PDA

צפייה בגרסה מלאה : נצחון הרוח

liorz055
30-01-2010, 12:41:15
היום בבוקר בגעש הייתה רוח חזקה , כשהגעתי לשם כבר ראיתי בחור בשם דוד שאיבד את הססנה החשמלי שלו בשמורת הטבע. במקום להבין שאולי עדיף לוותר על הטסה היום, אמרתי לעצמי שעד שחיכיתי ליום שבת חבל לוותר. העלתי את המוגי 150% לאוויר ובאיזה שהוא שלב הוא החליט שגם הוא חובב טבע ונעלם לי בשמורה. הלכתי לשמורה חיפשתי אבל לא מצאתי. בצער לי התקשרתי לאישתי והיא הציע שאני אבוא לאסוף אותה ונחפש ביחד. בדרך לגעש התערבתי איתה שאם אנחנו מוצאים את הטיסן אני חייב לה 40 דקות מסאז'. הגענו לשמורה והבאנו גם שקית זבל כי אם אנחנו כבר מסתובבים בכל השבילים אז לפחות נאסוף את הלכלוך שיש שם. לאחר שעה של חיפושים ראיתי מרחוק שילד מצא את המוגי האהוב שלי.רצתי אל הילד והודתי לאבא שלו, הצעתי לתת להם 50 ש"ח מתנה אבל האבא סירב לקבל. בכל מקרה שמחתי מאוד, רק אבד לי הפרופלור והשומר פרופלור(אני אשמח לקנות עם מישהו מוכר פרופ 9X3.8) . חוץ מזה הכל היה בסדר אפילו הבטריה לא פרקה עד הסוף.
לאחר מכן נשארנו עוד כשעה בשמורה לחפש את הססנה של דוד, לטייל ולאסוף לכלוך לצערנו לא מצאנו אותה, אבל מצאנו הרבה מאוד לכלוך.
בקיצור יש כמה לקחים עיקריים.
1. a man have to know his limitations - כלומר אם יש רוח חזקה ואתה מתחיל- אל תטיס
2. לרשום את השם ומספר טלפון על הטיסן- אני בטוח שבחיפוש בפורום יהיו עוד הרבה מקרים שמציעים זאת - גם אם אתה מטיס קרוב ולא חושב שיש סיכוי שהוא יאבד לך - תרשום את השם.
3.לא לאבד תקווה, לפעמים הנחישות והעקשנות משתלמות.
4.לא משנה כמה המצב רע, אל תבטיח הבטחות שתצטער עליהם אחר כך;).

sharonx
30-01-2010, 13:20:01
היום בבוקר בגעש הייתה רוח חזקה , כשהגעתי לשם כבר ראיתי בחור בשם דוד שאיבד את הססנה החשמלי שלו בשמורת הטבע. במקום להבין שאולי עדיף לוותר על הטסה היום, אמרתי לעצמי שעד שחיכיתי ליום שבת חבל לוותר. העלתי את המוגי 150% לאוויר ובאיזה שהוא שלב הוא החליט שגם הוא חובב טבע ונעלם לי בשמורה. הלכתי לשמורה חיפשתי אבל לא מצאתי. בצער לי התקשרתי לאישתי והיא הציע שאני אבוא לאסוף אותה ונחפש ביחד. בדרך לגעש התערבתי איתה שאם אנחנו מוצאים את הטיסן אני חייב לה 40 דקות מסאז'. הגענו לשמורה והבאנו גם שקית זבל כי אם אנחנו כבר מסתובבים בכל השבילים אז לפחות נאסוף את הלכלוך שיש שם. לאחר שעה של חיפושים ראיתי מרחוק שילד מצא את המוגי האהוב שלי.רצתי אל הילד והודתי לאבא שלו, הצעתי לתת להם 50 ש"ח מתנה אבל האבא סירב לקבל. בכל מקרה שמחתי מאוד, רק אבד לי הפרופלור והשומר פרופלור(אני אשמח לקנות עם מישהו מוכר פרופ 9X3.8) . חוץ מזה הכל היה בסדר אפילו הבטריה לא פרקה עד הסוף.
לאחר מכן נשארנו עוד כשעה בשמורה לחפש את הססנה של דוד, לטייל ולאסוף לכלוך לצערנו לא מצאנו אותה, אבל מצאנו הרבה מאוד לכלוך.
בקיצור יש כמה לקחים עיקריים.
1. a man have to know his limitations - כלומר אם יש רוח חזקה ואתה מתחיל- אל תטיס
2. לרשום את השם ומספר טלפון על הטיסן- אני בטוח שבחיפוש בפורום יהיו עוד הרבה מקרים שמציעים זאת - גם אם אתה מטיס קרוב ולא חושב שיש סיכוי שהוא יאבד לך - תרשום את השם.
3.לא לאבד תקווה, לפעמים הנחישות והעקשנות משתלמות.
4.לא משנה כמה המצב רע, אל תבטיח הבטחות שתצטער עליהם אחר כך;).

:D אהבתי

איפה יש שם שמורת טבע ? אם אני מתסכל לכיון צומת ספרים - באיזה שעה שלי ?

liorz055
30-01-2010, 13:23:26
בשעה 12 כלומר אתה ממשיך ישר בכיכר ובמקום לפנות שמאלה לשביל שמוביל לאיזור ההטסה אתה ממשיך ישר, ושם משמאל לאורך כל חוף הים זו שמורת טבע נחמדה מאוד.

wind556
30-01-2010, 13:40:50
ידידי היקר, שמח שמצאת אותו
זכור היטב ותפנים את נושא הטלפון, בעבר היינו כותבים על כל טיסן "המוצא הישר יבוא על שכרו" בנוסף לטלפון והכתובת.
ובקשר ל40 דקות מסאג'... תעמוד בזה כמו גבר...ואם לא, בשביל מה יש חברים? ;)

Boogle
30-01-2010, 13:47:35
שרון בכל שעה שתסתכל תראה שם שמורת טבע :D:D:D

ותתחיל להשתמש בגוגל ארץ:rolleyes:

guyst
30-01-2010, 16:15:49
שמח שמצאת ליאור!:)

gillb
30-01-2010, 18:24:13
ליאור! כל הכבוד! הייתי משוכנע שלא תמצא. יותר מזה, אני מעריץ של אשתך. לדעתי מגיע לה מסז' כפול.

yosi-amir@hotmail.com
30-01-2010, 18:31:50
צריך לבקש מחיל אויר לערוך טיסות צילום מעל השמורה בגעש,
ולפרסם בEFLY את התמונות ( עדכון כל יום ראשון) :D:D

guyst
30-01-2010, 18:36:03
למה ח"א? נעלה דאון עם המצלמת מסטיק....;)

guyst
30-01-2010, 18:42:56
ליאור, כמעט שכחתי... עכשיו שקיבלת חזרה את ה-80 אג', צאו לחגוג אחרי המסאז'.....:D

liorz055
30-01-2010, 18:53:35
עזוב גיא, אני מרגיש בר מזל אני מתלבט אם להשקיע את ה 80 אגורות באג"ח או לשים אותם על שורט בבורסה?
תודה לכולם על התמיכה המורלית, גיל תדע לך שכל הזמן הידהד לי בראש מה שאמרת :"יהיה לך מזל גדול אם תמצא אותו...". עכשיו שמצאתי אני מתבאס שביזבזתי את המזל על מוגי ועל זה שאני צריך לתת מסאז' לאישתי, כשאני חושב על זה לאישתי היה מזל גדול שמצאתי:D:D:D.

sharonx
30-01-2010, 19:59:11
שרון בכל שעה שתסתכל תראה שם שמורת טבע :D:D:D

ותתחיל להשתמש בגוגל ארץ:rolleyes:

איך לא חשבתי על זה ? אני הולך לתוכנה....

ilan_l
31-01-2010, 09:23:47
ג'מני הטסתי תג'ימיני בגעש בשבת בצהרים , רוח חזקה , הטיסן עלה וירד כמו מעלית ,
שיחקתי עם הרוח , לא קל אבל מעניין , לא מומלץ למתחילים .

שמורת השרון , מערבית לשטח ההטסה .