PDA

צפייה בגרסה מלאה : חג שמח ממכס תל אביב

נועם ג
30-09-2008, 17:31:04
הבאתי ממכרז באיביי טירקס ב809$$

המוכר לטיפשותו הגדיר החבילה כGIFT בשווי90$

ועכשיו לאחר שהגעתי למכס..זימנו אותי למנהל שם שדיבר איתי ורצה לראות חשבונית מהבנק או משהו כזה
אני כמובן אמרתי לו שאין לי כזה ואם יש זה באמריקה..
הבחור נכנס לגוגל במחשב שלו
רשם מה שרשום על ההזמנה
"TREX 600 SUPER PRO"
לא יודע איך...אבל לא מצא לו שום דבר!!
הוא נכנס לאתר של המוכר ונכנס לטירקס600 רגיל שעולה שם 435 דולר ולפי זה חישב לי את המכס
וכמובן שנתן לי קנס על הצהרה כוזבת(50%)-סך הכל 635 שקל מכס כולל הקנס(במקום איזה 1600 כולל קנס אם היה עולה על המחיר האמיתי)
-אגב הוא אמר לי שהוא יכול להחרים את החבילה ל3 חודש ואז לזרוק אותה לפח במקרים כאלה של זיוף שווי
והינה הוא פה היפיוף הזה!
תודה רבה לכל מי שעזר ותמך!

אופיר נחום
30-09-2008, 18:24:16
בטח הטמבל הזה רשם עם שגיאת כתיב (TiRex?!) - מזל טוב והרבה הטסות מוצלחות :)

ערן אפרייאט
30-09-2008, 18:34:57
מזל טוב , ג'ונגי
סיימת אותו הא?! יפה אתה זריז אתה
מתי רואים אותך בנען?

alonj
30-09-2008, 18:43:47
קודם-כל שיהיה לך הרבה מזל-טוב ותהנה מהמסוק בשנת ההטסות הבאה עלינו לטובה.
לגבי הרישום ע"י המוכר, הלקח הוא להבא לסכם עם המוכר (אלא אם מדובר בחנויות וותיקות שכבר מכירות את כל הטריקים) בדיוק מה לרשום, היות וברור שערך של חבילה כזו לא יכול להיות 90$...
ואגב - עשיתי בדיקה קטנה, והמכס אכן יכול להחרים סחורה במקרה כזה, אבל בתום התקופה או שמחזירים או שבמקרה ולסחורה יש ערך לציבור רחב (לא רק מטיסים) מוציאים את זה למכירה פומבית.
ה"לזרוק לפח" זה סתם קטע של "לעשות שריר" ולהרתיע...

העיקר שהוא אצלך, ושתהנה מכל רגע של הרכבה והטסה.

שנה טובה.

אליקופטר
30-09-2008, 19:14:43
תתחדש,
לפעמיים אני חושב לעצמי "אני מאוד מקווה שאותם פקידים לא קוראים את ההודעות שלנו" אלון אולי תערוך את ההודעה שלך .

מתי תלמדו לא לדבר יותר מדי ????!!!

נועם ג
30-09-2008, 20:28:57
זה לא היה סתם פקיד זה היה איזה מנהל שם משהו..
שלחו אותי אליו לאחר שהיה רשום שם על הדף הזמנה "המרת מטבע"...ואז שלחו אותי אליו ואז התחיל העיניין...
הקטע שהוא אמר לי שהוא יכול להחרים את זה מאוד הפחיד אותי....
והוא נותן הרגשה כאילו אין סיכוי שזה מישתחרר היום ובכלל...
אני שיחקתי אותה כאילו אני לא מבין שום דבר ואני רק צינור שמעביר את הנ"ל לגורם הבא...
פשוט שתקתי היסתכלתי וחיכיתי לשמוע מה הוא יאמר..
מזל שהוא טעה...זה היה עלול לעלות איזה 1500 שקל...ואז זה היה עולה כמו בארץ(רק בלי מנוע)

**ותודה לכולם על כל המחמאות
בקרוב הטסט..כבר יש סרווים והכל(8717)

alonj
30-09-2008, 20:31:07
תתחדש,
לפעמיים אני חושב לעצמי "אני מאוד מקווה שאותם פקידים לא קוראים את ההודעות שלנו" אלון אולי תערוך את ההודעה שלך .
מתי תלמדו לא לדבר יותר מדי ????!!!

שמע - המלצת, חשבתי, ערכתי.
עכשיו בוא ונחשוב יחד :
א. לפורום הזה נכנסים טיסנאים. אם הפקיד היה בתחום הוא לא היה מתקשה לאתר את הנתונים...
ב. אם והיה וכבר הוא נכנס לפורום (למרות שיש לו עשרות תפיסות כאלו בשבוע וגדולות הרבה יותר מזו, האמן לי) מספיק מקרא ההודעה המקורית כדי שדבר ראשון בבוקר יום העבודה הבא הוא ינסה לאתר שוב את הבחור.

בשורה התחתונה, אני מסכים אתך שהצלחות כאלו כדאי לשמוח בהן, אבל בשקט ובין חברים ולא בפני כל העולם. מתישהוא יכול גם מישהו מהמכס להכנס לתחביב ואז תהיה בעיה...

שתהיה שנה טובה.

alonj
30-09-2008, 20:36:16
זה לא היה סתם פקיד זה היה איזה מנהל שם משהו..
שלחו אותי אליו לאחר שהיה רשום שם על הדף הזמנה "המרת מטבע"...ואז שלחו אותי אליו ואז התחיל העיניין...
הקטע שהוא אמר לי שהוא יכול להחרים את זה מאוד הפחיד אותי....
והוא נותן הרגשה כאילו אין סיכוי שזה מישתחרר היום ובכלל...
אני שיחקתי אותה כאילו אני לא מבין שום דבר ואני רק צינור שמעביר את הנ"ל לגורם הבא...
פשוט שתקתי היסתכלתי וחיכיתי לשמוע מה הוא יאמר..
מזל שהוא טעה...זה היה עלול לעלות איזה 1500 שקל...ואז זה היה עולה כמו בארץ(רק בלי מנוע)

**ותודה לכולם על כל המחמאות
בקרוב הטסט..כבר יש סרווים והכל(8717)

מנהל זה בסה"כ תואר. הרבה פעמים יתרונו על פקיד מן השורה הוא שהוא היה במקום הנכון ובזמן הנכון לקבל את התואר, לא שהוא מקצועי או טוב יותר מחבריו. אגב, זה נכון כמעט בכל תחום.
הוא בהחלט ניסה להפחיד אותך, וכנראה שהצליח. בכל-מקרה נהגת מולו בחוכמה כי סביר שוויכוחים והסברים רק היו מדרבנים אותו להתעמר בך יותר.
מוסר השכל - שמור קצת על פרופיל נמוך לזמן מה, ולהבא תדע מה להצהיר ואילו סכומים.

בהצלחה.

Boogle
30-09-2008, 23:02:05
מעטפה לבנה לא מסומנת עם 500 ש"ח בשטרות של 20 (בשביל העובי) אולי גם היתה עושה את העבודה... באים מניחים על השולחן שואלים "איפה השרותים פה" הולכים וחוזרים אחרי 5 דקות.

עם קצת מזל ואופי מושחת יכול להיות שהיית יוצא משם עם חיוך.
מאידך, גם ככה יצאת אז לעולם לא נדע אם יש מישהו מושחת במכס שאפשר לסמוך עליו ;)
************************************************** **
גילוי נאות:אלו היו הגיגים דימיוניים פרי מוחי הקודח ואין בהם משום לטעון שמי מעובדי המכס או עובדי המדינה מושחת ברמה כזו או אחרת או בכלל, מבחינתי עובדי המכס הם עובדי מדינה קשי יום המפרנסים את משפחתם בכבוד תוך שמירה על אינטרסים של המדינה בפיקוח על היבוא

murtk
01-10-2008, 20:58:53
גילוי נאות:אלו היו הגיגים דימיוניים פרי מוחי הקודח ואין בהם משום לטעון שמי מעובדי המכס או עובדי המדינה מושחת ברמה כזו או אחרת או בכלל, מבחינתי עובדי המכס הם עובדי מדינה קשי יום המפרנסים את משפחתם בכבוד תוך שמירה על אינטרסים של המדינה בפיקוח על היבוא
************************************************** **[/QUOTE]

:D:D:D

AMIR
02-10-2008, 13:35:04
מעטפה לבנה לא מסומנת עם 500 ש"ח בשטרות של 20 (בשביל העובי) אולי גם היתה עושה את העבודה... באים מניחים על השולחן שואלים "איפה השרותים פה" הולכים וחוזרים אחרי 5 דקות.

בואנ'ה אחי איזה עיצות יש לך?....

עודד ידידי שמח להוודע על שקיבלתה את החבילה שלך...
רק למה לא עשיתה כמו שאמרתי לך הייתה נפטר גם מהקנס...
על כל פנים תתחדש, מקווה לראות אותך בשטח.. דבר איתי (תראה גם את ה500 החדש, שייעלה בסופ"ש הקרוב לאוויר!)

Nlackrif
02-10-2008, 13:59:46
עודד ידידי שמח להוודע על שקיבלתה את החבילה שלך...
רק למה לא עשיתה כמו שאמרתי לך הייתה נפטר גם מהקנס...
על כל פנים תתחדש, מקווה לראות אותך בשטח.. דבר איתי (תראה גם את ה500 החדש, שייעלה בסופ"ש הקרוב לאוויר!)

מה לא עשה כדי להפטר מהקנס?
תעדכנו אותנו גם בידע שיש לכם..:o

AMIR
02-10-2008, 14:34:25
אני נתקלתי באותה הבעייה עם ההזמנה של ה רקס500 שלי...
המכס הבין כי החבילה שלי שהייתה רשומה על 31$, שוויה המקורי הוא 507$ כאשר הבאתי קבלה המצהירה על 200... אני אישית נלחמתי עם הפקיד בטוענה שאינני ביקשתי לרשום זאת על החבילה וכי הדבר נעשה מבלי ידיעתי ע"י השולח! שיחה של 7 דקות חסכה לי 100$ קנס!
זו הפרוצדורה... פשוטה ודיבילית :)

Nlackrif
02-10-2008, 14:38:00
אכן פשוטה, תודה.

AMIR
02-10-2008, 14:58:24
בבקשה ניר, בכל זמן!

TooLy
03-10-2008, 21:04:26
תתחדש נועם !!!
עברתי גם מקרה כזה בו קנסו אותי בסוף.
להבא, דאג שתהיה לך ביד ושתצורך לחבילה, חשבונית/INVOICE עם הערך הנכון.