PDA

צפייה בגרסה מלאה : חדשות מפת המנחתים

MDreamer
10-02-2010, 00:30:07
היי חברים
העלנו לפיילוט את מפת המנחתים בפורום eFly בשטח.
אם יש לכם הצעות לשיפור, בעיות או הארות אתם מוזמנים לכתוב אותן פה.
מפת המנחתים תקבל בקרוב טיפול קוסמטי - כשייסתים הפיילוט

MDreamer
10-02-2010, 20:29:46
טוב במסגרת הפיילוט המפה עברה לתוך האתר ל eFly בשטח לשרשור המנחתים.
אני מקווה שזה יהיה קל יותר מהחינת ממשק

איציק רונן
10-02-2010, 22:02:16
יצא מגניב לגמרי.
איריס ביקשה שנוסיף עוד שרות קטן.

~~~~~ בכל פעם שמתקרבים למנחת מסויים מקבלים על כך התראה מיידית ב SMS, ובתוכן ההודעה יהיה כתוב מי נמצא כרגע במנחת. ~~~~~~

השרות יעלה שקל ל SMS

MDreamer
10-02-2010, 22:33:08
איציק אני לא יודע אם זה עצוב או מצחיק אבל אני יכול לעשות זאת בחינם.. אם מישהו מתחבר מטלפון סלולרי לאתר אני יכול להצליב את סוג ההתחברות: מחשב רגיל או טלפון סלולרי עם מערכת ההפעלה/דפדפן, לעשות חיתוך גיאורפי עם חיתוך על ציר הזמן להצליב כתובת IP עם יוזרים מה DB שלנו ולקבל את שמות המשתמשים, את התוצאה לשלוח דרך סקריפט לאתר/תוכנה שמאפשרת שליחת הודעות בחינם אם אנשים יכתבו את הטלפונים שלהם פה.
יחי חופש המידע והאנונמיות ברשת.. אני מרגיש שחזרתי לצבא.. אני חייב להספיק עם צורת החשיבה הזו..
http://www.efly.co.il/forums/attachment.php?attachmentid=20114&stc=1&d=1265837431

Boogle
10-02-2010, 22:42:50
וואלה זה נראה כמו מערכת תמונת עורף עם פיזור נפילות של טילים :D

MDreamer
10-02-2010, 22:46:38
וואלה זה נראה כמו מערכת תמונת עורף עם פיזור נפילות של טילים :D
מה פתאום! מערכת "תמונת עורף" בכלל בצבעי ירוק-צהוב באז' עם פגיעות אדומות-כתומות-צהובות לפני חיזוי נפילת-נזק-סוג הטיל

(לא אמרתי שום דבר סודי או חסוי)
http://www.gisrael.co.il/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=26&Itemid=86

איציק רונן
11-02-2010, 01:45:23
אתה מודה שזה רעיון טוב?!!!
נגיד אני בדרך לחמתי, לא משהו דחוף, בדרך לארוחת שישי.
בדרך מקבלים SMS, יש ג'טים בלטרון..... לא נעצור :rolleyes: נוציא את הFOX 2500W מהבגאז' וניתן בראש...:D
אני חושב שכדאי שאלך לישון.

MDreamer
11-02-2010, 01:48:53
אני חושב שאחרי שאנחנו מרימים את המודול הזה (שיקרא "איזה כיף לישון על הספה:p") אנחנו פותחים חברה לייעוץ זוגי. פתאום זה נשמע לי מאוד כלכלי.

imac1
11-02-2010, 09:14:37
בוקר טוב חברים

תיקון טעות קטנה
לפי המפה אנחנו באילת מטיסים "בירדן ":D

פרט לכך שווה לעדכן
יש לנו את יוטבתה 42 ק'מ צפונית לאילת מקביל לכביש 90

יש את מנחת שחורת שגם הוא צפונית לאילת 500 מטר לפני המחסום של הכניסה לעיר

יש לנו את הלגונה לטובת סירות מכוניות וטיסני קלים (אין אישור להטיס שם אז בזהירות ובלי שטויות)

ויש לנו עוד כמה נקודות שוות אבל כולן ללא אישור להטיס מי שמטיס שם עושה את זה בזהירות יתרה

ובלי לסכן את הסביבה .

חשוב להיתיחס לכתוב מכיוון שלא פעם ולא פעמיים מצאנו את עצמנו מטיסים וF-16 של חיל האויר טס איתנו ביחד

סוף שבוע נעים לכולם

guyst
11-02-2010, 09:44:44
אתה מודה שזה רעיון טוב?!!!
נגיד אני בדרך לחמתי, לא משהו דחוף, בדרך לארוחת שישי.
בדרך מקבלים SMS, יש ג'טים בלטרון..... לא נעצור :rolleyes: נוציא את הFOX 2500W מהבגאז' וניתן בראש...:D
.

אני בעד!:cool:

ziki
11-02-2010, 21:13:10
מעיין
לדעתי אתם טועים בגישה שבה אתם מציגים את מפת המנחתים.
צריך להציג את מפת הארץ מחולקת ל 3-5 איזורים (כמו במפת מזג האוויר).
כאשר אדם מצביע על איזור מסוים נפתחת רשומה של שמות המנחתים, מיקומם, מפת הגעה ומספר מילים המתארות את המנחת כגון חופשי, בתשלום, טיסנים, מסוקים וכו....
זה רבה יותר הגיוני נכון ונוח לעין ממטווח הפגיעות שעשיתם על המפה.
זו דעתי :)

MDreamer
11-02-2010, 21:29:42
אני מקשיב.. למה אתה חשב שהחלוקה הלוגית עושה טוב? לדעתי אם זה יהיה לפי איזור ומשתמש ילחץ על איזור ויקבל רשימה של 20 מנחתים בצורת מלל זה יוביל ליאוש להתחיל לקרוא את הכל. כבר עכשיו אני יודע על עוד 10 מנחתים שעדין לא הצטרפו אל המפה: נען, מנחת "שחק", הגבעה ברחובות (זה עדין קיים?), בית שקמה, חוות רונית, הר הזבל, פארק צבאים, מנחת פיק, הרכבת, ברנר ועוד.. אגב אם מישהו יוכל לשים פרטים על המנחתים הללו זה יהיה נחמד אם לא כשיהיה לי זמן אעשה זאת.
יש לך רעיון לרשימת קריטריונים שאפשר לנסות לגבש ולמלא לפיה את הפרטים על כל מנחת?

Boogle
11-02-2010, 21:37:26
הממ את חוות רונית ופיק לא הייתי מוסיף כי הם מחוץ לתחום לטיסנים ע"פ חוק. ולמה לסבך את החברים עם החוק?

אהה יש גם את בית חנן, את המנחת במישור הרוחות ליד בה"ד 1(מותר להטיס שם?) עוד אחד ליד שיטים (צפונית לשזפון - נועם למה לא סיפרת לנו) גם פה לא יודע אם מותר אבל הוא נראה נטוש (וחבל:D)

guyst
12-02-2010, 10:31:28
למה חוות רונית מחוץ לחוק? חשבתי להטיס שם...:confused:

ziki
12-02-2010, 11:04:00
אני מקשיב.. למה אתה חשב שהחלוקה הלוגית עושה טוב? לדעתי אם זה יהיה לפי איזור ומשתמש ילחץ על איזור ויקבל רשימה של 20 מנחתים בצורת מלל זה יוביל ליאוש להתחיל לקרוא את הכל. כבר עכשיו אני יודע על עוד 10 מנחתים שעדין לא הצטרפו אל המפה: נען, מנחת "שחק", הגבעה ברחובות (זה עדין קיים?), בית שקמה, חוות רונית, הר הזבל, פארק צבאים, מנחת פיק, הרכבת, ברנר ועוד.. אגב אם מישהו יוכל לשים פרטים על המנחתים הללו זה יהיה נחמד אם לא כשיהיה לי זמן אעשה זאת.
יש לך רעיון לרשימת קריטריונים שאפשר לנסות לגבש ולמלא לפיה את הפרטים על כל מנחת?

בבקשה!

שם מנחת:
תיאור כללי: חופשי או בתשלום, סוגי כלים שבד"כ מטיסים בו, זמני הטסה שבו הוא מאויש, הגבלות במידה וישנם כאלו, איש קשר או גוף לתיאום או שאלות במידה ומדובר במקום פרטי או בכניסה הכרוכה בתשלום.
מפת הגעה למנחת.

Boogle
12-02-2010, 12:57:41
למה חוות רונית מחוץ לחוק? חשבתי להטיס שם...:confused:

כי היו כמה "גאוני" תת התרבות הישראלית שחושבים שהכל מגיע להם , שהטיסו שם מבלי לשמור על בטיחות נאותה תוך סיכון והתעלמות מהבאקאיי הטסים שם, כך שמפעילי המנחת פנו לרת"א והתריעו בפניהם על הסכנה ולכן המנחת הוגדר רשמית מחוץ לתחום לטיסנים. אם מישהו יטיס שם (וזה קרה) זכותם של מפעילי המנחת להזעיק משטרה ולהגיש תלונה שתלווה ברישום פלילי.

ככה זה כשחיים בממלכת "הכל מגיע לי ואין עליי ועל משפחתי" הצצה לפרסומות של BIG מציגות את זה מעולה.:o

rc airplane
13-02-2010, 20:01:32
מה עם מנחת עמק חפר?

MDreamer
15-02-2010, 18:56:50
יש לך הוראות הגעה + מפה לשם?

חברים אני הולך לעשות בימים הקרובים עוד סבב של נקודות על המפה. אם מישהו התעצל עד עכשיו להעלות הוראות הגעה למנחת, עכשיו זה הזמן.:)

MDreamer
15-02-2010, 19:08:11
בבקשה!

שם מנחת:
תיאור כללי: חופשי או בתשלום, סוגי כלים שבד"כ מטיסים בו, זמני הטסה שבו הוא מאויש, הגבלות במידה וישנם כאלו, איש קשר או גוף לתיאום או שאלות במידה ומדובר במקום פרטי או בכניסה הכרוכה בתשלום.
מפת הגעה למנחת.
אחלה ציקי תודה.. נראה איך מיישמים את זה..

MDreamer
27-03-2010, 10:49:38
היי חברים!
לקראת חג הפסח עדכנתי את מפת המנחתים (http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=18124).
אם יש לכם הערות ותיקונים אתם מוזמנים...

לשימושכם וחג שמח!

MDreamer
10-04-2010, 20:30:01
היי חברים.
אם לא שמתם לב, לאחר השדרוג הייתה תקלה והמפה נדפקה בגלל שינוי ה parser.
הצלחתי ללמד את parser החדש את הכללים.
תודה ל umbo שמיד פינק אותי בהודעת "מה עשית למפה היפה שלנו??!"
תהנו!

MDreamer
03-05-2010, 21:00:35
מפת המנחתים עודכנה!

yar
10-05-2010, 23:31:32
קודם כל סחתן על השידרוג ,
ההיתי בודק הפשרות להפוך את שמות המנחתים ללינקים .
במקום להכנס דרך הנקודות שעל המפה ,להכנס דרך שם המינחת.
מה שיחסוך את הבדיקה של כל אחת מהנקודות.
............ירון

MDreamer
11-05-2010, 01:13:26
Umbo רואה את זה.. אני מניח שהוא כבר יודע איך לעשות זאת.

MDreamer
20-09-2010, 09:30:25
חברים, היום במקרה ראיתי שלפתח המנחתים יש 8728 כניסות!:eek:
מספר שיא, המודול הזה הוא הצלחה שלא תתואר - הוא כנראה עזר להרבה אנשים בעיקר בחגים!

MDreamer
03-10-2010, 23:57:17
חברים אחרי שעברנו בריצה את ה 9000 כניסות אנחנו שוקלים לשנות ויזואלית את המפה.. פשוט בכלל שיש יותר מדי מנחתים ובקרוב מסלולי הסעה לרכבים ואגמים לסירות - המצב מתחיל להיות צפוף במדינתינו הקטנטנה. אני חושב לחתוך את המפה ל שניים- 2 מפות לשני עמים! לא... סתם.
כנראה נחתוך את הארץ לרוחבה כלומר צפון ודרום כדי שכל מפה תהיה יותר גדולה ונוכל להניח עליהן מנחתים/אגמים/מסלולים יותר בקלות. נראה גם ששווה עכשיו לעשות 3 לוגואים: (נאור כרגע משחיז את הסכין שהולך להינעץ בליבי)
1. טיסן קטן
2. מכונית קטנה
3. מפרשית קטנה

כדי לסמן כל דבר לאיזה תחום עניין הוא קשור

מה אתם אומרים? יש הצעות אחרות?