PDA

צפייה בגרסה מלאה : דיון דיל אקסטרים

ללו
30-12-2009, 18:50:41
ב 8.12.09 אני ועוד חבר(dror c) הזמנו קונקטורים מדיל אקסטרים דרור קיבל אותם שלשום ואני קיבלתי היום(שלושה שבועות),שירות אמין ומהיר.

gidipajero
30-12-2009, 20:52:16
אל תתלהב, הם שלחו לי משהו פגום לפני 4 חודשים, לך תתפוס את הרוח עם רשת..........
גידי

igalr
30-12-2009, 21:06:21
הבעיה איתם שהם לא עקביים .

ללו
30-12-2009, 21:15:59
הזמנתי מהם הרבה מאוד פעמים ואף פעם לא איכזבו אותי

guyst
30-12-2009, 21:23:45
גם לי שלחו משהו פגום, שלחתי חזרה ו-5 חודשים אני מנסה לקבל את הזיכוי. אין להם מערכת אימייל רגילה אלא הם בוחרים מתי לענות לך ולא ניתן לשלוח אימיילים נוספים לתזכורת...:mad:

ללו
31-12-2009, 07:19:00
המטרה של ההודעה היא לא האיכות של החלקים אלה המהירות שזה מגיע לארץ
ולפני חודשיים הזמנתי מ RC TIMER וגם תוך שלושה שבועות הגיע.

wind556
31-12-2009, 07:28:34
הסחורה בDX היא סחורה פגומה, עודפי ייצור ושאריות
כמעט כל מה שקניתי אצלם (ואני זה שגיליתי לפורום על קיומם) וקניתי המון, היה דפוק, פגום או סוג ג' במקרה הטוב.
לא מזמן הזמנתי מהם את ה"דרמל",שאמנם עלה בזול, אבל זה פשוט זבל ועל סף הבלתי ראוי לשימוש.
להבים שהוזמנו מהם הרוב הלכו ישר לפח והזמנתי מהם לא מעט להבים.
פלייר לינקים נשבר לאחר זמן קצר ביותר, וכו'
מעטים הדברים שהיו לשביעות רצוני ותקינים לגמרי

דניאל דקל
31-12-2009, 08:11:39
לפעמים יש נפילות טובות

הזמנתי מהם משקל אלקטרוני בשיטת תלייה,

ואני מאוד מרוצה ממנו

אפילו את האופניים שלי שקלתי איתו ונתן תוצאות נכונות

כמובן שמתאים מאוד גם לציוד טיסנאות, שקילת טיסן וכו' (יש לו וו תליה)

אייל שפירא
31-12-2009, 08:35:10
אני לקוח ותיק של הבאסטה הוירטואלית שהיא דיל אקסטרים...
כשאני מזמין מהם אני מנסה לדמיין חנות אפלולית ומטונפת בסימטה בשולי שכונת התקווה, עם תקרה נמוכה ומוכר זקן בגופיה ושלייקעס, שמוצריו מונחים בערימה בקופסאת קרטון.
אם מה שאני רוצה לקנות גם הייתי מוכן לקנות ממנו במחיר הזה - אז זה כנראה מה שאני אקבל. :D

"דברים זולים עולים ביוקר", אבל אני לא קונה מהם דברים חשובים...

ללו
31-12-2009, 12:40:16
ידידיי היקרים אני כותב שוב,המטרה של הפוסט היא לא האיכות אלה המהירות שזה מגיע לארץ לעומת ידידנו הסיני,,אף פעם לא חיכיתי יותר משלושה שבועות אצלהם,איך זה יתכן שאצלהם לוקח 3 שבועות מקסימום,ואצל ידידנו יותר מחודש לפעמים גם חודש וחצי,היתכן ש DX יש להם קומבינות בדואר הונג קונג שהחבילות מגיעות יותר מהר תחשבו על זה

אייל שפירא
31-12-2009, 14:09:55
ידידיי היקרים אני כותב שוב,המטרה של הפוסט היא לא האיכות אלה המהירות שזה מגיע לארץ לעומת ידידנו הסיני,,אף פעם לא חיכיתי יותר משלושה שבועות אצלהם,איך זה יתכן שאצלהם לוקח 3 שבועות מקסימום,ואצל ידידנו יותר מחודש לפעמים גם חודש וחצי,היתכן ש DX יש להם קומבינות בדואר הונג קונג שהחבילות מגיעות יותר מהר תחשבו על זה

בזה אני דווקא חולק עליך ומאוד.
יצא לא פעם ולא פעמיים שחיכיתי קרוב לשבועיים שהם יסיימו את ה"פרוסס" שלהם, אפילו כשהיה מדובר במוצרים ש"הגיעו הרגע לחנות".
יצא שהם הודיעו לי במייל שמוצר מסויים אינו במלאי, אבל באתר הוא המשיך להימכר ואפילו בצבעים שונים.
זו לא חנות שאני סומך עליה, לא מבחינת האיכות ולא מבחינת הזמן שלוקח למוצרים להגיע. לדעתי בשתי הבחינות האלה האמריקאים מנצחים.

ללו
31-12-2009, 14:31:38
בזה אני דווקא חולק עליך ומאוד.
יצא לא פעם ולא פעמיים שחיכיתי קרוב לשבועיים שהם יסיימו את ה"פרוסס" שלהם, אפילו כשהיה מדובר במוצרים ש"הגיעו הרגע לחנות".
יצא שהם הודיעו לי במייל שמוצר מסויים אינו במלאי, אבל באתר הוא המשיך להימכר ואפילו בצבעים שונים.
זו לא חנות שאני סומך עליה, לא מבחינת האיכות ולא מבחינת הזמן שלוקח למוצרים להגיע. לדעתי בשתי הבחינות האלה האמריקאים מנצחים.

אם אין במלאי אין מה לעשות כנ"ל אצל הסיני,ההבדל בינהם ש DX רושמים Shipped המשלוח מגיע אליך מקסימום 3 שבועות ולפעמים גם פחות מנסיון,הסיני רושם Shipped ואחרי חודש במקרה הטוב זה מגיע,מה ההבדל בינהם שניהם מוציאים מאותו הדואר(הונג קונג),אבל מה לעשות זה מה יש אנחנו רוצים בזול יש לזה מחיר סבלנות

wind556
31-12-2009, 14:53:43
אי אפשר לקבוע משהו רציף על זמני המשלוח, הכל השתנה בעקבות הקריסטמס
לפני חצי שנה למשל הזמנות מהסיני הגיעו בטווח זמן של שבוע , שבוע וחצי .
היום הזמנה מRC TIMER לקחה 6 שבועות
מאומה מכל זה אינו קשור לספק, אלא לדואר הונג קונג. הסיני שלח את החבילות שלי יומיים אחרי ההזמנה והן בדואר כבר חודש ולא זזות:

The item (RB---------HK) is being processed for departure from Hong Kong as of 15-Dec-2009.

ואני עדיין מחכה, יש לי 3 חבילות כאלה בדרך

guyst
31-12-2009, 15:44:20
אי אפשר לקבוע משהו רציף על זמני המשלוח, הכל השתנה בעקבות הקריסטמס
לפני חצי שנה למשל הזמנות מהסיני הגיעו בטווח זמן של שבוע , שבוע וחצי .
היום הזמנה מRC TIMER לקחה 6 שבועות
מאומה מכל זה אינו קשור לספק, אלא לדואר הונג קונג. הסיני שלח את החבילות שלי יומיים אחרי ההזמנה והן בדואר כבר חודש ולא זזות:

The item (RB---------HK) is being processed for departure from Hong Kong as of 15-Dec-2009.

ואני עדיין מחכה, יש לי 3 חבילות כאלה בדרך

+1