PDA

צפייה בגרסה מלאה : מאמר ראשון בסדרה.-איזה מסוק ראשון לבחור

אורח
28-09-2008, 20:35:20
לצערי כותב המאמר ביקש למחוק את כתבי היד שלו, וזאת למרות ההערה הקטנה שהוא עצמו כתב.
בקרוב מאמר חלופי
איציק

הערה קטנה.

המאמר שכתבתי נכתב בקוד פתוח,כלומר-כל הערה ,הארה,תיקון,ושיפור המאמר בהחלט מתקבל !!!.
בסופו של דבר כולנו בשביל כולנו.

אייל
28-09-2008, 21:40:14
מה שהכי אהבתי במאמר היה הסיכום.
קצר ולעניין. עם דעה חד-משמעית (שלך) בנוגע לשתי אפשרויות קניה בלבד.
לא כמו במקרים אחרים שבהם לאחר קריאה ארוכה, אינך יודע מה רצה המשורר.
אבל...
לאור הציפיה שעוררת עם פתיחת השרשורים בנושא, יש לך עוד הרבה עבודה.

wind556
28-09-2008, 22:23:39
לא חושב שמסוקי החשמל והדלק הם שתי אפשרויות באותו נושא
אלו שתי קטגרויות נפרדות לגמרי, ללא כל קשר ליכולתו של המטיס
אסביר את עצמי:
לי אין כל עניין במסוקי דלק בשום קונפיגורציה או עלות
כשארצה להתקדם מהמקום בו אני נמצא, אדאג ללמסוק חשמלי שיענה על הדרישות שלי-כמו שעשיתי עד עכשיו
אינני בוחר בכלל בין שתי האפשרויות האלו,אינני אוהב את ההתעסקות עם הרעש, השמן, הנקיון לאחר טיסה,חוסר האפשרות להטיס ליד הבית,השוני בהתארגנות וכו'
עבורי (וזה סובייקטיבי לחלוטין) קיימת רק אפשרות אחת, והיא מסוקי חשמל
וכיוון שכך-בחיפושי אני מוצא את השילוב בין העלות לתועלת, וכל מסוקי (הוריקאן וקופטר) זולים בצורה משמעותית ממסוקים אחרים,ומחירי הסוללות שלי נעות בין 25$-35$ לקופטר לבין 150$ להוריקאן
עלות הרכישה של ההוריקאן היא 550-600$ על כל רכיביו וללא שום פשרות (למעט משדר מקלט)

אני כותב את כל זה כי אני מסכים לחלוטין עם סיכום המאמר הנ"ל בכך שהדבר הקובע הסופי הוא התקציב, כל השאר נובע מזה

ותודה לאביגור על השקעתו המבורכת

ניסן וצחי
29-09-2008, 09:11:47
דברי שאול אביגדור: "רבותיי.מסוקים הם עסק שכולו מושתת על יכולת כלכלית,ורצון להשקיע.איש איש יראה את תקציבו ואת יכולת הזמן שלו להשקיע בתחביב.זוהי לדעתי נקודת המפתח.זמן-וכסף..."

שאול, מה - זה לא בחינם?
צריך כסף לתחביב הזה?....

אליקופטר
29-09-2008, 09:40:42
כל הכבוד על ההשקעה שזה החלק החשוב כשיש רצון לתרום!! אך לדעתי המאמר די מייאש את המסוקאיי המתחיל[B] למרות שהכוונה לחשוף בפניו את שמצפה לו ,יותר מדי דיעה אישית ואיפה שהוא אין כלל התיחסות למסוקי ה 30 (בנושאי המחיר ובכלל כאפשרות למתחיל) . המאצר די מספק מידע בתחום החשמלי אך בתחום הניטרו אני חושב שצריך להתמקד בסוגי המסוקים 30-50 יתרונות/חסרונות , זמינות חלקים, מחיר ,ואולי גם פריסה של יבואנים הרי מי שלא מבין לא יודע איך והיכן לחפש .כשאני נזכר בעצמי כמתחיל אני קורא את המאמר וזה לא עונה לי על ספקות שהיו לי כמתחיל באותם קריטריונים שציינתי.

המאמר מתאים יותר(לדעתי!) למי שיש בסיס כל שהוא בתחום מאחר וסיכום ההמלצה הוא תכל'ס הכסף איך אנחנו עוזרים למי שמתלבט מה לקנות ? איך אנחנו עוזרים למי שיש כסף אך לא יודע כלום?לדוגמא מה זה רפטור V2 ,V1, הוק פרו,סקידו.... מה זה אומר מנוע 30-50 אלקטרוניקה וכו'...

חג שמח !

שמשון אביגור, זו דעתי לגבי המאמר יתכן שלאחר הוא די ממצא ומסביר .

vinay
29-09-2008, 11:13:00
המאמר מתאים יותר(לדעתי!) למי שיש בסיס כל שהוא בתחום מאחר וסיכום ההמלצה הוא תכל'ס הכסף איך אנחנו עוזרים למי שמתלבט מה לקנות ? איך אנחנו עוזרים למי שיש כסף אך לא יודע כלום?לדוגמא מה זה רפטור V2 ,V1, הוק פרו,סקידו.... מה זה אומר מנוע 30-50 אלקטרוניקה וכו'...

מאמר לממש מתחילים יכול לכתוב רק מתחיל...

אורח
29-09-2008, 15:14:29
כל הכבוד על ההשקעה שזה החלק החשוב כשיש רצון לתרום!! אך לדעתי המאמר די מייאש את המסוקאיי המתחיל[B] למרות שהכוונה לחשוף בפניו את שמצפה לו ,יותר מדי דיעה אישית ואיפה שהוא אין כלל התיחסות למסוקי ה 30 (בנושאי המחיר ובכלל כאפשרות למתחיל) . המאצר די מספק מידע בתחום החשמלי אך בתחום הניטרו אני חושב שצריך להתמקד בסוגי המסוקים 30-50 יתרונות/חסרונות , זמינות חלקים, מחיר ,ואולי גם פריסה של יבואנים הרי מי שלא מבין לא יודע איך והיכן לחפש .כשאני נזכר בעצמי כמתחיל אני קורא את המאמר וזה לא עונה לי על ספקות שהיו לי כמתחיל באותם קריטריונים שציינתי.

חג שמח !

שמשון אביגור, זו דעתי לגבי המאמר יתכן שלאחר הוא די ממצא ומסביר .

קודם כל אתייחס למספר דברים.
בין מסוק 50 ל מסוק 30 אין כמעט הבדל במחיר/עלויות ריסוק. למסוקי 30 יותר קשה למצוא חלקים.הם רגישים יותר לרוח,ובכלל הם לא בשר ולא חלב.
לגבי שאלות יותר ספציפיות,אני מאמין שלזה נועד הפורום... אי לכך ובהתאם לזאת. אני בהחלט חושב שיש מקום לשאלות קונקרטיות.

זו דעתי בכל אופן