PDA

צפייה בגרסה מלאה : דיון יש לי בעיה ליקנות או ליבנות?

alon-zil
25-12-2009, 21:10:32
אני לא יודע האם כדי לי ליקנות את ה GEEBEE מהסיני שמגיע כימעט מוכן
http://www.hobbyking.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=7387&Product_Name=Geebee__Ultra-light_3D_95%_ARF_w/_motor_&_ESC
או ליבנות טיסן וליקנות חלקים כדי שלא הידפקו לי מכס?
ואם אני הולך על הבניה מישהו יכול להביא לי שירטוטים או רעיונות?
תודה לעונים.
אלון.

wind556
25-12-2009, 21:24:41
תמיד לבנות, בעיקר אם אתה לא יודע לבנות ;)
(רק ככה תלמד המון)

alon-zil
25-12-2009, 21:49:52
אוקיי עכשיו מה כדי לי ליבנות?

aofer
25-12-2009, 21:59:40
אני תמיד בעד לבנות, עד עכשיו מכל הטיסנים שהיו ויש לי היו לי שני ARF-ים, אחד T34 שעליו למדתי להטיס, וספיטפייר שקניתי לא מזמן בחול. חוץ מזה בניתי הרבה קיטים ומתוכניות.
היתרון של לבנות זה ההנאה שאתה משיג מזה, הידע והניסיון והיכולות שאתה רוכש וחוץ מזה במקרה ומשהו נשבר בטיסן יהיה לך הרבה יותר פשוט לתקן אותו.
החסרון הוא שאם הטיסן מתרסק זה כאב לב קצת יותר גדול (למרות ששטויות זה חלק מהתחביב) וזה גם כמובן לוקח יותר זמן.
ומה לבנות זה כבר עניין שלך, בכל מקרה עדיף שתתייעץ עם אנשים שמבינים ויש להם ניסיון בבניה.
אם נדקת על הג'יבי לך על זה... הייתה תקופה שגם אני רציתי לבנות אחד ואני זוכר שמצאתי תוכניות טובות איפשהו שנדמה לי עלו בסביבות ה20$ אם אתה רוצה אני יכול לחפש לך.
קח בחשבון שלג'יבי יש קאול עגול שצריך לקנות במיוחד או לבנות מה שקצת יכול להקשות על מתחיל

נדמה לי שאני וויתרתי על זה בגלל הקאול :)

בכל מקרה, אם תצטרך עזרה כלשהי, בשביל זה כולנו פה

בהצלחה

alon-zil
25-12-2009, 22:15:15
לא החלטתי מה ליבנות אבל אני חושב שאני הולך על דגמים של מטוסים של מלחמת העולם השניה
אני רוצה שהטיסן היה איטי עם הרבה שליטה אם יש למישהו הצעות לדגם אשמח לשמוע.

aofer
25-12-2009, 22:21:15
מוסטנג,קורסאייר,ספיטפייר הם המטוסים האהובים עליי.
הקורסאייר יכול להיות אולי טיפה מסובך בגלל המבנה של הכנף.
יש עוד הרבה מטוסים יפים שאפשר לבנות, תסתכל קצת על מטוסים ותחליט מה הכי מושך אותך.
כמו כן אתה צריך לחשוב אם אתה רוצה קיט או מתכנית, הייתי מציע שהבניה הראשונה שלך תהיה מקיט, יחסוך לך את חיתוך החלקים ויהיה לך ספר הוראות מפורט, אבל עם קיט אתה יותר מוגבל מבחינת מבחר. מעבר לזה אתה גם צריך להחליט לאיזה גודל של טיסן אתה מכוון ולאיזה סוג מנוע.

alon-zil
25-12-2009, 22:34:56
יש לי ניסיון עם תוכניות ואני אוהב לעבוד לפני התוכניות חשבתי ליבנות יותר לכוון של מיג-3 או LA-7

yukuzuna
25-12-2009, 22:39:51
אם אתה מחפש מטוס יפה שהוא קצת איטי אני מציע לך את הטיסן הבא :
http://www.hobbyking.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8926&Product_Name=TB-20_Electric_Airplane_W/Brushless_Outrunner
מטוס זה מגיע כמעט מוכן להטסה. צריך להוסיף סוללה ושלט.
אני בעצמי קניתי אותו ומטיס אותו - לפחות לומד איתו להטיס.
מומלץ בחום.
אגב - הסוללה שהוספתי למטוס זה היא סוללה 3 תאים 1300mAh

alon-zil
25-12-2009, 23:36:47
עכשיו יש לי את התוכניות של המטוס מאיזה חומר כדי ליבנות אותו מקלקר או פוליגל?
ומאיפה מסיגים דפרון?