PDA

צפייה בגרסה מלאה : קצת Off topic. איך לבטל תשלום ב Pp ?

גל דרורי
25-09-2008, 23:19:31
אני מעוניין לבטל תשלום ששלחתי לבן אדם בחול. בהסכמתו כמובן. מה הפרוצדורה והדרך המהירה לעשות זאת. יש לציין שחצי מהסכום נשלח דרך ה Balance שהיה לי והשאר דרך כ"א. תודה מראש.

motiganot
25-09-2008, 23:29:05
אם שלחתה כבר את הכסף ויש הסכמה על ביטול העסקה תבקש ממנו פשוט
לשלוח לך בחזרה את הכסף זה הכל.
יש ב-PAYPAL אפשרות של קבלת כסף ...

ליאור זהבי
26-09-2008, 00:29:39
לא מדויק.

אם ברצונך לבטל את החיוב ולא לקבל פשוט את הכסף בחזרה לחשבון הפייפל, בקש ממנו אך ורק להשתמש באפשרות REFUND.
שהוא נכנס ל-DETAILS של העסקה יהיה לינק REFUND בתחתית. שילחץ עליו וימשיך משם. התהליך הנ"ל יוצר ביטול של כל החיובים שלך וההעברה אליו, ואפילו מחזיר את עמלת הפייפל.

בהצלחה.

גל דרורי
26-09-2008, 10:33:14
נכון, אבל הבעיה היא שהבן אדם אומר שהוא לא קיבל את הכסף, לא הבנתי ממנו כל כך, הוא אומר שהוא התקשר לפייפאל והם אמרו לו שזה בתהליך של PENDING או משהו כזה, כלומר הוא לא יכול להחזיר לי את זה, הוא אמר לי להתקשר אליהם ולהגיד להם שהוא גילה דפקט במוצר והוא לא מוכן לשלוח אותו ושאני רוצה שיחזירו לי את הכסף, והוא יסכים לכך....
עוד שאלה זה איך ייתכן שהוא לא קיבל את הכסף, זה בן אדם אמין ב RR עם הרבה המלצות ב GG...
שאלה למומחי ה PP.

liran
26-09-2008, 23:06:32
תבטל את החלק בעיסקה ששולם בכרטיס אשראי דרך חברת האשראי תוך שאתה מודיע לבחור מראש על כך, ותתפלל שאת היתרה ששולמה מה-BALANCE אולי תקבל ממנו. PP לא נותנים אחריות למה ששולם מה-BALANCE ודינו ככסף מזומן מבחינתם. בדרך כלל כשמישהו עשה מעשה מסריח הוא דואג מיד להעביר את הכסף מה-PP לחשבון הבנק שלו (אצל האמריקאים הם משוייכים) ואז אם ה-BALANCE שלו ב-PP הוא 0 אז PP לא יחזירו לך שקל ממנו, אפילו אם תפתח CLAIM אצלם על העיסקה ויפסקו לטובתך. כך שלמעשה הכל תלוי בטוב ליבו של האדם לגבי החזר של מה ששולם מה-BALANCE. אני כבר נעקצתי פעם ככה, מקווה שיסתדר לך.