PDA

צפייה בגרסה מלאה : מסוק HK 450 אתגר ב30$

orenkfir
19-12-2009, 10:44:34
לא יכולתי לעמוד בפיתוי והזמנתי את המסוק הזה (http://hobbyking.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8467). אחרי למעלה משלושה שבועות של ציפיה ותקלות בדואר ה"הונג קונגי" הגיע לי אתמול המשלוח, סוף סוף הקופסה שלה חיכיתי מונחת על שולחן המלאכה. קופסת קרטון קטנה באורך 30 ס"מ ובה דחוסים חלקים עד אפס מקום, ממש כמו האריזות של איקאה עם הבדל אחד קטן - כאן לא היו הוראות הרכבה.:( מקווה שזה האתגר היחיד עם המסוק הזה

למזלי פירקתי בעבר את ה-wallkera מה שמאוד עזר לי בהרכבה של ה"טי רקס 450" הסיני ואחרי 5 שעות של הרכבה את תוך הלילה הקר והוא כמעט מוכן להטסה. המסוק ברובו עשוי מחלקי פלסטיק ובירגונים זעירים, מסגרת הגוף וגליל הזנב מפח (לא ציפיתי ליותר ב 30 דולר) יצרו בסופו של דבר מסוק חביב ואפילו די מסיבי (הכל עניין יחסי). נראה מבטיח

סה"כ החבילה - מסוק, מנוע, בקר, שלושה סרווים ומשלוח (גיירו וסרוו זנב כבר יש לי) עלו 87 דולר - פיתרון זול למסוק 3D? כן. טוב? עדין לא יודע

כמובן שמבטיח לעדכן אחרי ה- test fight

אריה הלפרין
19-12-2009, 12:08:45
למה לא בפורום מסוקים??
תתחדש:)

wind556
19-12-2009, 14:07:35
תתחדש
קשה לי להאמין שהרכבת אותו נכון,אי אפשר לעשות את זה ב5 שעות גם כשאתה מומחה
וכבר על ההתחלה אני רואה הרכבה לא במקום הנכון של בקר המהירות ,ואני מנחש שגם המקלט שלך לא במקום (רואים לאן הולכים החוטים של הג''רו) וכתוצאה מכך גם החיווט לא במקום.
אתה מוזמן לבוא ולצלם איך נראית הרכבה נכונה ותוכל לעשות את העבודה כמו שצריך
בכל מקרה, בהצלחה

orenkfir
19-12-2009, 16:34:12
צודק. הג'יירו עדיין לא מחובר כי עדיין לא הרכבתי את הסרוו לזנב. גם לגבי המקלט אתה צודק, אבל הוא בכלל לא מורכב. חסר לי חלק במנוע (אין שום חנות פתוחה ביום שישי ב1:00 בלילה:o.
ציינתי שהוא כמעט מוכן - בטח יש עליו עוד שעה לפני הכיוונים

תודה על ההצעה