
בשביל הסיני אתה ממש לא כח קניה ומה שדבר כזה יכול לעשות הוא נזק לנו ושם רע.
יש לחץ במיוחד בתקופה האחרונה לא רק מהסיני אני תקוע לי 3 חבילות כבר תקופה גם מהסיני וגם מDX ואני לא מיהרתי להתלונן צריך לגלות קצת סבלונות, אני לא מזמין מהסיני מהיום אני לקוח הרבה זמן והיו תקופות שהמהירות היית אדירה, וגם לא מזמן היה גם עיקוב בסיני וזה יסתדר..
לדעתי אם אתה מעוניין לקנות מחנויות אחרות אין שום בעיה בכיף, אבל מיילים נגדם לא יתן לנו הרבה..

RonenTal
15-12-2009, 07:54:20
דווקא עם הסיני אין לי בעיות
2 החבילות האחרונות שהזמנתי - אחת יצאה ממנו אחרי 5 ימים ואחת אחרי שלושה ימים
בתקופה כזאת 5 ימים נראה לי סביר.

asafsee
15-12-2009, 07:57:48
הובי סיטי עושים עבודה טובה ובאמת בתקופה סבירה של בערך 5 ימים מוציאים חבילות...
הבעיה האמיתית זה הדואר בהונג קונג.....רק היום החבילה שלי יצאה לארץ ומהובי סיטי היא נשלחה ב 30 לנובמבר....כלומר עיקוב של שבועיים רק בדואר שלהם....אבל אין כל כך מה לעשות....עכשיו תקופת החגים מתקרבת והרבה אנשים שולחים דואר ומתנות..
צריך לחכות

gal
15-12-2009, 07:57:48
נראה מתי תגיע לך החבילה ומעבר לזה ששום נזק זה לא יעשה מדהימה אותי הקלות שבעידן של היום אתם מוכנים לקבל שלחבילה מחול לוקח חודש ויותר להגיע

Guyazulay@
15-12-2009, 08:04:13
גל, פעם הייתי מקבל חבילה מהסיני מאז שהם שולחים אותה אחרי 7 ימים זה אצלי בבית.
היום אין ספק שזה הרבה יותר אבל שאני מזמין אני לוקח את זה בחשבון.
ובעבר הייתי מחכה לחבילות מארצות הברית קרוב לחודש..! ושבוע שעבר קיבלתי חבילה לאחר 8 ימים מיום ההזמנה!

giluriel
15-12-2009, 08:10:43
גל,

גם אני מחכה לחבילות אבל הינה כמה עובדות:
1. את מועד המשלוח שלהן אפשר לראות באתר של דואר הונג קונג.
חוץ מאחת שנתקעה שם - כל הייתר יצאו לישראל לפני חודש ועדיין לא הגיעו. במה הוא אשם ?
2. אתה חושב שאתה כח קניה ? צר לי יקירי... טיפה לא מזיזה אוקיינוס
3. אני אישית לא מוכן לשלם 200% תוספת בשביל חודש. במחיר של פרופ בארץ אני קונה חמישה בחו"ל. שווה לי חודש למרות שזה רק עשרה שקלים.
4. הכי חשוב - לא מתאים - אל תיקנה. זה היופי של חופש :-))
אבל לפנות לסיני כנציג של מדינה זה כבר לפגוע בכולם ..

שיהיה בהצלחה
אייל שפירא
15-12-2009, 08:22:56
א. הסיני מוציא את החבילות יחסית מהר, דואר הונג-קונג מתעכב בתיפעול שלהן. הדוגמא של DX לא הוגנת כי במקרה הזה DX הם המתעכבים העיקריים.

ב. לכתוב לסיני ולהגיד לו שכל 200 הלקוחות הישראלים שלו כועסים, זה כמו להגיד לבנק שגם אתה וגם אחיך מפסיקים להיות לקוחות שלו. במקרה הטוב תקבל פיהוק, במקרה הרע תגרום להחמרה ביחס.

ג. המקום שבו משלוחים איטיים עושים לך עוול הוא כשאתה קונה משהו חדש. בקניה של חלפים פשוט ושפוי יותר לקנות מראש, או לחפש בפורום אם למישהו יש ספייר.

ד. חכה לפברואר. אם עד אז לא יהיה שיפור אולי יהיו עוד שיחשבו כמוך.

eagle701
15-12-2009, 08:42:11
WOW! מדהים אותי הצרכן הישראלי לאיזה רמות של גועל הוא יכול להגיע...
כח קניה עלק....

gal
15-12-2009, 08:43:16
דבר ראשון לא פניתי בשם חברי הפורום אלא בשמי דבר שני אני אומר שיש אופציות אחרות לא רק הסיני באותו מחיר יותר מהיר

eagle701
15-12-2009, 08:45:55
גל יש אופציות אחרות אז שיהיה לך בכיף
תפסיק לחשוב שכל מי שאתה קונה ממנו חייב להעביר לך את החבילה תוך שבוע כמו שהיה פעם
שים לב שתמיד רשום לך בפרטים של משלוח רשום עד 45 יום!
אני לא חושב שיש כאן חבר פורום שלקח לחבילה שלו יותר מ45 יום להגיע
לפחות לא לי ומהסיני כבר הזמנתי 40 משלוחים

nir
15-12-2009, 08:49:13
חברים, לא לשכוח שחג המולד בפתח ובכל העולם עובדים קשה יותר בתקופה הזאת.

גל, לא לשכוח שמה שיש לסיני נמצא אצלי במלאי ;)

gal
15-12-2009, 09:02:23
מגעיל אותך תעבור לשודיה אני הבעתי דעה וכולם מצטדקים אבל שני נושאים מתחת לזה יש שרשור שכולכם נמצאים בו והכותרת שלו היא נו מישהו קיבל חבילה מהסיני מעבר לזה שזמן משלוח זה שרות דבר שגם ככה לא יודעים לתת בארץ אז לא מפליאה אותי ההתממות של כולכם אתם פשוט רגילים

המרסק
15-12-2009, 09:32:01
דווקא לסיני אין לי שום טענות, שירות טוב , מהיר, מגוון גדול ואתר מעולה. אני מאד נהנה מהאפשרויות פורום הפנימיות וחוות הדעת.
הבעיה לאחרונה נוצרה באשמת דואר הונג קונג ולראיה הזמנות מכל מקור סיני אחר כבר יותר מחודש וחצי ללא התקדמות.

בואו נעבור את תקלת חד המולד הזה, ממש מוקדם מדי לקפוץ למסקנות.
צריך לזכור שעצם קיומו של הסיני שינה את השוק ,הוזיל מחירים, הגדיל מגוון ופתח אותו להרבה אנשים.

yosi678
15-12-2009, 10:34:54
גם עם rc timer יש בעיות
הזמנתי רק חבילה של 10 מחברם לסוללות
וזה כבר 3 שבועות ועוד לא הגיע

ודווקא חבילות מהסיני תוך 3 שבועות היו אצלי

ליאור זהבי
15-12-2009, 11:18:02
אכן הבעיה היא לא אצל הסיני - הוא אפילו די ממהר בהוצאת חבילות
דואר הונג קונג לעומת זאת... זה כבר סיפור אחר לגמרי !

gal
15-12-2009, 11:27:10
כולכם ניהיתם חסידים של הסיני ממש כת בקרוב נשנה את שם הפורום לefly הסיני

Ashaman
15-12-2009, 11:34:03
כולכם ניהיתם חסידים של הסיני ממש כת בקרוב נשנה את שם הפורום לefly הסיני

אני מציע ביקור אצל פסיכיאטר/פסיכולוג, הוא כבר ייתן לך משהו נגד האגרסיות.

umbo
15-12-2009, 11:40:36
gal - מה שמנסים להבהיר לך ואתה לא כל כך מבין זה שפשוט תפסיק להתבכין - אף אחד לא עושה כלום נגדך.
נפח הפעילות של כל מיני חנויות אינטרנט בהונג קונג עלה השנה במאות אחוזים, לקראת חג המולד הפעילות עולה עוד יותר.
כמות הדואר שמטופלת ע"י דואר הונג קונג עלתה מאוד.
כמות הטיסות להונג קונג פחתה בשנה האחרונה בשל המשבר הכלכלי.
הנפח השמור לדברי דואר בטיסות אילו, כולל בטיסות הישירות מהונג קונג לישראל, הצטמצם, ולכן דברי הדואר תקועים בהונג קונג ומחכים לטיסות פנויות.
אילו הסיבות העיקריות לעיכובים - מה בדיוק לא ברור, מי בדיוק דופק את היהודים או שלא עובד מספיק מהר בעבורך ?

gal
15-12-2009, 11:50:42
פיכיאטר יש פסיכולוג גם אני יכול לתת לך את הטלפון נראה לי שתצטרך אף אחד לא מתבכיין וזה מה שהכי מצחיק אותי כתבתי דעה אישית שלי לגבי הגיגים פרטים שלי על הסיני כול מני יפי נפש שחושבים שהם רוצים ויודעים יותר טוב היו חייבים לענות לא ביקשתי תשובות הבהרות טענות או מענות ועם כול הכבוד אני לא ילד בטח יותר מבוגר מחצי מכם ותשובות כמו לא כל כך מבין או תפסיק להתבכיין או לך לפסיכולוג או פסיכיאטר לא מקובלות עלי בדיון ואני מפנה את זה למנהלי הפורום
אז כול מי שיש לו תלונות על הרמה שלי ההבנה שלי או כול דבר אחר שיבדוק את עצמו קודם

SuperTiger
15-12-2009, 11:51:08
אפפעם לא קרה לי משהו מיוחד עם הסיני
תאמינו לי אני עושה מלא הזמנות וכולם מגיעות תוך שבועיים שלוש..
לא יודע מה איתכם אבל איתי הסיני בסדר:)

Ashaman
15-12-2009, 12:00:22
פיכיאטר יש פסיכולוג גם אני יכול לתת לך את הטלפון נראה לי שתצטרך אף אחד לא מתבכיין וזה מה שהכי מצחיק אותי כתבתי דעה אישית שלי לגבי הגיגים פרטים שלי על הסיני כול מני יפי נפש שחושבים שהם רוצים ויודעים יותר טוב היו חייבים לענות לא ביקשתי תשובות הבהרות טענות או מענות ועם כול הכבוד אני לא ילד בטח יותר מבוגר מחצי מכם ותשובות כמו לא כל כך מבין או תפסיק להתבכיין או לך לפסיכולוג או פסיכיאטר לא מקובלות עלי בדיון ואני מפנה את זה למנהלי הפורום
אז כול מי שיש לו תלונות על הרמה שלי ההבנה שלי או כול דבר אחר שיבדוק את עצמו קודם

"הסיני זורק עליכם חרא"
"כולכם חסידים של הסיני, ממש כת, בקרוב נשנה את שם הפורום ל efly הסיני"
נוסיף לזה את צורת הכתיבה שלך, שנראית כאילו אתה פשוט פורק פה עצבים בלי להתחשב בסדר של פסקה.

צר לי, אבל יש ילדים בוגרים יותר ממך. אתה יכול להיות בן 60 עם התנהגות של בן 6, הגיל שלך לא משנה את העובדה שאתה ילדותי.

gal
15-12-2009, 12:10:48
ומה רע בלפרוק??????? שוב מה אתה לא מבין אני אכתוב לאט ד ע ה אישית שלי בעצם אני לא ממש חושב שאתה ראוי להמשך התיחסות
חג שמח

ליאור זהבי
15-12-2009, 12:25:44
אני מסכים עם מה שנאמר. הפורום הוא לא במה לפריקת עצבים, אלא לדיונים בנושא טיסנאות.
במיוחד במקרה שאתה מעליב את הנוכחים (מכנה אותנו "כת").

wonderd
15-12-2009, 12:59:28
וואללה אני זמנתי ביום שבת וביום ראשון קיבלתי הודעה שהמשלוח יצא לדרך, יותר מהיר מזה אני לא מכיר.
בנוגע למשלוח עצמו - אני לא חושב שלחנות הנ"ל יכולה להיות איזושהי השפעה על מהירות מעבר החבילה.

הגיגים פרטיים שלי..

מושיק
15-12-2009, 13:07:43
תבינו גל הוא "הישראלי המצוי",הוא חושב שרק הוא קיים ואין עוד אנשים חוץ ממנו (יש אבל הם פחות חשובים).בקיצר גל שתה כוס מיים קרים תבין שזו תקופת החגים ועוד מאט הכל יחזור לקדמותו.:)

אהה ושיהיה לך חג שמח.;)

assafwei
15-12-2009, 13:28:56
הייתי חייב להגיב...

לא שחסר לי כסף, אני מרוויח יפה ואני בהחלט יכול להרשות לעצמי לרכוש ציוד גם במחירים של הארץ.
אבל מאז שעשו לי פה היכרות עם הסיני (ותודה על כך לכוללללם!), אני פשוט לא חושב פעמיים לפני שאני קונה ציוד, אם חסר לי משהו אני ישר מזמין ויודע בוודאות!!! שיקח פחות משבוע מיום ההזמנה עד שהיא יוצאת מהמחסן של הסיני.
אי אפשר להתחרות במגוון, בשירות (כן, בשירות) ובמחירים. אני לא יודע בן כמה פותח השרשור, אבל כשאני התחלתי בתחביב, בשביל להשיג בדיוק את מה שרציתי הייתי צריך לחכות שבועות רק למשלוחים בתוך הארץ, והייתי צריך לחסוך שנתיים בשביל להשלים ציוד לטיסן, היום אני יודע שאם שמתי עין על טיסן כלשהו, אני יכול להזמין אותו בלי לחשוש, כי הציוד שחסר יעלה גרושים ויגיע מהר יותר משיקח לי לפנות זמן בשביל להרכיב את הכל.
אין ספק שפתיחת השרשור היא התבכיינות לשמה, במיוחד אחרי כל ההודעות שהתקבלו מדואר הונג - קונג ומהסיני שמסבירים את המצב הנדיר שאליו נקלעו המשלוחים מהונג קונג (למי שעוד לא קרא עד הסוף, שילוב של עונת החגים וקיצוץ חד במספר טיסות המטען בשל קשיים תקציביים שאליהם נקלעו חברות התעופה - כל אלה גורמים לדואר הונג קונג לקרטע).
סתם ככה בשביל לסבר את האוזן - הזמנתי סוללה מאתר אמריקאי, לקח להם שבוע להוציא אותה לדואר, הסוללה התקבלה בדואר האמריקאי ב 4 לדצמבר ועדיין לא עזבה את אדמת אמריקה...

gal
15-12-2009, 14:07:33
מדהים שלא הזמנת מהסיני

guylederer
15-12-2009, 15:11:46
סתם שירשור מיותר ... גל לך תריב עם הסיני ולא איתנו ... כמו ילדים קטנים ... וואלה התבאסתי בכלל שקראתי אותו ...
גיא

gal
15-12-2009, 15:24:30
סוף סוף מישהו שמבין לא באתי לריב עם אף אחד הבעתי דעה מתוך התבאסות שחבילה שלי כבר חודש וחצי בדרך הגיעו כמה נשמות טובות ולקחו את זה למקומות אחרים אתה התבאסת אני התבאסתי שפתחתי את השרשור שיהיה לכולם חג שמח אני סימתי פה לא יהיו יותר תגובות שלי
גל

dani2002
15-12-2009, 16:15:45
אני מציע ביקור אצל פסיכיאטר/פסיכולוג, הוא כבר ייתן לך משהו נגד האגרסיות.
+1

dani2002
15-12-2009, 16:16:49
"הסיני זורק עליכם חרא"
"כולכם חסידים של הסיני, ממש כת, בקרוב נשנה את שם הפורום ל efly הסיני"
נוסיף לזה את צורת הכתיבה שלך, שנראית כאילו אתה פשוט פורק פה עצבים בלי להתחשב בסדר של פסקה.

צר לי, אבל יש ילדים בוגרים יותר ממך. אתה יכול להיות בן 60 עם התנהגות של בן 6, הגיל שלך לא משנה את העובדה שאתה ילדותי.
+1

dani2002
15-12-2009, 16:18:02
אני מסכים עם מה שנאמר. הפורום הוא לא במה לפריקת עצבים, אלא לדיונים בנושא טיסנאות.
במיוחד במקרה שאתה מעליב את הנוכחים (מכנה אותנו "כת").
+1

dani2002
15-12-2009, 16:22:12
הייתי חייב להגיב...

לא שחסר לי כסף, אני מרוויח יפה ואני בהחלט יכול להרשות לעצמי לרכוש ציוד גם במחירים של הארץ.
אבל מאז שעשו לי פה היכרות עם הסיני (ותודה על כך לכוללללם!), אני פשוט לא חושב פעמיים לפני שאני קונה ציוד, אם חסר לי משהו אני ישר מזמין ויודע בוודאות!!! שיקח פחות משבוע מיום ההזמנה עד שהיא יוצאת מהמחסן של הסיני.
אי אפשר להתחרות במגוון, בשירות (כן, בשירות) ובמחירים. אני לא יודע בן כמה פותח השרשור, אבל כשאני התחלתי בתחביב, בשביל להשיג בדיוק את מה שרציתי הייתי צריך לחכות שבועות רק למשלוחים בתוך הארץ, והייתי צריך לחסוך שנתיים בשביל להשלים ציוד לטיסן, היום אני יודע שאם שמתי עין על טיסן כלשהו, אני יכול להזמין אותו בלי לחשוש, כי הציוד שחסר יעלה גרושים ויגיע מהר יותר משיקח לי לפנות זמן בשביל להרכיב את הכל.
אין ספק שפתיחת השרשור היא התבכיינות לשמה, במיוחד אחרי כל ההודעות שהתקבלו מדואר הונג - קונג ומהסיני שמסבירים את המצב הנדיר שאליו נקלעו המשלוחים מהונג קונג (למי שעוד לא קרא עד הסוף, שילוב של עונת החגים וקיצוץ חד במספר טיסות המטען בשל קשיים תקציביים שאליהם נקלעו חברות התעופה - כל אלה גורמים לדואר הונג קונג לקרטע).
סתם ככה בשביל לסבר את האוזן - הזמנתי סוללה מאתר אמריקאי, לקח להם שבוע להוציא אותה לדואר, הסוללה התקבלה בדואר האמריקאי ב 4 לדצמבר ועדיין לא עזבה את אדמת אמריקה...
+1

דניאל דקל
15-12-2009, 19:03:38
גל, האם הזמנת פעם מארה"ב?

חבילה מארה"ב במשקל זבוב של 250 גרם שתזמין היום תגיע במקרה הטוב עוד 3 שבועות

ועלות המשלוח לא פחות מ 30$

הזמנה זהה מהונג קונג למשל, תגיע תוך 10-21 יום, ועלות המשלוח תהיה לכל היותר 10$

לאחרונה נאלצתי להזמין חלקים מהאתר RCPLANET האמריקאי שמוכר חלקים לטיסן מסוג אפרנטיס

לקח להם כמעט שבוע לשגר אותו למשלוח.על חלקים בשווי 70$ שילמתי 50$ משלוח!

הסינים הם מציאה בשבילנו, והם חוללו מהפכה של ממש בעלות התחביב עבורינו...

אריה הלפרין
15-12-2009, 19:23:20
חברה תהיו אופטימים
היום קיבלתי חבילה שהתעכבה כמעט חודשיים בדואר הונקונג
זה מתחיל להגיע
גם משלוח מ DEALEXTREME מתעכב

דניאל דקל
15-12-2009, 21:11:07
עדכון מ HC (הסיני כפי שאתם קוראים לזה, למרות שזו חנות הונג-קונגית ויש שם סביר להניח כבר כמה עשרות עובדים)

חבילה שיצאה ב 3/12 הגיע היום לדואר שלי (15/12)

12 יום ועוד לקראת סוף השנה, לא רע בכלל...

sharonx
16-12-2009, 00:54:41
חשוב לזכור שהיפני הכי מהיר במערב. אנשים מדברים על 4 ימים מהקליק לבית, אני חוויתי שבוע וקצת.
פרופים איכותיים אני קונה רק ממנו.

wonderd
16-12-2009, 06:56:32
אתמול ב 23:30 ביצעתי הזמנה של כמה דברים מהסיני, היום בבוקר קיבלתי הודעה על כך שהחבילה נשלחה. לא יודע למה לקח להם כל הלילה, איזה שירות גרוע.