PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה! תיקון אנטנה לשלט 2.4 6CH של הוביסיטי

liorz055
07-02-2010, 20:53:50
שלום לכולם.
לצערי לא שמרתי על הציוד שלי , ולא נתתי את הכבוד הראוי לשלט. כתוצאה מכך נקרע לי האנטנה של השלט. מרוב ייאוש כבר פירסמתי שאני מחפש שלט חדש, אבל אז אנשים נחמדים כמו בוגל (בנצי) ,אסף ואיזי אמרו לי שלא הכל אבוד ,וכדאי שאני אצרף תמונות כדי שאפשר יהיה לתת הערכת מצב.
על מנת שאפשר יהיה לנצל את המקרה הנ"ל בשביל אקט לימודי (לפחות בשבילי :)) אני אנסה לעדכן את ההתקדמות. ואשמח לעצות כמובן. אני רוצה להזהיר כי המקרה הנ"ל אינו סרט אמריקאי ולכן יתכן סוף עצוב (כמובן בפרופורציות זה סך הכל שלט ולא יותר).
בכל מקרה הכבל נקרע בדיוק במפרק, בתמונה אחת יש את הקצה של האנטנה עם הגליל מתכת ,אשר היה ממוקם בקצה האנטנה מכוסה בגומי.
בתמונה אחרת יש את המפרק שבתוכו הכבל, בתמונה השלישית יש את הכבל לאחר שהוצאתי את המפרק רואים שישנו קצת כבל חשוף. תמונה 4 זה החיבור של כבל האנטנה לתוך הלוח בתוך השלט. אני מאמין שאפשרי לתקן, אבל אין לי לא את הידע ולא את היכולת. כמו כן הבנתי שזה קצת מסובך בגלל שיש משחק של שני כבלים הפנימי והחיצוני ולכן הלחמה רגילה לא תעבוד. איזי אמר שאפשר דרך dealextreme להזמין אנטנה ב 2 דולר, ואז צריך להלחים אותה ללוח. לצערי לא הצלחתי ליצור איתו קשר כדי לקבל את הפרטים במלואם.
תודה על העזרה
ליאור

חזי
08-02-2010, 15:24:43
שלום לכולם.
לצערי לא שמרתי על הציוד שלי , ולא נתתי את הכבוד הראוי לשלט. כתוצאה מכך נקרע לי האנטנה של השלט. מרוב ייאוש כבר פירסמתי שאני מחפש שלט חדש, אבל אז אנשים נחמדים כמו בוגל (בנצי) ,אסף ואיזי אמרו לי שלא הכל אבוד ,וכדאי שאני אצרף תמונות כדי שאפשר יהיה לתת הערכת מצב.
על מנת שאפשר יהיה לנצל את המקרה הנ"ל בשביל אקט לימודי (לפחות בשבילי :)) אני אנסה לעדכן את ההתקדמות. ואשמח לעצות כמובן. אני רוצה להזהיר כי המקרה הנ"ל אינו סרט אמריקאי ולכן יתכן סוף עצוב (כמובן בפרופורציות זה סך הכל שלט ולא יותר).
בכל מקרה הכבל נקרע בדיוק במפרק, בתמונה אחת יש את הקצה של האנטנה עם הגליל מתכת ,אשר היה ממוקם בקצה האנטנה מכוסה בגומי.
בתמונה אחרת יש את המפרק שבתוכו הכבל, בתמונה השלישית יש את הכבל לאחר שהוצאתי את המפרק רואים שישנו קצת כבל חשוף. תמונה 4 זה החיבור של כבל האנטנה לתוך הלוח בתוך השלט. אני מאמין שאפשרי לתקן, אבל אין לי לא את הידע ולא את היכולת. כמו כן הבנתי שזה קצת מסובך בגלל שיש משחק של שני כבלים הפנימי והחיצוני ולכן הלחמה רגילה לא תעבוד. איזי אמר שאפשר דרך dealextreme להזמין אנטנה ב 2 דולר, ואז צריך להלחים אותה ללוח. לצערי לא הצלחתי ליצור איתו קשר כדי לקבל את הפרטים במלואם.
תודה על העזרה
ליאור

אם תצטרך עזרה בהלחמת האנטנה החדשה או בניסיון תיקון האנטנה השבורה אני לשירותך
חזי 0547-424199

umbo
08-02-2010, 16:09:33
סתם הערה, אם אתה מצלם ממרחק קצר מאוד ורוצה שגם יראו משהו חוץ מכתמים מטושטשים, תעבור למצב מאקרו - בדרך כלל מסומן ע"י פרח. זה נועד לצילומים קרובים !

MDreamer
09-02-2010, 02:27:28
זהירות!
אם השלט פעל כלומר שידר אחרי שנקטעה לך האנטנה יש סיכוי שנפגע מודול השידור. זה מסוכן כי קשה לאתר תקלות במצב הזה כי פתאום יש טווח ופתאום אין או שיש חלקי.
לפי סוג החיבור אנטנה של SEPKTRUM תעבוד לך
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=3211&highlight=%E0%F0%E8%F0%E4

liorz055
10-02-2010, 16:45:01
בשעה טובה והרבה מזל ורצון טוב מכל האנשים הנפלאים פה בפורום האנטנה תוקנה.
בהתחלה חשבתי שהכל אבוד, אבל אנשים טובים אסף, בוגל ראו את המודעה שלי ואמרו לי שלא הכל אבוד ואפשר לתקן. מה שהבנתי מבוגל זה שאפשר להזמין את האנטנה הנ"ל:
http://www.hobbyking.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=9204&Product_Name=Antenna_w/_Extended_Wire&aff=46187
ולהלחים אותה ישירות ללוח. ואם רוצים להוזיל עוד יותר עלויות אפשר להזמין מדיל אקסטרים רק לבדוק שיש כבל ואנטנה של לא יותר מ3dBi. אני רוצה גם להודות לחזי שהציע לעזור לי בהלחמות ובכל מה שצריך. למזלי דיברתי גם עם איזי שהמליץ לי לדבר עם דוד leetal בתור מומחה. זה היה רעיון מצויין לדוד הייתה אנטנה כזו בדיוק של אותו שלט ספייר , דוד נתן לי את האנטנה וגם תרם מזמנו הפנוי והידע שלו והלחים אותה בחזרה ללוח. זו כזו הלחמה עדינה וקשה שהעדפתי לא להסתכל שהוא מלחים כדי לא "לנחס" את ההלחמה. לאחר מכן בדקנו שהאנטה מחוברת (בדקנו מרחק של 30 מטר בערך) ,ללא ספק דויד שיחק אותה ויצא מלך.
כשהגעתי הבייתה שמתי את המקלט מחובר לסרוו בחלון ויצאתי לשדה ליד למרחק של 250 מטר ועדיין הייתה קליטה.
לסיכום זה תחביב נפלא עם אנשים נפלאים שעוזרים זה לזה. אני רוצה להודות לכולם על העזרה.
נ.ב
למרות שזה נחמד להעלות פה פוסט כל שבוע על משהו רע שקרה לי ושבסוף הוא מסתדר , אני אשמח עם אני לא אעלה פה כלום בסגנון הזה בזמן הקרוב.
שוב תודה לכולם
ליאור

Death_Keeper
10-02-2010, 19:32:06
טוב לשמוע!
המון בהצלחה. :)

Boogle
10-02-2010, 20:58:15
אני שמח שהסתדרת וח"ח לדיויד :)