PDA

צפייה בגרסה מלאה : איפה אתם מטיסים?

IttaiP
27-09-2008, 21:24:58
שלום,

דאונים וטיסנים חשמליים ניתן להטיס במקומות פחות מוסדרים מאלו של טיסני מנוע דלק.
אני מציע שמטיסים יעלו כאן בשרשור את מקומות ההטסה שלהם, דרכי הגעה ואמצעי קשר.
זה לא שתהייה התנפלות והצפה של מקומות ההטסה אבל אם אני מגיע לחג לאיזור טבעון הייתי שמח לדעת אם יש מטיסים באיזור, היכן מטיסים, זמנים, דרך ההגעה ועם מי אפשר ליצור קשר?
ראיתי כבר מספר שאלות כאן לגבי מקומות הטסה שאנשים מחפשים לרגל ביקור זמני.
אז זהו... אני מבקש לדעת אם יש מקום הטסה באיזור טבעון לדאוני צוקים או לטיסנים חשמליים?

אני עצמי מטיס טיסני מנוע במנחת שחק שהוא מנחת חברים, דאוני צוקים בצוק בת ים ודאונים רגילים מדי פעם בחוות רונית...

שנה טובה

איתי P

b1yossi
27-09-2008, 21:32:58
אני מטיס כאן (http://www.efly.co.il/forums/showpost.php?p=7228&postcount=8).

לבקשת איתי אני מוסיף מס' פרטים:
אני מטיס שם דאונים חשמליים (איזי סטאר ואיזי גליידר), אך במיקום הנ"ל מטיסים גם טיסנים חשמליים שונים, טיסני דלק מכל הגדלים, ואפילו מסוק חשמלי אחד נצפה :).

מתחילים החל משעה 0700+ ועד השעה 1000 לערך, יש מטיסים שנשארים גם מאוחר יותר.

MDreamer
27-09-2008, 23:07:27
טוב,
אני כבר לא יכול להתאפק.. אני הולך לתת לכם הצצה ממה שמתבשל במעבדות הפיתוח המתקדמות של eFly :rolleyes: עודד גם ביקש משהו דומה לפורום של המשוב... אני הולך לחשוף רק כמה תמונות, אני מאמין שכל אחד כבר יבין לאן זה הולך.
נ.ב.
זה הולך להתחבר ל DB של eFly ולהיות מקושר לשם המשתמש :) הולך להיום גם "מה אני מטיס", שעות ודרכי הגעה למקם במידה ומישהו עשה זאת.

עמרי רז
27-09-2008, 23:52:52
אם אתה באיזור טבעון תקפוץ אלינו זה 15 דק' נסיעה למנחתים ו 25 דק' לצוקים בחיפה.
אני מנסה להעלות מפות הגעה אך הן גדולות מדי לאתר, כאשר אני מקטין הן לא קריאות
שלח מייל בפרטי אשלח לך אותן.

עמרי

IttaiP
29-09-2008, 12:05:51
כל המאה וכמה שנכנסו לקרוא את השרשור פחדו שיתפשו להם את החנייה של הטיסן? או שמחכים לדרימר האלוף שיציל את כבודכם?

liranlevin
29-09-2008, 12:46:20
דאוני צוקים בחיפה :
רוח מערבית עד צפונית מערבית עד דרומית מערבית = כרמליה.
רוח צפונית עד צפונית מערבית = סטלה מאריס.

tzuk
29-09-2008, 16:23:22
לא בדיוק אזור טבעון אבל לא רחוק מידי, בגלבוע.

"הר הגיבורים" למערביות, מקום עם נוף יפה, אם אין לך 4*4 אז צריך לטפס קצת ברגל.
וכתף שאול לרוחות מזרחיות בלבד ונחיתה שעלולה להיות בעייתית (עצים), אין בעיה להגיע גם עם סובארו ג'סטי.

MDreamer
20-10-2008, 18:15:53
עוד

vinay
20-10-2008, 18:24:43
טוב,
אני כבר לא יכול להתאפק.. אני הולך לתת לכם הצצה ממה שמתבשל במעבדות הפיתוח המתקדמות של eFly :rolleyes: עודד גם ביקש משהו דומה לפורום של המשוב... אני הולך לחשוף רק כמה תמונות, אני מאמין שכל אחד כבר יבין לאן זה הולך.
נ.ב.
זה הולך להתחבר ל DB של eFly ולהיות מקושר לשם המשתמש :) הולך להיום גם "מה אני מטיס", שעות ודרכי הגעה למקם במידה ומישהו עשה זאת.
אפשר לעשות דברים כאלה די בקלות תוך שימוש ב Google Maps. זה ממש מיועד לזה ותקבל בנוסף את כל היכולות שיש ל Google. כולל מיקומים מדויקים, דרכי הגעה, תמונות לווין - מי יודע אולי יום אחד בזמן אמת :), וגם שיתוף תמונות לפי מיקום (למרות שלא ברור לי אם אפשר להשאיר רק תמונות מקטגוריה מסויימת או לא).

Boogle
20-10-2008, 18:31:17
:rolleyes:עם התור הארוך של גולשים שמחכים לי ליד בית הכנסת, מעבר לגבעה ומאחורי ההר:D אני לא בטוח שאני רוצה שידעו איפה אני מטיס :p;)

אבל, אני בטוח שאני ועוד רוצים לדעת היכן יש שטחי הטסה ומה תכונותיהם.

אז בהצלחה בפרוייקט.

b1yossi
20-10-2008, 18:41:03
:rolleyes:עם התור הארוך של גולשים שמחכים לי ליד בית הכנסת, מעבר לגבעה ומאחורי ההר:D אני לא בטוח שאני רוצה שידעו איפה אני מטיס :p;)

אבל, אני בטוח שאני ועוד רוצים לדעת היכן יש שטחי הטסה ומה תכונותיהם.

אז בהצלחה בפרוייקט.

בוגל, אתה תמיד מוזמן לבוא אלינו, מחכים לך בזרועות פתוחות (בלי מקלות ואבנים.... :p)

MDreamer
20-10-2008, 19:44:30
אפשר לעשות דברים כאלה די בקלות תוך שימוש ב Google Maps. זה ממש מיועד לזה ותקבל בנוסף את כל היכולות שיש ל Google. כולל מיקומים מדויקים, דרכי הגעה, תמונות לווין - מי יודע אולי יום אחד בזמן אמת :), וגם שיתוף תמונות לפי מיקום (למרות שלא ברור לי אם אפשר להשאיר רק תמונות מקטגוריה מסויימת או לא).
צריך גישה ל API של google earth זה כבר לא חינמי וגם די כבד. אני רוצה לחבר את זה לרשימת המשתמשים ב eFly.

vinay
20-10-2008, 20:39:54
צריך גישה ל API של google earth זה כבר לא חינמי וגם די כבד. אני רוצה לחבר את זה לרשימת המשתמשים ב eFly.

אני מדבר על Google Maps. זה אינטגרציה בצורה של Mashup. למיטב ידיעתי הקומפוננטה של Google Maps מאפשרת לשתול מפה בדף HTML ולתת לה פקודות ב JavaScript בכדי להוסיף על המפה מידע. אתה יכול להביא מידע מאיפה שאתה רוצה ולחבר את זה למה שאתה רוצה ופשוט שהמפה תהיה של Google (בטח תוך כמה שנים נראה פתאום פרסומות על כל המפות בכל העולם אבל זה תשלום קטן לשלם).

צריך להירשם כדי לקבל גישה ל API אבל למיטב ידיעתי זה חינם (http://code.google.com/apis/maps/signup.html) לא ראיתי כל דרישה לתשלום ואני יודע שבעבודה כמה חברה שיחקו עם זה.

לגבי כבדות - הלוואי שכל האתרים היו עובדים ברמה של Google Maps... לדעתי אחד האתרים היותר טובים ומהירים שקיימים.

חיפוש של Google Maps Mashup ב-Google מביא הרבה דוגמאות והסברים, לא ראיתי שם שום דבר על תשלום. ובד"כ הדברים שלהם נותנים את התוצאות העי טובות בדרך הכי קלה שיש.

wind556
20-10-2008, 21:05:15
לא יודע מה מתבשל במערכת, אבל נראה לי שמה שחסר זה פורום מאד פשוט שבו למשל אכתוב כך:
"אני יוצא היום לגעש בשעה X עם מסוק "
או לחילופין:
"היום אחרי הצהריים מטיסים דאונים במקוםY"
זה היה מספק ביותר

ויותר מזה, זו עמודת פורום שלא צריך לשמור בה דפים קודמים, ולגבי מפות ומיקומים של אתרי הטסה, זה בפשטות יכול להיות בדביקים
מה יותר יעיל מזה? מה יותר ידידותי למשתמש מזה?
לדעתי המטרה היא גיבושית חברתית ולא הפיכת המטרה למיכשור היי טק

לא צריך גוגל, לא תוכנות על, לא כלום, רק מתן מקום שאינו קטגורי לסוגי טיסן מסויים

מסוקים, דאונים חפשיים וכו, כולם יכתבו שם, וכל הודעה יכולה להיות מוסרת מיד כשעבר התאריך שלה, או בפשטות כשהגיעה לסוף העמוד

לי באופן אישי זה חסר ביותר, אני רוצה לפתוח את הפורום ולדעת מי הולך להטיס איפה, מי רוצה שיבואו אנשים ולאן כדאי ללכת, כמה אנשים צפויים להגיע וכו'
זה במקום קביעת פגישה בפאב השכונתי.....

MDreamer
21-10-2008, 00:52:19
אני מדבר על Google Maps. זה אינטגרציה בצורה של Mashup. למיטב ידיעתי הקומפוננטה של Google Maps מאפשרת לשתול מפה בדף HTML ולתת לה פקודות ב JavaScript בכדי להוסיף על המפה מידע. אתה יכול להביא מידע מאיפה שאתה רוצה ולחבר את זה למה שאתה רוצה ופשוט שהמפה תהיה של Google (בטח תוך כמה שנים נראה פתאום פרסומות על כל המפות בכל העולם אבל זה תשלום קטן לשלם).

צריך להירשם כדי לקבל גישה ל API אבל למיטב ידיעתי זה חינם (http://code.google.com/apis/maps/signup.html) לא ראיתי כל דרישה לתשלום ואני יודע שבעבודה כמה חברה שיחקו עם זה.

לגבי כבדות - הלוואי שכל האתרים היו עובדים ברמה של Google Maps... לדעתי אחד האתרים היותר טובים ומהירים שקיימים.

חיפוש של Google Maps Mashup ב-Google מביא הרבה דוגמאות והסברים, לא ראיתי שם שום דבר על תשלום. ובד"כ הדברים שלהם נותנים את התוצאות העי טובות בדרך הכי קלה שיש.
שלח בבקשה את הטלפון שלך בפרטי, יש לי רעיון שמשלב את מה שאני מפתח עם מה שהצעת.

vinay
21-10-2008, 00:59:04
לא יודע מה מתבשל במערכת, אבל נראה לי שמה שחסר זה פורום מאד פשוט שבו למשל אכתוב כך:
"אני יוצא היום לגעש בשעה X עם מסוק "
או לחילופין:
"היום אחרי הצהריים מטיסים דאונים במקוםY"
זה היה מספק ביותר

ויותר מזה, זו עמודת פורום שלא צריך לשמור בה דפים קודמים, ולגבי מפות ומיקומים של אתרי הטסה, זה בפשטות יכול להיות בדביקים
מה יותר יעיל מזה? מה יותר ידידותי למשתמש מזה?
לדעתי המטרה היא גיבושית חברתית ולא הפיכת המטרה למיכשור היי טק

לא צריך גוגל, לא תוכנות על, לא כלום, רק מתן מקום שאינו קטגורי לסוגי טיסן מסויים

מסוקים, דאונים חפשיים וכו, כולם יכתבו שם, וכל הודעה יכולה להיות מוסרת מיד כשעבר התאריך שלה, או בפשטות כשהגיעה לסוף העמוד

לי באופן אישי זה חסר ביותר, אני רוצה לפתוח את הפורום ולדעת מי הולך להטיס איפה, מי רוצה שיבואו אנשים ולאן כדאי ללכת, כמה אנשים צפויים להגיע וכו'
זה במקום קביעת פגישה בפאב השכונתי.....
אפשר לנסות Twitter או Yammer או אינטגרציה של כלי דומה על בסיס קוד פתוח עם האתר והמשתמשים... אז אפשר יהיה גם לראות את זה בזמן אמת בטלפון נייד ובמייל ואיפה שרק רוצים...
האמת, אף פעם לא הבנתי למה האפליקציות האלו שימושיות, אבל זה שימוש מעניין.

נראה לי שצריך להעביר את השיחה הזו לפורום הצעות לשיפורים.