PDA

צפייה בגרסה מלאה : פצצות "לגבות"

dror_c
13-01-2010, 09:14:21
אז ככה.. החלטתי להביא את הטיסן שלי עוד צעד אחד בדרכו להיות סקייל אמיתי.
וזאת מתוך הנאה לראות טיסן שטס באוויר ודומה מאוד למציאות.
כשהטסתי את הטיסן במעבר מעליי, הרגשתי שמשהו חסר לי... הוא ריק מיד ולכן החלטתי לצייד אותו במיכלי דלק ובטילים (לא נתיקים, אחרת לך לחפש אותם בשדות שאנחנו מטיסים).
לא רציתי לקנות את הפצצה החדשה של הסיני כי היא מתאימה יותר לסקילים של מלחמת העולם השניה ולא ל f-15 מודרני. ולכן שברתי את הראש איך ומאיזה חומר לתקוף את הרצון המוזר שלי...

בהתחלה ניסיתי לעבד קלקר לצורה הרצויה.. אבל מאוד התבעסתי מהתוצאה, מיכוון שכשמשיפים את החומר הזה אפילו בנייר שיוף עדין הוא מוציא מעצמו חלקים והתוצאה לא מתקבלת יפה, (תמונה מצורפת). ואז מצאתי חומר מוקצף אחר שאני אפילו לא יודע את שמו, וממנו התחלתי לגלף ולשייף ולשייף ולשייף את הצורות. ואז חשבתי איך אני יוצר מצב שאני לא מדביק את העסק הזה לגוף כי אני לא רוצה אותם במצב קבוע. אז לקחתי מגנטים ממנוע גמור ומיקמתי אותם על שני החלקים שמתחברים
וזאת התוצאה....

בהמשך אני מתכן גלגלים מתקפלים... משוגע... אבל בעצם כולנו כאלה לא???

guyst
13-01-2010, 09:26:19
יש עלייך!!
איזו סבלנות ודיוק! אני מניח שזה הרבה שעות עבודה להגיע לתוצאה כזו מדוייקת.
כמה משקל הוספת?

dror_c
13-01-2010, 09:29:09
יש עלייך!!
איזו סבלנות ודיוק! אני מניח שזה הרבה שעות עבודה להגיע לתוצאה כזו מדוייקת.
כמה משקל הוספת?

זמן החשיבה על איך וממה לעשות. לקח יותר מזמן הביצוע.. שלקח 4 שעות

לא שקלתי את זה.. אבל זה משקל ממש זניח החומר מאוד קל...

ללו
13-01-2010, 09:35:54
ידעתי שיש לך שריטה אבל לא תיארתי לעצמי עד כמה:D,תפנה מקום בסקדיול כי כניראה תצטרך לבנות לי ולדויד טילים כאלה,שיחקת אותה יפה מאוד

dror_c
13-01-2010, 09:46:10
ידעתי שיש לך שריטה אבל לא תיארתי לעצמי עד כמה:D,תפנה מקום בסקדיול כי כניראה תצטרך לבנות לי ולדויד טילים כאלה,שיחקת אותה יפה מאוד

עכשיו התפנתי לפנטום של דויד.. צריך לבנות לו אותו

Boogle
13-01-2010, 15:21:01
בקבוקי מי-עדן, קולה וכו' (האישיים) מאוד מתאימים לייצור פצצות ומיכלים נתיקים, עם קצת אימון אפשר גם לעצב אותם בעזרת פאן או בלאואר.
תשתה תנסה ותראה :)

נ.ב. שים לב שמה שהוספת יתן לך פרט לגרר (זמן טיסה מתקצר) מומנט מוריד אף !!

s.mario
13-01-2010, 17:00:52
עבודה מדהימה!!
יהיה מעניין לראות סרטון של הטיסן באויר עם התוספות

egrufi
13-01-2010, 17:08:52
יפה מאד.
מסקרן אותי איך זה ישפיע על ביצועי הטיסן.ספר לנו כשתטוס.

Shay
13-01-2010, 18:14:26
אני חושב שמדובר בפוליסטירן מוקצף

Boogle
13-01-2010, 18:17:54
אני חושב שמדובר בפוליסטירן מוקצף

פוליסטירן מוקצף הוא קלקר רגיל זה עם הכדוריות :)

אם כבר לחפש משהו משתייף זה בד"כ או פוליאוריטן מוקצף או רוהסל (יקר אבל טוב). פוליאוריטן אפשר להשיג במיכלי לחץ כ30 ש"ח בטמבוריות ומזריקים לתבנית (בתוך שקית ניילון) ואז אפשר לשייף.

אגב, בהסתכלות נוספת נראה שדרור מצא קלקר ברמת צפיפות גבוהה יותר מהרגיל ואז זה התפורר קצת פחות.

Shay
13-01-2010, 18:34:04

אם כבר לחפש משהו משתייף זה בד"כ או פוליאוריטן מוקצף או רוהסל (יקר אבל טוב). פוליאוריטן אפשר להשיג במיכלי לחץ כ30 ש"ח בטמבוריות ומזריקים לתבנית (בתוך שקית ניילון) ואז אפשר לשייף.

אגב, בהסתכלות נוספת נראה שדרור מצא קלקר ברמת צפיפות גבוהה יותר מהרגיל ואז זה התפורר קצת פחות.
מחילה התכוונתי לפוליאורטן

dror_c
13-01-2010, 22:40:11

הי בוגל
האמת שזה חומר נהדר לעבודה, גם אפשר לעבד אותו בקלות, לשייף אותו בקלות וגם לצבוע אותו.
לא זוכר את שמו (אני אברר ואכתוב) אבל זה לא קלקר בדחיסות גבוהה.

b1yossi
16-02-2010, 19:57:24
לי החומר נראה כפוליפאן (http://www.melgol.co.il/index.php?page_id=321) (רונדופאן)

tisanir
16-02-2010, 20:38:57
יפה מאוד!
אפשר תמונה לפני?

ניר

hatul
16-02-2010, 21:08:12
החומר שמוכרים בחומרי בניין קשה מדי לעבודה.
מה שאתה צריך זה קצף של גלשני גלים ,אתה יכול למצוא שאריות במפעלי גלשנים או מגלשן ישן.
החומר הזה מגיע בגושים ומלטשים אותו כדי לקבל צורת גלשן ואח"כ מצפים בסיבי בד ומורחים על זה פוליאסטר.

עמוס

עמיחי
16-02-2010, 21:11:46
לי החומר נראה כפוליפאן (http://www.melgol.co.il/index.php?page_id=321) (רונדופאן)

אכן כן,
מגיע בעוביים של 2-8סמ. ניתן לקנות בחנויות לחומרי יצירה