PDA

צפייה בגרסה מלאה : וידאו של דאון F3J שאיבד חצי כנף

eitan-ro
26-09-2008, 15:39:30
רשום עליו שהוא איבד את הכנף בזמן עליה על הכבל והצליח לנחות בשלום ללא נזק נוסף... מדהים!
bSKHPcTKCVQ

omrir
26-09-2008, 17:17:09
ראיתי כמה כאלה בLIVE ואפילו יצא לי פעם אחת לעשות את זה בעצמי זה ראלי לחלוטין

MDreamer
26-09-2008, 20:31:33
איתן זה כלום...
לפני שנה-שנתיים הלכתי להטיס עם ליאב הרשקוביץ באיזה יישוב במרכז, שם פגשנו את ישראל אופק וחבורתו שהיו עדים למקרה:
[אני מחזיק חוט שקשור לדאון ומחכה לאות מליאב כדי להחיל לרוץ ולהזניק לו אותו]
ליאב: "מעיין, תרוץ הכי מהר וחזק שאתה יכול"
מעיין: "אתה בטוח שהדאון יעמוד בזה? אני רץ כמו ג'מוס מיוחם"
ליאב: "אל תדאג בדאון יש קורה של ד2 מלופפת קוולר עם חיזוקי קרבון בלה בלה.. (עוד שטויות של טיסנים חופשיים)"
מעיין: "טוב, אתה ביקשת"
התחלתי לרוץ כמו משוגע. בערך לקראת חצי המרחק אני שומע פיצוץ מטורף מעלי.. הקורה הראשית נשברה. הדאון טס עם כנף אחת בלבד. ליאב עשה הנחית אותו בהצלחה.. כמעט ספוט.:eek:

eitan-ro
26-09-2008, 20:55:08
האמת שגם אני היתי עד לסיפור דומה:
בתחרות F3J לפני כ 8-9 שנים (בתקופה הזאת הדאונים כבר היו מאד חזקים לכפיפה והיו מתוכננים לעמוד בווינצ'ים\רצים חזקים במיוחד) שמתי לב שלסניף בת-ים היה רק רץ אחד, לא הבנתי למה ואפילו הסתלבטנו אליהם שאין להם אנשים להביא בשביל לרוץ.
ואז באחד הסיבובים אני פתאום שומע קול של שבירת כנף, מאוחר יותר הבנתי שהיה מדובר בדאון של אותו סניף בת-ים, ואחרי שגיליתי את שמו של הרץ הבנתי למה הם הביאו רק אותו וגם הבנתי למה הכנף נשברה - שמו של הרץ היה אוהד גור, חלקכם בטוח מכירים אותו, מי שלא מכיר אותו מדובר באדם שהוא לא יותר ולא פחות ממקרר תעשיתי!! אוהד הוא בחור מאד מאד גדול ומאד מאד חזק. כששני רצים מתאמצים לא לעוף אחורה בזמן שמעלים את הדאון, אוהד דוהר קדימה בלי להאט בכלל ממש כמו D9!.
מהדאון לא נשאר שום דבר, הוא התפצפץ לרסיסים קטנטנים.
איתן.