PDA

צפייה בגרסה מלאה : כושיה לחכמי הפורום

bendisar
01-01-2010, 18:22:33
שלום לחברי הפורום היקרים, שאלה לי אליכם
לפני זמן מה מכרתי לבחור נחמד את הכנף המעופפת שלי (SWIFT 2) שהכנף עוד היתה שלי השתמשתי בשלט ספקטרום כדי להטיס אותה, והשתמשתי במיקסים המובנים בשלט כדי להטיס אותה עכשיו לבחור לו מכרתי את הסוויפט יש מערכת סנווה 4 ערוצים פשוטה שאין לה מיקסר מובנה, לכן אמרתי לבחור שיקנה את המיקסר של GWS (המיקסר של טורנג'י הוא גרוע ובעל רזולוציה מאוד נמוכה)
להלן קישור למיקסר (http://hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=4170)
הבחור עובד עם מקלט מסונטז של קורונה שעובד מצויין, אבל שמחברים את המיקסר אז הוא כאילו נותן רק לחצי ערוץ לעבוד, כלאמר שאני מזיז את הסטיק בשלט של ההגה גובה למעלה ולמטה הסרוו זז רק שאני מזיז את הסטיק למטה, ושאני מזיז את הסטיק של המאזנות ימינה ושמאלה הסרוואים זזים רק שמאלה, כלאמר כאילו רק צד אחד של הערוץ עובד
עכשיו הנה הדבר המוזר, כשחיברתי את המיקסר למקלט ספקטרום שלי בלי להשתמש במיקסים המובנים בשלט הכל עבד פרפקט! כלאמר שהמיקסר יודע לעבוד כמו שצריך עם מערכת של ספקטרום, אבל לא עם של סאנווה, למישהו יש מושג מה לעזאזל קורה פה והאם אפשר לסדר את הבעייה המוזרה?
תודה מראש לכל העונים

wind556
01-01-2010, 19:05:39
א- אני מת על כושיות, כל עוד אינן שואלות קושיות ;)
ב- תמיד אמרתי שאסור לקנות סנוואה
ג-השתכנעתי, עובר לבלונדיניות....
ד- אין לי מושג איך לפתור את זה בפחות מכמה מאות שקלים (עלות של משדר חדש)

ZigiStar
01-01-2010, 19:27:41
מה קורה כשלא מחברים את המיקסר אצלו? האם מתקבל טווח תנועה מלא על שני הערוצים?

ב- תמיד אמרתי שאסור לקנות סנוואה

לדעתי, השלטים של סאנווה מצויינים. בכל מקרה, אני די משוכנע שהבעיה המתוארת לא קשורה לכך.

bendisar
01-01-2010, 19:33:01
שלא מחברים את המיקסר מתקבל טווח תנועה מלא

wind556
01-01-2010, 19:35:19
מה קורה כשלא מחברים את המיקסר אצלו? האם מתקבל טווח תנועה מלא על שני הערוצים?

לדעתי, השלטים של סאנווה מצויינים. בכל מקרה, אני די משוכנע שהבעיה המתוארת לא קשורה לכך.

אל תיקח את זה ברצינות
אני לא חייב להוסיף חיוך על כל שורה כדי שתדע שזה בהומור בלבד
:D

ZigiStar
01-01-2010, 19:40:33
שלא מחברים את המיקסר מתקבל טווח תנועה מלא

מוזר, אני לא מבין את זה. כשלא מחברים את המיקסר החיצוני, לא רואים השפעה (מיקס) בין הערוצים?

אל תיקח את זה ברצינות
אני לא חייב להוסיף חיוך על כל שורה כדי שתדע שזה בהומור בלבד
:D
אני לא לקחתי את זה ברצינות. אבל לא רק אני קורא את זה. יש פה גם 2-3 מתחילים, אתה יודע...

gidipajero
01-01-2010, 20:52:41
אני כבר חשבתי של סרט של טרזן הטיסנאי המעופף מציל את כל הכושיות בכפר..........
לא שאני מבין מי יודע מה, האם חיברת נכון את מיקסר?
גידי

bendisar
01-01-2010, 21:46:46
אני כבר חשבתי של סרט של טרזן הטיסנאי המעופף מציל את כל הכושיות בכפר..........
לא שאני מבין מי יודע מה, האם חיברת נכון את מיקסר?
גידי
כן

Boogle
01-01-2010, 23:16:21
אני אשאל על כושית:rolleyes: אחרת, כידוע לך לכל כושית יש סדר חורים (ערוצים) שונה, ובשביל המיקס אתה צריך למצוא את ערוץ הגה הגובה וערוץ המאזנות, היתכן שחיברת לערוצים הלא נכונים?

gillb
02-01-2010, 00:00:39
בסנוואה

1 הגה גובה
2 מאזנות
3 מצערת
4 הגה כיוון

צריך לחבר למיקסר את ערוצים 1 ו 4

bendisar
02-01-2010, 00:04:27
אני אשאל על כושית:rolleyes: אחרת, כידוע לך לכל כושית יש סדר חורים (ערוצים) שונה, ובשביל המיקס אתה צריך למצוא את ערוץ הגה הגובה וערוץ המאזנות, היתכן שחיברת לערוצים הלא נכונים?

אני פשוט לקחתי סרוו ובעזרת הסרוו מצאתי איזה ערוץ עושה מה, ואז חיברתי את המיקסר לערוצים הנכונים, ואז הכל נדפק
חיברתי לערוץ1, ו-2, הגה גובה ומאזנות בהתאמה (המיקס הוא לכנף מעופפת)

Tomer2
03-01-2010, 12:40:29
אולי אחד הערוצים בשלט נמצא בREV עושה את הבעיה?