PDA

צפייה בגרסה מלאה : הודעה על גנבה

ניסן וצחי
26-01-2010, 19:45:27
חברים יקרים,
לפני יומיים, ברחוב לבנדה בת"א, חנה חברנו היקר שחר את מכוניתו בדפוס "פרדי" שבבעלותו.
בשעה 11 בבוקר בערך פרצו למכוניתו וגנבו:
1. שלט פוטבה CHP9
2. שלט JR 9303
3. TREX 500ESP קומפלט
4. TREX 450SE V2 קומפלט

כל מי ששומע על אנשים, שלא "נמנים" בקהילתנו הקטנטונת ,שמוכר ציוד זהה לציוד המפורסם,
מוזמן להודיע ולעזור לשחר.
מיותר לציין את האכזבה הגדולה עוגמת הנפש והנזק הכספי שנגרמו לשחר:(
אנא חברים הרתמו למשימת החיפוש!!!
תודה צחי.

tisanir
26-01-2010, 20:18:07
מצער לשמוע.
נקווה שימצא הציוד.

ניר

mixerfix
26-01-2010, 20:22:16
שווה מאוד לעקוב אחרי לוחות יד2 ו homeless...

Ah... And what were the markings on the heli hoods?

M

gal15260
26-01-2010, 21:50:41
מצטער לשמוע על מקרה כזה !

אך אם אשמע כל דבר בנוגע לדבר כזה אפנה אלייך !

מקווה שתמצאו את הדברים במהירות האפשרית !

וכמה שאמר מיקסריף תתחפשו היטב ביד 2 או בהומלס או באתר נוסף שנקרא WINWIN

MDreamer
26-01-2010, 22:09:40
צחי,
אם מקרה כזה היה קורה לי לא הייתי מפרסם כי זה עלול להרתיע את המוכר מלהחשף. בתקווה שעדין אף אחד שקשור לגנבה לא ראה את המודעה, אם תרצה נוריד את השרשור הזה, עקוב אחר מודעות המכירה בהצלבה עם משתמשים חדשים ואם יש משהו חשוד צוות EFLY יעשה את כל הנדרש כדי לעזור מבחינת איתור - יש לנו את הטכנולוגיה והיכולת
אם תחליט לשנות את דעתך אנא כתוב פה ונאור, איציק או אני מעלים את השרשור

נ.ב.
בדוק גם את EBAY
והכי חשוב- מפה לאוזן

עומר בנימיני
26-01-2010, 22:18:46
מצער לשמוע.

לדעתי אדם שלא מבין בתחום ינסה למכור את הציוד בנפרד ובתור חלקים לא מורכבים, ככה שקשה לעקוב אחרי כל הציוד, מצד שני, אם ביטחתם את הציוד חברת הביטוח אמורה לשלם לכם על פריצה לאוטו, אישית התקשרתי לחברת הביטוח לוודא שהציוד שנמצא באוטו מבוטח ואמרו לי שמחזירים את הכסף על הנזק שנגרם.

בהצלחה

marik_911
26-01-2010, 23:19:55
:mad: מעצבן !

b1yossi
27-01-2010, 06:12:13
נרקומנים לא קוראים וכותבים בפורומים...

הבוררר
27-01-2010, 08:13:09
מאוד מצער אותי לשמוע על המקרה- אגב אני אישית עברתי את אותו דבר והנזק הכספי היה יותר גבוה וזה היה בערך היום הכי גרוע שהיה לי בחיים.
בכל מקרה אני כבר באותו היום פרסמתי בפורום על מנת ליידע את כל האנשים שאולי ייפנו אליהם במטרה למכור להם את הציוד....
ואכן כך היה !
והציוד איכשהו הגיע לבעלים של פיצריה בנתניה
ומשם לתלמיד של עמית פורת (אשר הודיע לי באותו יום על המקרה) - אני מזכיר זאת כי במקרה הבעלים של הפיצה עשה את המשלוח לביתו של התלמיד של פורת ובמקרה ראה אותו מעמיס את הציוד הביתה-וכך נוצר הקשר הקטנטן שהוביל להימצאותם של הדברים.... אגב עד היום הציוד לא נלקח מאותו בחור ואני ויתרתי כי המשטרה ויתרה ובסופו של דבר קיבלתי תשלום מחברת הביטוח....
בכל מקרה אני חושב שההודעה הזו צריכה להתנוסס בכל פורום אפשרי בראש העמוד במשך תקופה ואפילו שווה לפרט סימני זיהוי של המסוק ושאר הציוד שנגנב.

guyro
27-01-2010, 08:17:11
עצוב לשמוע,

צחי, אני מציע שתפרסם זאת בכל הפורומים השונים, אנחנו מדינה קטנה והמידע יצוף מהר מאוד.

כדאי גם לתת תאור מדויק יותר של הדברים,

גיא

שחר לזרוב
28-01-2010, 12:43:50
:mad::mad::mad:

צר לי לשמוע.
גם לי קרה בעבר הרחוק ומאז אני מקפיד לא להשאיר שום דבר ברכב.

בכל מקרה, אם היה ביטוח מקיף לרכב, יתכן והביטוח כולל גם ביטוח תכולה למקרה גניבה או תאונה. כדאי לבדוק בפוליסה או עם סוכן הביטוח. יתכן ולפחות חלק מהסכום ניתן יהיה לקבל בחזרה מחברת הביטוח.

בהצלחה